>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Plus Liga 2023/2024

pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
A ja na czacie betlica dostałem wiadomośc ze jak wejdzie w kazdej chwili nie ważne kiedy to kupon jest ważny,,,
Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym bo tam nie gram. Choć prawdę mówiąc nie chce mi się w to wierzyć bo byłoby to bez sensu. Teoretycznie Maciek mógłby wyjść raz na zagrywkę i masz typ na + ???
Nie sądzę, choć nie będę się spierał bo nie gram w tym buku.
 
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym bo tam nie gram. Choć prawdę mówiąc nie chce mi się w to wierzyć bo byłoby to bez sensu. Teoretycznie Maciek mógłby wyjść raz na zagrywkę i masz typ na + ???
Nie sądzę, choć nie będę się spierał bo nie gram w tym buku.
Taką dostałem odpowiedz na betlicu , a wyszedł na boisko ? bo nie mam jak sprawdzić
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Bogdanka - Trefl

P. Niemiec over 7,5pkt. 1,75

Cóż, w pierwszym meczu zwrot bo Muzaj nie wyszedł w szóstce, więc próbuje szczęścia w meczu o stawkę.
Gram na Patryka bo uważam że linia powinna tu oscylować na granicy 8,5pkt.
Niemiec linię 7,5pkt przebił 14 razy na 31 kolejek w których wystąpił, czyli wynik nie porywa....ale....
Właśnie to "ale"😉
Ja rozpatruję to trochę inaczej, bo spodziewam się dziś minimum 4 setów. No i właśnie w meczach które wyszły poza 3 sety, a było ich 14 z udziałem Patryka, ta statystyka jest już bardzo optymistyczna bo to 11/14, więc 78,5%.
Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach w tym sezonie, oba mecze zakończyły się w 5 setach, a Niemiec zdobył w nich odpowiednio 11pkt na wyjeździe i 12pkt u siebie.
W ostatnich 3 spotkaniach z Rzeszowem, który dysponuje mocniejszą zagrywką od Lublina, zdobył po 8pkt., więc linię również złamał.
Typ może mniej pewny niż na Muzaja, ale uważam że również wart ryzyka.

Do tego uważam że linia 8,5pkt. na M.Kanię jest z kolei zawyżona i tu zagrałbym under pkt.(1,75)
 
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Bogdanka - Trefl

P. Niemiec over 7,5pkt. 1,75

Cóż, w pierwszym meczu zwrot bo Muzaj nie wyszedł w szóstce, więc próbuje szczęścia w meczu o stawkę.
Gram na Patryka bo uważam że linia powinna tu oscylować na granicy 8,5pkt.
Niemiec linię 7,5pkt przebił 14 razy na 31 kolejek w których wystąpił, czyli wynik nie porywa....ale....
Właśnie to "ale"😉
Ja rozpatruję to trochę inaczej, bo spodziewam się dziś minimum 4 setów. No i właśnie w meczach które wyszły poza 3 sety, a było ich 14 z udziałem Patryka, ta statystyka jest już bardzo optymistyczna bo to 11/14, więc 78,5%.
Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach w tym sezonie, oba mecze zakończyły się w 5 setach, a Niemiec zdobył w nich odpowiednio 11pkt na wyjeździe i 12pkt u siebie.
W ostatnich 3 spotkaniach z Rzeszowem, który dysponuje mocniejszą zagrywką od Lublina, zdobył po 8pkt., więc linię również złamał.
Typ może mniej pewny niż na Muzaja, ale uważam że również wart ryzyka.

Do tego uważam że linia 8,5pkt. na M.Kanię jest z kolei zawyżona i tu zagrałbym under pkt.(1,70)
Czemu nie podajesz buka w którym grasz??
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Nie przewidziałem że Sasak i Sawicki nie będą chcieli zrobić krzywdy swojemu przyszłemu zespołowi. Może być gładkie 3:0 bo o ile Sawicki jeszcze coś gra to Sasak w pierwszej partii 1pkt, więc jak na atakującego to żenujące. Dziwię się że jest jeszcze na boisku.
 
lukas88 324,8K

lukas88

Forum VIP
Jastrzębski- Resovia
Typ: over 176,5
Kurs: 1,85

Fortuna

Jastrzębski w mojej ocenie ostatni przeciętna dyspozycja, Resovia z kolei mimo braku Boyera spisuje się całkiem dobrze. Bucki godnie zastępuje Francuza. Faworytem spotkania oczywiście są Jastrzębianie ale uważam że Resovia powalczy i ugra przynajmniej seta. Ostatnie spotkania pomiędzy zespołami dość wyrównane, dziś liczę na dobrą grę Resovi i powalczenie z Jastrzębiem. Nie zdziwiłbym się również wygraną gości, którzy nie wygrali z Jastrzębiem od 2019 roku, natomiast w mojej ocenie obecna dyspozycja Jastrzębskiego nie jest optymalna, natomiast w grze Resovii widzę rezerwy w postaci lepszego spotkania Buckiego niż w pierwszy meczu a także w mojej ocenie Resovia ma bardziej wartościową rezerwę na przyjęciu w postaci Klemena. Warty odnotowania jest fakt z pierwszego meczu że w drużynie JSW punktowało tylko 6 zawodników, natomiast w Resovii az 8, co pokazuje że ciężar zdobywania jest rozłożony na większą grupę grajków. Miałem nie grać Resovi bo to strasznie chimeryczny zespół ale w pozycji underdoga uważam że przy obecnych kursach warto poszukać niespodzianki.
Poza tym:
Resovia + 10,5@ 1,85
Resovia wygra @ 3,55
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1539
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Jastrzębski- Resovia
Typ: over 176,5
Kurs: 1,85
Fortuna


