>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Historia czatu

Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Palmeiras na 4:1 jeszcze co jest 😁42' 44' 45' i 45+4'
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Wloszki dw 3:0 oczywiście po kursie @2
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Palmeiras 3:1 jeszcze wcisnęli !
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Palmeiras 2:1 do ht. Zagrałem też Wloszki jeszcze przy po 23 w 1 secie po kursie 2 ale strasznie męczą bule ...
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Maroko Far Rabat wygra @1,75
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
W Brazylii spróbuję Palmeiras wygra i OV 1,5 @1,70 i OV 2,5 w meczu @1,70
inkub1986 inkub1986:
@paga by wiedziała co z tym zrobic
louisarmstrong louisarmstrong:
Pliskova lekkim dogiem w meczu z Gauff , mysle ze ma szanse lyknac Gauff
louisarmstrong louisarmstrong:
Chodzi mi po Glowie Sasnovic jutro jest dobry kurs nawet ponad 4 tle ze mecz jest z Yabour
louisarmstrong louisarmstrong:
dal mi kiedys zarobic w meczu z Katchanovem , wygral pierwszego seta i przelamal a ja zamknolem i dobrze zrobilem bo katchanov wrocil i wygral
louisarmstrong louisarmstrong:
tez go lubie
SolarisPL SolarisPL:
kudle szanuje odkąd rok temu na Wimbledonie mi wrócił 0-2 na 3-2 z Fokina i ugrał kupon na kilka koła
louisarmstrong louisarmstrong:
Cos czuje ze Berettini i Kudla beda na wimbedonie w cwiartce Djokovica
louisarmstrong louisarmstrong:
nie pierwszy i nie ostatni;-))
louisarmstrong louisarmstrong:
no k. szkoda kupon na 600 euro poszedl sie je...
inkub1986 inkub1986:
@paga Jesteś tam?
inkub1986 inkub1986:
To szkoda
louisarmstrong louisarmstrong:
A na jednym kuponie mialem Frech 11 , krainovic 3,75 i rumunki w siatkowke 1,65 i rumunki przerznely w Tiebreacku ;-))))
louisarmstrong louisarmstrong:
tak zamknolem dwa kupony jak sie juz zaczela klucic brazylijka
inkub1986 inkub1986:
No i przerwali...
louisarmstrong louisarmstrong:
Magda Frech po pierwszym secie to dopiero cukiereczek kurs byl 11
SolarisPL SolarisPL:
Krajinovic jaki cukiereczek
W Wfan:
Juz ugraly tyle punktow co mogly w calym meczu ugrac :D:D
fazer77 fazer77:
Serbia Korea szok kabaret
K KarolSTS:
Tak się rano zastanawiałem z kim te Koreanki mogą wygrać w końcu seta ale nie zagrałem dzisiaj ....
W Wfan:
Zdarzalo sie nie raz tak przewage tracic ale nie z taka druzyna. Koreanki sa fatalne lamane przez beznadziejne
M malizna:
Z drugiej strony mając 15;8 i wypuścić set to trzeba wybitnie się postarać
adik1992 adik1992:
dziwie się jak można grać lige narodów w siatkówce czy piłce gdzie jak pokazał poprzedni rok ten turniej to takie sparingi bez większej presji. Rotacja składami ogromna i to nawet z seta na set. Celem numer jeden są mistrzostwa świata i żadna ekipa nie będzie budowac formy na dwa turnieje w tak krótkim czasie. Ja osobiście omijam te turnieje i patrząc na wyniki to słusznie.
inkub1986 inkub1986:
Bałem się ze Bałtista w plecy a tu takie mile zaskoczenie
W Wfan:
Serbki to sa jakies jaja
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Przysnęło mi się ale widzę , że Raja Casablanca 2:0 więc ładnie siedzi over 1,5. Niestety na 2,5 nie dali rady
adik1992 adik1992:
Griekspoor po gemie w którym dał sie przełamać i na 8 punktów tylko raz trafił 1 serwisem miał pretensje do rakiety bo jak wiadomo tenisista jest tylko dodatkiem do rakiety która odpowiada za uderzenia
D Dyscyplina:
Oglada ktoś Samsonowa?? Jak to wyglada bo mam za 8,5 złapana i mogą za polowe zamkbac
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
W Maroko Raja Casablanca Vs Wydad 0:0 6' . Za over 1,5 płacą już @1,75! Biorę to z pocalowaniem ręki aż się dziwię . A do tego dołożę over 2,5 @3,25..
