>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Historia czatu

deepred deepred:
W przeciwieństwie do Ostapenko
deepred deepred:
Begu dobrze serwuje póki co, jeżeli ktoś ma zamiar grać live
C Cybiskorpion:
I drugi typ to Matos/Vega powinni
C Cybiskorpion:
Na pierwsze mecze over u Tima z Nikolozem 37,5 myślę że Gruzin się postawi
paga paga:
psychol32 psychol32, A tak już abstrahując od tego jak się opisuje zdarzenia w STS, to Izrael nieźle dał dupy wygrywajac 6 pkt na 50 s. przed syreną. Powodzenia dzisiaj.
psychol32 psychol32:
może i tak
paga paga:
psychol32 psychol32, psychol to zrozumiałe i masz rację. Po pierwsze typ z stsu nie miał bladego pojęcia o tym czym się zajmuje. Po drugie chodzi o to, że STS nawet jeżeli rozlicza HIT DNIA według zwycięzcy, e takim razie wprowadzają klienta w błąd, ponieważ zakład jest podpisany jako mecz. Zgodzilbym się, jeżeli zdarzenie zostałoby opisane jako Zwycięzca. Nie gram tam w ogóle, raz na rok coś wrzucę, Jak w dniu wczorajszym.
psychol32 psychol32:
Typ z ststu wprowadził Ciebie w błąd
psychol32 psychol32:
paga paga, jeżeli stawiałeś na Izrael to zakład przegrany bo wygrała Polska, a nie dlatego że remis. Jak są dwudrogowe zdarzenia to do końcowego rozstrzygnięcia chyba że wyraźnie jest napisane przy remisie zwrot
Dawid989 Dawid989:
Zaraz tam remis będzie
Dawid989 Dawid989:
Co robi Sao Paulo 3x czerwo
jozzy22 jozzy22:
Szanse są zawsze dopiero 6 inning
tony_parker tony_parker:
proszę o poradę jakiegoś bejzbol-experta co to od podszewki w tym siedzi, najlepiej urodzonego na ziemi amerykańskiej
tony_parker tony_parker:
będą jeszcze jakieś runy u jankesów? bo przywalilem za dyszke a kompletnie nei znam sie na pałkach
tony_parker tony_parker:
w minurze cenie tylko jego grzywke
jozzy22 jozzy22:
Wszelkie wątpliwości są na korzyść bukmachera i tego i nie przeskoczysz choćby co
noone noone:
ale tamta trojka cienko xd
jozzy22 jozzy22:
paga paga, najważniejszy jest zapis na końcu regulaminu każdego buka
noone noone:
no i minaur
noone noone:
mozna bylo sie spodziewac ze rysiek ogarnie i brooksby
noone noone:
dzis shapo swartz giron i cressy zawiedli xd
noone noone:
powodzenia oby jutro cos siadlo na tym wimbledonie bo przez te trzy dni slabo
paga paga:
No nic. Powodzenia Panowie. Jak się przegrywa i masz świadomość, że przegrana uczciwa to człowiek bierze na klatę, ale takie coś to wnoszenie maksymalne. Powodzenia.
jozzy22 jozzy22:
Gram w sosie więc kumam
jozzy22 jozzy22:
Spokojnie wiem o co Ci chodzi
paga paga:
Chodzi o to, że chłop z czatu to za karę tam siedzi A druga sprawa to cały STS wprowadza ludzi w błąd opisując zdarzenie jako mecz, w momencie kiedy mamy dwie opcje do wyboru. Mowa tutaj o ich HIT DNIA i Superoferte. Pokaże na screenie.
jozzy22 jozzy22:
Akurat tych robiących na czacie u buka to szkoda komentować bo to lud z przypadku nie mający pojęcia o niczym nieraz się o tym przekonalem
paga paga:
jozzy22 jozzy22, a Tobie nauczycielka języka polskiego umarła z pierwszej klasie? Gość na czacie stwierdził, że spotkanie zakończyło się REMISEM, więc zakład przegrany. Napisać to jeszcze jaśniej? A co do Twojego postu jeszcze, zakłady które da dwudrogowe na kosz są opisane jako Zwycięzca, nie jako MECZ.
jozzy22 jozzy22:
paga paga, skoro siedzisz w bukmacherce X lat to powinieneś wiedzieć że gdy masz zakłady 2 drogowe(a w STS takie mają dla kosza) to zawsze się liczy z dogrywka i nie potrzebne tu są żadne dopiski
marylka marylka:
he he no skoro postawiles na Izrael to czego sie pieklisz........przeciez wygrali Polacy
kamil7600 kamil7600:
tam najczesciej jakies tłuki siedza co nie znaja oferty swojego buka ani promocji bonusow itp.
