>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP




&gt;&gt;&gt; Oficjalna strona Polskiego Związku Hokeja na Lodzie &lt;&lt;&lt;
Przypomnienie poprzedniego sezon u PLH




W walce o PLH Krynica okazała się lepsza od
Torunia. Kluby


&gt;&gt;&gt; Cracovia ComArch Kraków &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 8 (1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009)
Arena: Sztuczne Lodowisko im. Adama &quot;Rocha&quot; Kowalskiego (1850) &gt;&gt;&gt; GKS Tychy &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 1 (2005)
Arena: Stadion Zimowy MOSiR Tychy (2716)




&gt;&gt;&gt; Wojas Podhale (of.) &lt;&lt;&lt; oraz &gt;&gt;&gt; Wojas Podhale &lt;&lt;&lt;



Mistrz: 18(1966, 1969, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1987, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 2007, 2010)
Arena: Miejska Hala Ludowa (3500)




&gt;&gt;&gt; Energa Stoczniowiec Gdańsk &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 0
Arena: Hala Olivia (5500, hokej- 3867)




&gt;&gt;&gt; Akuna Naprzód Janów &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 0
Arena: Lodowisko Jantor (1417)




&gt;&gt;&gt; Zagłębie Sosnowiec &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 5 (1980,1981,1982,1983,1985)
Arena: Stadion Zimowy (3500)



&gt;&gt;&gt; JKH GKS Jastrzębie &lt;&lt;&lt;



Mistrz: 0
Arena: Jastor (1584)




&gt;&gt;&gt; KH Sanok &lt;&lt;&lt;



Mistrz: 0
Arena: Arena Sanok (3000)




&gt;&gt;&gt; TH Unia Oświęcim &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 8 (1992, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004)
Arena: Hala Lodowa MOSiR (3500)
&gt;&gt;&gt; KS KTH Krynica &lt;&lt;&lt;

mistrz: 1950
Arena: Hala MOSiR (3000)

Tytułu mistrza broni Podhale Nowy Targ


Szanse na zwycięstwo


Zapraszam do pisania analiz i dyskusji.

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marjol 102

marjol

Użytkownik
Dziś rozpoczyna się nowy sezon więc trzeba wygrać jakieś pieniądze.

Szanse na $$ upatruje w meczu Zagłębia Sosnowiec z KH Sanok. Zdecydowanym faworytem według mnie jest zespół z Sanoka. To zdecydowanie wynika z tego, że na Zagłębie nałożono zakaz dokonywania transferów(za zaległości finansowe). W związku z tym w dzisiejszym spotkaniu nie będą mogli zagrać m.in Baranyk, Bacul, Voznik. Wszyscy stanowią o sile ofensywnej Zagłębia, bez nich w drużynie jest 7 napastników co nie pozwoli na stworzenie chociaż trzech ataków..

O ile mecz się odbędzie (prezes Zagłębia zagroził, że wycofa drużyne z rozgrywek jeśli PZHL nie zdejmie zakazu) to nie widze innej możliwości jak zwycięstwo Sanoczan.

