>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

A 0

arek90

Użytkownik
nie wiecie czy w mbanku taki czek mi zrealizuja oraz z jakimi to oplatami moze sie wiazac i jaki jest czas oczekiwania na jego realizacje w tym banku?
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
skąd mamy wiedzieć? Zapytaj się w ośrodku banku albo poczytaj w regulaminie banku. Ja w swoim banku nie mogłem zrealizować to chodziłem do innych aż w ING mi zrealizowali. Założenie konta nic nie kosztuje, w każdej chwili można rozwiązać umowę więc nie wiem w czym masz problem.
 
bej 178

bej

Użytkownik
wczoraj zleciłem dwie wypłaty z WH na Skrill, wieczorem dostaje mail o weryfikację danych (chociaż kiedyś już wysyłałem skany i było ok) i po akceptacji otrzymuję informację, że wypłata poszła do realizacji. Wchodzę teraz w historie konta i patrzę, że zrobili wypłatę na konto bankowe zamiast, tak jak chciałem, na Skrill. Napisałem już maila do nich o anulowanie tej wypłaty. Miał ktoś taki przypadek?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bej 178

bej

Użytkownik
Niestety nie mogę, dostałem mail ze wyplata została juz zatwierdzona... Później zaedytuje post i wkleję co mi dokładnie odpisali
Witam.
Tu Maja z Działu Obsługi Klienta William Hill.
Piszę w celu poinformowania, że wypłata ( numer referencyjny transakcji #...... ) została w pełni zatwierdzona.
Srodki powinny zostać zaksięgowane na koncie w ciągu 3-5 dni roboczych.
Przelew bankowy to jedyna w chwili obecnej opcja wypłaty na koncie. Zgodnie z punktem 7.9, zawartym w Warunkach korzystabia ze strony:
7.9 Będziemy starać się zrealizować Państwa życzenia dotyczące żądanej metody płatności i waluty. Jednakże nie możemy tego zagwarantować. Dlatego też możemy przetworzyć wypłatę i dokonać jej przy użyciu innych metod niż zażądane przez Państwa, np. przez innych operatorów płatności, przekaz bankowy lub przelew. Podobnie, w niektórych przypadkach waluta Państwa wypłaty może być inna niż waluta, w której wpłacili Państwo depozyt lub, której Państwa żądali. Dla uniknięcia wątpliwości, wszystkie wypłaty podlegają postanowieniom paragrafu5.2 dotyczącego przeprowadzania przez nas Kontroli
W razie dodatkowych pytań zapraszamy ponownie do kontaktu.
Z poważaniem
Maja
William Hill Online
Polski Dział Obsługi Klienta
Śmiech na sali
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Uderzcie na live chat i poproście jak to oni nazywają na nastawienie systemu na możliwość wypłaty na Skrilla.10 minut i sprawa powinna być załatwiona.
Miałem tak już 3 razy,mimo,że wpłacałem Netellerem to w opcjach wypłaty pojawiał się tylko bank.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Ile najdłużej czekaliście na wypłatę na Skrilla? Wypłaciłem we wtorek wieczorem i ciągle kasy nie ma, żadnego maila nie napisali itd. Z takiego Unibetu wypłaciłem dziś rano i po godzinie kasa była, a tutaj tyle czasu i zero odzewu od WH :/.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Uderzcie na live chat i poproście jak to oni nazywają na nastawienie systemu na możliwość wypłaty na Skrilla.10 minut i sprawa powinna być załatwiona.
Miałem tak już 3 razy,mimo,że wpłacałem Netellerem to w opcjach wypłaty pojawiał się tylko bank.
Ja miałem tak za pierwszym razem, wpłacałem Netellerem, a musiałem wypłacić na konto bankowe, mawet jak pani mi to zmieniła, to cofnięto wypłatę. Ostatecznie dopiero po pierwszej wypłacie - koniecznie na konto bankowe, mogłem wypłacać tak jak mi się żywnie podoba
 
J 3

john_cash

Użytkownik
Są duże problemy z weryfikacją? Czy wystarczy sam skan dowodu? Bo nie uśmiecha mi się wysyłać jakiś dokumentów na Gibraltar ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1

lolczeloczek

Użytkownik
Orientuje sie ktos, ile mniej wiecej zajmuje im dni przelew do mbanku? A i weekendy sie licza do tych dni? ????
Mi zawsze dochodził max. do 3 dni roboczych, a też mam mbank. Ostatnio wyplacalem w czwartek a doszedł w poniedziałek z rana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

feniks456

Użytkownik
A ja ma takie pytanie ile maksymalnie czekaliście na wypłatę na przelew bankowy ? Mi minął 7 dzień roboczy,a pieniędzy nie widać. Bank WBK.
 
Do góry Bottom