>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

TKO_Bets TKO_Bets:
Kto jeszcze dzisiaj uwali ? Barcelona ?
TKO_Bets TKO_Bets:
Udinese 1-2
TKO_Bets TKO_Bets:
Pięknie się dzień zaczyna od porażki HSV 😂
rondani rondani:
Ta sama Aston Vlla co lezala na reanimacji z Fulham dzis 3-0 po 10 minutach, moze wiecej ustawek to wieksze obroty i pranie kasy
rondani rondani:
Jak tak obserwuje kjorupcje w Anglii to jeszcze nigdy tego tak wiele nie bylo, liczy sie tu i teraz, jeden mecz, wszystko spowodowal naplyw cudzoziemcow jako wlascicieli typu Wlochy/Turcja/Grecja/USA, za chwile Leeds przegra uczciwie i znowu cos kupi u jakiegos sredniaka. Najlepszy jest wlasciciel Olympiakosu, palil budki sedziom, ustawial cala lige grecka a wg angielskiej komisji spelnia najwyzsze standardy przejrzystosci
rondani rondani:
A tu widze delikwent jutro gra. Jakim cudem? Przeciez chory/kontuzja. Leeds 1-0 a podobno w Anglii nie sprzedaja
rondani rondani:
adik1992 adik1992, kazdy krecz powinien oznaczac obowiazkowe 2 tygodnie przerwy ciekawe ile kreczow by bylo. Skonczyloby sie kombinactwo
rondani rondani:
szczegolnie ciekawy mecz Leeds, jak wygraja to sprzedany mecz, ale tam nawet w 93 moga strzelic wiec jeszcze chwile emocje
adik1992 adik1992:
Laaksonen właśnie skreczował w finale czelka w Hamburgu przy wyniku 5:7 5:6 30:40 czyli przy meczowej dla rywala :unsure:
rondani rondani:
Thalion Thalion, mamy. 0-0 wolves, southampton 1x, powyzej 3,5, Leeds i Aston Villa wygrane
qowalsky6 qowalsky6:
didier_drogba didier_drogba, VAR jest po to aby nie było niespodzianek dla tych co ustawiają wyniki :)
Thalion Thalion:
Typy na PL macie jakies, hmm mysle nad kartkami w meczu Arsenalu, linie niskie dosc
didier_drogba didier_drogba:
ten VAR to jest smiech pol metrowy spalony magdeburga a VAR uznaje bramke xd
czaro82 czaro82:
... ooo proszę hamburger pefffka dnia
rondani rondani:
tak jak liverpoolowcy?
H hagi84:
no to w takim razie arsenal pod korek i wieczorem pod bankomat
rondani rondani:
D dazol3, nie. Bedzie 2-2
D dazol3:
Arsenal dziś wygra?
Endwar Endwar:
np. masz 1000 do obrotu, na koncie 2200, stawiasz 1000 calosc znika i po rozliczeniu kuponu powraca na konto glowne jako srodku do wyplaty.
Endwar Endwar:
Mialem tak kilka razy, wiec sie nauczylem.
Endwar Endwar:
Ten kolega od LVBet. Jak zostala czesc srodkow i za pozostale postawisz kase do wymaganego obrotu to faktycznie caly bonus znika. W momencie rozliczenia ostatniego zdarzenia z tego kuponu zarowno zalegle jak i te z kuponu (jesli bedzie wygrany) zostana dopisane do konta. Bez obaw. Na czacie sie nie znaja jak widac:)
mahony1983 mahony1983:
About Numburk....Key players such as Harding and Hruban, as well as coach Sekulic, left Nymburg in the summer. Only PG Gibbs remained from the best players from last season, four American players arrived, but their quality is not top. However, Nymburk still clearly has the best team in the Czech league and will win the title of course, only their chemistry does not work yet.
