>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

psychol32 psychol32:
Puchov przegra i slovan się utrzyma
T tommy022:
puchow wydaje mi sie ze musza przycisnac, stracą bramkę i spadną
B brajan82:
Ehhhhh 3.50 na ich win był 2 minuty temu.
T tommy022:
wlasnie bramke wsadzili ;p
B brajan82:
W przerwie na slovsn spróbuje, bo maja szanse jeszcze
B brajan82:
Chyba, ze jakiś wałek pójdzie :) skoro everton mógł :)
B brajan82:
0:2 już. To dubnica bedxie chyba na remis grała z puchovem.
P p1otr:
psychol32 psychol32, tak, wiem o tym
psychol32 psychol32:
P p1otr, na transfermarkt nawet ja czy ty możesz wstawić że ktoś się interesuje jakimś zawodnikiem. Przykładowo Barcelona Syszem z Zagłębia
T tommy022:
Rohoznik wlasnie przegrywa swoj mecz 0;1 z v-ce liderem, patrzac na tabele, to przy remisie puchov spada rohoznikov
P p1otr:
Odnośnie tych transferów to polecam stronę transfermark, dział pogłoski. Wszystko dość ciekawie przedstawione kto, gdzie, dlaczego itd
mmatips mmatips:
kupiłem bilet na Finalndia - Niemcy powinny byc gole
mmatips mmatips:
ME kobiet w piłce noznej , bilety po 10 ,15 , 20 funtów - dobra beka
ranczo0123 ranczo0123:
byku1705 byku1705, go+bet sobie zapisz bo bez podatku tam na razie mozna grac bez zadnych dodatkowych kruczkow
byku1705 byku1705:
ranczo0123 ranczo0123, dzieki, nie gram w polskich bukach wiec nie mam pojecia o instnieniu niektórych z tych co wymieniłeś, ale ten zakład mnie zainteresował :)
ranczo0123 ranczo0123:
H hubertoso1003, pilka nozna - swiat
ranczo0123 ranczo0123:
byku1705 byku1705, masz ten sam soft w betters, go+bet. musze cie takich banalow uczyc zebys sobie to porozbijal na kilka bukow jak chcesz zagrac na wiecej? :rolleyes:
H hubertoso1003:
do zdarzenia mbappe
H hubertoso1003:
wyslij ktos linka
byku1705 byku1705:
Na Betcris limit na to zdarzenie mam 170pln... po prostu szał...
T tommy022:
Mbappe jest przyklepany w momencie kiedy Real złożył ofertę 200mln za piłkarza z rocznym kontraktem. Już w tamtym momencie Kylian był w Realu, wszelkie kursy 2.2 / 2.8 to istna lokata
ranczo0123 ranczo0123:
psychol32 psychol32, No wlasnie tak sie zastanawiam czy na podstawie wysrywow mediow mozna az tak wariowac z kursami i mozna im w ogole wierzyc.
inkub1986 inkub1986:
E Esslemont, z maila
ranczo0123 ranczo0123:
H hubertoso1003, Betcris/Unibet
psychol32 psychol32:
ranczo0123 ranczo0123, nie tak dawno te same media trąbiły że Mbappe w styczniu podpisał kontrakt z Realem
H hubertoso1003:
gdzie mozna zagrać tego mbappe?
H hubertoso1003:
ranczo0123
ranczo0123 ranczo0123:
Wszystko to spowodowane jest spekulacjami mediow ktore z prawda moga miec niewiele wspolnego. Zastanawiam sie czy 2.75 obecnie na Real nie jest ciekawa opcja.
dspk666 dspk666:
granie te mistrzostwa u17 ? fajnie overy wchodzą
ranczo0123 ranczo0123:
Piekne cyrki z kursami na transfer Mbappe. Wczoraj 1.20 na Real teraz 1.33 na PSG.
