>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

ziarnoo ziarnoo:
Jak myślicie jaki odsetek meczów kończy się wynikiem 0-0?
Thalion Thalion:
Wilki 111
I isaacofuluru:
Ferencvaros, Slavia, Marsylia - jeszcze taki trypel. Trójka faworytów grająca o najwyższe cele i grająca o zmazanie plamy po ostatnim meczu.
I isaacofuluru:
Leicester dziurawy w obronie ostatnio, to nie jest ich sezon.
Thalion Thalion:
na to wygląda :p
I isaacofuluru:
więc mamy konflikt interesów
I isaacofuluru:
Ja zagrałem West Ham DNB
Thalion Thalion:
Na teraz typuje Wilki z remisem, a potem Leicester wygrana
supermario supermario:
Verona 1:0, no to uciekło
ziarnoo ziarnoo:
Może Standard coś strzeli@4
I isaacofuluru:
To zmienia postać rzeczy
supermario supermario:
I isaacofuluru, tak to był ostatni mecz na kuponie
supermario supermario:
Ja się czaję na wygraną Verony, ale to na live jak ich stłamszą
I isaacofuluru:
supermario supermario, BTW - te 58% to chyba tylko dlatego, że miałeś Monaco na AKO, gdzie już wcześniej coś Ci weszło?
supermario supermario:
@tomcioomen666, eurosport player
I isaacofuluru:
A z ciekawszych typów na dziś - Union pownien coś strzelić Dortmundowi. Gra o top4, jest poukładaną ekipą, a Dortmund w tym sezonie zachował tylko jedno czyste konto na wyjeździe. W Pucharze Niemiec, w sierpniu, z trzecioligowym Wehen.
I isaacofuluru:
Jeszcze odnośnie meczu. Ja jestem o tyle rozczarowany, że zawsze gdy typuję zwycięstwo danej drużyny, to popieram to jej motywacją. Teoretycznie Monaco powinno tutaj cisnąć tak, jak wczoraj Lech. Walczą o Ligę Mistrzów. A tutaj niestety zaangażowania nie było. Z jakiegoś powodu pomyliłem się w ocenie tego, o co obie drużyny będą tutaj grać. Ciekawe czy FCSB też mnie rozczaruje w ten sam sposób.
Thalion Thalion:
wiem że to nie zaden dowód, ale pewne jest że firma bukmacherska dowala dodatkową marże na takie "Wyciąganie" a każda dodatkowa marża to większa strata gracza
ziarnoo ziarnoo:
I isaacofuluru, raz ma nosa a dwa razy ktoś mu nos rozkwasi
supermario supermario:
Thalion Thalion, Moim zdaniem to kwestia decyzji, na pewno szczęcia, ale najważniejsze to mieć dane do podjęcia decyzji, czyli oglać live, znacz fakty i okoliczności danego spotkania
I isaacofuluru:
Ja nie mam takiego nosa.
I isaacofuluru:
Jak ktoś ma nosa kiedy warto, a kiedy niewarto keszować, to może wyjdzie na tym na plus.
Thalion Thalion:
kumpel też tak robił aż zagrał na Mś i miał 1000 funtów do wygrania, bodajże Haolndia-Meksyk, zagrał za 50 a wycągnął 100, Holandia przegrywała ale pod koniec strzeliła 2 gole, wygrałby 1000 funi a wyciągnał 100, pomysł ile musi takich "trafnych" wyciągnięc zrobić
I isaacofuluru:
U legalnych cashout byłby zablokowany, albo wynosiłby 5.8%
supermario supermario:
Więc za chwilę to pomnożę gdzie indziej hehehe
supermario supermario:
Thalion Thalion, ok, muszę zgłębić temat, na chwilę obecną jest tak że mam na koncie więcej o 58% mojej postawionej stawki na ten mecz :)
Thalion Thalion:
Bukmacher podczas cashoutu dowala Ci jeszcze dodatkową marże dlatego tracisz w dłuższej perspektywie
supermario supermario:
ziarnoo ziarnoo, sam sobie otpowiedz, lepiej się na takie tematy nie wypowiadać
ziarnoo ziarnoo:
Tam jest wszystko
ziarnoo ziarnoo:
Surebet.pl
supermario supermario:
Thalion Thalion, masz na to jakieś popracie, artykuł, wyliczenia, chętnie się zapoznam, może zmienię zdanię, szczerze to nigdy tego nie szukałem ?
