>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Rogers Cup presented by National Bank (Canada) Montreal

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Szkoda, że gdy właśnie Polka odzyskała forme, to musiała trafić na Kuznietsovą. Trudno w tym meczu było sprawić niesodzianke i wygrać ten mecz. Ale najważniejsze że nie oddała meczu bez walki. Co do innych meczy to raczej nie było niespodzianek. Nadia Pietrova, spisująca się ostatnio bardzo słabo przegrała w dwóch setach z Chakvetadze która ostatnio prezentuje wysoką forme. Może małą niespodzianką była przegrana Penetta ktróa przegrała z Bartoli.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja tam nie widze nic na dzisiaj w ofercie... ale kusi mnie mecz:

Ivanovic vs. Jankovic... rzadko dochodiz do derbów Serbii...

Moim zdaniem druga tenisistka nie umie serwowac... dużo na niej zarobiłem grając na L!VE w BWIN że będzie break... czesto wchodzi ???? z lepszymi od siebie czyli z tymi co dobrze serwują albo i lepiej to dla mnie wynik jest zawsze prosty... porażka Jankovic. Zauważyłem że BWIN unika wstawiania na L!VE jej meczy. Ivanovic w w/w buku idzie aż na 1.87... walnąć za 100 i 87zł. do przodu... Co wy byście powiedzieli na ten temat?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Moim zdaniem dzisiaj najpewniejsze są: Kuznetsova i Vaidisova. Młodość i forma są ich atutami, mam nadzieję, że wraz z Gonzem i Murrayem wejdą na moim dzisiejszym kuponie ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hingis, M - Hantuchova, D 3,40

Ja sie skusiłem zagrac takie spotkanie.Kurs mnie skusił a Hantuchowa nie jest bez szans... w tym turnieju zachywca forma.Szwajcarka od kilku tygodni nie zachwyna w turniejach nawet z duzo szlabszymi rywalkami meczy sie...Licze na Hantuchowa i na mojego nosa :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hingis, M - Hantuchova, D

Jestem załamany :cry: Hantuchova miała 0:40 czyli TRZY PIŁKI SETOWE przy podaniu Szwajcarki :cry: i w mgnieniu oka je straciła....Tak sie nie trafia tak wysokich kursów, brak szczescia ???? ??!!
W drugim secie załamana (podobnie jak ja) Słowaczla przegrała mecz....ech :cry:
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Kto wie co jest z meczem Vaidisova-Pratt jak to interpretuja u buka ? Ja stwaialem w toto-mixie i na ich stronce w dziale wyniki ich mecz oznaczony jest tajemnicza litera &quot;N&quot; kto wie co jest bo nie wiem czy oplaca mi sie jechac odebrac wygrana bo nie wiem jak to interpretowac w dziale&quot;oznaczenia&quot; nie ma zandego &quot;N&quot; wiec juz sam nie wiem...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hingis, M - Kuznetsova, S 1.93

Rosjanka, która miała małą przerwe powrócila i gra b. dobrze! Martina nie zachwyciła podczas wczorajszego spotkania z Hantuchova(które powinna przegrać!!!!) Mam nadzieje, ze Kuznetsova poradzi sobie z Hingis z która juz dwa razy grała w tym sezonie, raz wygrała na chardzie....

Peer, S. - Chakvetadze, A 1.45

Kurs niezbyt imponujący, ale to wszysyko przez wspaniałą forme młodej Rosjanki, która gra poprostu wspaniale! W ich jedynym spotkaniu Chakvetadze bez zadnych problemów pokonała Peere na takiej samej nawieszchni(chard)
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Kto wie co jest z meczem Vaidisova-Pratt jak to interpretuja u buka ? Ja stwaialem w toto-mixie i na ich stronce w dziale wyniki ich mecz oznaczony jest tajemnicza litera &quot;N&quot; kto wie co jest bo nie wiem czy oplaca mi sie jechac odebrac wygrana bo nie wiem jak to interpretowac w dziale&quot;oznaczenia&quot; nie ma zandego &quot;N&quot; wiec juz sam nie wiem...
Vaidisova zkreczowała przed meczem co mnie bardzo smuci :p .... te &#39;N&#39; to pewnie &#39;Nieodbyty&#39; czy cos w tym stylu, puszczą Ci po kursie 1.00 :p
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
D.SAFINA-N.PRATT co panowie myslycie o tym meczu wiem ze prze4licznik na Safine jest bardzo ale to bardzo niski ale oplaca sie nia grac ? warto &quot;zaryzykowac&quot; ???? ?
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Myśle że tak. Pratt moim zdaniem doszła tak daleko, ponieważ na swojej drodze nie miała trudnych rywalek. A Safina jest to dobra zawodniczka i powinna pokonać Pratt. Myśle że jeżeli Safina będzie grała tak skutecznie ma szanse na finał, a obecnie moim faworytkami do wygrania turnieju są Kuznetsova oraz Chakvetadze.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Kto wie co jest z meczem Vaidisova-Pratt jak to interpretuja u buka ? Ja stwaialem w toto-mixie i na ich stronce w dziale wyniki ich mecz oznaczony jest tajemnicza litera &quot;N&quot; kto wie co jest bo nie wiem czy oplaca mi sie jechac odebrac wygrana bo nie wiem jak to interpretowac w dziale&quot;oznaczenia&quot; nie ma zandego &quot;N&quot; wiec juz sam nie wiem...
N oznacza nieważny, mecz jest liczony po kursie 1.0 gdyż nie wyszły na kort.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
[glow=green:34665e130e]Ivanovic 2 - 0 Safina[/glow:34665e130e]
6-1 6-4

Ana po raz kolejny pokazała że jest w życiowej formie ( kursik 1.8 ✅ :mrgreen: ) ... w finale zagra z Martiną Hingis, która awansowała po kreczu Chakvetadze .

Ivanovic jest o 13 cm wyższa i 14 kg cięższa .. więc ma lepsze warunki do gry na hardzie .... w finale postawie oczywiście na Anę :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom