>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
ale konkrus jest polski w polsce rozgrywany i na stronach bukmacherskich masz date tez zdarzen i sa to daty europejskie wiec chyba juz wiesz ????
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
ale konkrus jest polski w polsce rozgrywany i na stronach bukmacherskich masz date tez zdarzen i sa to daty europejskie wiec chyba juz wiesz ????
chciałem się upewnić, bo wcześniej brałem udział w konkursie Uczta Piłkarska i tam nocne mecze z obu Ameryk były liczone do dnia poprzedniego
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
dokładnie można było typować spotkania do 8:00 na daną kolejkę i datę, więc dobrze by było wprowadzić jeden system podawania typów w konkursach (do ustalenia przez administracje) bo robi się mała zamotka.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f360/1-szy-dzien-eliminacji-3-12-2011r-68060.html#post2549802
Zagapiłem się i podałem mecze na dzisiaj (2 Grudnia).
Proszę o zastąpienie tamtych spotkań na mecze poniżej. Sorry za kłopot.
03.12.2011 1:35 Detroit - Buffalo Over 5.5 gola @ 2.00
03.12.2011 2:35 New York I. - Chicago B. Over 5.5 gola @ 1.87
03.12.2011 4:05 Philadelphia F. - AnaheimD. Over 5.5 gola @ 1.85
03.12.2011 12:00 Traktor - HC Yugra Over 5.5 gola @ 2.10
03.12.2011 16:00 Leksands - Orebro Over 5.5 gola @ 2.00

Ako:29.05
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ale słaba oferta na jutro w WH:/ Gdzie Dania, Norwegia czy Szwecja? Z czego tu typować?
Ty o wszystko będziesz się tak przypierdzielać ? :? Zamiast narzekać mógłbyś zobaczyć na jakiejś stronie z historią kursów kiedy WH wystawia kursy na wspomniane ligi... Ktoś Ci każe już typować ? Poczekaj do jutra i nie pier..l, że słaba oferta...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Prosiłbym o poprawę - umknęły mi data i godzina. Więcej się to nie powtórzy, dziękuje bardzo ????

http://forum.bukmacherskie.com/f360/1-szy-dzien-eliminacji-3-12-2011r-68060-2.html#post2550453

03/12/12 04:05 1. Philadelphia Flyers - Anaheim Duckss 1 @ 2.20
03/12/12 01:35 2. Detroit Red Wings - Buffalo Sabres Over 5.5 @ 2.05
03/12/12 02:05 3. New Jersey Devils - Minnesota Wild 2 @ 2.20
03/12/12 03:05 4. St Louis Blues - Colorado Avalanche Under 5.5 @ 2.20
03/12/12 02:35 5. New york Islanders -Chicago Blackhawsk Under 5.5 @ 1.95
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
nie pogrubiłem swojego nicku przy parze, mam nadzieję, że to nie jest żaden problem, ostatecznie każdy widzi kto typuje zaglądając po lewej stronie. ;-)
Pozdrawiam i powodzenia
 
B 2K

borek149

Użytkownik
wiem, że &quot;troche&quot; po czasie ale ten system eliminacyjny krótko mówiąc jest bardzo mocno niedopracowany ... mianowicie jak w jednej parze znajdą się osoby, które wytpują największe ako z całej grupy konkursowej ?! użytkownik, z w/w pary z bardzo wysokim ako odpadnie, a gracz z ako bardzo niskim przejdzie dalej ze względu na niedyspozycje swojego rywala, który nie wytypuje nawet jednego spotkania poprawnie ... czy to będzie sprawiedliwe ... hmm ... niech każdy sobie odpowie z osobna ... tak na przyszłość organizatorzy konkursów eliminacje powini prowadzić w taki sposób aby osoby z największym ako przechodziły a nie osoby, które miały szczęście w losowaniu ...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
jak bedziie remis miedzy rywalami co sie liczy:
łaczyny kurs czy dogrywka jest ?
Zasady turnieju:

1. Uczestnicy będą na samym początku rywalizować w rundzie kwalifikacyjnej 1/128(zwycięzca 2 meczów przechodzi do następnej rundy, czyli maksymalnie będą 3 mecze w parze).


wiem, że &quot;troche&quot; po czasie ale ten system eliminacyjny krótko mówiąc jest bardzo mocno niedopracowany ... mianowicie jak w jednej parze znajdą się osoby, które wytpują największe ako z całej grupy konkursowej ?! użytkownik, z w/w pary z bardzo wysokim ako odpadnie, a gracz z ako bardzo niskim przejdzie dalej ze względu na niedyspozycje swojego rywala, który nie wytypuje nawet jednego spotkania poprawnie ... czy to będzie sprawiedliwe ... hmm ... niech każdy sobie odpowie z osobna ... tak na przyszłość organizatorzy konkursów eliminacje powini prowadzić w taki sposób aby osoby z największym ako przechodziły a nie osoby, które miały szczęście w losowaniu ...

Borek149 ,system eliminacyjny jest dopracowany jeden z pary przechodzi.
 
Do góry Bottom