Zagłębie Sosnowiec - KH Sanok 2 1,8✅
over 6.5 1,45 ✅
unibet

Wynik:4-7
 
etysz 0

etysz

Użytkownik
chcialem dac na comarch ale oferty PLH na expecie nie wystawili :-|
w kazdym badz razie mysle, ze sie uporaja i to w ladnym stylu
edit
6-0 cracovia
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jedno jest pewne panowe, jedziemy dzisiaj na Sanok, ja wyczytałem o absencji następujących zawodników: Antonovic, Bacul, Baranyk, Cychowski, Dołęga, Pawlak, Twardy, Voznik, Dronia, Luka, Galvas. Zawodnicy grać nie mogą i to jest pewne, bez nich będzie bardzo ciężko wygrać z Sanokiem. Sytuacja jest niewesoła, bo brakuje pieniędzy. Sanok grał niedawno w Sosnowcu w Pucharze Polski i przegrał 4-3, ale w Zagłębiu grali i Voznik i Luka, Antonovic, Dołęga, Bacul.
Sanok kurs 1.8 ✅ 7-4
Drugi mecz to Cracovia MMKS. Mimo to, że Kostuch i Martynowski prawa grać nie mają, no i Czesi to jednak Cracovia przyjedzie w mocnym składzie, praktycznie nie zmienionym w porównaniu do zeszłego sezonu a na MMKS to wystarczy.
Cracovia 1.5 ✅ 6-0
edit:
Buki dzisiaj kompletnie się pomyliły jak widać, straszne przeszacowanie kursów ;), dobrze że można było skorzystać ;)
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Dzisiaj ja widzę szanse na ugranie $$ w meczu Ciarko KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk,jak już pisałem,gdański klub ma problemy finansowe, remont hali Olivia przedłuża się niemiłosiernie(Stoczniowiec mógł dopiero wyjść na lód w sierpniu),do tego odeszli kluczowi zawodnicy ,którzy decydowali o &quot;sile ataku&quot; Stoczniowca:&quot;Jarosław Rzeszutko grać będzie w Newcastle Vipers, Josef Vitek przeniósł się do GKS Tychy zaś Milan Furo dołączył w Jastrzębiu Zdroju do Macieja Urbanowicza z którym tworzył tak zgrany duet jeszcze dwa sezony temu w Gdańsku. Ze składu bramkarskiego ubył Tomasz Witkowski, który w tym sezonie grać będzie w Toruniu&quot;.
To tyle o Stoczniowcu , teraz coś o Sanoku ,jak wiadomo Podhale wycofało się z rozgrywek z powodu długów ,na tym skorzystał Sanok .mianowicie, zatrudnili dwóch szkoleniowców:Milana Jancuska i Marka Ziętara oraz zawodników Martin Ivicić, Dmitrij Suur, Krzysztof Zapała i Krystian Dziubińsk. Do tego z Cracovii trafił tam Filip Drzewiecki i Marek Rączka ,zaś z KH Toruń Michał Plaskiewicz, Zoltan Kubat i Piotr Koseda.
Podsumowując moje wypociny dobrym zakładem jest handicap na Sanok-2(Pinnacle Sports), bądź over 6,5(bwin,bet365,Pinnacle Sports),skłaniam się bardziej do grania overka.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ja bym uważał na Stocznię, może być różnie.... Sanok wcale mi się nie podobał w pierwszym meczu,ledwie 7-4 z Sosnowcem, który grał na niecałe 3 piątki. W pucharze Polski z Toruniem po karnych?? Z takim składem? Dla mnie Sanok ma albo ogromne problemy w defensywie albo z bramkarzem, nie wiem jak Rączka bronił. Dużo strzelają niby, ale.... W bramce stanie Odrobny, który jest w kapitalnej formie po kadrze, widziałem go na żywo niedawno, jest bardzo mocny. Jak wyjdzie mu mecz, to Sanok może ,mieć problemy, nie mówię że nie wygrają, ale 3 bramkami to już bym się zastanowił mocno... Jancuska nie wiem czy ma taki styl, ale w Podhalu było to samo, sporo bramek tracili.... Over 6.5 bardziej, to tak. Stocznia będzie grała z kontry i na pewno kilka razy ich ukąszą. Suur z Iviciem grają bardzo ofensywnie, ale w obronie to robią sporo błędów.... Często się zapuszczają, później nie wracają...
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Ja bym uważał na Stocznię, może być różnie.... Sanok wcale mi się nie podobał w pierwszym meczu,ledwie 7-4 z Sosnowcem, który grał na niecałe 3 piątki. W pucharze Polski z Toruniem po karnych?? Z takim składem? Dla mnie Sanok ma albo ogromne problemy w defensywie albo z bramkarzem, nie wiem jak Rączka bronił. Dużo strzelają niby, ale.... W bramce stanie Odrobny, który jest w kapitalnej formie po kadrze, widziałem go na żywo niedawno, jest bardzo mocny. Jak wyjdzie mu mecz, to Sanok może ,mieć problemy, nie mówię że nie wygrają, ale 3 bramkami to już bym się zastanowił mocno... Jancuska nie wiem czy ma taki styl, ale w Podhalu było to samo, sporo bramek tracili.... Over 6.5 bardziej, to tak. Stocznia będzie grała z kontry i na pewno kilka razy ich ukąszą. Suur z Iviciem grają bardzo ofensywnie, ale w obronie to robią sporo błędów.... Często się zapuszczają, później nie wracają...
też uważam ,że Stoczniowiec to nie są chłopcy do bicia, w szczególności,że mają mocna młodzieżówkę ,w sumie to seniorzy. też się bardziej skłaniam do brania na overka .
___________________
jednak stoczniowiec pokazał co potrafi ,szkoda ,że overek nie wszedł.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
MMKS - JKH 2 1.45 ⛔
Cracovia - Tychy 2 ML 2.65 ⛔

