>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

S 54,5K

spider-official

Użytkownik

Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk
godzina: 16:00
Bet:
Meljanac under 17,5 pkt (1,75 STS) 16 punktów

Zdecydowanie zawyżona linia w STSie. Wrzucili linie 17,5 gdzie Betfan ma 14,5 a Superbet 15,5 punktów.
W Radomiu liczą na Serba i z tego co przejrzałem kadrę gospodarzy i obejrzałem pierwszym mecz sezonu, to ma być liderem w ofensywie. Pierwszy raz miałem okazję widzieć jego grę w debiucie PlusLigi. Przed tym spotkaniem zrobiłem spory resaerch. Wysłuchałem ekspertów telewizyjnych, przejrzałem serwisy jak i programy siatkarskie. Przejrzałem jego grę w Fenerbahce i zdobycze punktowe. I jest to zawodnik preferujący głównie siłę w ataku, co uważam że na dłuższą metę nie wystarczy na PlusLige. Będzie miewał dobre mecze, ale w mojej ocenie więcej poniżej oczekiwania. W ostatnim meczu zdobył 14 punktów, 14/29, bez bloku i asa serwisowego. Klub z Radomia zabezpieczył się ściągając MVP 1 ligi z ubiegłego sezonu Bartosza Gomułke. Młody obiecujący atakujący, zapewne będzie miał swoje szanse w PlusLidze.
Dzisiaj nasz bohater stanie na przeciwko siatkarzom z z Gdańska, którzy są w świetnej formie. Wygrali otwarcie sezonu w Katowicach 3:0, co zresztą zapowiadał tydzień szybciej wygrany turniej Tauron Giganci Siatkówki. Pokonując w półfinale ACH Volley Ljubljana 3:2, a w finale Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1. Zapowiada się dzisiaj pewna wygra Trefla Gdańsk, który ma świetnie zbilansowaną drużynę. Połączenie młodość z doświadczeniem, gdzie mecze rozpoczynają ofensywnymi przyjmującymi, a w kwadracie mają dośwdczonego Martineza, który ma świetne odbiór serwisu i pojawia się gdy któremuś z podstawy nie idzie w przyjęciu. Ekipa z Radomia nie może powiedzieć o takiej stabilizacji w składzie. Siłą w ataku ma być Meljanac, który jest jeźdźcem bez głowy i oceniając po ustawieniu w pierwszym meczu, drugą armatą ma być Buszek, który ma już swoje lata i już nie błyszczy na parkiecie jak kiedyś. Powinien być bardziej zmiennikiem, który pojawia się ustabilizować grę.
Reasumując oceniam że spotkanie będzie trwało maksymalnie 4 sety. A forma która prezentuje Trefl Gdańsk i zawodnicy którzy grają dobrze blokiem, zachęca do gry under 17,5 punktów pierwszego atakujace. Który raz że preferuje atak siłowy i wygląda że zamyka oczy waląc ile jest pary w ręce. Jest to widowiskowy zawodnik, ale żeby uyrzymać się w PlusLidze, uważam że za mało. Po drugie ma zmiennika, który może być bardziej stabilniejszy w ataku niż nasz bohater. Kolejny fakt że STS zawyżył linie, gdzie inni mają 2-3 oczka niżej.

Screenshot_20231025_073301_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1994
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Radom - Gdańsk

Urbanowicz (handicap +0,5 pkt) vs Niemiec @1,85 Betfan


Wydaje się, że bardzo ciekawy typ na środkowych Trefla. W pierwszym meczu Urbanowicz zszedł w pierwszym secie po dwóch zepsutych piłkach. Mimo tego już w tamtym momencie miał aż 7 ataków. Niemiec tyle razy zaatakował przez cały mecz. Karol jest zdecydowanie bardziej ofensywnym środkowym. Jeśli będzie skuteczność to ten typ wejdzie na luzie. Dla porównania na innych bukmacherach mamy ten sam kurs na więcej punktów Karola. Tutaj zakład nam wchodzi już przy takiej samej ilości pkt.

