>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

J jarek23v:
Neuera się naogladał
zibi16 zibi16:
fajnie się to ogląda - bramkarz na 30 metrze z piłką jako obrońca :D
zibi16 zibi16:
No ale też cięzko jak 9 obrońców przed piłką
dictator11 dictator11:
powinno się grać jak na podwórku - jak bramkarz słaby, to aby w bramkę poszło :D
zibi16 zibi16:
No ale cisną cisną
dictator11 dictator11:
a oni nawet strzału celnego nie mają
dictator11 dictator11:
no właśnie bramkarz nawet się nie rzuca
zibi16 zibi16:
Póki co 0 strzałów celnych :D
dictator11 dictator11:
jak tak dalej pójdzie to 0:0 będzie 1p
zibi16 zibi16:
Viaplay
ziroxxx ziroxxx:
Można poprosić o jakiegoś linka do strema :)
dictator11 dictator11:
bo od jutra sam pasztet jedzony będzie
dictator11 dictator11:
niech strzelają kurczaki
zibi16 zibi16:
trochę się pokłócą i 10 min za nimi :)
zibi16 zibi16:
dokładnie
zibi16 zibi16:
No ale niestety - Słuszna
dictator11 dictator11:
ale słuszne
dictator11 dictator11:
hahah dobre
zibi16 zibi16:
Czerwo dla Komór :D
zibi16 zibi16:
Sędzia mógłby się już zlitować nad nimi hehehe :)
filipcz filipcz:
Komory dają radę
J jarek23v:
Przecież on pod bramką będzie miał młyn. Co było z Marokiem? Gdyby nie bramkarz to 4 do przerwy by była. Jak tylko Kamerun podejdzie poważnie do sprawy do do przerwy może być po meczu
P przestrzalninja:
Co do bramkarzy to nie powinno byc tak, ze bedzie wpuszczal kazdy strzal na bramke :) glowna jego wada powinno byc to, ze bedzie "elektryczny" przy dosrodkowaniach w pole karne. A tak to z wiekszoscia strzalow powinien sobie poradzic, przynajmniej ja tak mialem hehe
J jarek23v:
Kamerun +2.5 w pierwszej połowie. Na bramce lewy obrońca , szybkie trzy gole i można odpocząć w drugiej
zibi16 zibi16:
No to mamy inne oczekiwania :)
ziroxxx ziroxxx:
Ja liczę, że nie strzelą szybko bramki i zdołają nabić z 8 RR
jeefo jeefo:
Ja postawiłem że Aboubakar strzeli gola
zibi16 zibi16:
Mam nadzieję na szybką bramkę po stronie Kamerunu i wtedy możemy zobaczyć sporo goli im dalej w las tym pewnie będzie większa nerwówka. Jednak patrząc na formę Kamerunu sami potrafili strzelić 4 bramki w grupie więc ofensywę mają mocną grają u siebie więc na pewno kibicom chcą dać trochę radości.
dictator11 dictator11:
Albo znając buków walną każdemu 1.0
zibi16 zibi16:
a zakończy się pewnie 1:0 hehe bramka w 85 minucie :)
zibi16 zibi16:
A ja mam nadzieję, że Komory się nie poddadzą wiedząc, że są na straconej pozycji i będziemy oglądać szalony mecz z wynikiem 8:4 hehehe :)
dictator11 dictator11:
Ja myślę, że ich tak bardzo nie rozwalą z aspektu wizerunkowego ale to moja subiektywna opinia :)
zibi16 zibi16:
Postaw to co myślisz nie patrząc na składy :)
filipcz filipcz:
Cześć. I co z tymi Komorami? Mają bramkarzy czy nie? Kursy szaleją, nie wiem co postawić.
zibi16 zibi16:
Ja złapałem +6,5 po kursie 18,20 na Totolotku zobaczymy
zibi16 zibi16:
Gorzej jak będzie over hehe =
dictator11 dictator11:
1.0 pewnie
S sebek1997:
Złapane under 11.5 goli w meczu Kamerunu po @2.65 na fortunie. Ciekawe, jak rozlicza
M Mendieta1992:
Jak myślicie Holandia w ręczną rzuci wiecej jak 12bramek w 2 połowie?
dictator11 dictator11:
I całkiem , calkiem
dictator11 dictator11:
Ja dałem x2 , więc cacy :)
zibi16 zibi16:
Ajć szkoda =
dictator11 dictator11:
Hoho
dictator11 dictator11:
I 1:0 Gambia
zibi16 zibi16:
A jednak Gambia :)
snajp snajp:
W Afryce spróbuję za drobne :metoda zdobycia 1 gola; gol samobójczy @ 60 lub karny @ 9.75
biniuu biniuu:
U Gwinei może zaprocentować doświadczenie na turniejach. Trzeba pamiętać, że Gambia to debiutant i trema im może plątać nogi
zibi16 zibi16:
Ja czuję 0:0 bądź 1:0 dla Gwinei... Gwinea widzę, że bardziej poukładana no ale zobaczymy
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
I chyba jak coś to bym szedł w stronę Gambii. Chociaż narazie mecz pupy nie urywa ale jak większość tych męczy w tym śmiesznym pucharku
biniuu biniuu:
Gambia nieźle broni w tym turnieju, a Gwinea za to dosyć słabo atakuje. Widać brak Nabyego Keity w środku pola, który dawał trochę jakości przez co Gwinea jeszcze słabiej konstruuje akcje
biniuu biniuu:
Wydaje mi się, że rozstrzygnie jedna akcja/jedna bramka
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Panowie jak się zapatrujecie na mecz Gwinea -Gambia ? Pół godziny oglądam i tu narazie nic się nie dzieje ..
biniuu biniuu:
Jak nie czujesz się na siłach to nie graj dzisiaj, bo tylko stracisz hajs. Jutro z czystą główką coś znajdziesz fajny typ:)
Thalion Thalion:
Może gospodarze turnieju-Kamdeun wystraszył się biednych Komorów i jak to mówią "ściany pomagają gospodarzom" :))
A azumu:
jaki macie limit na pinnacle gry MAD Lions Madrid vs Movistar Riders? esport lol lvp superliga. pytam bo rano zagrałem jeszcze powyżej stówy, a teraz mogę tylko za 88 i zastanawia mnie skąd ta różnica
zibi16 zibi16:
Możliwe - bukmacherzy sami do końca nie wiedzą bo kursy rosły rosły nagle teraz spadają - do meczu jeszcze 3x wzrosną i spadną :D dlatego pograłem na gole po kursie 6 i zobaczymy jak rozwinie się sytuacja :)
niewiemnajaki niewiemnajaki:
Rano był do gry, teraz nie jest, może za dwie godziny znowu będzie :LOL:
niewiemnajaki niewiemnajaki:
zibi16 zibi16, tak, potwierdziły się te informacje
zibi16 zibi16:
Dziwna sytuacja bo komunikat 1h temu jest taki, że mimo iż 1 z bramkarzy w 2 teście dostał negatywa i tak musi odbyć 5dniową kwarantanne.
zibi16 zibi16:
Tylko pamiętajmy, że w dalszym ciągu to nie jest ten podstawowy bramkrz - on ma kontuzje więc wrócić może jedynie 2 bądź 3 bramkarz zespołu.
Do góry Bottom