Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Poker dla Początkujących

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Poker - informacje ogólne

bananeq : Telesina TELESINA Poker Telesina jest rozgrywany "francuską" talią 32 kart, od asa do siódemek. Gracze W jednej grze może brać udział maksymalnie 6 graczy. Rozdający Karty są rozdawane w kierunku …

ostatni wpis 22 lipca 2019 13:01 przez nicon9.
Terminy pokerowe

pasiak_forever : Dla początkujących graczy przyda się taki temat. Zaciągnięte z poker1.pl. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie. Myślę, że wspólnymi siłami wyjaśnimy wszystkie pojęcia. A Action AkcjaOznacza to samo, co …

Regulamin

bananeq : § 1. Temat jest przeznaczony do pytań, problemów jak i przydatnych programów związanych z problemem § 2. Informacje co do wypłacalności poszczególnych firm, czy organizowanych promocji muszą być poparte screenem. …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Czy aktualnie istnieje jakiś legalny poker online

rymu354 : Witam, chciałym spyać czy aktualnie istenieje jakiś legalny poker online?

ostatni wpis 17 kwietnia 2019 13:45 przez mark
Rozpoczecie gry

ddk1910: Witam . Jaka strone polecallibyscie do rozpoczecia gry tzn trenowania w grze nie na pieniadze. Narazie czytam duzo teorii na temat pokera ale wiadomo ze praktyka najwazniejsza.

ostatni wpis 31 sierpnia 2018 14:21 przez bart1902
jak wypłacacie z partypoker?

zutin : Partypoker Przez co wypłacacie swoje środki? Wypłata przez vise nie brzmi zbyt rozsądnie a nie ma skrilla/ trustly.

Czarna lista poker roomów

suchoparek : Czarna lista poker roomów : 🔴 TigerGaming - duże problemy z wypłatami 🔴 Action Poker - duże problemy z wypłatami 🔴 PayNoRake - duże problemy z wypłatami 🔴 SmokingAces - …

ostatni wpis 24 maja 2018 17:26 przez verno
Problemy z wpłatą pieniędzy na room pokerowy

gujon301 : Witam, próbowałem przelać pieniądze z karty banku WBK Zachodni na partypoker i cały czas odrzuca transakcję. Mam wrażenie, że po 1.07 banki blokują przelewanie kasy na roomy pokerowe. Podobnie mam …

Fast Poker - jaki room wybrac?

michalo28 : Witam, Na jakim pokerroomie gra duzo graczy w Fast Poker? Bo na przyklad na Betsafe jest z tym srednio, ok 80 osob gra na 0,01/0,02 a na wyzszych juz nikt.

Pokerstars

macio106 : Krótka piłka czy w Polsce można legalnie grac w przez neta w pokera na pokerstars? Czy znowu mogą być kłopoty z ustawą hazardową?

ostatni wpis 4 grudnia 2016 22:54 przez losiuu6
Gdzie pogram ?

soldier31 : Gdzie pogram z nienajsilniejszymi graczami ? Bo chcę spróbować pokera. Dziękuję za podpowiedzi.

ostatni wpis 2 grudnia 2016 00:43 przez hortex
Materiały do nauku offline.

olekre : Witam, Mam masę czasu wolnego (20/24h), tylko kłopot w tym, że nie mam internetu przez większość czasu. Szukam jakiś rzeczy do nauki offline. Jakieś dłuższe filmy, które mogę pobrać na …

Ci sami ludzie przy stole.

pabius : Cześć, Dopiero zaczynam. Dużo czytam, oglądam itd. Gram trochę w bet365 w NL TH i często widuje te same osoby przy stole. Zazwyczaj są to 3-4 osoby. Po ich grze …

Obawy początkującego - prośba o porady

kamillo91 : Witajcie! ;) Ostatnio zainteresowałem się na poważnie pokerem. Oczywiście zacząłem od czytania rozmaitych artykułów i poradników (intellipoker, pokerstars oraz wszystkie top 20 stron we frazie "kurs pokera" w google). Oglądam …

ostatni wpis 11 marca 2016 12:12 przez madangelo
POKER BET365

kamillo91 : Witam, czy ktoś korzysta z pokera w bet365 ?? Czy jeżeli doładuję swoje konto w pln-ach to przewalutują mi je na euro ??

ostatni wpis 7 marca 2016 19:59 przez shakeyobody
Progresja & Ruletka & Początkujący gracz

kamils : Witam. Jestem początkującym graczem. Gram w ruletkę na wirtualne $ na pewniej stronie. Zacząłem grać progresywnie. Tzn. obstawiam jeden kolor aż do wygranej. Obstawiam 1$ na czerwony. Przegrywam. Obstawiam 2$. …

ostatni wpis 10 lutego 2016 21:57 przez xmarcinx
Program do statystyk który możecie polecić?

cristovao : Oprócz Poker Tracker 4 i Holdem Manager to jaki jeszcze program np. z tej listy http://www.pokerstars.pl/poker/room/prohibited/ jest warty polecenia, zainteresowania? Z jakich korzystacie, które są dla Was najlepsze w obsłudze?

ostatni wpis 10 lutego 2016 01:52 przez xmarcinx
Poker'Buddy

darekaqq : Czesc, Szukam kogos kto chcialby razem pograc, ewentualnie nauczyc sie grac 😄 W 2 wydaje mi sie, ze lepiej "podtrzymac zajawke" i pozostac zmotywowanym do pokonywania kolejnych limitow. Pozdr!

problem w wplata na pokerstars

arczibalt : Witam czy moze ktos mi wyjasnic dlaczego nie moge zrobic wplaty na pokerstars przez skrilla?? Tam jest min wplata 10usd i powiedzmy ze tyle chce wplacic na koncie mam 100zl …

Zasady gry live Texas Holdem

cristovao : Drodzy userzy, pytania od amatora, chodzi o grę na żywo. Czy trzeba sprawdzać swoje karty kiedy się chcę czy obowiązuje kolejność? tzn. gracz przed Nami odkrywa swoje karty, stawia i …

ostatni wpis 13 lutego 2015 23:36 przez avv1910
Kiedy wiecie że mozecie coś ugrać?

d3emon : Witam! Tak jak w temacie. Skąd wiecie kiedy wejśc All-In a kiedy odpuścić. Ja jestem amatorskim graczem i raczej gram w pokera dla zabawy ze znajomymi. Może macie jakieś szczególne …

Jak dlugo trwaja turnieje ???

sk13 : Jestem swiezy w pokerze przez intrenet wczesniej gralem tylko na zywo ze znajomymi . ostanio zalozylem konto na pokerstars i mam kilka pytan ? Jak dlugo trzeba grac turniej na …

ostatni wpis 30 września 2014 02:53 przez pete1989
Kilka pytań początkującego

robertbyku : Witam Was wszystkich! W ostatnim czasie zacząłem grać w pokera Texas Hold'em trochę poważniej, niż dla rekreacji. Wpłaciłem sobie do Pokerstars 10$, które są dla celów edukacyjnych. Gram już koło …

ostatni wpis 30 marca 2014 03:06 przez sylwek2012
162 1 026

Pytania i odpowiedzi dla początkujących graczy w Pokera.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.