Warszawa - Katowice

Szalpuk więcej niż Jarosz @1,6 Betfan


Fajna opcja na wieczorne spotkanie PlusLigi. Szalpuk to lider Projektu. W pierwszym meczu z Resovią zdobył 17 pkt i został MVP spotkania. Jarosz natomiast to doświadczony atakujący Katowic. Przeciwko Treflowi zdobył zaledwie 3 punkty. Mając 3/13 w ataku szybko go zastąpił Domagała. Dziś podobny scenariusz także jest możliwy, gdyż blok Projektu należy do najlepszych w lidze. Szalpuk dziś powinien szaleć na parkiecie, a po Jaroszu tego się nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +975
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Radom vs Gdańsk
Buszek over 9,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

Kusi mnie niska linia, Todorovic w 1 meczu często korzystał z Rafała który w 3 setach atakował aż 22 razy. Uważam że dzięki niskiej linii szansa na powodzenie w/w typu jest spora dlatego też idę dziś w tym kierunku. Radom wygląda dość ubogo na skrzydłach, Buszek nigdy nie był ofensywnym typem lewoskrzydłowego ale uważam że akurat w tym zespole przy takich zestawieniach może na nim ciążyć spora odpowiedzialność w ofensywie.

4 pkt

Warszawa vs Katowice
Szalpuk over 14,5 pkt
Kurs: 1,78
Bukmacher: Betclic

Artur on fire po prostu, bez zbędnego gadania. Miło się ogląda Artura w takiej formie i uważam że dzisiaj również będzie podobnie. Przy zestawieniu z Tille zdecydowanie ofensywną opcją na lewym skrzydle jest Artur, Firlej lubi z nim grać i uważam że będzie dziś często wykorzystywany!

17 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +975
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Ślepsk Suwałki vs Resovia Rzeszów
P.Halaba over 12,5 pkt
1,83
Betclic

Halaba uwielbia takie mecze i takie granie, jest to solidny ligowy przyjmujący od wielu sezonów, Sanchez to idealny typ sypacza stworzony pod charakterystykę takiego zawodnika jak Paweł - wszystkie znaki mówią że Paweł pokryje dzisiaj over punktowy i właśnie to jest mój dzisiejszy wybór na spotkanie w Suwałkach.

LUK Lublin vs Barkom Lwów
L.Palonsky over 15,5 pkt
1,83
Betclic

Idę dziś trochę na przekór, nie wierzę że Lwów zagra drugi tak słaby mecz. Pod znakiem zapytania jest występ Komendy w ekipie gospodarzy, a to bardzo zwiększa szansę na dłuższy mecz. Palonsky jest i będzie na przestrzeni sezonu obok Tupchiiego liderem Lwowa, mało miał czasu na aklimatyzację ale wydaję mi się że dziś doświadczony rozgrywający Lwowa mocniej go uruchomi do grania. Palonsky ma ogromne papiery na klasowego zawodnika - myślę i mam nadzieję że dzisiaj to potwierdzi!
 
Ostatnia edycja:
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Slepsk - Resovia
Hcs +2,5 Slepsk 1,5 etoto 3:0 Resovia, 3 set przez chwilę Suwałki prowadziły 14:11, jednak dziś Reska o klasę lepsza

Ciekawie zapowiada się mecz w Suwałkach. Solidny średniak, który będzie walczyć o play-off vs jeden z faworytów do medali tegorocznej ligi. W obliczu braku Boyer i jeszcze braku treningu po sezonie reprezentacyjnym widać było słabości Resovi w meczu z Projektem. Osobiście dla mnie nie ma faworyta w tym meczu, bo Suwałki u siebie są groźne i nie zdziwilbym się gdyby ten mecz wygrali.

