>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

seba23 141K

seba23

Użytkownik


https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6841346/



mój typ jest sprzeczny z regulaminem także jeżeli jest to dozwolone i to po czasie rozpoczęcia spotkania to proszę zamienić go na ten poniżej, jeżeli nie to oczywiście ⛔, dzięki



Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga

Godzina: 21:00

Spotkanie: Sevilla - Leganes

Typ: powyżej 1,5 gola, powyżej 3,5 żółtych kartek, powyżej 8,5 rożnych

Kurs: 2,31

Bukmacher: Fortuna

Analiza:



Gospodarze obecnie na 5 miejscu i wciąż z szansami na zajęcie miejsce gwarantującego start w przyszłym sezonie w LM. Aby do tego celu się przybliżyć muszą wygrywać zwłaszcza u siebie a do tego potrzebne są bramki. Aby były bramki trzeba stworzyć sobie parę sytuacji podbramkowych stąd rożne powinny pojawić się w sporej ilości zwłaszcza po stronie gospodarzy. W tym sezonie w meczach domowych taką linię pokryli w 76,5% spotkań i dzisiaj nawet sami mogą nabić te 9 rożnych. Dla gości sezon w zasadzie się zakończył i powinni zagrać otwartą piłkę stąd parę razy powinni zapędzić się pod bramkę rywali. Jedyny problem może być z kartami ale przeglądając spotkania ligi Hiszpańskiej rzadko trafia się na spotkania w których mamy mniej niż 4 kartki.



Zamiana byłaby możliwa tylko wtedy kiedy została zgłoszona przed rozpoczęciem zdarzenia.

Więc w tym przypadku niestety musi zostać tak jak jest.//psotnick
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Witam. Omyłkowo dałem w Typach dnia Typ na mecz piłki nożnej Bradford Wimbledon na niedzielę zamiast na sobotę. Zorientowałem się dopiero po meczu. Typ wszedł, dostałem nawet reputy. Typ podałem z dużym wyprzedzeniem, wszystkie mecze League One były rozgrywane w sobotę - ostatnia kolejka, więc była możliwość skorzystania. Jeśli to możliwe proszę o zaliczenie typu do soboty i przyznanie punktów. Pozdrawiam



https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6841612



Niestety takie rzeczy trzeba zgłaszać do momentu rozpoczęcia spotkania, jedyne co mogę zrobić to usunąć Twój post z niedzieli (stracisz tą reputację, którą otrzymałeś), ale będziesz mógł podać nowy typ, w przeciwnym wypadku będzie minus za podanie typu na zły dzień, wybór należy do Ciebie  //waldi1979
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


W takim razie proszę o usunięcie błędnie podanego typu z niedzieli. 



Usunięty  //waldi1979
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Poprawiłem rażący błąd kilka minut po podaniu typu:  https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6843370/



Wiem,że popełniłem uchybienie regulaminowe, ale dostępna ikonka aktualizacji skusiła mnie i uległem.



 



dobrze, że to zgłosiłeś i stało się to kilka godzin przed rozpoczynającym się spotkaniem. Jest ok. /  Ibis
 
kamasutra10 650K

kamasutra10

Typer


Mam  prośbę  do  podliczających  typy....Róbcie to rzetelnie...Oglądałem  mecz  Legi z Arką  wczoraj  w  kosza  i do przerwy  był  remis  47:47  więc  jakim  cudem  typ  na Legia 1 poł. win  przy  kursie  3.0  uznany  jest  za  trafiony?...Nie pierwszy  raz  tego typu  rzeczy sie  tutaj  dzieją..Wcześniej odpuściłem, ale  robienie  komuś  +200  zamiast -100  to lekka przesada....pzdr....



Podliczanie jest rzetelne, ale jesteśmy tylko ludzmi i błędy się zdarzają, po to jest ten temat, że jak jest jakiś błąd w podliczeniu to trzeba zgłaszać, a zostanie poprawiony. Temat nie jest tylko do zgłaszania ewentualnych korekt, ale jak sama nazwa wskazuje również "zgłaszanie błędów". Pozdrawiam  //waldi1979



p.s. poprawiłem błędnie rozliczony typ  //waldi1979
 
kamasutra10 650K

kamasutra10

Typer


Czy mogę zmienić typ podany na dzień dzisiejszy? ( sobota)) ? Znalazłem lepszy i chce zamienić...jeśli tak proszę o usunięcie podanego ...



Usunąłem, możesz podać inny  //waldi1979
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Małe ogłoszenie: Tabela Typów Dnia za maj będzie jutro, od razu za dni 1-12. 
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Małe ogłoszenie: Tabela Typów Dnia za maj będzie jutro, od razu za dni 1-12. 
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Małe ogłoszenie: Tabela Typów Dnia za maj będzie jutro, od razu za dni 1-12. 
 
czaro82 442,6K

czaro82

Użytkownik
Witam, mam małą prośbę poproszę o uporządkowanie  tych akapitów które tworzą całkiem niezły bałagan post nr #11# Typ Dnia 15.05. Z góry dziękuję i pozdrawiam.



Poprawione//psotnick
 
kamasutra10 650K

kamasutra10

Typer
Pytanie...., czy  będzie organizowany  jakiś  konkurs  na  wzór  tego który  zrobił " Wielki Gracz" ( Roland Garros) z  racji  zaczynających się  za  tydzień  MS U-20  w naszym  kraju?...Mogłoby to być ciekawe....W  końcu nie  na  co dzień  taka  impra  u  nas  i  to z  udziałem  rodzimej  reprezentacji....



Pomyślimy..
 
Do góry Bottom