F fasolkin:
1,2 kurs... Pff, jak ktoś pisał.... Podałem Otte i Berettini... Dla mnie kurs ok bo zrobił mi 2,2.. Pisałem, że kurs jest nieadekwatny... Ale koniec końców.. Siedzi
supermario supermario:
Berretini koniec końców wymęczył, ale styl pozostawia wiele do życzenia
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Indonezja długo na siebie kazała czekać ale niestety tylko over wszedł . Goście na 1:2 w 89'
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Dobra Indonezja Bali vs B. Solo 1:1 64' . Over 2,5 @1,75 i spróbuję Bali win @3,20
adik1992 adik1992:
Berrettini przed tygodniem wrócił po przerwie i zabiegu. Nie grał od 3 miesięcy. Wygrał turniej w Stuttgarcie. Za chwilę Wimbledon więc chyba logiczne że nie będzie się zarzynał o wygraną w każdym meczu. Do tego Kudla na trawie to bardzo solidny gracz.
psychol32 psychol32:
supermario supermario, włączyłem ten mecz i widać gołym okiem inne nastawienie obu zawodników. Kudła na mega skupieniu a Berrettini na wyjebce. Grając od niechcenia nie jest dużo gorszy od Kudli. Jak by zagrał na maksa to by było 2:0 dla Włocha
supermario supermario:
a nie jakiś kurs 1,2 pfff
supermario supermario:
Lukasz1988!! Lukasz1988!!, szkoda bo ładny kurs złapałeś 2,75 i było naprawdę blisko
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
No i wiadome miał 40:15 nie przełamał i przegrał seta eghh nosz kurde
inkub1986 inkub1986:
Ale ja się nie znam
inkub1986 inkub1986:
Dyspozycja dnia bywa zmienna za dnia w którym się gra 😜
supermario supermario:
psychol32 psychol32, masz rację, ale trzeba grać na live, jak gra się pre to nie wie sie jaka jest dyspozycja dnia danego zawodnika. To chyba odpowiedź na moje pytanie jak grać tenis to tylko live :)
psychol32 psychol32:
No to jak nie widzisz przewagi to gra się na wyższy kurs
supermario supermario:
psychol32 psychol32, Na podstawie gry którą prezentują obaj Panowie, nie widzę aż takiej przewagi Berretiniego nad Kudlą, może poza serwisem, ale jak widać w tym przypadku serwis na trawie to nie wszystko. Nie ma opcji żeby Berretini wygrał 4 na 5 takich pojedynków, żeby ten kurs był miarodajny i dawał zarobić w long termie
psychol32 psychol32:
supermario supermario, weź napisz na jakiej podstawie to stwierdzasz
supermario supermario:
Kursy wystawiane z dupy, na Berretiniego 1,22 a zanosi na to że nawet chłop seta nie ugra, śmiech
inkub1986 inkub1986:
Na tenisie zarobisz jak oczekasz cierpliwie na okazję taka raz na tydzień tylko kurde nigdy nie ma pewności która to właściwa 😉
supermario supermario:
Nie wiadomo jak ugryźć ten tenis, wczoraj Dimitrov przegrał z kretesem, nie ugrywając nawet seta bądź co bądź z Holendrem, który nie jest nie wiadomo jakimś zawodnikiem z czołówki, dzisiaj pewniaczek w postaci Berretiniego, Kudla gra jak równy z równym, momentami może nawet lepszy. Chyba trzeba czekać, aż ruszą ligi bo ten tenis jest mocno nieprzewidywalny, kopalnia pieniędzy dla firm bukmacherskich
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Kudla miał 40:15 przy serwie beretego i nic szkoda .... Oby się nie zemściło
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Kudla dw 2:0 @2,75
czaro82 czaro82:
Stasiu szybki zjazd do bazy 🙈
SolarisPL SolarisPL:
wawrinka jaki pokurcz umysłowy
jozzy22 jozzy22:
@5xharoldx5 jak będziesz to skrobnij na priv bo nie mogę do ciebie napisac
F fasolkin:
Do tego ewentualnie Berettini.. Ale malutki kurs.
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
1:1 no słabo dzisiaj naprawdę słabo ...
F fasolkin:
Otte dziś wg mnie
Do góry Bottom