Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Ongame

Przyklejone tematy
ostatni wpis
OnGame

suchoparek : Sieć OnGame charakteryzuje się jednym z lepszych klientów pokerowych z ciekawą grafiką i niestetyi dosyc duzymi wymaganiami systemowymi. Bardzo duża różnorodność turniejów zadowolić może każdego z ok 13 milionów zarejestrowanych …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Betsson Poker

kha1 : Pozwalam sobie przykleić informacje dotyczące kolejnej promocji na Betsson.com, skierowanej bezpośrednio do pokerzystów. Oto informacje o promocji Szybki i Wściekły wyścig pokerowy: Założ konto i zgarnij 222PLN Bonusu Mamy luty …

ostatni wpis 16 marca 2016 12:00 przez mark
Zmiany na Redbet!

hesop : od 15 września 2015 na redbet walutą obowiązującą w grze w pokera będzie euro (€).

BWIN Poker

suchoparek : Rookie Challenge Chcesz awansować od zera do bohatera? Pokaż, że masz talent i wygraj bilety na turnieje! Nikt nie rodzi się mistrzem, a wszyscy zaczynają w tym samym miejscu. To …

ostatni wpis 14 stycznia 2013 12:30 przez xradzix
HeyPoker

suchoparek : Wspaniały wyścig punktowy o $9000 wyłącznie dla graczy HeyPoker Panie i Panowie, zapnijcie pasy, rozpoczynamy odliczanie! W wrześniu i we październiku w naszej ofercie 3 wspaniałe wyścigi wyłącznie dla graczy …

ostatni wpis 12 grudnia 2012 11:57 przez suchoparek
Betsafe Poker

zybi21 : Wczoraj grałem tam turniej freeroll i wygrałem 8$ ale do tej pory kasy nie ma na moim kącie, nie wpłacałem tam nigdy depozytu. a w aktywnych bonusach mam takie coś: …

ostatni wpis 5 lutego 2012 12:27 przez slavoo26
HollywoodPoker

suchoparek : Deposit bonuses are an easy way to increase your bankroll, just by depositing and playing. HollywoodPoker is committed to providing you with the best experience anywhere online, and our deposit …

WhiteBet Poker

suchoparek : $2,000 April Freeroll On Saturday the 30th of April, Whitebet will be holding an exclusive $2,000 Freeroll on the Ongame Network. The freeroll will be limited to just 1160 players. …

ostatni wpis 5 lipca 2011 17:24 przez suchoparek
ParadisePoker (Ongame)

suchoparek : ParadisePoker w drugiej połowie 2011 roku dołączy do Ongame Poker Network i udostępni swoim użytkownikom dwie sieci pokerowe. Będziecie mogli wybrać pomiędzy aktualnym softem ( Boss Media ) a nowym …

GuruPlay

suchoparek : www.guruplay.com New Daily Poker Freeroll schedule Starting from tonight, GuruPlay is giving away even more in Daily Freerolls. We are replacing our old $25 Daily freerolls and $200 midweek tournaments …

Poker Idol - Win Free Vegas Trip

suchoparek : www.pokeridol.com Win Free Vegas Trip You and two friends could be jetting off to Vegas for Free! PokerIdol are staging a free to enter team promotion in which the winning …

ostatni wpis 9 maja 2011 14:52 przez suchoparek
Smart Live Poker

suchoparek : Win an iPad just for playing poker during April During April, players have the opportunity to win 1 of 100 iPads! Depending on the stakes you play, you need to …

Red Kings

suchoparek : $10,000 FishMarket - Fish Guaranteed Wednesday 23rd February at 20.15 CET - Make your first deposit at RedKings and get a FREE entry to this $10,000 tournament. - Tickets will …

ostatni wpis 11 marca 2011 13:49 przez suchoparek
sieć ONGAME, kto gra niech doradzi...

dajallinas : dostałem info o takiej promocji: http://www.redkings.com/pl/PointsPerDay2.html# dajcie znać proszę, jak tam z tempem naliczania punktów, czy nagrody z 3 poziomu są realne bez angażowania jakichś wielkich środków, na jakich stawkach …

bet24 poker, proszę o pomoc

kanas : Witam, znalazłem się w pierwszej setce turnieju pokera, gdzie pula była 50$ za każde miejsce. The 100 best players will each receive 50 bonus dollars to their account. These money …

ostatni wpis 31 marca 2009 23:12 przez sebdra
betsafe (pytanie)

kamilek98 : Witam Szanowne Grono.Mam takie pytanie odnośnie betsafe. . mianowicie zleciłem wypłatę na swoje konto Pko. Tylko że w Euro. . no i własnie tu moje pytanie czy "bank" sam zadziała …

ostatni wpis 7 grudnia 2008 12:37 przez hali
Bonus Pokerowy Betsson POMOC

fr4g0s : Witam .... mam prolem z bonusem 100% na pokerze w Betsson otóż . . .Wpłaciłem 100zł na pokera i w bonusach mam 42 $ do uwolnienia . . . wyrobiłem …

ostatni wpis 30 sierpnia 2008 11:35 przez fr4g0s
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.