>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Rogers Cup presented by National Bank (Canada) Montreal

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dzisiejsze mecze:

K.Srebotnik-M.Krajicek 1,80 1,88 14.08 17:05
S.Bammer-M.Santangelo 1,84 1,84 14.08 17:05
A.Medina Garrigues-L.Granville 1,72 1,98 14.08 17:05
S.Peer-V.Lepchenko 1,25 3,48 14.08 18:20
F.Pennetta-G.Voskoboeva 1,25 3,48 14.08 18:20
M.Kirilenko-J.Kostanic 1,40 2,68 14.08 19:05
L.Safarova-V.Razzano 1,38 2,76 14.08 19:40
N.Dechy-T.Obziler 1,25 3,35 14.08 20:20
S.Mirza-A.Brianti 1,18 4,18 14.08 21:10
M.Bartoli-A.Smashnova 1,45 2,52 14.08 22:40

Kursy z betgun

Bez żadnych analiz tak bym zagrał. Meczy jest dużo jak to w pierwszej rundzie, ale trzeba wybrac coś najpewniejszego. Jak już wybiorę, opiszę te mecze tutaj.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na razie wybrałem trzy spotkania:

K.Srebotnik-M.Krajicek 1,80 1,88 14.08 17:05

Być może to dlatego, że polubiłem Michaelę po wygranym turnieju Ordina Open, jednak podstawowym argumentem przemawiającym za nią jest młodość.

S.Bammer-M.Santangelo 1,84 1,84 14.08 17:05

Spotykają się dwie doświadczone zawodniczki. Dotyczas grały ze sobą czterokrotnie i aż trzy razy wygrywała Bammer, a co najważniejsze wygrała rok temu na nawierzchni hard. Myślę, że tak będzie i tym razem.

A.Medina Garrigues-L.Granville 1,72 1,98 14.08 17:05

Ze sobą jeszcze nie grały, ale ostatnia forma Hiszpanki i dwa wygrane turnieje w tym roku to podstawowe argumenty dla których stawiam ten typ.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ivanovic, A - Golovin, T 1.41

Ivancic wygrała wszystkie (4) spotkania z Golvin, która ostatnio nie jest w dobrej formie. Na początku miesiaca odpadła juz w I rundzie turnieju z A. Frazierii... Serbka za to zaliczyła udany turniej gdzie odpadła dopiero w ćwierćfinale z pozniejsza finalistką- Jankovic...
 
G 0

grego

Użytkownik
Po spotkaniach które wybraliście widzę iż lubicie trochę ryzyka :mrgreen: jak dla mnie te mecze nie są wcale takie pewne więc ja raczej na dziś coś teoretycznie bez ryzyka :wink:

Mirza - Brianti
W rankingu WTA obie zawodniczki dzieli dość spora różnica, bo aż 104 lokaty. Co prawda Włoszka ma znacznie korzystniejszy bilans spotkań w tym roku od Sani, ale występuje ona na ogół w niewielkich turniejch i tam stara się zdobywać pkt do rankingu. Natomiast zawodniczka z Indii uważana jest za zawodniczkę dysponującą potencjałem nawet na pierwszą 10 jednak w jak narazie w tym sezonie Sania nie pokazała niczego nadzwyczajnego. Jednak w dzisiejszym meczu powinna poradzić sobie ze starszą o 7 lat Włoszką tym bardziej żę US Open tuż tuż i formę trzeba szlifować :wink:

Typ: 2-0 Mirza

Dodam jeszcze, że dziś skusiłem się na; Peer, Dechy, Pennetta i Kirilenko ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bartoli, M - Smashnova 2,60

Ech Bartoli nie jest w najlepszej formie a Smashnova wygrała ostatnio turniej...Typ bardzo ryzykowny ale po takim kursie skusilem sie. Zobaczymy czy miałem nosa :wink:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wczorajsze wyniki:

K.Srebotnik-M.Krajicek 1,80 1,88 14.08 17:05 0-2 :zy3ou:
S.Bammer-M.Santangelo 1,84 1,84 14.08 17:05 1-2 :zy3ou:
A.Medina Garrigues-L.Granville 1,72 1,98 14.08 17:05 2-0 :mrgreen:
S.Peer-V.Lepchenko 1,25 3,48 14.08 18:20 2-0 :mrgreen:
F.Pennetta-G.Voskoboeva 1,25 3,48 14.08 18:20 2-0 :mrgreen:
M.Kirilenko-J.Kostanic 1,40 2,68 14.08 19:05 2-1 :mrgreen:
L.Safarova-V.Razzano 1,38 2,76 14.08 19:40 2-0 :mrgreen:
N.Dechy-T.Obziler 1,25 3,35 14.08 20:20 2-1 :mrgreen:
S.Mirza-A.Brianti 1,18 4,18 14.08 21:10 1-2 :zy3ou:
M.Bartoli-A.Smashnova 1,45 2,52 14.08 22:40 2-0 :mrgreen:

Na dzisiaj przede wszystkim Marta Domachowska, więcej typów później :p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ivancic 2:0 Golvin

[shadow=red:ad381ba0eb]Bartoli, M 2:0 Smashnova [/shadow:ad381ba0eb]

Ech niestety tez ryzykowny typ nie wszedł...Smashnova niewykorzystała kilka BP, itak sie musiało skończyć... :roll:
 
banji 13

banji

Forum VIP
Dzisiaj bardzo wierze w umiejetności naszej Marty , po pierwsze bo.....



