>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

supermario supermario:
ale betony w LM i Le i Lk, kopalnia hajsu
I iti:
tarki_16 tarki_16, a ja uwazam, ze z Pegula bedzie stosunkowo latwiej, bo Jess nie bije tak mocno i plasko jak Niemka
supermario supermario:
a więc Iga
deepred deepred:
Mladenovic 3 DF-y teraz, co ja oglądam
deepred deepred:
Ostapenko piękny gem, 2 DF-y i dwa auty :D
adik1992 adik1992:
tarki_16 tarki_16, nie kontuzja móżgu, tylko to jest jej poziom, gdyby waliła mocno i była regularna to byłaby w top 5 i miała juz wygranych kilka turniejów
tarki_16 tarki_16:
Niemka kontuzja mózgu , jeśli Iga przejdzie , to na Pigułkę może dadzą @3.00 i będzie trzeba uderzyć
supermario supermario:
czyżby ruba puchła
I iti:
aha i nie gralem nic na nie, bo Ukrainka jest w koszmarnej formie
I iti:
podziwiam Kichenok, ze nie da po lbie Ostapenko... ogladam ich mecze od dawna i krolowa z Lotwy zachowuje sie jak rozwydrzona ksiezniczka (tak wiem, ze ona tak caly czas)
K kubaion:
Potezny Wolski
adik1992 adik1992:
w AO była w finale, ostatnio przerwa ale tu wygląda bardzo dobrze. W meczu z Cornet miała 52 winnery przy 29 UE w 2 setach. Nie widziałem czegoś takiego u kobiet
supermario supermario:
S sebek1997, raczej over gemowy, dla mnie no bet czysty win
adik1992 adik1992:
jeżeli dziś Collins wygra i potwierdzi to co grała w poprzednich rundach to pogram jej win w turnieju
S sebek1997:
A Saba vs Collins typujecie jakoś?
supermario supermario:
Jedno jest pewne, Iga tego szlema nie wygra, Garcia lub Gauf są nie do ogrania w takiej formie Igi
adik1992 adik1992:
ogląda ktoś Francję z Japonią? ugrają jeszcze seta samuraje?
supermario supermario:
Ruda jak na razie lepszy, powinien to wziąć
S sebek1997:
Dobrze,że Niemka sporo błędów też robi, bo już dawno powinno być po meczu
better better:
berretini chyba cudem tu jest, miał samych drewniaków za przeciwników
S sebek1997:
Świątek chyba najsłabszy mecz w sezonie rozgrywa. Tak słabej to dawno jej nie widziałem
supermario supermario:
Ale jak na razie na to się nie zapowiada
supermario supermario:
Oby rubaśna Niemka spuchła, ale do tego jest potrzebny 3-ci set
better better:
wydaje się spoko
better better:
Warto na ruuda z berretinim ? Kurs @1.95
K kubaion:
Teraz chyba nikt nie ma watpliwosci ze to nie problem w nawierzchni jak to bylo na Wimbledonie, tylko ewidentnie Swiatek spadla z obrotow.
adik1992 adik1992:
nie Sinner tylko Ruud*
adik1992 adik1992:
po porażce Medvedeva teraz Rafa jest nr 1 wirtualnie, może go wyprzedzić Alcaraz albo Sinner pod warunkiem że wygraja turniej, Kyrgios juz jest 18 a gdyby wygrał to będzie 9
S sztabson_93:
To racja
adik1992 adik1992:
S sztabson_93, ona już by zaliczyła gdyby Wimbledon był punktowany
S sztabson_93:
Myślę że świątek weźmie, niemka może głowy nie ogarnąć
S sztabson_93:
Ale ta niemka zaliczy awans w rankingu
adik1992 adik1992:
dzisiejszy mecz Igi przypomina mecz z Wimbledonu z Cornet, momentami bezradna, bez planu, wali jak najmnocniej to nie skutkuje i rodzi się frustracja
supermario supermario:
Jak myślicie Iga to weźmie, czy trzeba już kontrować puki jeszcze fajny kurs ?
better better:
I iti, portfel internetowy, wpłacasz tam siano i dalek na buka, coś jak skrill albo ecoPayz, korzystam z wszystkich
adik1992 adik1992:
i Nadal już przerwa medyczna
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, ja wiem że zasłużył, ale nie można kierować się przy stawianiu kuponu opinią sprzed kilku lat albo magia nazwiska. Już na Wimbledonie ludzie pisali że Kyrgios zaraz coś odwali i odpadnie a zagrał dobry mecz w finale. I jak widać trzyma dyspozycje do teraz.
