>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Historia czatu

adik1992 adik1992:
i Bielsko 25:14 2 SET
JackUncle JackUncle:
Finlandia się budzi
psychol32 psychol32:
On jedynie trafia do bramki na lotnisku
psychol32 psychol32:
Raczej nikt by nie patzrył na to co powie Milik
didier_drogba didier_drogba:
dx2 dx2, no i oni zmienią kolejnego
didier_drogba didier_drogba:
dzieki tomcio
dx2 dx2:
Serio, dobrze że tego trenera zmienilismy, ale niektorym "gwiazdom" to się w d... przewraca i sa w reprezenatcji zaowdnicy, któryz myślą że moga wszystko
dx2 dx2:
Oho wypłynęło który to "wiellki piłkarz" stawiał to ultimatum, że jeżeli Czesław zostaanie to rezygnuje z gry w kadrze: https://www.polsatsport.pl/wiadomos...ariere-w-reprezentacji-mial-postawic-warunek/
didier_drogba didier_drogba:
spoko
didier_drogba didier_drogba:
Visp- Chaux Le Fonds over 5,5 bramki w meczu
didier_drogba didier_drogba:
mam 1 bet z hokeja przeanalizujesz?
didier_drogba didier_drogba:
Tomcio siemka
psychol32 psychol32:
jedziemy z młodym Unicsem Kazań 3.57
adik1992 adik1992:
Bielsko przegrało 1 seta a drugiego pewnie do 15 wygrają.
K kubaion:
Bo inaczej powinno to byc rozlozone patrzac na tafle
K kubaion:
Finlandia kompletnie nic nie gra w hokeja, kurs duzo wiekszy do rozstrzygniecia na Slowacje wiec trzeba probowac
M mega3siek:
Tylko tego hokeja sie boje na 2 faworytow ale.zobaczymy najwyzej bedzie nigdy więcej xd spadam zielonosci
M mega3siek:
Franca Valencia(20;30)Estudiantes z caceres ,ulm z ludwikiem ale to max handi
M mega3siek:
Dobra poebilem Francą jako ostatnia xd jak bedzie wchidzic to uznam ze wygrane i nba kleje potem liczac ze wejdzie a jak wtopa to od 1 schodka
M morgo:
O Jezus Clayton kocham cię tym ostatnim zamkiem 😀😀😀
M mega3siek:
Ale jakos musze skleic
M mega3siek:
Ja 2 znalazlem z malymi kursami Ujbuda i Modo ,boje sie tak grac hokej na faworytow
M mega3siek:
Teh finskiej nie zagralem bo live juz bylo a na fortunie kleje
M mega3siek:
@tomcioomen666, a ta bialorus jak?jeszcze mi kursu brakuje xd
M mega3siek:
Ni3bmylic z tym o 21;30 tam wyrownane b3dsie
Waldi1979 Waldi1979:
i mówię tu konkretnie o Rakowie, a nie ogólnie o polskich klubach, bo to dwie różne bajki
M mega3siek:
O 20:30 valencia pewniak sie wydaj3,canary prsegraly z ostatnia u siebie
Waldi1979 Waldi1979:
ja sobie nie przypominam, zeby z Rakowa odszedł w ostatnich latach jakiś wartościowy, podstawowy zawodnik
M mega3siek:
O valencia jest z gran canaria (sa 2 m3cze takie ale ten o 20:30)
Waldi1979 Waldi1979:
pożyjemy zobaczymy
Waldi1979 Waldi1979:
tam jak na nasze warunki jest kasa i nie muszą żyć ze sprzedaży zawodników, zeby przetrwać, a to dużo robi w polityce transferowej
Waldi1979 Waldi1979:
zobacz z kim podpisali nowe kontrakty, taki Tudor, Ivi itd spokojnie by znaleźli nowe kluby a Raków by na nich zarobił, nie sprzedali, wolą im płacić i rozwijac się sportowo, więc tym bardziej po mistrzostwie ich nie sprzedadzą
M mega3siek:
@tomcioomen666, jak zagrac?overy?
