>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

Waldi1979 Waldi1979:
psychol32 psychol32, Conte byłby dobrym wyborem i nawet przez chwilę wydawało się, że go zatrudnią, dziwne mają podejście ci właściciele albo ich doradzcy
psychol32 psychol32:
Waldi1979 Waldi1979, powinni byli Solskjera pogonić tydzień wcześniej i brać Conte
psychol32 psychol32:
B bukovina, tylko faul Herrery na Varanie zasługiwał na żółtą kartkę, więcej nic tam nie widziałem za co można było dać, a i kartki dla De Paula równie dobrze mogło nie być. Sędzia był słaby ale i nie było za co dawać tych kartek
deepred deepred:
Noo, właśnie... a co, jeżeli jest niewinny? Wszystko wpi*** poszło.
Waldi1979 Waldi1979:
nawet jakby się okaząło to nieprawdą to odbudować wizerunewk po takiej akcji chyba już jest niemożliwe
Waldi1979 Waldi1979:
Właśnie dyrektorem, więc po co te pół roku na straty? Greenvood chyba w toku, ale pzredłużyli areszt, wszyscy sponsorzy się wycofali, Utd wycofał koszulki z jego nazwiskiem, więc raczej coś jest na rzeczy, ale wyroku chyba nie ma
deepred deepred:
Rangnick to tam będize dyrektorem sportowym, w sumie po to go zaangażowali, szczerze mówiąc nie wiem dlaczego wziął rolę trenera... btw. Greenwood skazany? Czy dalej śledztwo w toku?
Waldi1979 Waldi1979:
w ogóle dla mnie zatrudnienie Ragnicka to była porażka od początku, albo trzeba było postawić dalej na OGS albo zatrudnić konretnego trenera od razu
Waldi1979 Waldi1979:
Greenvood zapowiadął sie ciekawie, ale bania nie wytrzymała i odwalił co odwalił
Waldi1979 Waldi1979:
Sancho w porównaniu do BVB to dopiero ostatnie mecze zaczyna coś grać, pierwsze pół roku do zapomnienia, obrona w większości spotkań dramat, dobrze, ze de Gea trzyma poziom, bo dopiero by było, full spotkań im wybronił
deepred deepred:
Pełna zgoda, jak dla mnie to i Rashford i Pogba potrzebują zmiany otoczenia, coś tam ewidentnie nie gra. Zwłaszcza u Pogby.
Waldi1979 Waldi1979:
w ogóle Pogba to mi się kojarzy z Bale'em w Realu, kupę kasy za transfer, kupa kasy za kontarkt, a ci albo kontuzjowani albo zawodzą
Waldi1979 Waldi1979:
może i tak, ale ja bardziej liczyłem, ze Ronaldo nakręci młodych i ze przy nim większosc odpali, a tu niestety tak nie wygladało, Fernandes w porównaniu do poprzedniego sezonu zjazd, Rasford to samo, Pogba kolejny sezon bez żadnego błysku
deepred deepred:
Wiara, że zdobędziesz trofea na plecach 37-letniego Ronaldo była z góry trochę naiwna. To geniusz, ale najlepsze lata już za nim.
Waldi1979 Waldi1979:
kolejna przebudowa i kolejny sezon stracony pewnie
Waldi1979 Waldi1979:
nawet na krajowym podwórku, nie mówiąc już o Europie, w tym sezonie do kolejknej LM na pewno się nie załapią, więc pewnie skład się rozsypie, bo w LE czy LKE nikt grać nie będzie chciał
Waldi1979 Waldi1979:
żal patrzeć jak przez tyle lat po erze sir Alexa nikt nie może tam nic osiągnąć
ranczo0123 ranczo0123:
Waldi1979 Waldi1979, nic nie straciles. ja sie meczylem przez caly mecz ogladajac go.