Jastrzębie pokazało, że jest dosyć mocne, kupili sobie Krala, jest Lipina, Urbanowicz, Danieluk, Furo, Słodczyk czyli znane nazwisko w hokejowej Polsce. Doszedł Dąbkowski, Galant, jest Labryga, Kosowski w bramce, dobry w obronie Czech Rimmel. Jednym słowem reprezentanci Polski kontra MMKS, któremu brak skuteczności, doświadczenia i obrony.... Tychy też powinny powalczyć, bo z takim składem jaki mają, jeszcze się wzmocnili Csorichem i Vitkiem z Gdańska, plus Simicek i cała paka z zeszłego sezonu. Czemu nie mieliby ograć Cracovii dzisiaj?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Ciarko Sanok - JKH GKS Jastrzębie -&gt; Sanok win (60 min) [1.70][Unibet] ⛔
Już za godzinkę wyjeżdżam do Sanoka żeby zobaczyć ten mecz na żywo, atrakcyjny kurs na Sanoczan wystawiony przez Unibet wziąłem z zadowoleniem. Hokeiści Ciarko, w dużej mierze zawodnicy nowi sprowadzeni przed sezonem nie grają jeszcze na poziomie jakiego by oczekiwano - ale z meczu na mecz gra w przewagach/obronach powinna wyglądać lepiej a zgranie przyjdzie. Być może bukmacherów do wystawienia dosyć wysokiego kursu na Ciarko skłoniła ostatnia porażka drużyny z nad Sanu aż 1:5 z Unią Oświęcim. Nie podzielam opinii jakoby to miał być początek dużych problemów tej drużyny, wszystkich meczów wygrać się nie da i ostatnio to Unia była po prostu lepsza - u siebie przy 3 tysięcznej widowni Sanok w tym sezonie będzie bardzo rzadko gubił punkty. JKH to twardy, solidny rywal ale nie z takimi ambicjami i motywacjami jak Sanocki team, wyeliminowanie z gry Milana Furo powinno zapewnić spokój w obronie, z przodu wierzę że będzie dobrze.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Sanok 1 ⛔
Jak JKH zaprezentuje się tak jak w Nowym Targu tydzień temu, to nie ma czego szukać w starciu z Sanokiem. Natomiast w piątek było już chyba dobrze, skoro ograli 6-1 Naprzód. Zwyżka formy, czy raczej brak stabilizacji? Ja stawiam jednak na Sanok, u siebie na pewno będą groźni dla rywali.