Jastrzębski w mojej ocenie ostatni przeciętna dyspozycja, Resovia z kolei mimo braku Boyera spisuje się całkiem dobrze. Bucki godnie zastępuje Francuza. Faworytem spotkania oczywiście są Jastrzębianie ale uważam że Resovia powalczy i ugra przynajmniej seta. Ostatnie spotkania pomiędzy zespołami dość wyrównane, dziś liczę na dobrą grę Resovi i powalczenie z Jastrzębiem. Nie zdziwiłbym się również wygraną gości, którzy nie wygrali z Jastrzębiem od 2019 roku, natomiast w mojej ocenie obecna dyspozycja Jastrzębskiego nie jest optymalna, natomiast w grze Resovii widzę rezerwy w postaci lepszego spotkania Buckiego niż w pierwszy meczu a także w mojej ocenie Resovia ma bardziej wartościową rezerwę na przyjęciu w postaci Klemena. Warty odnotowania jest fakt z pierwszego meczu że w drużynie JSW punktowało tylko 6 zawodników, natomiast w Resovii az 8, co pokazuje że ciężar zdobywania jest rozłożony na większą grupę grajków. Miałem nie grać Resovi bo to strasznie chimeryczny zespół ale w pozycji underdoga uważam że przy obecnych kursach warto poszukać niespodzianki.
Poza tym:
Resovia + 10,5@ 1,85
Resovia wygra @ 3,55
Fortuna
Resovia w pierwszym meczu wyglądała naprawdę bardzo fajnie, ale piszesz o lepszym meczu Buckiego, a jesteś pewny, że on wgl zagra? W pierwszym meczu opuścił boisko i już nie wrócił, bez niego (czyt. Bez atakującego) Resovia nie ma najmniejszych szans w Jastrzębiu.
 
lukas88 324,8K

lukas88

Forum VIP
Resovia w pierwszym meczu wyglądała naprawdę bardzo fajnie, ale piszesz o lepszym meczu Buckiego, a jesteś pewny, że on wgl zagra? W pierwszym meczu opuścił boisko i już nie wrócił, bez niego (czyt. Bez atakującego) Resovia nie ma najmniejszych szans w Jastrzębiu.
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Czyli zapewne zagra, ale jak trzy dni temu miał problemy mięśniowe i nie był w stanie wrócić na parkiet, to nie wróżę zbyt dobrze, że dzisiaj da radę grać na wymaganym poziomie, czyli tak jak pisałem, Resovia dzisiaj za dużo nie ugra.
 
J 0

jakxx88

Użytkownik
Dwa kosmiczne mecze.. swoją drogą jak Resovia to wygra za trzy punkty to szacun dla nich.
Edit. Rzeszów cztery do przodu w czwartym secie 🫣
 
lukas88 324,8K

lukas88

Forum VIP
Stal Nysa- Olsztyn
Typ: Nysa -1,5 seta
Kurs: 2,32

Fortuna

Idę dziś w kierunku Nysy, zespół stali pierwszy mecz przegrał 1-3 ale duża w tym zasługa rotacji trenera, który dał odpocząć Muzajowi i Elgrauiemu. Dziś przed własną publiką uważam że Nysa wyjdzie pierwszym garniturem i powalczą o zwycięstwo w spotkaniu u złotego seta w walce o 7 miejsce. Olsztyn na wyjazdach gra słabo, na ostatnie 10 spotkań w Lidze tylko 3 wygrane. Zespół Nysy w mojej ocenie stać na wygranie spotkania w 3=4 setach.

----------------------------------------------------

Barkom- Suwałki
Typ: 1
Kurs: 2,99
Fortuna


Tutaj w mojej ocenie kurs przesadzony, uważam że Barkom stać tutaj nawet na wygraną za 3 punkty i złotego seta, natomiast niewykluczona też jest bardziej pesymistyczna sytuacja kiedy Ślepsk wygra dwa sety i wpuszcza rezerwy bo osiągną zamierzony cel. W takiej sytuacji również bardzo prawdopodobne jest wygranie spotkania przez zespół z Lwowa.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1678
lukas88 324,8K