Z zwierzakus:
xD
rondani rondani:
Ciekawie by to wygladalo, do tego ryzyko, gosc ma 4 faule, pozwolic mu grac czy sciagac, byloby ciekawie
rondani rondani:
W koszu powinno byc tez tak ze 5 czy 6 faul schodzi i graja 4 na 5 a nie zmiana. Jakos w hokeju czy pilce mozna grac w oslabieniu, w pilce nawet podwojnym
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, na rusku w nazwie pojawiła się nazwa ERA Nymburk a dawniej było to CEZ Nymburk, myslałem że można zmiana sponsora i odejście jakiś kluczowych graczy, słabo sie orientuje kto tam jest mocny
psychol32 psychol32:
Inflacja, kryzys w gospodarce dorabianie do budżetu
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, właśnie widzę ciężko powiedzieć, brak mobilizacji
rondani rondani:
to patola, jak odroznic jak np dwoch skacze do pilki i jest faul. Faulowal w ataku czy obronie?
psychol32 psychol32:
Tzn po przekroczeniu limitu
psychol32 psychol32:
W ataku się nie wliczają
rondani rondani:
Dlaczego w azjatyckich ligach teraz druzyna ma 7 faul i nie ma rzutow. Faule w ataku to nie rzuty?
adik1992 adik1992:
wczoraj przegrali ze Slavią Praga na którą kurs był 10
adik1992 adik1992:
ciekawi mnie drużyna z Nymburka. Co roku dominowali lige. Wygrywali bez porażki przez cały sezon. W tym na 5 meczów 2 porażki. Co mecz kursy na nich 1,02-1,05
psychol32 psychol32:
Z reguły kursy są dobrze wystawione a jak gdzieś buk się pomyli to ma dużo czasu na ich korygowanie
psychol32 psychol32:
Dla mnie większość europejskich lig jest ciężka do typowania
psychol32 psychol32:
Słabo
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, ogarniasz czeski męski kosz?
adik1992 adik1992:
źle mój wpis
psychol32 psychol32:
Dokładnie
adik1992 adik1992:
A Antongno, wydaje mi się że ludzie zrozumieli mój wpis początkowy że takie same szanse daje na wejście singla i kuponu z 9 zdarzeniami.
psychol32 psychol32:
Widocznie słabo zrozumiałem jeden z pierwszych wpisów
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, zgadza się, dlatego dla mnie bardziej to pech że brakło 1 pkt w jednym zdarzeniu niż fakt że statystycznie miałem małe szanse na wygranie kuponu, bo grając ako kilkuzdarzeniowe w ostatnich miesiącach za mniejsze stawki lepiej wychodzę niz grając single za większe.
A Antongno:
psychol32 psychol32, nie wiem czy wiesz, ale najpierw mówiłeś że adik nie uważał na matmie, a ogólnie piszesz praktycznie to samo, więc się zdecyduj :)
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, równie dobrze mogłeś zagrać 8 spotkań i zostawić ten mecz który nie wszedł a usunąć ten który wszedł
psychol32 psychol32:
Masz kursy 1.01 - 20.00 zawsze będziesz miał 50% szans na trafienie a to że przykładowo 100 na 100 osób powie ze kurs 1.01 wejdzie to nie znaczy że prawdopodobieństwo wyniesie 100%
D defox2:
Szanse ze nie dozyjesz jutra wynoszą 50%, ale biorac pod uwagę wszystkie czynniki ktore na to wplywaja bardziej prawdopodobne jest ze jednak dozyjesz
psychol32 psychol32:
Według mnie zawsze matematyki nie oszukasz
adik1992 adik1992:
bo równie dobrze mogłem zagrac 8 zdarzeń i bym wygrał. A statystycznie szanse były niewielkie
adik1992 adik1992:
chodzi mi że nie zawsze wszystko można podciągać pod statystykę
adik1992 adik1992:
Ja nie napisałem że grając 9 zdarzeń czy singla szanse mam 50% w obu przypadkach
adik1992 adik1992:
tak czyli niezależnie od kursu wychodzi 50% na wygranie więc dlaczego ludzie nie grają kursów 20 tylko np. 2,0 jak szansa jest taka sama.
psychol32 psychol32:
Też 50%
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, dokładnie, a jak grasz singla po kursie 20,0 na zdarzendie dwudrogowe?
M Miszczcz:
Tak, napisali l, że to problem natury technicznej...Przekazali do działu IT
psychol32 psychol32:
50%
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, w którym momencie piszę nieprawdę. Stawiasz jedno zdarzenie czyli grasz singla po kursie 1,5 na over pkt lub under. Ile wynosi szansa na wygranie?
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, chyba na matematyce spałeś
adik1992 adik1992:
więc nie zawsze zależy to od statystki
Do góry Bottom