Unia 2 ⛔
Unia pokazała, że jest w świetnej formie ogrywając gładko Sanok. Nie wyobrażam sobie innego wyniku dzisiaj z Krynicą, która dla mnie będzie walczyć wyłącznie o utrzymanie.
Tychy 1 -1.5 ✅
Tychy powinni bez problemów ograć Zagłębie, które ma kilku kontuzjowanych zawodników i ma problemy organizacyjne.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Akuna Naprzód - Ciarko Sanok -&gt; Ciarko Sanok win (60 min) [1.90] [DoxxBet] ✅
Kolejny dobry kurs na zespół z Sanoka ... ostatnio zabrakło 3 sekund żeby typ wszedł. Niestety, w hokeju często bywa tak że te 3 sekundy to bardzo dużo czasu i udało się Jastrzębiu wyrównać a także doprowadzić do karnych (gdzie Ciarko wygrało). Dzisiaj moje rozumowanie krótkie i proste, z Naprzodu odszedł niedawno bardzo dobry jak na PLH zawodnik - Miroslav Zatko. Przez długi okres był on sercem drużyny z Janowa, więc teraz po jego odejściu domyślam się że nie będzie komu prowadzić gry (przynajmniej przez pewien okres). Sanok natomiast powinien być podrażniony, wielkie oczekiwania a także całkiem duże pieniądze jak na Polski Hokej zdają się nie przynosić na razie rezultatu. Ciarko potrzebuje ładnego i pewnie wygranego meczu i myślę że dziś może taki zagrać.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
KH Zagłębie Sosnowiec - MMKS Podhale Nowy Targ X2 2,55 Unibet ✅

Tak niski kurs na Zagłębie? Hola hola! Zagłębie jeszcze nie zdobyło żadnego punktu, Podhale wygrało z Jastrzębiem. W Sosnowcu źle się dzieje. Drużyna gra fatalnie w obronie. Po ostatnim meczu trener zrzucił całą winę na Galvasa. Nadal kontuzjowani są Pawlak,Banaszczak i Baranyk. Atmosfera wokół klubu zła, ostatnio na meczu wiceprezes zaatakował wiceprezydenta obarczając go winą za złe przygotowanie do sezonu:grin:
Jednemu z lepszych napastników- Robinowi Baculowi skradziono samochód więc może to również negatywnie wpłynąć na jego gre.
Ostatnim argumentem jaki przemawia za Podhalem jest to, że w ich składzie gra dwóch zawodników (Rajski-bramkarz i Różański-napastnik) którzy przed samym startem sezonu uciekli z Sosnowca w nieciekawych okolicznościach i teraz pewnie będą chcieli udowodnić sternikom Zagłębia, że popełnili duży błąd.

Można zagrać również over 6,5 gola @1,72✅ Unibet

Wynik końcowy 4-5
 
S 0

sebastw

Użytkownik
:hokej: Akuna Naprzód - Ciarko Sanok -&gt; Ciarko Sanok win (60 min) [1.90] [DoxxBet]
Kolejny dobry kurs na zespół z Sanoka ... ostatnio zabrakło 3 sekund żeby typ wszedł. Niestety, w hokeju często bywa tak że te 3 sekundy to bardzo dużo czasu i udało się Jastrzębiu wyrównać a także doprowadzić do karnych (gdzie Ciarko wygrało). Dzisiaj moje rozumowanie krótkie i proste, z Naprzodu odszedł niedawno bardzo dobry jak na PLH zawodnik - Miroslav Zatko. Przez długi okres był on sercem drużyny z Janowa, więc teraz po jego odejściu domyślam się że nie będzie komu prowadzić gry (przynajmniej przez pewien okres). Sanok natomiast powinien być podrażniony, wielkie oczekiwania a także całkiem duże pieniądze jak na Polski Hokej zdają się nie przynosić na razie rezultatu. Ciarko potrzebuje ładnego i pewnie wygranego meczu i myślę że dziś może taki zagrać.
http://www.naprzod-janow.pl/Info/news.php?news_id=1035
To tak jeszcze na podparcie kilka argumentów za tym typem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: KH Zagłębie - Stoczniowiec Gdańsk -&gt; Zagłębie win (60 min) [1.85] [Unibet] ✅
Dziś zagram na przełamanie Zagłębia. Zespół KHZ traci bardzo dużo bramek i początek tego sezonu ma wręcz fatalny, potencjał tego teamu jest jednak o wiele wiele wyższy niż to co pokazują do tej pory. Ostatni mecz Zagłębie przegrało z juniorskim Podhalem, ale widać było już sporą poprawę zwłaszcza w ataku &quot;5 na 5&quot;. Jeśli uda się wyeliminować błędy w obronie i na bramce to Stoczniowiec powinien dziś polec na wyjeździe. Tym bardziej że w zespole z Gdańska źle się działo i dzieje, oczywiście nie zgadzają się finanse (co było przyczyną odejścia od drużyny kapitana..) ale także ze strony sportowo organizacyjnej działacze z Gdańska nie spisują się zbyt dobrze. Dla głodnego zwycięstw Zagłębia to moim zdaniem wymarzona okazja do przekonania do siebie już coraz mniej ufających kibiców.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Aksam Unia Oświęcim - KH Zagłębie Sosnowiec -&gt; Zagłębie win (ML) [2.45] [Betsafe] ⛔