M mcz:
over 1.5 setów tiafoe zamyka mi debla z setem Niemeier
D dzidzok:
Ciekawe czy Tiafoe tak pociagnie caly mecz, i czy Nadal sie nie obudzi
R robertooo123:
Tiafoe pewnie peknie i tak i 3:1 Nadal
adik1992 adik1992:
i cyk Tiafoe set siedzi do kasy. Chciałbym finał Nadal - Kyrgios bo byłyby emocje, ale może Rafa nie dociągnąć
supermario supermario:
Dzięki Adik też pograłem seta Tiafoe, szybko poszło ;)
supermario supermario:
Tiafoe
Ori1995 Ori1995:
Rusek miał mentalnie zniszczyć Kyrgiosa wczoraj, a wyszło jak wyszło
adik1992 adik1992:
Cabron Cabron, jeżeli uważasz że Rafa obecnie biega normalnie to obejrzyj jeszcze raz finał AO z tego roku i obecne mecze Nadala, przecież on gra jak na zaciągniętym hamulcu, spóźnoiny do uderzen przez co robi mase błędów
Cabron Cabron:
Okaże się po turnieju pozdrawiam
Cabron Cabron:
Ori1995 Ori1995, no cóż ktoś z nas na pewno ma rację .
Ori1995 Ori1995:
Cabron Cabron, Sugerowałem się tym, że oglądając jego mecze tam każdy, a tutaj, śmiem napisać, że tu gra gorzej. Ty to inaczej widzisz, więc to jest taka popisanka innego punktu widzenia.
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, Kyrgios wiele lat pracował na to by przeciętny kibic go znienawidził
Cabron Cabron:
Medvedev z poprzedniego sezonu by zabiegał Kyrgiosa samym przebijaniem.
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, Kyrgios zasłuż
Cabron Cabron:
adik1992 adik1992, Medvedev wysiadł psychicznie po finale AO. W nim coś pękło od tamtej pory i widać to gołym okiem
supermario supermario:
adik1992 adik1992, mnie też wydaje się że Kyrgios to bierze, mega serwis i od jakiegoś czasu ma ten luz wygrywania meczy
adik1992 adik1992:
Kyrgios rzucał rakietami i toczył rozmowy z boksem w meczu z Danilem a i tak rusek był bez podjazdu w tym meczu, identyczna sytuacja z Grekiem w Wimbledonie
Cabron Cabron:
adik1992 adik1992, ja oczywiście wykluczam scenariusz kontuzji . Tego się najbardziej można obawiać, ale jeśli będzie biegał tak jak do teraz, to ten turniej wygra jeśli awansuje do finalu
adik1992 adik1992:
ludzie jak widać całe życie na opini i magi nazwiska, Nadal bez nogi ale to Rafa więc wygra, Kyrgios to wiecznie czajnik, gdyby wygrał w NJ to i tak by pisali że więcej szlema nie wygra bo ma niepokolei w głowie
Cabron Cabron:
Ori1995 Ori1995, mam nadzieję, że nie suegerujesz się poflinalem i finałem, bo Rafa zawsze się rozkręca, a z wysoko notowanymi wygląda lepiej, niż z tymi niżej
adik1992 adik1992:
Cabron Cabron, tylko nie bierzesz pod uwage że od AO minęło 8 miesięcy i z tego co wiem to na slinym mentalu nie da rady biegać. Jeżeli ma problem ze stopą co mówi wprost, wyleczyc się tego nie da, kreczuje w tak ważnym turnieju jak Wimbledon przed samym finałem gdzie miał juz 2 szlemy w tym roku więc to nie zasłona dymna
supermario supermario:
Cabron Cabron, Nadal nie dojdzie do finału, "no way hose"
Cabron Cabron:
Ja się osobiście uciesze z finału Nadal Kyrgios, bo od początku liczyłem na któregoś z nich, ale nie widzę szans dla Nicka w finale
Do góry Bottom