Waldi1979 Waldi1979:
ale do tego pół roku, ja nie gram długoterminówek, więc nie zaprzątam sobie teraz tym głowy, wiem, ze na pewno mają największe szanse ze wszystkich polskich klubów ze względu na mądrą politykę zarządzania, tyle ;)
M mega3siek:
Jairis-Barca na 2
M mega3siek:
I czy by ktos migl cos wi3cej powi3dzirc o tym meczu ,czy warto ,moze to jakis duzy kurs dnia dzisiejszego
Waldi1979 Waldi1979:
@rondani, nie takie kopciuszki się meldują co rok w LM, nie jest żaden pewniak do gry w Europie, ale jest na pewno najmądrzej zarządzanym klubem w Polsce i właściciel po zdobyciu nie sprzeda połowy składu, bo mu się $$ w oczach zaświeci
M mega3siek:
Mam kurs 2 potrzrbuje ponad 3 zeby z 30 zrobic 100 na nocke hehe i mysle o m3czu Jairis-Barca w kosza jakisnduzy kurs jest na gosci
M mega3siek:
No nic zielonosci
Waldi1979 Waldi1979:
a jak będzie wie pewnie tylko on i prezes Rakowa ;)
Waldi1979 Waldi1979:
psychol32 psychol32, no niby tak, ale nie wydaje mi się, że po zdobyciu mistrzostwa, czyli projektu, który prowadził x lat od 2 ligi zrezygnowął, żeby ktoś inny ewentualnie spił śmietankę za awans, czołowi gracze przedłużają kontrakty, mi się wydaje (to tylko moje zdanie), że podpisał na rok jakby nie udało się zdobyć mistrzostwa, jak zdobędą to podpisze nowy lepszy i zawalczy o Europę
psychol32 psychol32:
Mi się wydaje że on będzie spełniony jak z Rakowem sięgnie po mistrzostwo
M mega3siek:
adik1992 adik1992, no tak ale teoretycznie latwo ja zdominowac i grac o Lm.Pare lat temu myslalem ze bedziemy jakos teraz miec takie polskie city
psychol32 psychol32:
W połowie drogi to on jest teraz
psychol32 psychol32:
Waldi1979 Waldi1979, zobaczymy. Ja bym nie mówił o połowie drogi bo celem to jest mistrzostwo a nie awans do fazy grupowej europejskich pucharów
Waldi1979 Waldi1979:
psychol32 psychol32, czyli uważasz, że zdobędzie mistrzostwo i odejdzie w połowie drogi?
adik1992 adik1992:
M mega3siek, bardziej chodzi pewnie o to że rynek polski jest mało atrakcyjny do tego polska liga jest 28 w Europie
psychol32 psychol32:
Waldi1979 Waldi1979, Papszun nie będzie miał kontraktu na eliminacje do pucharów. Gdyby chciał tam zostać dłużej to by nie przedłużał umowy tylko na rok
Waldi1979 Waldi1979:
M mega3siek, a mi się wydaje, że chodzi o sprawy poza sportowe, kilka już takich propozycji było, czy to w Szczecinie, czy we Wrocławiu jak dobrze pamietam i zawsze się rozchodziło o tereny wokół na hotele, galerie itp inwestycje, może nie były to propozycje od szejków, ale kupienie klubu pewnie zawsze ma wpływ na miasto, stąd dodatkowe warunki, na które nie ma zgody
M mega3siek:
Zawsze sie zastanawiam czemu jakis szejk nie kupi klubu ekstraklapy i nie zrobi tu paki przeciez lubia takie zabawy i nienwiedza co robic z hajsem ,ktos tu ma wywalone na takie opcje i mysl3 ze sa to polskie kluby
Waldi1979 Waldi1979:
a co do kadry to jakby nie sytuacja polityczna to podejrzewam, ze głównym jak nie jedybym wyborem prezesa Kuleszy byłby Czerczesow, ale wiadomo jak jest, więc tematu nie ma
Waldi1979 Waldi1979:
@tomcioomen666, w porządku (y) a u ciebie?
Waldi1979 Waldi1979:
ciężko z Ekstraklasy się wybić na zachód, ale fajnie by było jakby nasui trenerzy liczyli się w Europie (marzenia)
adik1992 adik1992:
Bardziej chodziło mi w kluby zagranicznie, bo Legia poza nazwa i historią obecnie nie byłby to krok do przodu.
Waldi1979 Waldi1979:
Jak zdobędzie mistrzostwo i uda mu się wejść do fazy grupowej LM lub LE to przy zarobionych pieniadzach i mądrym zarządzaniu w Rakowie oni odjadą na lata reszcie ligi, tak miała zrobić Legia po ostatnim awansie do LM, ale tam kasa sie rozeszła, bo za dużo rąk było do dzielenia, w Częstochowie tego problemu nie ma, więc jak to zrobią to Papszun w Polsce nie ma gdzie iść, bo to będzie krok w tył
adik1992 adik1992:
Szkoda Papszuna do tak słabo zarządzanego klubu jak Legia. Projekt Rakow budowany praktycznie przez niego od zera i bardzo fajnie to wygląda i życzę mu mistrzostwa i awansu do fazy grupowej Lm lub LE i wtedy może przejść do innego klubu
adik1992 adik1992:
Nam obecnie potrzeba selekcjonera a nie trenera klubowego. Branie Papszuna bo się wyróżnia na tle ekstraklasy jest niemiarodajne. Ile wielkich gwiazd ligi polskiej wyjeżdża za granicę i ich liga belgijska weryfikuje patrz Kozłowski.
psychol32 psychol32:
Wróci do Warszawy Legię trenować
adik1992 adik1992:
Co do Iwana to polecam książkę "Spalony". Mocną i dużo można się dowiedzieć o jego życiu i karierze. M. in. o próbach samobójczych
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, bajki opowiada
Do góry Bottom