zamyka mi ładny kwit ;]

a po drugie...Alicia Molik gra w tym roku bardzo mało, zaledwie 10 pojedynków singlowych, z których wygrała tylko 3. Ponadto na hardzie rozegrała tylko jeden mecz, więc może nie być jeszcze &quot;rozegrana&quot; na tej nawierzchni. Marta ostatnio w singlu nie prezentuje się najlepiej, od 3 turnieji nie może przebrnąć 1 rundy, ale wierze że w końcu ta fatalna passa musi sie skończyć. W ostatnim czasie rozegrała ona więcej pojedynków na hardzie( łącznie z meczami deblowymi) i to napewno należy zaliczyć do jej atutów. W dotychczasowej karierze obie tenisistki jeszcze się nie spotkały.

Mecz zaplanowany na godzine 19
Kursy z GB:
Domachowska M. v Molik A. 1.93 1.75
co ciekawe na BetGun-ie bardziej wierzą w naszą Marte :wink:
Kursy z BG:
Domachowska M. v Molik A. 1.75 1.94
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Marion Bartoli (FRA) - Anna Smashnova-Pistolesi (ISR) 1
Ana Ivanovic (SCG) - Tatiana Golovin (FRA)(SCG) 1
stawka : 3.00 kurs : 1.77 wygrana : 5.31 :mrgreen:

Widzu, mówiłem że Bartoli mi nie sp...doli i wygra ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech jak wygrywasz po 5zł to niech Ci bedzie.... Mam dobra wiadomosc dzisiejszy mecz naszej Marty bedzie chyba na zywo w eurosporcie!!!Wiec tez sie moze na nia skusze... :roll:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiec zdecydowałem sie dzisiaj zagrac:

Perry, S - Peschke, K 1.42

Domachowska, M - Molik, A 1.86

Hmmm...wiara, nadzieja czyni cuda :wink: ??

Chakvetadze, A - Suarez, P 1.35

Sugiyama, A - Wozniak, A 1.28
 
G 0

grego

Użytkownik
... ja raczej na dziś coś teoretycznie bez ryzyka :wink:

Mirza - Brianti ...

Typ: 2-0 Mirza...
bez ryzyka co ;) ale dodam że też jestem :zy3ou: i to baaardzooo
Wiesz do tej pory jestem w ???? i nie potrafię powiedzieć, co sięstało z Sanią w 2 i 3 secie.Skąd tak nagłe załamanie :?: wiem napisałem bez ryzyka, bo liczyłem na gładkie 2-0 no niestety &quot;przejechałem&quot; się na tym, zresztą pewnie nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :wink:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Przestan nie musisz sie tlumaczyc!!!! Wiadomo, w jakiej branzy jestesmy nigdy nie ma typow bez ryzyka, jak tego nie rozumiesz... ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=green:9f2d6cbb0c]M. Domachowska 2:0 A. Molik[/shadow:9f2d6cbb0c]

Brawo Marta!! Zagrała naprawde dobre spotkania. Trzeba przyznac jednak, iz Molik popełniła sporo błedów i pomogła naszej Marcie wygrać te spotkanie. Lecz wiadac, ze Polka jest w dobrej formie i moze zajdzie jeszcze dalej...!?
 
banji 13

banji

Forum VIP
Mecz z Alicją był bardzo wyrównany, oba sety zakończyły się w taibreak-ach, w pierwszym Polka wygrała do 1 ,a w drugim do 5.Co ciekawe były tylko 2 breaki , coś nie mogły sobie dziewczyny poradzić z serwisem rywalki :wink: no ale niestety, już chyba dalej to Marta nie zajedzie (chociaż to tylko sport , a nadzieja zawsze umiera ostatnia :wink: ) bo w drugiej rundzie wpadła na Kuznetsova. Szansy należy szukać w tym że Svieta nie grała już od miesiąca w żadnym turnieju. Jest to jej pierwszy mecz o stawke od przegranej w Wimbledonie w 3 rundzie. Mecz zaplanowany na godzine 19, zobaczymy co z tego wyjdzie , wiem jedno dzisiaj Marty nie gram :wink: Poważnie sie obawiam że przygoda Domachowskiej na kortach w Montrealu może dzisiaj dobiec końca, bo niestety w nocy odpadła z debla, w parze z Mirzą przegrały z Garbin T./Tu. 1-2 :x
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Domachowska, M - Kuznetsova, S 1,20

Zagrałem te spotkanie mimo tego, ze powiedzialem sobie, ze nigdy nie bede grał przeciwko Polką(Polką) mam nadzieje, ze nie bede tego załował...O dyspozycji i wczorajszym spotkaniu Marty jest wszystko napisane wyżej. Co do Rosjanki to porwaca po dłuższej kontuzji i jej forma jest na pewno niewiaodmą, ale moim zdaniem jezeli nawet nie bedzie w optymalnej dyspozycji da rade naszej Marcie. Kuznetsovato przeciez jedna z najlepszych rakiej świata!!! Co wy na ten typ?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
&quot;bede grał przeciwko Polką(Polką)&quot;
przeciwko PolKOM :!: :?

Przy kursie 4.00 na Martę bukmacherzy widzą jednego, a w zasadzie jedną faworytkę, ale jeśli Marta utrzyma wczorajszą dyspozycję to może sprawić kłopoty Rosjance, chociaż o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom