>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

OnGame

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Sieć OnGame charakteryzuje się jednym z lepszych klientów pokerowych z ciekawą grafiką i niestetyi dosyc duzymi wymaganiami systemowymi. Bardzo duża różnorodność turniejów zadowolić może każdego z ok 13 milionów zarejestrowanych graczy, ale brak jest tu efektownych wielkich turniejów czy częstych satelit do turniejów naziemnych.

Kilka poker roomow z tej sieci:
- Betsson Poker
- Betsafe Poker
- Red Kings
- Bet24 Poker
- Hey Poker
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
100 iPadów gratis

100 iPadów gratis

W kwietniu rozdamy aż 100 iPadów w naszej wspaniałej promocji! Czas jej trwania to 1 kwietnia do 30 kwietnia, a więc łącznie 30 dni. Oznacza to, że punkty gracza zgromadzone w tym czasie zaliczane są do tej promocji.
Zasady
Promocja zostaje podzielona na dwie części – micro/low stakes oraz medium/high stakes. Gracze będą mieli możliwość zdobycia iPada 16Gb Wifi w jednym z dwóch turniejów freeroll. Aby zdobyć ticket wymagane jest ugranie min. liczby punktów gracza w ciągu dnia i łącznie w ciągu 15 z 30 dni trwania promocji.
Wymagania są następujące:
* Micro i low stakes - zobowiązany jest do ugrania min. 50 punktów gracza w ciągu dnia 50 na stołach micro I low stakes przez min 15 z 30 dni czasu trwania promocji.
* Medium i high stakes -gracz zobowiązany jest do ugrania min. 150 punktów gracza dziennie na średnich I wysokich stawkach przez 15 z 30 dni czasu trwania promocji.
Wszyscy gracze, którzy spełnią powyższe wymagania otrzymają ticket do freerolla, nie później niż 12 maja 2011. Gracze mogą się zakwalifikować się tylko do jednego z turniejów; w przypadku gdy gracze spełnią warunki dla wszystkich rodzajów stawek określonych w promocji, do konta zostanie dodany ticket do freerolla dla stawek średnich i wysokich.
Status gracza
Aby sprawdzić swój status w czasie trwania promocji kliknij na ten link. Ta strona będzie zawierać pole wyszukiwania, w które gracze będą mogli wpisać swoją nazwę użytkownika i uzyskać dostęp do informacji którego dnia zakwalifikowali się bądź nie do promocji.
Strona będzie aktualizowana codziennie o godzinie 09:00 CET.
Pula Nagród
Freeroll dla graczy stawek średnich i wysokich:
Data: 15.05 2011
Nazwa: 75 iPad Giveaway Freeroll
Nagrody: 75 iPadów

Freeroll dla graczy stawek micro I niskich:
Data: 15.05 2011
Nazwa: 25 iPad Giveaway Freeroll
Nagrody:25 iPadów

Promocja dostępna między innymi na platformach:
- Betsson Betsafe Red Kings SmartLivePoker Bwin PokerIdol GuruPlay
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
witam a ja mam takie pytanie . od jakiś 2 tygodni żaden poker mi nie chodzi z sieci ongame . bwin, betsson, heypoker stalo się to wtedy jak chciało się pobrać nowe oprogramowanie . co się mogło stać ? . wywaliłem wszystko z kompa i prubowałem pobrać wszystko od początku od nowa i jest to samo .
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jak nie chodzi? opisz dokładniej, jakiej przeglądarki używasz( to ma znaczenie)? Jeśli mozilla to musisz wyłączyć zapore, radzę ci pobrać soft przez IE, będzie chodziło na 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
wszystko chodziło dopuki nie pobrala się aktualizacja z ongame i już od tego momentu wywala w trakcie uruchomienia . gram narazie bezpośrednio z przeglądarki .
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
ja tylko używam Explorera ale już dałem rade wyłączyłem wszelkie programy które mogły blokować i wkoncu się udało . coś było w tym nowym oprogramowaniu z ongame że antywir blokowal ale już jest ok . dzięki wszystkim za rady .
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wygranych biletów w turniejach bwin 1000$ added.

Jak te ticketsy wykorzystać? Nie mogę nigdzie się za nie zapisać, nie mam pojęcia co robić by nie przepdły. Jakieś depo potrzebne i nalezy grać za własną kasę by te bilety odblokować? Jeżeli tak to jakie są zasady, bo nic łopatologicznie przedstawionego w serwisie bwin nie znalazłem. Z góry dzięx na pomoc. Prosze o post poniżej lub priv.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Dzisiaj bwin.Party ogłosiło sprzedaż sieci Ongame. Szczęśliwym nabywcą okazała się Amaya Gaming, Inc. Negocjacje zakończyły się na kwocie 25 milionów €, z czego 15 milionów € zostanie zapłacone do końca 2012 roku. Jeśli rynek pokerowy online zostanie w ciągu pięciu lat uregulowany przez Stany Zjednoczone, Amaya Gaming dopłaci do tej transakcji resztę pieniędzy - do 10 milionów €.
&quot;Sprzedaż Ongame była częścią naszej strategii. Postawiliśmy kolejny krok do celu otwarcia naszej nowej, pojedynczej platformy. Stanie się to w ciągu następnych kilku miesięcy&quot;, powiedzieli Co-CEOs bwin.Party: Jim Ryan i Norbert Teufelberger. &quot;Wierzymy, że Ongame znakomicie uzupełni ofertę Amaya Gaming, a samą sieć czeka wspaniała przyszłość.&quot;
Amaya Gaming Group, Inc. wydała własne oświadczenie, pod którym podpisuje się CEO David Baazov:
&quot;Nabytek Ongame na pewno polepszy portfolio Amaya Gaming, tworząc z niej głównego dostarczyciela platform gamingowych. Amaya czeka z niecierpliwością na wykorzystanie pełnego potencjału technologii Ongame w istniejących już relacjach B2B. Mamy nadzieję, że dostarczymy wielu nowych partnerów oraz graczy do sieci Ongame.&quot;
zrodło: PokerStrategy
 
Do góry Bottom