>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

nivet 277

nivet

Użytkownik
Ludzie się cały czas dopisują w sumie blisko jesteśmy już kompletu, będziemy czekać na resztę czy z tej ilości osób losować ?
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
Ludzie się cały czas dopisują w sumie blisko jesteśmy już kompletu, będziemy czekać na resztę czy z tej ilości osób losować ?
Dołączam się do pytania, ja zarejestrowałem się dopiero dziś, gdyż dopiero zobaczyłem info o konkursie. Mam nadzieję, że nowo zarejestrowani będą dopusczeni :cool:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pierwszych 128 osób, które zapisały się zgodnie ze wzorem będzie dopuszczonych do udziału w konkursie. Temat już zamknięty. Niedługo pojawi się szczegółowe info dotyczące losowania.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jest parę osób co się zapisało do konkursu równo ze swoją rejestracją i od tej pory forum nie odwiedzili, więc może jakaś rezerwowa lista powstanie i się załapiesz.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Może głupie pytanie ale jak można zremisować z przeciwnikiem skoro wygrywa większe trafione AKO? Chyba niemożliwe żeby grając różnych 5 spotkań trafić to samo AKO...
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Chyba niemożliwe żeby grając różnych 5 spotkań trafić to samo AKO...
a to niby czemu?
zresztą rusz głową i się zastanów po co jest ten punkt regulaminu.
może Ci podpowiem, bo nie wiem czy podołasz temu zadaniu.
otóż ten punkt jest właśnie dla takich osobników jak Ty, którzy myślą, że to niemożliwe, a jak się przytrafi para z remisem to będzie pełno nieporozumień.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
przepraszam, że pos pod postem, ale zapomniałem zapytać:
Jeśli w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej będzie 1-1 i w 3 &quot;starciu&quot; padnie identyczne ako (np. obaj nie trafią ani jednego meczu) to decyduje większe ako trafione we wcześniejszym kuponie?
Co jeśli w 1 &quot;starciu&quot; obaj trafią takie same ako? Wygrywa ten kto wygra w drugim, czy jak?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pary eliminacyjne zostały wylosowane, proszę się zapoznać i w razie jakiś problemów proszę o PW.
Moderatorzy założą odpowiednie tematy na dni, w których będziemy rywalizować i to w nich będzie można oddawać typy.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
można wiedziec jak to będzie wyglądało mniej więcej czasowo te pierwsze rundy?
wyjezdzam w dniach 6-9.12 i nie wiem czy bede miał dostep do internetu, a nie chce komus blokować miejsca w zabawie
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zaczynamy od jutra. Temat już powstał. Powysyłam jeszcze PW do wszystkich użytkowników biorących udział w konkursie.
 
Do góry Bottom