Unia jakby zwalniała tempo, po świetnym początku przyszły najpierw porażka z Cracovia u siebie a ostatnio z Tychami. Owszem są to jedne z silniejszych zespołów naszej ligi ale jednak nie o wynik chodzi a o grę zawodników z małopolski. Zagłębie moim zdaniem wędruje w odwrotną stronę, tak słaby start sezonu bardzo zaskoczył chyba wszystkich kibiców PLH. Ostatnio Sosnowiczanie odbili się od dna wygrywając wysoko ze Stoczniowcem i tym samym moim zdaniem zdjęli z siebie ogromną presję - teraz powinno być z górki a że potencjał w drużynie duży (wg. mnie większy niż u Unii) to i o taki typ można się pokusić.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Hokej na lodzie PLH 18:00
Spotkanie: Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ
Typ: 2
Kurs 2,25
Buk: Unibet
Dzisiaj w ramach 7 kolejki PLH Stoczniowiec zmierzy sie z Podhalem. Postanowilem zagrac ten typ z jednego powodu: w Stoczniowcu panuje nieciekawa atmosfera, gracze od kilu miesiecy nie otrzymali pieniedzy, grożą bojkotem rozgrywek, dzis mieli wogole nie wychodzic nawet na lodowisko lecz zdecydowali ze wyjda i przegraja. Informacja jest nieoficjalna, bo jakby byla oficjalna to zaklad zostalby zapewne wycofany z ofert bukow. Gdzies wyczytalem ze osoba ktora obraca sie wokol Stoczniowca dowiedziala sie iz zawodnicy poobstawiali u ziemniakow.... zwyciestwo Podhala. Informacja rowniez nieoficjalna lecz cos m,usi byc na rzeczy.
Biorac pod uwage tabele, rowniez to przemawia za Podhalem. Podhale ma bilans 3-3 natomiast Stoczniowiec 1-5. Ostatnie 2 mecze Podhale wygralo natomiast Stoczniowiec ma passe 3 porazek pod rzad. Mecze pomiedzy obiema ekipami zawsze byly wyrownane, biorac pod uwage ostatnie 3 lata to bilans wynosi 9-9. Sadze ze dzisiaj gora bedzie Podhale z powodu przedstwionych powyzej faktow.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: KH Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie -&gt; Zagłębie win (ML) [1.75][Tobet] ✅
Ponownie na zwycięstwo Zagłębia. Z Unią wygrać się nie udało, ale ciężko było o jakiekolwiek punkty bo sosnowiczanie praktycznie połowę meczu grali w osłabieniu przez nagminne łapanie kar. Eliminując ten nadmiar karnych minut można być optymistycznie nastawionym co do wyników Zagłębia, u siebie ostatnio się przełamali więc sądzę że i dziś sobie poradzą. Jastrzębie ligowy średniak, drużyna solidna i mogąca sprawić kłopoty każdemu. Sami zawodnicy Jastrzębia mówią jednak że spróbują zagrać bardziej defensywnie i czekać na swoje okazje (m.in gry w przewadze). Hokeiści Sosnowca muszą więc prowadzić grę, możliwości do tego mają ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom