>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

ziarnoo ziarnoo:
Mam nadzieję, że wieczorem jest tu większy ruch, jest tak?
ziarnoo ziarnoo:
Brakowało mi właśnie takiego czatu jak tutaj
Psychosocial Psychosocial:
Waldi zatem wyjaśnił wszystko
ziarnoo ziarnoo:
No chyba, że się nie obnoszą ze swoimi poglądami 😆
Waldi1979 Waldi1979:
Na czacie obowiązuje normalny regulamin jak na całym forum, to tak informacyjnie
ziarnoo ziarnoo:
Lewakom mówimy stanowcze NIE!!
Psychosocial Psychosocial:
Zależy o jakich wulgaryzmach piszesz. Dla mnie wulgaryzmem jest np: jak ktoś wychwala Lewicę.
ziarnoo ziarnoo:
Oczywiście, że takich miejsc jest wiele..
jozzy22 jozzy22:
chyba raczej nie więc masz odpowiedź
jozzy22 jozzy22:
a jest gdzieś jakieś miejsce w którym można używać wulgaryzmów?
ziarnoo ziarnoo:
Można tu na czacie w ogóle używać wulgaryzmów czy zaraz ktoś blokuje?
ziarnoo ziarnoo:
No w Indiach weszło jak w kaczą .upe😀😀
Psychosocial Psychosocial:
psychosocial psychosocial: 14:30 Paradou Constantine 15:00 Mumbai City ATK Mohun Bagan próbuje w dublu btsów Dzisiaj o 12:39 --> weszło na luzie
ziarnoo ziarnoo:
Stoch złoto😆😆😆
Thalion Thalion:
:) 😀 😃 już Cie lubię ziarno, masz poczucie humoru
ziarnoo ziarnoo:
To nie żarty, zysk jest pewny, trzeba tylko odpowiednio korzystać z analiz, jak chcesz to za tysiaka zdradzę Ci sekret, dzięki któremu już zawsze będziesz na plus
niewiemnajaki niewiemnajaki:
Thalion Thalion, najlepiej obejrzeć końcówkę meczu i zobaczyć co tam się wydarzyło
Thalion Thalion:
Nie żartuj haha
ziarnoo ziarnoo:
Wróciłem, bo to najlepsze forum i kopalnia dobrych typów
Thalion Thalion:
Heh spoko :)
Thalion Thalion:
No właśnie tyle pokazuje flascores ale fifa.com pokazujechyba tylko 3 i totalbet mi pokazał jako przegrany a miałem over3,5
niewiemnajaki niewiemnajaki:
ziarnoo ziarnoo:
Bo mi stronka wynikami piłki nożnej nie działa; wyskoczyło mi zapytanie czy jestem człowiekiem i proszą żebym wyczyścił ciasteczka, ale to nic nie daje
Thalion Thalion:
Panowie ile było oficjalnie żółtych kartek w meczy Meksyk-Panama
Thalion Thalion:
Fajny nick "ziarno" heh 😀
Psychosocial Psychosocial:
ziarnoo ziarnoo, ja czasem a czemu pytasz
ziarnoo ziarnoo:
Ktoś tu używa livescorehunter?
D dgv:
Pieniądze zniknęły z konta także nie ma okazji ich przegrać i zażyczyli sobie weryfikacji konta bankowego
Psychosocial Psychosocial:
14:30 Paradou Constantine 15:00 Mumbai City ATK Mohun Bagan próbuje w dublu btsów
Psychosocial Psychosocial:
Zbuki to stan umysłu zatem
P przestrzalninja:
chociaz taki lvbet rekwirowal ludziom pieniadze przy probie wyplaty pytajac sie skad maja pieniadze na granie xd
P przestrzalninja:
Nie robia weryfikacji w druga strone, bo nie maja takiego obowiazku. Ustawa nakazuje im jedynie pytanie o zrodlo pochodzenia pieniedzy a odpowiedzialnosc za podanie nieprawdziwych informacji spada na wplacajacego. W zeszlym roku maz kasjerki, ktora okradla CBA wplacic 9 albo 11 baniek i nikt sie nie pytal skad ma taka kase xd
P przestrzalninja:
po to, zebys sie denerwowal i mial szanse przegrac pieniadze, ktore chcesz wyplacic ;) lub znalezc na Ciebie haka. w tej sytuacji sts jest win win, bo czesc osob przegrywa pieniadze czekajac na wyplate
Psychosocial Psychosocial:
Tez tego nie pojmuje. Ciekawe czemu nie robią weryfikacji w drugą strone jak ktos wpłaca na konto duże sumy haha
Ori1995 Ori1995:
Sporo już tych pytań było, tylko nie rozumiem tego, jak wpłaca ktoś xxxxx razy z konta to czego oni chcą weryfikacje na co, trochę takie wtf dla mnie, ale to nie prowadzę firmę sts...
Ori1995 Ori1995:
To każdy praktycznie ma jakąś weryfikacje
Ori1995 Ori1995:
Znaczy jeżeli chodzi o wypłacanie większych kwot
D dgv:
2 tysiące tez wypłacałem i niczego sobie nie życzyli, teraz wypłaciłem 3270 i nagle takie akcje
Psychosocial Psychosocial:
sam pisałes ze do tysiaca nie ma problemu
Psychosocial Psychosocial:
a na przyszłowsc wybierac od razu kase jak juz masz np tysiąc
Psychosocial Psychosocial:
Proponuje wysłać ponownie maila
D dgv:
Dlatego od razu mi się włączają jakieś czarne scenariusze
D dgv:
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.. myślałem ze trwa to maksymalnie 1-2 dni, a tu końca nie widać, żadnej wiadomości zwrotnej..
Psychosocial Psychosocial:
Dobra widze że niestety sts nie posiada infolinii tylko Fortuna przykro mi
Psychosocial Psychosocial:
Fortuna kontakt Kontakt z obsługą klienta Fortuna Zakłady Bukmacherskie możliwy jest na wiele sposobów. Najpopularniejszy z nich jest to kontakt telefoniczny. Telefon: +48338582145
Psychosocial Psychosocial:
Cały czas jest sporo grono osób, które lubią sprawy załatwiać tradycyjnie, telefonicznie. Niestety, numer telefonu STS dostać jest bardzo trudno, a wręcz jest to niemożliwe. Bukmacher nie preferuje tej formy kontaktu. Trudno do końca stwierdzić, dlaczego.
Psychosocial Psychosocial:
natomiast*
Psychosocial Psychosocial:
Kurde na głownej stronie nie moge znalezc nato miast na głownej stronie Fortuny tez nie ma tego numeru co ja mam a nie pamietam skad go wziąłem.
D dgv:
Wypłacałem wielokrotnie sumy 1-2 tysiące, natomiast teraz zleciłem ponad 3k do wypłaty i sobie zażyczyli jakiejs dodatkowej weryfikacji..
D dgv:
Dzięki serdeczne
Psychosocial Psychosocial:
Zaraz sprawdzę czy jest telefon bo na Fortunę normalnie można się dodzownić i gadać z operatorem
D dgv:
I nie ma możliwości przyspieszenia w żaden sposób
D dgv:
Z tego co wiem w STS nie ma infolinii albo o takowej nie wiem, natomiast jest livechat 24/7 na którym odpowiadają gotowymi regułkami, ze weryfikacja trwa od 1 do 7 dni roboczych
Psychosocial Psychosocial:
ja mam numer na infolinię Fortuny na sts tez jest zadzwoń i tyle
Psychosocial Psychosocial:
To nie wiem ja mam konto na Fortunie ale moja żona i inni kumple na sts i zawsze przelew jest od razu
D dgv:
Tak z tym, ze zażyczyli sobie żebym przelał grosika na ich konto w celu weryfikacji i do tej pory cisza.
Psychosocial Psychosocial:
D dgv, zadzwoń na infolinię, w sts wypłata jest od razu, na Fortunie trzeba poczxekać 1 dzień
D dgv:
Szanowni forumowicze, ile czekaliście na weryfikacje konta bankowego w STS po uprzednim zleceniu wypłaty środków z konta? Ja osobiście zleciłem wypłatę w poniedziałek po godzinie 20, od razu po tym dokonałem przelewu i jak do tej pory brak odzewu..
T Teemov2:
Brak nowości, dalej w tyle z zagranicznymi. Do tego brzydka grafika, słabe motywy nocne
Thalion Thalion:
21:5 w 2 secie wow
Do góry Bottom