Thalion Thalion:
Należy to rozpatrywać w bardzo długim okresie czasu
I isaacofuluru:
Chyba już po meczu
Thalion Thalion:
Matematyka mówi co innego no ale ok
supermario supermario:
Thalion Thalion, nie sądzę patrząc po cashoutach które robię i jak kończą się późńiej te mecze
ziarnoo ziarnoo:
supermario supermario, to legalne, bo też gram ostatnio w uni?
I isaacofuluru:
Ale to on im płaci, jego sprawa.
I isaacofuluru:
Tzn nie oni. Właściciel. Bo oni i tak dostaną tyle, ile w kontrakcie. Czy się stoi, czy się leży.
I isaacofuluru:
Sami się skarcili. Nie zrobili dość dużo, by wygrać ten mecz. Ja stracę 50 zł, oni stracą miliony za brak Ligi Mistrzów.
supermario supermario:
gram w UNI
Thalion Thalion:
każdy postawiony kupon należy traktować jako pożegnanie się z tą kasą
supermario supermario:
Thalion Thalion:
źle kombinujesz supermario, w dłuszej perspektywie to tracisz na takim wyciąganiu
supermario supermario:
Trochę za późno moim zdaniem i sorry, ale jestem teraz za tym, że ich Lorient skarciło, za tą nonszalancję
I isaacofuluru:
Koło 60 minuty należało tak zrobić
I isaacofuluru:
Za późno przycisnęło
supermario supermario:
My tu gadu gadu, a Monako przycisnęło w końcówce
supermario supermario:
I isaacofuluru, jeśli jesteś dzięki temu na plusie to gratuluję i szacun
I isaacofuluru:
I też kwestia oczywiście tego, gdzie zagrasz. Bo cash-out u legalnych to śmiech.
I isaacofuluru:
I uważam, że moje zadanie w kwestii typowania kończy się w momencie zawarcia zakładu. Potem już o nim nie myślę.
I isaacofuluru:
Po prostu wyjaśnilem swoje, ja nie śledzę każdego meczu, który postawię
I isaacofuluru:
Ja nie neguję twojego podejścia
supermario supermario:
Wycofanie zakładu przed czasem jeśli coś idzie nie po myśli, moim zdaniem jest równoznaczne z postawieniem czegoś przed meczem, w tym momencie chcę zarobić 42% mojego wkładu, więc wydaje mi się, że moje rozumowanie ma sens, tym bardziej, że gram te kupony po 100zł lub wyżej
I isaacofuluru:
Tyle, że cash-out nie został wymyślony po to, żeby gracz na nim zarabiał.
I isaacofuluru:
supermario supermario, Otóż to
supermario supermario:
Pytanie jaki kto ma bydżet i za ile gra
supermario supermario:
Być -100%, a -42% to w dłuższym rozrachunku chyba korzyść, a szance na strzelenie gola po takim meczu gospodarzy na 10 minut przed końcem oceniam na dużo mniejsze
I isaacofuluru:
Jak nie wygrają to świat się nie skończy. Tak też bywa.
I isaacofuluru:
Ja nigdy nie keszuję przed czasem. Nie po to stawiam prematch, żeby potem się z tego wycofywać. Na dłuższą metę suma szczęścia wyjdzie na 0.
supermario supermario:
Ok, mnie już nie ma w tym meczu, zrobiłem cashout i 58% środków z powrotem na koncie, trudno jak to się mówi, ale staram się nie być hazardzistą, a jak Monaco jakimś cudem strzeli w końcówce, no cóż życie, powodzenia dla tych co liczą jesze na wygraną AS
Do góry Bottom