paga paga:
Tutaj nie chodzi o te 5 stów. Tutaj chodzi o to jaką kadrą pracowników Oni dysponują, skoro ktoś bez szkolenia zjada ich znajomością zakładów i ich rodzajem.
paga paga:
Izrael.
marylka marylka:
paga paga, A na kogo postawiles
paga paga:
Dokładnie Kamilu. Zgodzilbym się, jeżeli byłaby adnotacja. Zakład przegrany w momencie remisu, lub zwycięzca.
kamil7600 kamil7600:
ale tu rzeczywiscie napis MECZ| sugeruje regulaminowy czas
kamil7600 kamil7600:
dlatego w STS nie gram
kamil7600 kamil7600:
powinna być opcja remisu, a jesli to wszedzie z reguly w normalnych bukach jest napisane ZWYCIĘZCA czasami nawet dopisane z dogrywką i wtedy się liczy z dogrywką
paga paga:
Piszę jak byk MECZ, Podobny zakład widniał przyspotkaniu Polski z Izraelem i jakiś paź oderwany od pługa mi mówi, że zakład przegrany bo był remis. Mowie Mu, żeby mi pokazał opcje obstawię ia na remis to morda w kubeł i cisza.
paga paga:
marylka marylka, Siedzę w tym biznesie ponad 20 lat. Znam zakłady od podszewki. Wejdź sobie w ich Suoeroferte, ponieważ teraz tam widnieje jedno spotkanie na jutro na Koszykówkę i zobacz jak jest opisane spotkanie, jako MECZ i są dwie opcje. Jeżeli byłaby tam adnotacja, zwycięzca to się zgodzą, ale nie rozliczać kupony jako przegrane kiedy masz opisane MECZ i masz dwie opcje obstawiania.
marylka marylka:
paga paga - ktos Cie chyba wprowadzil w blad. Zaklady na koszykowke sa na zwyciezce po dogrywce lub nie. Nie ma czegos takiego jak remis.
Cabron Cabron:
Y Yebyemy buka, ja wczoraj pisałem, że taka masówka na Cresseya się źle skończy
paga paga:
Zawsze nienawidziła Juroszka A teraz zamykam to konto. Czy ktoś miał podobną sytuację? Przecież to jest jasne oszustwo. Jak można rozliczyć na.minus kiedy masz tylko dwie opcje obstawiania!?
paga paga:
Może ktoś pomoże. Nie gram w ogóle u Juroszka, zagrałem dzisiaj, obstawilem m.in. HIT Dnia gdzie są do wyboru dwie opcje NA MECZ. Polska lub Izrael. Po remisie jestem pewny, że będzie zwrot, o dziwo zakłady przegrane. Piszę na czacie i gość mówi, że zakład przegrany bp był remis, to proszę by pokazał mi w tym zakładzie możliwość obstawię ia na remis to się z Nim zgodzę. On mi mówi, że był remis i zakład przegrany i koniec 🤣🤣🤣🤣
paga paga:
O Kurde, dostałem piany w pysku
tony_parker tony_parker:
Tak coś czułem ten Israel że powalczy. Widziałem dziś Żyda jednego na milion, to był znak
tony_parker tony_parker:
Ale bym*
tony_parker tony_parker:
Album p*******ł Cressego za ostatni grosz. W tenisie to wielki wyczyn wyjść z 0-2?
paga paga:
Idę spać. Nie ma jak wygrywać z Naszymi gwiazda 78-72 na 50 s do końca i jeszcze zremisować.
paga paga:
psychol32 psychol32, ja niczego nie oczekuję. Ten mecz to anty koszykówka. Tragedia i jedni i drudzy.
K kubaion:
Kto postawil na Kublera to wspolczuje :( Jeden gem i tyle czekania
psychol32 psychol32:
paga paga, w meczu o być albo nie być oczekujesz fajerwerków?
K kajo88:
na hali w Lublinie sauna - to tak jakby ktoś myślał o overze
paga paga:
Pierwsza kwarta 9-1 🤣
paga paga:
Tak oglądam Polskę z Izraelem. Co za anty kosz. O Panie 🤣
S sztabson_93:
Więc być może dokonczą
S sztabson_93:
Za 30min ma przestać kropic
psychol32 psychol32:
S scrobek, raczej koniec grania na dzisiaj. Pod dachem chyba Gauff z Buzarnescu zagrają
paga paga:
Zobaczymy jak się skończy, ale pisałem dwa dni temu. Będziecie mieli swojego Cressy.
Do góry Bottom