Waldi1979 Waldi1979:
a liczyłem, ze po Totkach i słabym pierwszym spotkaniu będzie dzisiaj mega naładowany, tragedia
Waldi1979 Waldi1979:
czyli dobrze, ze byłem w pracy i nie widziałem meczu, teraz patrzę na staty to Ronaldo nawet strzału nie oddał 🤦‍♂️
B bukovina:
Ja to bardziej patrzę pod kątem tego, że poszła masówka na over, a sędzia po złości za oczywiste faule na kartke, nawet kartki nie wyciągał
ranczo0123 ranczo0123:
generalnie ten mecz to jedno z gorszych starc w ostatnich miesiacach. ciezko sie na to patrzylo
ranczo0123 ranczo0123:
B bukovina, sedzia sie nie popisal ale manu tez gowno zagralo bez verwy, zaangazowania i polotu
B bukovina:
Trzeba się odkuć na NBA. Dodatnie handi na Pacers, bo Morant wypada w Memphis, Nets 1 połowa / wynik końcowy i Suns win
B bukovina:
ranczo0123 ranczo0123, to piwo co poleciało w Simeone też miało żółty kolor, więc w sumie mogłoby doliczyć do kartek
ranczo0123 ranczo0123:
act act, chlop mysli ze mu sie to do overu doliczy :D
act act:
darren fletcher, nie ma go w składach to jak mają jego kartkę pokazać ?
petel petel:
ktoś ze sztabu united dostal kartke w koncowce, dlaczego nie ma jej na flashscore?
psychol32 psychol32:
wawo wawo, Brawo
Ori1995 Ori1995:
No ja właśnie tosty idę zrobić po tej śmiesznej LM
G gumazi:
Pany co na kolacje
Ori1995 Ori1995:
Ajax dominacja totalna, Benfica kurs 20 i ;x
Ori1995 Ori1995:
Nie no .....565656565656565 co się w tej LM odwala
B bukovina:
Sędzia meczu United Atletico to kryminał. Gość nie dawał żółtych kartek za bardzo ostre faule, czy typowo taktyczne. Trochę słabe to sedziowanie
K kubaion:
Gdzie te kartki w tej lidze mistrzow ja sie pytam
B bukovina:
Pojadą do Częstochowy pewni siebie z myślą, że mogą ograć każdego i Raków ich tam spokojnie zweryfikuje. Papszun to naprawdę konkretny trener i pokazał już z Lechem jak się taktycznie rozpracowuje przeciwnika
jaszczii jaszczii:
teraz będzie weryfikacja z Rakowem
B bukovina:
Nie no spokojnie. Wygrali 5 mecz z rzędu, ale z kim... Dwa razy Łęczna, czyli strefa spadkowa, raz Wisła, czyli strefa spadkowa, raz Termalica, czyli strefa spadkowa i raz Śląsk, czyli jedno miejsce nad strefą spadkową
deepred deepred:
wcale bym sie nie zdziwil jakby skonczyli w top5, to tylko polska liga
jaszczii jaszczii:
jeszcze mistrza zrobią :D
Ori1995 Ori1995:
Ło panie, comeback do góry tabeli
Ori1995 Ori1995:
Legia 3-0
A adam1890:
Wawo dobrze ci idzie
jaszczii jaszczii:
Legia robi swoje
husarz22 husarz22:
Prędzej 0:0 czy 1:1 i wygrana jak już po dogrywce/karnych
husarz22 husarz22:
Z tym ManU to możesz się mylić. Atletico gra na wyjeździe więc nie wiem o jakie lanie Ci chodzi
wawo wawo:
Benfica win też raczej pewniak
wawo wawo:
Manu dziś dostanie lanie
P Ptaku22:
W atletico over kartek pewnjak
jaszczii jaszczii:
Bournemouth - Reading over 2,5 @1,65
P Ptaku22:
No ktoś mnie musiał zgłosić :mad:
wawo wawo:
Sam swietej pamięci Dziadek by to grał grubasnie
wawo wawo:
Dziś Termalica to jest Value jakich mało!!
Thalion Thalion:
Ptaku pocisnął cukerbergowi i usunęli mu fejsa za karę:D
P Ptaku22:
Dzięki nawzajem pozdro usunęli mi fejsa
P Ptaku22:
:cool:
P Ptaku22:
Do bojó
P Ptaku22:
Będzie zarobek ?
P Ptaku22:
Dobranoc
P Ptaku22:
Dziękuję
Do góry Bottom