>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

slomiany400 slomiany400:
w dziale nba musisz poszukać :D
M maciekfansport:
:sneaky:
pawelo2893 pawelo2893:
Panowie, dubelek dziś BTTS Rangers - Braga + BTTS Brondby - Aalborg. Co myslicie?
Ori1995 Ori1995:
Ja sobie dałem gole bo myślałem, że będzie od początku meczyk, a od 70 min był :(
Ori1995 Ori1995:
A city po 2 połowie już gra na wynik i se klepie
Ori1995 Ori1995:
Ludzie grają City że wygra po 1 meczu dużo ludzi
Ori1995 Ori1995:
Ta liga mistrzów ogólnie też sporo daje bukowi zarabiać
Ori1995 Ori1995:
Atletico w 65 min się budzi o to chodzi
Ori1995 Ori1995:
Mecze o coś, bez goli, mecze o nic teoretycznie masa goli
Ori1995 Ori1995:
Boże nw ta liga mistrzów
mmatips mmatips:
Jest jakiś polski bukmacher gdzie można obstawiać ligę okręgową ?
mmatips mmatips:
Zastanawiam się co gorsze - być kibicem United czy Atletico 😂
Ori1995 Ori1995:
Boże oczy bolą od oglądanie Atletico
Thalion Thalion:
Coś czuję że Benfa to weźmie
wsc wsc:
Ciekawe czy Liverpool wygra
successful successful:
Panowie, pousuwałem te polsko-irlandzkie pyskówki. Odpuśćcie już to wyzywanie - ani to przyjemne dla obu stron, ani tym bardziej miłe dla innych uczestników czata. Bądźmy dla siebie kulturalni 💚
Ori1995 Ori1995:
Ogólnie Rublov robi comeback jest dobrze
Ori1995 Ori1995:
@gubernator_nh, Jak Kędzierzyn ostatnio
Ori1995 Ori1995:
Liverpool dobry skład, takie rezerwy
Ori1995 Ori1995:
aaa okkkk
Ori1995 Ori1995:
Co to MC :O
inkub1986 inkub1986:
Chyba w finale MC grał w zeszłym roku więc śmiało mogłeś grać
Ori1995 Ori1995:
Mi rublov tylko został :( ale czułem że na ziemnej może dzisiaj polec
Ori1995 Ori1995:
@gubernator_nh, Ta pisali ludzie Auger talent, zagra 1 turniej extra, a potem gra swoje czyli padline
mmatips mmatips:
piele piele, żadna zadyma , uświadamiam tylko typa jak jest i jak było . Wyskakuje z kalkulatorami co sam potępiałem i się śmiałem ale jednocześnie nie widzi tego ze kiedy tam były śmieszne kalkulatory to u nas bankowość internetowa raczkowała albo jej nie było . Jak mu się dobrze żyje w PL to ok nie ma problemu . Innym się dobrze żyje gdzie indziej i tez nie ma problemu . Ale te jego mity są nie na miejscu . Dlatego warto je szybko obalać bo ktoś jeszcze w to uwierzy
slomiany400 slomiany400:
0.7 polecam
successful successful:
@tomcioomen666, dobry wieczór. Jak zdrówko dzisiaj?
piele piele:
ale zadyma, nie ma jak flexować się, że mieszka się UK lmao
Thalion Thalion:
A co jest złego w barclaysie ??
mmatips mmatips:
A arczibald666, skąd wiesz ile tutaj siedzę ? Musisz tez siedzieć skoro wiesz 😂
mmatips mmatips:
A arczibald666, dodam ci tylko ze mam wywalone w angoli i się z nich śmieje . Nie lubię tylko jak ktoś komu tu nie wyszło będzie pieprzył jakieś totalne głupoty :)
A arczibald666:
Chłopczyku wiec wypad na forum angielskie jakieś a nie tutaj trollu anglosaski siedzisz 24h na dobę i pieprzysz farmazony .
mmatips mmatips:
Ja chcesz to ci jeszcze mogę podać kilka przykładów z UK i z Polski jak się kupuje samochód na telefon itp itd
mmatips mmatips:
To co teraz masz w Polsce to w UK było 10-12 lat temu 😂
mmatips mmatips:
Od 2007 mam konto w jednym banku w UK a w 2008 miałem pierwsze w Polsce . Mogę je porównać . Dzieliły je lata świetlne jeśli chodzi o zarządzanie
mmatips mmatips:
Kalkulator jedynie kto miał to barclays - jak tam miałeś konto to już Ci mogę gratulować 😂pewnie się tam zapisałeś bo dawali coś za dołączenie …
mmatips mmatips:
Owszem *
mmatips mmatips:
paga paga, chłopczyku od 2007 roku mieszkam w UK . Ile ty tam byłeś ? 3 miesiące na zbiorach w 2012 ? Kalkulatorku były owczej ale od dawna już ich nie ma . Tyle ze jak tam były kalkulatorku to w Polsce nie było jeszcze bankowości internetowej 😂 a jak już zrobili to przelew szedł 3 dni a tutaj masz w sekundzie . O czym ty w ogóle mówisz …
inkub1986 inkub1986:
Tzn. było.
inkub1986 inkub1986:
Londyn zapchany ludźmi ale jest ok.
paga paga:
Oprócz Dublina to masz budy zabite dechami. Gubernator ja siedziałem w 2018-2019 i za cholerę bym do tego bezpłciowego kraju nie wrócił. Powodzonka.
paga paga:
mmatips mmatips, korzystałeś kiedyś chłopie z bankowości w Irlandii? Wychyliłeś nos poza swoją budę w PL ? Pokaż mi w Polsce bank gdzie do potwierdzenia przelewu potrzebujesz tego kalkulatorka. XXI wiek a te głąby bawią się przy zwykłym przelewie.
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Wellington i Martinez minusiki
inkub1986 inkub1986:
Djere zrobił dziś niespodziankę.
inkub1986 inkub1986:
A już wiem.
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
ATP Monte Carlo P.Martinez wygra @2,45
inkub1986 inkub1986:
City to bierze. A kto to są pelikany?
psychol32 psychol32:
@gubernator_nh, wszyscy grają a na końcu i tak Real wygrywa
mmatips mmatips:
W żadnym z tych krajów rząd was tak nie okradnie jak w Polsce ;)
mmatips mmatips:
paga paga, bankowość śmiga dużo lepiej ? Hahahahahhaha dobre dobre 10/10
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Dobra próbuję w Australii Wellington Phoenix Fc wygra i over 1,5 @2,40
paga paga:
Irlandia to takie same gówno jak Anglia. Tam tylko kasa była dobra A reszta to syf, dyskryminacja w pracy i w wielu aspektach zacofanie. Taka bankowość to u nas śmiga dużo, duzo lepiej.
psychol32 psychol32:
Nawet truskawką
psychol32 psychol32:
Szkoda że odpadnięcia Bayernu nie można było obejrzeć w TVPis
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Gubernator chciałem ci prywaciarza wysłać ale jakiś błąd ... UPS coś poszło nie tak
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Ehh szkoda tych nie wykorzystanych sytuacjami Chelsea , a mieli ich trochę dzisiaj plus ten var z ręką ...
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Ja tu cisnę na swoich . Moim zdaniem to jeszcze nie koniec i biorę Chelsea awans @4,60 . Dawać The Blues !
jaszczii jaszczii:
no nieźle
noone noone:
ja jebie braklo jednego rogu bayernu ktory zamykal kupon hhahaha
Do góry Bottom