>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


W tym temacie możecie umieszczać pytania oraz problemy związane z konkursem Typy Dnia oraz zgłaszać prośby o edycję swoich typów, należy pamiętać, żeby zawsze podawać również link do swojego posta, który ma zostać poprawiony.



 
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Dlaczego mój ostatni typ jest nietrafiony?



Wprawdzie nie gram na 1xbe,ale do konkursu wziąłem od nich kurs i Pedersen zdobył 14pkt w 5 a Iversen 14w 6 nawet licząc pojedynki to 2:1 dla Nickiego w ostatniej biegu wygrał z Iversen, kolejny to mniej dwójek.. no w każdym elemencie wygrywa..



ForBet ma takie same zakłady na najwięcej pkt w meczu i tak rozlicza



"Zdobywca największej ilości punktów w meczu – w przypadku zdobycia najwyżej ilości punktów w meczu przez dwóch lub więcej zawodników o zwycięstwie decyduje mniejsza liczba odjechanych biegów.



Jeśli nadal nie determinuje to zwycięzcy, wówczas decyduje większa liczba zwycięstw biegowych,

a w dalszej kolejności drugich oraz trzecich miejsc." To 1xbet chyba tak samo rozlicza??.



Post nr 5 w dziale typ dnia 5.04



/Poprawione, husarz22
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:05 przez kamillo91


Dlaczego nie ma prowadzonej aktualnej tabeli rankingowej z kwietnia tak jak jest to w przypadku marca ?.



 



W każdym miesiącu tabela jest prowadzona na bieżąco, natomiast aktualizacje pojawiają się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w Regulaminie Typów Dnia:

▶ Tabela konkursu:

Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie "Podliczanie typów" zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.



Jednocześnie informujemy, że użytkownicy, którzy w danym miesiącu nie mają już szans spełnić warunku minimum 10 typów nie będą umieszczani w kolejnych aktualizacjach tabeli (w praktyce dotyczy to aktualizacji pod koniec miesiąca, czyli 20 - 25 i koniec miesiąca). Taka praktyka ma na celi usprawnienie i przyspieszenie procesu aktualizacji tabeli pod koniec miesiąca.
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych, więc:



@karciarz - co do twojego priv, to dostałem w sumie 50 zł, czyli brakuje jeszcze dwóch wpłat za dwa marcowe trafiena,



@ibis - typ nie wszedł, sprawdzić to możesz na stronie whoscored.com, wchodząc na konkretny mecz i tam pojawia się taka plansza z zawodnikami, a pod dołem statystyki w tym "Total shots" 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Z 760,3K


Ten typ jest trafiony wynik 116-111 .Ptosze to poprawic



Dyscyplina: Koszykówka  Chiny CBA

Godzina: 13:35

Spotkanie: Shenzhen Leopards- Guandong Douthern Tigers handicap [10,5 -0 ]

Typ: 1

Kurs: 3,40

Bukmacher: Forbet



 



Poprawione oba rozliczenia.

Na przyszłość podawajcie linki do swoich postów.//psotnick
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik


rowniez jest blad w moim typie,lks dzisiaj wygral



Poprawione oba rozliczenia.

Na przyszłość podawajcie linki do swoich postów.//psotnick
 
Z 760,3K


Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA Godzina: 14:00 Spotkanie :Xinjiang Tigers - Liaoning Flying Leopards : handicap [0 -9,5 ] Typ: 2 Kurs: 1,85 Bukmacher: Totolotek Dzien po dniu pomylki ten typ jest trafiony.Już bez handisapu goście wygralo.Prosze to poprawic



Poprawione. Po prostu podawaj handicapy tak jak się powinno je podawać, czyli np "Tigers +8.5", czy tk jak podałeś w temacie na dzisiaj. Podawanie handicapu w rubryce "Spotkanie" a jako "Typ" podawanie suchej "2" nie sprzyja klarowności typu, a przypominam że wg Regulaminu to na uczestniku spoczywa obowiązek podania typu w taki sposób jednoznaczny.//psotnick
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Ucięło mi tekst...



Link: https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6834123/ , dodać ciąg dalszy: 



Skupiam się w tym meczu na rzutach rożnych, które zgodnie z moją koncepcją powinien nabijać Ajax.

Przed meczem lepszy wynik ma Juventus, bo cenny gol na wyjeździe pozwala im awansowac przy remisie 0-0 i każdej wygranej. Ajax zapewne ruszy od pierwszej minuty, więc jest spore prawdopodobienstwo nabicia kilku rzutów rożnych. Idealnym scenariuszem byłoby szybkie 1-0 dla Juve i wycofanie do defensywy, co pozwoliłoby dać Ajaxowi nabijać kornery.

H2H pokazuje, że w meczach w których Ajax ma niekorzystny wynik - zazwyczaj ma też więcej rzutów rożnych. W proponowanym typie dodajemy do licznika Ajaxu 2 rzuty rożne, więc typ wchodzi gdy jest np. 5-5 lub 6-5 dla Juventusu, oraz oczywiście przy każdym wyniku w którym Ajax ma wiecej rożnych. Przewiduje minimalizm Juve i spory napór Holendrów. Przewidywany wynik 1-0 dla Juventusu 



/Poprawione, husarz22
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Proszę o korektę rozliczenia mojego typu z dnia 10 kwietnia 2019. Nie mogłem wrzucić linku, więc skopiowałem cały wpis. Mecz wygrała Barcelona (gość) 1:0, więc powinien być zwrot a nie minus. Z góry dziekuję i pozdrawiam.



Dyscyplina Piłka nożna LM



Spotkanie Manchester Barcelona



Godzina 21:00



Typ remis, gość wygra zwrot



Kurs 1.83



Bukmacher forbet



Faworytem jest Barca. Goście w niedzielę praktycznie zapewnili sobie mistrzostwo Hiszpanii, priorytetem na ten sezon jest jednak Liga Mistrzów. Manchester odzyl po odejściu Mourinho, na własnym boisku mimo problemów kadrowych na pewno zaprezentuje walkę i ambicje. Szansą mogą być stałe fragmenty gry, Barca ma niewielu wysokich zawodników w składzie. Ponadto Barca pod wodzą Valverde gra bardzo pragmatycznie, w meczach o dużą stawkę rzadko podejmuje duże ryzyko. Mając rewanż na Camp Nou  goście nie będą dziś  za wszelką cenę atakować by nadziac się na kontry. W tegorocznej edycji LM Barca wygrała na wyjeździe z PSV i Totenham ale remisowala z Interem i Lyonem. Liczę na remis, jeśli wygra gość mamy zwrot stawki. 



 



⛔ 100



/Poprawione. Uwzględnimy to również w tabeli przy następnej aktualizacji, husarz22



W Tabeli tez poprawione. masz -140pkt. Przy następnej aktualizacji będzie to już uwzględnione//psotnick
 
Do góry Bottom