>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pierwszy raz od bardzo dawna gram na tym buku, zajęliśmy 7 miejsce z Pestką w konkursie .. i Marcin zaoferował nam nagrody, ale nim je dostaniemy to pierwszy depozyt musieliśmy wpłacić.. i muszę przyznać że jak na razie same plusy z tego buka ;)
wypłaty minimalne nawet sa od 15 euro, albo i nawet od 10.. prowizji jak się dowiedziałem, nie pobierają także na plus
 
fransf 9

fransf

Użytkownik
Mam konto w ING Banku Slaskim. Pytanie moje: pierwsza wplate zrobie przez przelewy24? a czy nie bedzie potem problemu z wyplata?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Mam konto w ING Banku Slaskim. Pytanie moje: pierwsza wplate zrobie przez przelewy24? a czy nie bedzie potem problemu z wyplata?
gram tam kilka lat, nigdy nie miałem problemów z wypłatą po p24,
możesz też przelać drobną kwotę skrillem, to potem na niego wypłacisz.

Pierwszy raz od bardzo dawna gram na tym buku, zajęliśmy 7 miejsce z Pestką w konkursie
gratki ???? jeden z fajniejszych buków imho :cool:
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem z wypłatą środków z Williama. Otóż jakiś czas temu dokonałem wpłaty na tego buka, pograłem, zrobiłem zysk i postanowiłem wypłacić kasę na swoje konto bankowe. Zaznaczam, że obie operacje były dokonane za pomocą przelewu. I teraz problem jest taki, że nie mogę wypłacić kasy. Po ok. 10 dniach od zlecenia wypłaty kasa bez żadnego powodu wraca na moje konto na WilliamHill. Próbowałem trzykrotnie i w końcu napisałem do supportu. Odpisali mi &quot;wypłaty są zwracane automatycznie ze względu na niemożliwość przyjmowania wypłat przez te konto bankowe. Prosimy skontaktować się z obsługą banku w celu wyjaśnienia.&quot; Byłem dzisiaj w banku wyjaśniać tą sytuację to nie potrafili mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest. Mogliby to sprawdzić gdyby wypłata szła z mojego konta na buka, a odwrotnie już nie. O co tu chodzi ? Czy ktoś miał podobny problem ?
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Witam. W william hill często widzę, ze są lepsze kursy na zdarzenie które chciałbym zagrać. Jednakże czy nie jest tak przypadkiem, że zysk z lepszego kursu zbije mi koszt przewalutowania. Bo jak ja mam konto w złotówkach w alior syncu i wpłacę za pomocą przelewy24 5£, a potem ewentualnie wypłatę 100£ to nie bardzo mi sie to będzie opłacać?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Jesli wyslali mi dzisiaj po 16 00 wyslali mi kase na PKO to kiedy mogę się jej spodziewac ? ;)
ed: 1 dzien roboczy i kaska na koncie ????
 
R 0

razel20

Użytkownik
Ja czekam od piątku na hajs na karte debetową:/.
Pieniądze nie są możliwe do wycofania od pon rano, to znaczy, że to bank czeka z zaksięgowaniem tej wpłaty?
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Hej pytanie mam bo nie znalazłem w temacie odpowiedzi.
Jak to jest z limitami wypłat przez skrilla? Dawno nie grałem - teraz zawsze wpłacam przez skrill, ale mam limit najpier 50 funtow a teraz juz tylko 20 na wypłatę. Coś jest nie tak. Co prawda robiłem ich w przeciągu tygodnia z 5 (depozytów i wypłat) bo gram u kilku bukmacherów. Nie uśmiecha mi się wpłacać tego na konto z ich opłatami itp.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Do 3 dni roboczych wypłata na Skrill to jakaś kpina. Dodaktowo &quot;dają&quot; 6 godzin na anulowanie wypłaty czyli nie ma co liczyć że kasa wcześniej dojdzie niż właśnie te 6 godzin...
 
A 0

aigor

Użytkownik
Nie polecam wpłaty przez kartę debetową Master Card. Wpłaciłem 25 euro i potrącili mi po kursie 4,5292. P24 proponowało kurs 4,3. Lipa ale nie było nigdzie napisane jaki będzie kurs poprzez ten rodzaj wpłaty.
@edit. Przepraszam, wprowadziłem Was w błąd, wręcz przeciwnie, dobrze zrobiłem. Źle policzyłem kurs bo nie wziąłem pod uwagę że wczoraj nakupiłem na kartę Argusy w Lidlu. Kurs jednak wynosił 4,12 więc zyskałem na tym. Chodź mam obawy, czy wpłaty przez kartę debetową są bezpieczne.
 
grady24 0

grady24

Użytkownik
Witam moja pierwsza przygoda z jakąkolwiek bukmacherką online jestem troche laikiem i proszę o wyrozumiałość w moich pytaniach. Wybrałem William Hilla ze względu na to ,że mieszkam aktualnie w UK i jest to tutaj najpopularniejszy bukmacher i zdecydowałem się własnie na niego i mam kilka pytań

1.Zdecydowałem się wpłacić z karty kredytowej 15 euro ( też nie wiem dlaczego bo chciałem wpłacic z mojego konta bankowego w UK ale to było moje niedoczytanie ) I kiedy albo jak mam zapłacic te 15 euro bo z konta mi nie pobrało ?

2. Ile trwa weryfikacja konta ?
3. Mam walute w euro wczoraj udało mi się ugrać 190euro i jak wpłace na swoje konto w UK to zamieni mi z euro na funty?
4. Przez co wybrac pieniązki jaką metode polecacie najbardziej ?
5. Czy robią problemy z wypłatą nowym uzytkownikom?

Z Góry dziękuje za wyrozumialość i odpowiedzi
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Witam,chcę zalozyc konto w WH jesli pierwsza moja wplata będzie za pomocą paysafecard to jakim sposobem będe mogl wyplacic kase ,czy będzie mozliwosc wyplaty na moneybookers , czy nie będe mial zadnych problemow z wyplatą, dzięki pozdrawiam
 
Do góry Bottom