Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Programy Bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Moje spostrzeżenia dot. Typowania Meczy Piłki Nożnej

mateuszes : Cześć Wszystkim, Jest to list otwart do wszystkich typerów forum bukmacherskiego - których z tego miejsca gorąco pozdrawiam. Zastanawiam się nad złotym środkiem w typowaniu zdarzeń w dziedzinie Piłki Nożnej. …

ostatni wpis 4 czerwca 2019 15:37 przez thevillain
Score Generator 3.0 - kompletna analiza spotkań piłkarskich

scoregenerator : Siemka wszystkim, po dłuższej nieobecności wracam z nowym systemem do prognozowania spotkań. Aktualny system zajmuje się kalkulowaniem wyników dla typów: 1X2, BTS, U/O, CS. Na bieżąco będę informował o przebiegu …

ostatni wpis 14 maja 2019 09:21 przez matthewsky
Arkusz kalkulacyjny vCalc

vernix : W przeszłości korzystałem z wielu różnych polskich i zagranicznych arkuszy, jednak w każdym czegoś brakowało. Część wymagała ciągłych kopiowań formuł, niektóre były mało przejrzyste i nieintuicyjne w obsłudze, a jeszcze …

ostatni wpis 3 maja 2019 16:00 przez mathix
Teoria Gry

wiadro : Nowe forum nowy Ja = Postanowilem założyć wlasny temat i dalej kontynuować testy selekcji meczy piłki nożnej po zmianie forum niestety wszystkie załączniki przepadly wiec musze zacząć od nowa

ostatni wpis 2 maja 2019 12:44 przez zloty5o
Porownywarka spadkow kursow

romeo12345 : Czy zna ktos jakąś strone/program gdzie są pokazane spadki kursów na bierząco? Chodzi o cos takiego jak odssportal,tylko zeby moc konkretnie zaznaczyć intetesujaca nas opcje np. Gole w pierwszej polowie, …

Wyszukiwarka kursów spotkan zakonczonych

amelcia : Witam Poszukuje filtr z jakiejś strony statystyki gdzie mogę ustawić kursy zwycięskie spotkań np. Zakres kursu 1.40 do 1.80 albo filtr od najniższego zwycięskiego kursu do najwyzszego Dzieki

Test algorytmu

pankoperek : 1) Gremio - Coritiba typ: over 2,5 kurs: 2,00 stawka : 100 zł🔴 2) Falmengo- Cheponense * typ : over 2,5 kurs: 1,85 stawka : 100zł➕➕

ostatni wpis 31 marca 2019 12:51 przez red-112070
Algorytm - próby.

yar000 : Witam. Nic nowego, bo zapewne jakaś część Userów bawi się w "takie cóś" a i tematów było trochę w tym zakresie. Podczas moich prywatnych prób, wyniki uzyskane przy pomocy algorytmu …

ostatni wpis 22 marca 2019 23:18 przez yar000
API do kursów

kichas : Cześć, czy ktoś z was zna i korzysta z jakiegoś API do pobierania kursów bukmacherskich i późniejszych wyników? Może być to płatne byle by było w miarę proste (excel, xml, …

ostatni wpis 24 lutego 2019 02:08 przez tadzin
Bot - value betting

ryanwolf : Szukam osoby, która podjęłaby się napisania bota do wybranych softów, porównującego kursy z BF. W związku z faktem, iż opierając się na doświadczeniach swoich i znajomych stwierdzam, że praktycznie niemożliwe …

ostatni wpis 11 lutego 2019 13:00 przez hagis
Program do sprawdzenia skladow na mecz

cezary3301 : Witam. Panowie orientujecie sie moze, czy istnieje jakas apikacja do sprawdzenia w jakich skladach wychodza druzyny w dniu meczu i kto w tych druzynach pauzuje, ma kontuzje oraz jaki jest …

ostatni wpis 27 stycznia 2019 13:49 przez ratownik
NBA over/under algorytm

mlk : Wiadomym jest, że przeszłość jest słabym predykatem to sądowania przyszłości, nie mniej wymyśliłem sobie pewien algorytm do typowania wyników nadchodzących spotkań i jestem ciekaw co on przyniesie. Linie zazwyczaj kręcą …

ostatni wpis 1 stycznia 2019 19:07 przez mlk
Projekt

pankoperek : Program typuje tylko gospodarzy, oparty na własnym algorytmie. Kursy pochodzą z naziemnych bukmacherów ( Fortuna , STS, Toto Mix, Forbet ), ( najwyższe dostępne ) , więc wyniki będą zawierały …

ostatni wpis 1 stycznia 2019 18:01 przez malyenter1
Sigmabet Calc - skoroszyt do zarządzania swoimi zakładami

vernix : Po 3 latach nadszedł czas by opublikować następcę mojego poprzedniego skoroszytu vCalc 2.0 . Sigmabet Calc, bo taką nazwę nosi obecnie skoroszyt, przeszedł sporą modyfikację. Wiele formuł zostało uproszczonych, ale …

ostatni wpis 14 czerwca 2018 13:54 przez kobe28
PoissoNed Ultimate

soldier31 : Cześć! Do czego użyć jest najskuteczniej narzędzie PoissoNed Ultimate ? Dziękuję za podpowiedzi.

Agregator kursow u polskich bukow?

qwachu : Cześć, Czy znacie strone taka jak z tego tematu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/porownywarka-kursow.88964/ ktora porownywalaby kursy u wszystkich polskich bukmacherow? Z tego co udalo mi sie znalezc to sa kursy max. 2-3 bukow …

ostatni wpis 9 kwietnia 2018 11:06 przez shalir
Kalkulator

chrisboss : Witam Poszukuje kalkulatora do obliczania podpórek. Zeby łatwiej zrozumieć problem podam przykład: Zdarzenie 2 drozne załóżmy że obstawiam zwycięstwo gospodarza jako 1. Chcę się ubezpieczyć na ewentualne zwycięstwo gości ale …

204 8 956

Oprogramowanie nie wygra za nas pieniędzy, ale może znacznie pomóc w typowaniu. Tutaj znajdziesz wszystkie programy, które pomogą Ci w różnych kwestiach związanych z obstawianiem.

Moderatorzy
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.