>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

C cichybob:
nie, nie. z ta pomoca jest wlasciwe.
K kubaion:
Crawley co dostaje do 0
psychol32 psychol32:
Chyba ze jak ci nie zaszkodził to już Ci pomógł
C cichybob:
ja slyszalem, ze jak polak ci nie pomogl to juz ci pomogl
G Gregory777:
Zarobić można tak przy 50 godzinach tygodniowo, ale trzeba być w zwiazkach zawodowych
p-z. p-z.:
Tylko jak słyszę rano ich akcent i to morgen to aż mnie skręca xd
psychol32 psychol32:
Tam gdzie dwóch Polaków tam o jednego jest za dużo.
C cichybob:
Ja 5 lat pracowalem z calym swiatem, teraz 2 lata skacze po magazynach ( po 10 rocznie) i nacja, ktora chcesz omijac to wlasnie polacy
p-z. p-z.:
Ja wolę z holendrem pracować z polakami to różnie jest
luque luque:
Pracowałem w Anglii na magazynie przez wakacje 10lat temu i tam właśnie Polacy nawału sobie coraz więcej aby się nie wiem co chyba popisać ( a to taka pętla na szyję)
p-z. p-z.:
My robimy np robotę w 1 dzień A im się nie spieszy i robią 3-4 dni to co my w 1 dzień
C cichybob:
podniecaja sie, ze pracuja ciezej niz inni, za te same pieniadze.
kubam kubam:
G Gregory777, no kilkanaście lat temu to się pewnie opłacało popracować, wrócić i kupić chatę czy coś, teraz przy tych cenach to ni chuja
C cichybob:
luque luque, nawet nie wiesz jak sie z tym zgadzam
luque luque:
Polacy to sami sobie normy podwyższają, można to nazwać ale będzie to niecenzuralne
G Gregory777:
Polacy to i po 70-80 godzin pracują, osobiście znam takich pracoholików
p-z. p-z.:
Holendrzy to wiatraki im się robić nie chce robią to co najprostsze po 8h i do domu A Polak zrobi tą gorszą robotę
G Gregory777:
kubam kubam, ja tak robiłem kilka razy i uznałem, ze nie ma sensu wracać i wydawać ciężko zarobionych pieniędzy
C cichybob:
smutne ale prawdziwe
C cichybob:
a ja w wiekszosci przypadkow sie z tym zgadzam.
C cichybob:
polacy wyrobili sobie opinie meksykanow europy, wiec tez trudno sie spodziewac, zeby dobrze ich traktowali
p-z. p-z.:
Znajomy mi ogarnął
kubam kubam:
takie czasy, że nawet jak za granicą coś zarobisz i wrócisz do Polski to zaraz wszystko się wyda na życie
p-z. p-z.:
Holender ma kobite polke
luque luque:
Z agencji jechałeś czy ze znajomości ?
act act:
Jutro chyba też kartki trzeba pograć
C cichybob:
szef polak ?
p-z. p-z.:
Teraz się trochę ogarnął
p-z. p-z.:
Ja nie mówię że jest kolorowo, wcześniej szef mnie wysylal na wyjazdy czasami samemu się jeździło to nawet za paliwo nie zwracał i to swoim autem myślałem że jeszcze chwila i zjade do polski
M Mendieta1992:
czy trzeba czekać do poniedzialku?
M Mendieta1992:
Panowie czy Lvbet ma szybkie wypłaty na konto santander? jak np ewinner , etoto
G Gregory777:
p-z. p-z., osobiście znam ludzi, którzy pracują w Belgii i tez jakoś kolorowo nie jest
muffin5510 muffin5510:
messi gol asysta weszło na unibet @ 15, ktos stawiał? ;)
luque luque:
Czyli w sumie zarabiasz koło 15tys zł, nie taki zły wynik tylko trochę godzin jest
muffin5510 muffin5510:
kto w karnych ? :p
psychol32 psychol32:
Póki remis będzie spokój
lukpol lukpol:
W 98' zlapalem kurs 33😅
psychol32 psychol32:
Na czerwo znalazłem kurs 3.90 trochę mało
p-z. p-z.:
A te domy są spoko, dużo ludzi robi wszystko na kupię, szef daleko ma żeby każdy dom objechac więc lajt
p-z. p-z.:
Jak była robota na hali w Hadze to daj spokój w piwnicy bez okien nic nie widać tak się kurzylo i za taką robotę taka mała stawka
p-z. p-z.:
luque luque, na rękę za mieszkanie nie płacę, jak płaciłem to stawka była 15 euro
G Gregory777:
psychol32 psychol32, zależy o jakiej branży mówimy bo większość Polaków, to raczej na budowach
psychol32 psychol32:
Dziwne wszystko co związane z budowlanką powinno być dobrze płatne
luque luque:
13 euro ale na rękę już ? To tak ogólnie słabo. Pytanie co musisz z pensji opłacić np pokój czy masz to w cenie i masz czysta kase
M mlmumin:
Dzięki, myślałem, że był znacznie wyższy
p-z. p-z.:
Rozbiórki robimy domy dla uchodźców
kubam kubam:
M mlmumin, przy 2-1 było około 10, to przy 2-0 pewnie z 30?
M mlmumin:
Ktoś orientuje się jaki był kurs na awans Holandii przy stanie 2:0 dla Argentyny?
K kubaion:
To co tam robisz?
psychol32 psychol32:
G Gregory777, tzn byli tacy co i ponad 20 mieli te 15 lat temu ale z większym doświadczeniem
p-z. p-z.:
Możliwe mi już się powoli to nie podoba szef chujas słabo płaci i WGL na wariackich papierach tą pracą
G Gregory777:
psychol32 psychol32, Potwierdzam te info
psychol32 psychol32:
Czy tam nawet i więcej
psychol32 psychol32:
Kurła nie wiem jaki jest przelicznik ale ja w USA 13$ zarabiałem 15 lat temu. Teraz gadałem z kumplem to za to samo 25$ płacą
niemownicnikom niemownicnikom:
p-z. p-z., Za takie śmieszne pieniądze Polacy się szmaca naprawdę ?
p-z. p-z.:
luque luque, ja zarabiam 13€ za godzinę ale robię po 12h
psychol32 psychol32:
psotnick psotnick, myślałem że będzie bał się go wpuści po tym jak dostał żółtko w pierwszej połowie
psotnick psotnick:
Van Gaal strzelił dziś 2 gole Weghorstem :) taka prawda.. Stary lis znowu przechytrzył wszystkich. Zobaczymy co dalej.
luque luque:
P-z a ile tam płacą w Holandii ? Bo podobno słabo , nie to co kiedyś ( mówię o kasy z pracy z ogłoszeń)
rafcio_100 rafcio_100:
Biorę over 1.5 w dogrywce
Do góry Bottom