>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

madman01 madman01:
Kownacki karnego nie strzelik w meczu drugiej bundesligi
paga paga:
Mój over w ręcznej patrzy na mecz i płacze. Dawno nie widziałem tak zwanej i brzydkiej pierwszej połowy.
berserk berserk:
strzelą gola ?
berserk berserk:
co tam w meczu Miedzi słychać ?
B bartek2701:
@DawidAlbicelestes95, jutro zaksa Resovia jak typujesz?
K kubaion:
Wspolczuje Santosowi albo komus komu zlecil ogladanie Miedzi w akcji
G general1973:
to nie ta Kataja
T tafcio93:
psychol32 psychol32, 49:39 Kataja przegrywa
K kubaion:
Przecież ten mecz to jest tragedia, Miedź gra jakby wcale na punktach im nie zależało, posiadanie mają, zero konkretów nawet w formie wyników stałych fragmentów typu cornery
psychol32 psychol32:
Kataja do przerwy min prowadzi. Będę mocno zdziwiony jak nie ugrają. Teraz przepatrzyłem składy to u rywali gra tylko jedne zawodnik z pierwszej piątki.
H hagi84:
chlopaki chcieli sobie znow w Turcji zarobic na sparingu, a tu pol fejsbuka zawalone jakby cos niesamowitego sie stalo i ustawili spar
S supporter:
psychol32 psychol32, iloma bramkami norwegia jest w stanie wygrac ? czy lepiej isc w over meczowy ?
psychol32 psychol32:
Ręczna poszła za niewielką stawkę, mocniej pograny kosz w Finlandii kilka zakładów po kursach od 3.75 do 11.00
M mega3siek:
Ale.leca rowno olsztyn nysa
Cabron Cabron:
Kiedyś Dania była zależna głównie od Hansena, a teraz liderami są Gidsel i Pytlick, a Hansen nie musi brać wszystkiego na siebie. Wydaje mi się, że obecną Dania jest chyba mocniejsza, niż ta z poprzednich lat
Cabron Cabron:
Chyba prędzej bym tu uwierzył, że ich Dania porobi handi - 7,5, niż, że Hiszpania to może wygrać
Cabron Cabron:
psychol32 psychol32, ale to była tylko Norwegia. Norwedzy nie mają podjazdu do Danii, a pomimo to byli jednak lepsi cały mecz i prowadzili grę. Norwedzy od 3 turniejow nie przeszli ćwierćfinalow, a Hiszpania obecna, to najsłabsza Hiszpania od lat
M mega3siek:
I potem nerwowka hehe
psychol32 psychol32:
I są wielcy bo mieli kilka sekund a mimo to wyrownali
Cabron Cabron:
Gdyby Norwego po prostu oddal rzut w stronę bramki nawet byle jaki to już by z Hiszpania nie miała czasu żeby nawet piłkę podać do przodu
M mega3siek:
Za 100ke mialem na pzbuk od 1,40 i widze ze taki mecz przegapilem ,Valur ,a zaryzykowalem narbonne ,zawsze tak mam.,
Cabron Cabron:
psychol32 psychol32, Norwegia miała prowadzenie na 10 sekund przed końcem i piłkę w rękach. Byli we dwóch przed bramka Hiszpanii, gdzie był tylko jeden obrońcą i bramkarz i zamiast rzucać to wycofali piłkę do tyłu. Sędziowie pokazali grę pasywna, bo widzieli, że Norwegia nie chce oddać rzutu i Hiszpania podała do przodu i w ostatniej sekundzie wyrównali
psychol32 psychol32:
Ja tu nie mówię że Hiszpania to wygra. Po prostu mam taki budżet że obok takiego kursu nie przejdę z boku
kubam kubam:
dobra trzeba upolować jakiegoś pewniaczka na miedź radomiak
psychol32 psychol32:
To tak jak w piłce nożnej widzisz że jeden zespół gniecie drugi a wynik 0:0 to nigdy nie docenisz tego co się wytrwale bronił cały mecz
psychol32 psychol32:
Każdy widzi to co che widzieć
psychol32 psychol32:
Oni zesrali a Hiszpania była na tyle mocna że to wykorzystała
kubam kubam:
psychol32 psychol32, chyba w samej końcówce coś zesrali, 5 sekund przed końcem, nie znam się na ręcznej ale coś tam w studiu mówili
psychol32 psychol32:
Więc co oni odwalili?
psychol32 psychol32:
Praktycznie cały mecz na styku 1-2 bramki przewagi Norwegów
psychol32 psychol32:
A tak poważnie to co Norwegia odwaliła bo mecz przez większość czasu był z niewielką ich przewagą
psychol32 psychol32:
Cabron Cabron, wiem zawsze wygrywa się dlatego że rywal coś odwalił
psychol32 psychol32:
Przez moment wzrósł kurs do 11 który również pobrałem
Cabron Cabron:
Może nie będzie jakiegoś wysokiego handi, ale Dania po prostu to wygra. Hiszpania nie ma żadnej odpowiedzi na takich graczy jak Gidsel, Hansen, czy Pytlick. Dushejbaev to. Za mało
Cabron Cabron:
psychol32 psychol32, nie warto. Dania jest zbyt mocna. Gdyby Norwedzy nie dostali udaru, to Hiszpanii by już w turnieju nie było.
kubam kubam:
psychol32 psychol32, to mówisz że warto w Hiszpanów coś rzucić?
psychol32 psychol32:
2 na ławce i nie ma najlepszego zawodnika
psychol32 psychol32:
Rywale mocniejsi ale dziś w okrojony składzie
psychol32 psychol32:
Można spróbować Kataja Basket Talents przy 5:5 kurs w granicach 4
M mega3siek:
kisi😂
M mega3siek:
Albo h2h tamci lepsze
M mega3siek:
A jest underdogiem lekkim u siebie,moze cos ze skladami ..
M mega3siek:
Raczej mnie kisi zeby na narbonne zagrac
M mega3siek:
Ale nie wiem czy tam over taki pewny
M mega3siek:
Nie nanterre tylko te narbonne w siate z francuzkiej
M mega3siek:
Musialbym dwojke
M mega3siek:
Wygrana polowa na lecha tez za maly
M mega3siek:
over*
M mega3siek:
I mysle czy espanyol x2 albo nanterre ovet
M mega3siek:
Ale over pasuje super
Endwar Endwar:
o rozgrywającym wiadomo od tygodnia. Mieli chwile czasu sie zgrac.
M mega3siek:
Szkoda ze lipsk za maly,moze 1+1,5 ale sam nwm
M mega3siek:
No na nyse raczej ,i over tez trzeba:)musze sie uwinac bo do 17:30 musze skleic z kursow 1,40 lub wiecej
A adam1890:
Over najlepiej😉
A adam1890:
No olsztyna rozgrywajacy wypadl
M mega3siek:
W ktora strone typ byl*
M mega3siek:
Kurde czytalem dzisiaj o meczu olsztyn-nysa i ze jedna strona lepsza i nie pamietam ktora
M mega3siek:
A chyba jeden z lepszych w pl
M mega3siek:
mail tez mi nie pasowal i jakow nie pogralem tam
M mega3siek:
Ja akuratvdo forbetu nie moglem sie zalogowac cos
Do góry Bottom