lukas88

Forum VIP
Resovia Rzeszów- Projekt Warszawa
Typ: 1 (-5,5 pkt)
Kurs: 1,94
Fortuna


Projekt nie pokazał nic wielkiego w dwumeczu z Aluronem dwa szybkie zwycięstwa odnieśli zawodnicy Michała Winiarskiego. Resovia pokazała ponownie oblicze "klubu mema" w meczu Jastrzębskim gdzie w weekend prowadzili w setach 2-1 i mieli w czwartym secie 21-15 i nie potrafili zakończyć spotkania, które by dało im miejsce w wielkim finale. Uważam że podrażniona Resovia tą porażką dziś zagra dobry mecz ostatni raz w tym sezonie na Podpromiu. Mimo braku Boyera w ataku dobrze radzą sobie zmiennicy czy to Cucki czy Cebulj. Warszawa po niezłym sezonie zasadniczym trochę zgasła od koniec sezonu, mimo że już w fazie wstępnej przydarzały im się słabsze mecze wyjazdowe jak gładkie porażki ze Skrą, Bogdanką czy Olsztynem. Dziś spodziewam się zwycięstwa gospodarzy w max 4 setach, idę zatem w handicapy.
Resovia (-1,5 seta) @ 1,99 Fortuna
 
no PRO8L3M 7,6K

no PRO8L3M

Użytkownik
Dziś drugi mecz finałowy pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a Aluronem Zawiercie. O ile faza zasadnicza i ostatnie mecze dawały podstawy do tego by myśleć, że Zawiercie rzuci wyzwanie w walce o złoto tak wydaje się, że Jastrzębie najtrudniejsze ma za sobą i jest drużyną która umiejętnie przechodzi kryzysy. Wrócili z Resovią z niebytu. W Zawierciu wygrali 2 ważne sety na przewagi. To musi być mocny psychologiczny zastrzyk, który powinien mieć znaczenie. Mecz w Zawierciu udowodnił po raz kolejny, że formuła tych play offów jest nieodpowiednia i tutaj zarządzanie siłami i przetrwanie ,reagowanie na kryzysy w trakcie meczu ma duże znaczenie. Słaba dyspozycja Clevenot była tego najlepszym przykładem. W tym pierwszym meczu okazało się także, że Butryn jest solidnym ligowcem, ale nie graczem na wielkie mecze. Z pewnością Aluron wyjdzie odważnie na serwisie od początku meczu.Na ile to wystarczy ? Czy będą w stanie grać tak jak Resovia ? Nie sądzę, że przez cały mecz. Jastrzębie według mnie będzie nabierać pewności z biegiem meczu i czuję, że któryś z dwójki przyjmujących Kwolek - Clevenot zostanie złamany. Jastrzębianie mają potężny blok którym dużo punktują szczególnie za sprawą Hubera. Jastrzębie dobrze serwuje na własnej hali. Wydaje mi się, że gospodarze wygrają to spotkanie. Myślę, że zrobią to w 4 setach maksymalnie. JW imponuje w setach wyrównanych przechylając je na swoją korzyść. Myślę, że dziś poznamy Mistrza Polski Plus Ligi.

Jastrzębski Węgiel- Aluron CMC Warta Zawiercie, Jastrzębski -1,5 seta @ 2,05 Superbet
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dziś drugi mecz finałowy pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a Aluronem Zawiercie. O ile faza zasadnicza i ostatnie mecze dawały podstawy do tego by myśleć, że Zawiercie rzuci wyzwanie w walce o złoto tak wydaje się, że Jastrzębie najtrudniejsze ma za sobą i jest drużyną która umiejętnie przechodzi kryzysy. Wrócili z Resovią z niebytu. W Zawierciu wygrali 2 ważne sety na przewagi. To musi być mocny psychologiczny zastrzyk, który powinien mieć znaczenie. Mecz w Zawierciu udowodnił po raz kolejny, że formuła tych play offów jest nieodpowiednia i tutaj zarządzanie siłami i przetrwanie ,reagowanie na kryzysy w trakcie meczu ma duże znaczenie. Słaba dyspozycja Clevenot była tego najlepszym przykładem. W tym pierwszym meczu okazało się także, że Butryn jest solidnym ligowcem, ale nie graczem na wielkie mecze. Z pewnością Aluron wyjdzie odważnie na serwisie od początku meczu.Na ile to wystarczy ? Czy będą w stanie grać tak jak Resovia ? Nie sądzę, że przez cały mecz. Jastrzębie według mnie będzie nabierać pewności z biegiem meczu i czuję, że któryś z dwójki przyjmujących Kwolek - Clevenot zostanie złamany. Jastrzębianie mają potężny blok którym dużo punktują szczególnie za sprawą Hubera. Jastrzębie dobrze serwuje na własnej hali. Wydaje mi się, że gospodarze wygrają to spotkanie. Myślę, że zrobią to w 4 setach maksymalnie. JW imponuje w setach wyrównanych przechylając je na swoją korzyść. Myślę, że dziś poznamy Mistrza Polski Plus Ligi.

Jastrzębski Węgiel- Aluron CMC Warta Zawiercie, Jastrzębski -1,5 seta @ 2,05 Superbet
To że poznamy dziś Mistrza to pewne na 100% . Więcej spotkań nie ma
 
Do góry Bottom