>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

ranczo0123 ranczo0123:
P przestrzalninja, niech mi zniosa limity na wszystko 0zl to pogadamy. beka z tego buka bo i tak krecilem sie w okolicy 0 albo i nawet konto na minusie a oni zlimitowali mnie do 0 :p
P przestrzalninja:
"Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem." betfan wie co robi, za kampanie z pudzianem dostali nagrode za najlepszy marketing od srodowiska.
5xharoldx5 5xharoldx5:
jak np. soroko
5xharoldx5 5xharoldx5:
teraz promowani są po prostu zwykli bandyci
5xharoldx5 5xharoldx5:
są gorsi od tego kasjo
mmatips mmatips:
I tak samo wyglada to z kasjo ;) on jakby występował w tv i gadał totalne głupoty a byłby przedstawiony jako ekspert to i tak 70% społeczeństwa by mu wierzyło - tak wyszło z badań
mmatips mmatips:
Ociemniały lud to podłapał
mmatips mmatips:
e
mmatips mmatips:
ranczo0123 ranczo0123, takie czasy że teraz nawet z pazury albo Kubicy zrobią ci wirusologa :) byle by ociemniały
adamo80 adamo80:
W tej chwili na YT szybciej się znajdzie jakiś poradnik jak zainstalować np. jakiś podzespół do kompa lub poradnik do gry niż w necie pisanym.
adamo80 adamo80:
Na YT 90% rzeczy jest wartościowych, ale te 10% ponieważ jest kontrowersyjne to o tym się mówi, ale to zupełnie nie oddaje YT.
adamo80 adamo80:
ranczo0123 ranczo0123, na YT są tysiące, setki tysięcy materiałów i ludzi i każdy wybiera co chce... Ten Kasjo itp tak jak np patostreamerzy mają jakiś widzów, ale nie powiedziałbym, że jakoś dużo. Kanały z rodzicami i dziećmi mają milionowe subskrypcje.
ranczo0123 ranczo0123:
psychol32 psychol32, moze ja tez za stary ale dawac na twarz firmy bukmacherskiej takiego przyglupa to moim zdaniem przeginka xd
psychol32 psychol32:
ranczo0123 ranczo0123, miało być fenomenu jutuberów
psychol32 psychol32:
ranczo0123 ranczo0123, ja też nigdy nie pojmę jutuberów. Pewnie za stary na to kestem
ranczo0123 ranczo0123:
A jak juz jestesmy przy Kasjo to zastanawiam sie czym sie kieruja sponsorzy ktorzy takiemu pacanowi placa. Betfan np mu placi za bycie ich twarza a przeciez chlop reprezentuje dno moralne, chlanie i nic wiecej. Wyplynal z patologicznego warsaw shora czy tym podobnego programu. Idol dzieci w przedziale 12-15 lat a dla reszty przyglup i nic wiecej.
mmatips mmatips:
Przeglądałem to forum to widzę ze co niektórzy to nie dość ze znają się na każdym sporcie to i na wszystkim innym od Covid przez szczepionki po wojnę a historie poznają na szybko z Wikipedii . Większość w 4 literach była kupę widziała … jak im się krzyknie ustawiaj flagę na profilowe to ustawiają , jak zaloz maskę to zakładają - zero samodzielnego myślenia … z miesiąca na miesiąc to ludzie w naszym kraju prezentują coraz większy ciemnogród ….
ranczo0123 ranczo0123:
Niby dorosli ludzie a odstawiaja taka dziecinade i robia gowno afery prawie jak ci idoci z jutuby jak kasio, rafonixy czy inne przyglupy tylko, ze im przynajmniej za to placa :D
mmatips mmatips:
Po co tutaj spamujecie jakieś swoje gorzkie żale ? Typujemy a nie płaczemy….weźcie jeden z drugim zarobicie stówę czy dwie a nie płacze i tematy z 4 liter ….
adamo80 adamo80:
Kończę już ten wątek polityczny... Sorry, ale to ten troll mnie zaatakował...
adamo80 adamo80:
adamo80 adamo80:
Tak pisał 7 lutego... Sami oceńcie teraz te słowa... Jak pisałem wcześniej - za to co pisał powinien momentalnie wylecieć z forum, które teraz jest w niebiesko żółtych barwach. Taka to osba mnie właśnie atakuje/atakowała, a teraz się żali na "złych adminów"
adamo80 adamo80:
I teraz najlepsze: "a to nie Rosja jest na tym świecie zagrożeniem tylko USA ile wojenek już zrobili w imię demokracji?"
adamo80 adamo80:
To wyżej to oczywiście cytat z adam 1890
adamo80 adamo80:
Ale taka jest prawda po co sie wgl maja tam pchać polacy??? Co juz zapomnieliscie jak nam podziekowały inne państwa po 2 wojnie? Lub nawet w trakcie? Gdyby nie to że Hitler zaatakował inne kraje pomocy byśmy nie dostali i dziś jeden z drugim by szprechał... zreszta żydzi też nam podziekowali... do dziś dziękują
adamo80 adamo80:
A adam1890, mało ci było zablokowanych tematów w hyde park to tu się przyplątałeś, ale jak tak to przypomnę ci pisałeś 7 lutego:
adamo80 adamo80:
A adam1890, na mnie na tym forum to tak jechano i obrażano, że szkoda słów... Zresztą sam tak robiłeś... I dopiero od czasu nowej administracji jest obiektywnie... W ciągu ostatnich 2 lat miałem już 2 bany, ale ty wiesz lepiej...
A adam1890:
psychol32 psychol32, bo są równi i równiejsci mój imiennik musi chyba sie niezle wypisac szefostwu bo slowa na niego nie pozwola powiedziec a on moze innym docinac...
M morgo:
Ja to odbieram tak jakbyście kopali leżącego naprawdę , wyśmiewanie się z jego osoby jest totalnie nie na miejscu . Już naprawdę macie chyba nudne życie ze czepiacie się takiej osoby
psychol32 psychol32:
Nie bardzo rozumiem te wasze podśmiechujki z kolegi Tomka
adamo80 adamo80:
@gubernator_nh, poczekajmy jak tomcio wróci - to dopiero będzie spokój ;)
adamo80 adamo80:
Waldi1979 Waldi1979, oczywiście
Waldi1979 Waldi1979:
adamo80 adamo80, też nie prowokuj
Waldi1979 Waldi1979:
A adam1890, jeszcze jedna wycieczka osobista i będziesz miał pauze od czatu
adamo80 adamo80:
Uciekam bo mnie adam1890 wnerwił, trza sprzedać reszte towaru bo zwiednie.... nie wiem kiedy wruce... :ROFLMAO:
adamo80 adamo80:
Zresztą już się żalił, że nie może pisać o wojnie... To ruski troll więc nie zwracajmy na niego uwagi...
adamo80 adamo80:
Ale jak pamiętam był przeciwko NATO i UE więc teraz pewno służy ruskim w necie... ale dość tego bo zrobi się za chwilę nieprzyjemnie...
adamo80 adamo80:
adam1890 nie ogarnia czatu i tomcia.... Hahahaha... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
adamo80 adamo80:
od 1 kwietnia się skończy
adamo80 adamo80:
jaszczii jaszczii, zgadzam się
jaszczii jaszczii:
W końcu... te maski to jest dramat
A adam1890:
Maski znosza a 50% tylko zaszczepionych adamo80 lepiej sie zacznij chować
A adam1890:
Jeszcze tu jesteś?
adamo80 adamo80:
A adam1890, nie kompromituj się... :ROFLMAO:
P Ptaku22:
:mad: :mad: :mad:
A adam1890:
adamo80 adamo80, no wreszcie głos rozsądku przemówił
Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi:
Kupię owianą i zwiędniętą rzodkiem. Gdyby ktoś coś to priv:)
adamo80 adamo80:
DzieńDobry, Dowidzenia i kończę z tym wszystkim i życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)
A arczibald666:
Ja uciekam nie będę już nikogo denerwował , dzisiaj pora słabo stoi niestety 😞😞😞
P Ptaku22:
:mad: :cool: 😲 🏒 🥅
jaszczii jaszczii:
miłego dnia, przepraszam i dobranoc
P Ptaku22:
Wstawać i warzywa sprzedawać :mad:
Thalion Thalion:
Niestety, tylko 1:0 :cry:
Thalion Thalion:
W ich historii najwięcej goli pada w 2 polowach
Thalion Thalion:
Teneryfa-Almeria over 1,5 w przerwie
maggioslc maggioslc:
jedynie holandia jeszcze gra, ale to ado takie mierne
jaszczii jaszczii:
@gubernator_nh, luzik, fajnie że weszło
P Ptaku22:
:devilish: :cool: 🤑
P Ptaku22:
Thx dobranoc i powodzenja jutro
P Ptaku22:
No na targu dużym pewnie więcej ludzi łazi a wkoncu wtorek dzień targowy to powinno się sprzedać jeszcze pogoda dobra
Do góry Bottom