E Esslemont:
A już wiem. Dla tych co dostali info tylko. Lipa
E Esslemont:
na stronie nie widzę
E Esslemont:
inkub1986 jakub-sitarski skąd info?
krystiansm krystiansm:
Oby bo pograne grubiej przy 2.8 😅
adik1992 adik1992:
krystiansm krystiansm, po niewykorzystanej meczowej Japonka siadła w tb, oby teraz juz Tsurenko łatwo trzeciego wzięła
krystiansm krystiansm:
Przy kursie 5.8 rozbić 7:0 w tie brak
krystiansm krystiansm:
Potem
krystiansm krystiansm:
Tsurenko dobre wały wali, cały czas daje się przełamywać w kluczowych momentach, żeby ppt
inkub1986 inkub1986:
Etoto zalogujcie się w nowej apce i freebecik 20zl jest wasz
inkub1986 inkub1986:
Curenko uczciwie
B brajan82:
@gubernator_nh, a salernitane obczajales czy jutro wygra i się utrzyma? Ktoś z tych wszystkich co MUSZA musi, a oni konsekwentnie punkty zbierali.
B brajan82:
@gubernator_nh, opieram się na info z flashscore co decyduje o miejscu w tabeli. Być może się tam myla.
jozzy22 jozzy22:
psychol32 psychol32, zobaczymy jak to będzie wyglądało.
deepred deepred:
adik1992 adik1992, dzięki za newsa :)
E Esslemont:
Nie ma o co walczyć, a mają podobne styatystyki
E Esslemont:
Co powiecie na remis w meczu Wisła Płock - Stal Mielec?
rekretyper rekretyper:
@gubernator_nh, namówiłeś na ta turecka, kiedy jak nie teraz 3 pkt skasować
B brajan82:
Kurs na remis betisu duży i proporcje dziwne. Remis pasuje wszystkim i tak jak psychol pisze. 2 czy 4 bramki plus mało kartek i fauli.
psychol32 psychol32:
jozzy22 jozzy22, jak ma być remis to prędzej po wesołym meczu z kilkoma bramkami.
B brajan82:
W tej drugiej lidze Słowacji kurs na slovana 3, na podbrezowa 2. Buki tez coś czuja chyba tutaj.
B brajan82:
Aaaa tam jeszcze rezerwy slovana są w grze. Przy korzystnych wynikach rohoznika i puchowa mogą się utrzymać. Grają z liderem co ma awans. Zatem tez można się dogadać ze slovanem jakby co :)
B brajan82:
@gubernator_nh, ale jak rohoznik będzie przegrywał to dubnica ma utrzymanie bez względu na swój mecz. A gdy w końcówce rohoznik strzeli na remis to i tak dubnica utrzyma się nawet jak przegra (lepszy bilans meczów z rohozninik). Dubnica może się bać gdy rohoznik będzie prowadził, bo wtefy jak przegrają to leca. Ale to druga liga Słowacja i ch.j wie co tam się pid stołem dzieje. Może już ustalone wszystko kto ma spaść i poszły biznesy przekupne za skrzynkę wódki.
adik1992 adik1992:
w Paryżu mocno pada więc kwale rusza ok 15 pewnie najwcześniej
jozzy22 jozzy22:
Namowiliscie mnie -poszło dw 0:0 po kursie 24
B brajan82:
Betis ma lepszy bilans meczów bezpośrednich z sociedad. Remis im starcza. Tak jak napisałeś.
M madek92:
1 połowe w pierwszym meczu grali koncertowo bez tych dwóch wyzej wymienionych grajkow. z nimi powinni byc lepsi. 3 kwarta najgorsza od dawien dawna i to ona zdecydowala o zwyciestwie miami. na pewno lekko nie bedzie, ale ponoć nic nie trwa wiecznie
Ori1995 Ori1995:
Że ciężko Boston będzie miało
Ori1995 Ori1995:
No ale te miami ma taką serie winów pod rząd u sb
M madek92:
horford na pewno, smart chyba tez
T tommy022:
Horford i Smart wiadomo czy wystąpią ?
Do góry Bottom