>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

Psychosocial Psychosocial:
Podopieczni Toma Saintfieta zostali zakwaterowani w hotelu oddalonym od stadionu o 2,5 godziny, a warunki w jakich przyszło mieszkać piłkarzom, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, są szokujące
Psychosocial Psychosocial:
— To brak szacunku dla moich piłkarzy. Jesteśmy najmniejszym krajem w Afryce kontynentalnej, nie mamy wielkich gwiazd, ale musimy być szanowani — mówił selekcjoner Gambii po meczu z Gwineą. — Organizatorzy tworzą różnice między zespołami w ten sposób. Dużym zespołom daje się dużo lepsze hotele i ładną infrastrukturę. Z małymi krajami jest inaczej, to faworyzowanie.
Psychosocial Psychosocial:
Gambijczycy zostali zakwaterowani często w jednym pokoju z jedną toaletą i łazienką w sześć osób, a zawodnicy muszą spać po dwóch na jednym łóżku.
Psychosocial Psychosocial:
Czytałem że kamerun zapewnił mega warunki bytowe Gambii. 6 osobowe pokoje bez łazienek w pokoju i spanie po dwóch chłopa w jednym łóżku :LOL: :LOL: :LOL:
P przestrzalninja:
@wilku1407, tak, tie-break jest liczony jako gem.
shadow89 shadow89:
dzięki (y)
P przestrzalninja:
shadow89 shadow89, bez dogrywki, na puchar narodow Afryki tez nie maja opisane czy z czy bez dogrywki liczba bramek. W regulaminie chyba maja zapis, ze liczba bramek oznacza bramki w regulaminowym czasie chyba ze jest jakis aneks
shadow89 shadow89:
fortuna
P przestrzalninja:
shadow89 shadow89, podaj bukmachera
shadow89 shadow89:
nie ma, pisze tylko liczba bramek. Chodzi mi dokładnie o mecze na ME
robson11 robson11:
w regulaminowym, no chyba że jest dopisek o treści: "z dogrywką".
shadow89 shadow89:
Liczba bramek w meczu w piłce ręcznej liczy się łącznie z dogrywką czy w regulaminowym czasie?
kns_esport kns_esport:
:poop: :poop:
M miszcz21:
Ash wraca po 2 seta
jozzy22 jozzy22:
Ash póki co rzadzi
B bukovina:
Szwecja wygra te mistrzostwa. Palicka to jest boss
kubeq8 kubeq8:
Kiedy final?
inkub1986 inkub1986:
Hiszpanie.
kns_esport kns_esport:
czy Francja wraca?
kns_esport kns_esport:
to co Szwedzi biorą cały turniej
inkub1986 inkub1986:
Wyskoczyli z formą w najlepszym momencie
kns_esport kns_esport:
to co teraz Szwecja
B bukovina:
Po tym jak Hiszpania męczyła się z nami, to ciężko było to przewidzieć
zibi16 zibi16:
No to Dania - wielki faworyt - wielka porażka, ajj kurs był niesamowity na Hiszpanów, szkoda, że człowiek czasem nie ryzykuje takich kursów
M Mendieta1992:
Hiszpanie ładnie Danie jadą
G graczwielki:
okolo 80000zł stratne i teraz juz wiem ze to proceder oszustwa z ich strony nie wazne czy ty jestes uczciwy, jak wyplacasz pieniądze to oszukują i jest wielki problem
G graczwielki:
czy gra ktoś tutaj na 22bet i 888starz bo grube walki na mnie sa robione ma ktos podobne problemy ze weryfikacja na 22bet trwa 5 miesiecy i zero odpowiedzi?
B barlo123:
No i On nie gral w dwoch meczach przeciez srednia wykrecil wieksza niz Islandczyk
B barlo123:
Kurs 30.00 to przesada, a Dania ma jeden mecz wiecej niz Islandia
B barlo123:
Gidsel krol strzelcow pr
K Kolaborant12:
Zamalku sporo podstawowych graczy może nie zagrać puchar afryki uważałbym
B barlo123:
Vlahovic w Juve, a Barella 2 mecze dyskwalifikacji w LM
P przestrzalninja:
successful successful wpisz w google xvak zarabianie.com znajdziesz temat
P puto99:
Witam wszystkich. Czemu taki wysoki kurs na Boliwię? Dla mnie to ładna okazja, a już na pewno X2. Ktoś gra ten mecz?
successful successful:
S slash0v, skąd wiesz?
sunfirex sunfirex:
adrianabch adrianabch, pokrzykiwał co jest zabronione, a Danił mówił, że nawet go obraził. Generalnie się zagotował i przegrał seta przez to. Ten stary taki jest, to nie pierwszy raz
adrianabch adrianabch:
Q co on powiedział
sunfirex sunfirex:
Stary cicipas to jednak prostak jest. Jak tak można 🤦🏻‍♂️
P przestrzalninja:
S slash0v, udowodnij to
S slash0v:
Oszukał paru ludzi na forum zarabianie.com
S slash0v:
Zna ktoś xVak?
megeczupal megeczupal:
Ja grałem wszedzie weszły 😅
kns_esport kns_esport:
Cyrk w meczu Brazylia Ekwador będzie głośno w mediach
cinas89 cinas89:
Ktos kartki gral na eliminacje w Ameryce płd?
P przestrzalninja:
jakby nizej noge mial bramkarz to Valencia moglby mu przetracic kolano wpadajac z impetem w jego noge
P przestrzalninja:
Valencia wpadl na bramkarza i nie mial kontroli nad pilka w ogole i wystarczajaco duzo czasu aby wyhamowac albo zmienic kierunek biegu
psychol32 psychol32:
Zagranie było niebezpieczne ale tam nic nie powinno być. Skoro nie było czerwa to nie było faulu i nie powinno być żółtej kartki
P przestrzalninja:
sedzia zmienia decyzje i nie ma czerwonej kartki dla brazylijskiego bramkarza tylko zolta. Tam w ogole nie powinno byc faulu bramkarza moim zdaniem. Predzej faul na bramkarzu.
P przestrzalninja:
3 czerwa po 25 minutach w meczu Ekwador-BRazylia w tym dwie dla bramkarzy za ciosy karate xd tylko ta karta dla Allisona nie powinna miec miejsca
G gostek1989:
Dobry wałek kręcą w Quito
kns_esport kns_esport:
Argentyna - Uruguwaj w ręczna handi Urugwaj?
kns_esport kns_esport:
Dzięki wzajemnie
psychol32 psychol32:
P puto99, ja bym nie ruszał mają awans
Psychosocial Psychosocial:
Proponuję rozważyć w Belgii i Portugalii btsy. Osobiście pograłem je w dublu
P puto99:
Argentyne ktoś gra?
psychol32 psychol32:
Jak się zapatrujecie na mecz Wenezuela - Boliwia? Boliwia na wyjazdach nie istnieje ale koniec eliminacji coraz bliżej i mogą jeszcze powalczyć
A adam1890:
Zenit czy efes?
kubeq8 kubeq8:
Dobry ten Lubin by to UJ
J jarek23v:
Ok. Dzięki
niewiemnajaki niewiemnajaki:
goście utknęli w kairze i nie dolecieli na mecz
Do góry Bottom