>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
German Masters 2021 (27-31.01.2021)
Kolega @psotnick zaproponował na popołudnie bardzo rozsądne typy. Nie oglądałem meczu Trumpa z Dingiem, więc nie wiem co tam się stało. Natomiast w drugim meczu decydującym czynnikiem, który, jak sądz,ę przekreślił szanse Browna, był bardzo późno w nocy zakończony poprzedni jego mecz z O'Neill'em. Mnie również wydawało się, że Brown będzie miał szanse powalczyć z Hawkinsem, który gra nierówno, który doskonałe zagrania zbyt często przeplata wątpliwymi, jesli nie słabymi. Tak się nie stało...
Odp
20
Wyświetlenia
4362
Wyróżniony post
  • Zamknięty
German Masters 2021 (27-31.01.2021)
Stuart Bingham - Zhou Yuelong Zwycięzca: Stuart Bingham @ 1.65 5-2 Bardzo ciekawe zestawienie jak na pierwszą rundę takiego turnieju. Bingham ostatnio pokazał klasę w WST Pro Series gdzie wygrał swoją grupę z kompletem 7 zwyciestw nie tracąc ani jednego frejma (bilans 14-0). A rywali wcale nie miał najłatwiejszych. Yuelong również skutecznie grał w tych rozgrywkach awansując ze swojej grupy, choć w dużo mniej spektakularnym stylu. Jeśli przez te parę dni forma Binghama nie uleciała to na...
Odp
20
Wyświetlenia
4362
Wyróżniony post
  • Zamknięty
German Masters 2021 (27-31.01.2021)
Dorzucam coś na dziś i przy okazji na jutro. White - Slessor typ: 1 @ 2,22 Idę w stronę młodego "Białego". To mecz dwóch grajków którzy moim zdaniem pomimo tego, że White jest teoretycznie poza tourem są na zbliżonym poziomie jeśli chodzi o umiejętności, ze wskazaniem na lepsze punktowanie u White'a. U niego jednak bardzo często są problemy z koncentracją, ale w poprzednim spotkaniu dość fajnie ograł Stevens'a wbijając 3 wysokie brejki dające praktycznie wygraną w jednym podejściu. Jeśli...
Odp
20
Wyświetlenia
4362
Wyróżniony post
  • Zamknięty
German Masters 2021 (27-31.01.2021)
Czołem, 2 dni kwalifikacji za nami i mimo formatu lepszy z 9-ciu sypnęło już kilkoma niespodziankami. Mnie najbardziej rozczarował Stevens, który mógł napchać mój portfel fajną kasą zamykając kupon, a podszedł do meczu totalnie bez angażu. Dziwi mnie też to co się dzieje z Davidem Gilbertem, który można powiedzieć na świeżo zadomowił się w ostatnim roku w gronie najlepszych snookerzystów teraz wydaje się być totalnie bez formy. Na jego wybrykach w meczu z Trumpem się nie skończyło i wczoraj...
Odp
20
Wyświetlenia
4362
Wyróżniony post
Do góry Bottom