LUK Lublin - Barkom
4 sety Tak 1,50 3:2 Barkom

Jakieś parę chwil temu na jednym z forum siatkarskim i prawdzie siatki(Gruszka) pojawiła się informacja że 1 rozgrywający Lublina Komenda ma problem z palcem (pęknięcie?) i nie zagra w dzisiejszym spotkaniu a może przerwa będzie dłuższa. To napewno może spowodować lekkie problemy w meczu z drużyną z Lwowa. W takiej sytuacji proponuje typ na mecz dłuższy niż 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
pinio1111 113,5K

pinio1111

Użytkownik
Ślepsk-Resovia
J.Kochanowski over 10,5pkt. 1.85

Dziś siatkarze z Rzeszowa poirytowani przegraną w meczu inauguracyjnym z Warszawą, jadą do Suwałk. Mecz, wbrew kursom wystawionym przez bukmacherów, może być dość wyrównany.
Owszem nazwiska są po stronie Resovii i myślę, że jednak dziś zejdą z parkietu zwycięsko, ale widać że ten zespół musi się jeszcze dotrzeć. Dlatego nie zdziwi mnie jeśli zobaczymy minimum 4 sety.
Kuba w ostatnim meczu zdobył 11pkt, ale jak na niego miał w ataku słabą skuteczność bo 67%. Przyzwyczaił nas do skuteczności 80-100% i myślę że dziś powróci do tych statystyk.
Tym bardziej, że jednak Ślepsk nie ma tak klasowych środkowych jak Projekt i dziś Fabian powinien z tego skorzystać i często uruchamiać środkowych swojej drużyny.
Kuba w ostatnim meczu zdobył tylko 1pkt blokiem i 0 z zagrywki, a wiadomo że zarówno w bloku i zagrywce potrafi fajnie punktować.
Biorąc pod uwagę wyżej wymienione czynniki, myślę że dzisiaj Kochanowski bez większych problemów powinien złamać linię 10,5pkt i dlatego to gram po kursie 1,85.
Dodatkowo można zagrać na under 17.5pkt Filipiaka 1,85. Moim zdaniem przy tym poziomie bloku, jaki reprezentuje Reska, nie będzie mu dziś łatwo zdobywać punkty.
W pierwszym meczu z beniaminkiem z Częstochowy zdobył 18pkt, lecz dziś poprzeczka będzie zawieszona dużo wyżej i nie sądzę żeby ją pokonał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Panowie Halabe puściłem w stsie +11,5 i rozliczyli mi jako zakłąd przegrany. Wg wp zdobył12 pkt. Pomoże ktoś jak to było z tym zakłądem.
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Nysa - Bełchatów

Gierzot więcej pkt niż El Graoui @1,4 betfan (25-19) ✅

Porównanie dwóch przyjmujących Stali Nysa. Gierzot to zdecydowany lider drużyny. Owszem w poprzednim meczu z ZAKSĄ zdobył więcej punktów Marokańczyk, jednak wtedy Michał zszedł w drugim secie za sprawą słabego przyjęcia i paru bloków na nim. Skra natomiast ma znacznie słabszy blok. Na zagrywce nie są też tak groźni. Gierzot powinien dziś dostać zdecydowanie więcej piłek i nie sądzę, że będzie zmieniony. Linia punktowa na Polaka jest o 3 oczka wyższa. Spodziewam się dziś znów kapitalnego występu Gierzota.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1925
power30 18K

power30

Forum VIP
Nysa - Bełchatów

Gierzot więcej pkt niż El Graoui @1,4 betfan

Porównanie dwóch przyjmujących Stali Nysa. Gierzot to zdecydowany lider drużyny. Owszem w poprzednim meczu z ZAKSĄ zdobył więcej punktów Marokańczyk, jednak wtedy Michał zszedł w drugim secie za sprawą słabego przyjęcia i paru bloków na nim. Skra natomiast ma znacznie słabszy blok. Na zagrywce nie są też tak groźni. Gierzot powinien dziś dostać zdecydowanie więcej piłek i nie sądzę, że będzie zmieniony. Linia punktowa na Polaka jest o 3 oczka wyższa. Spodziewam się dziś znów kapitalnego występu Gierzota.
Gierżot nie miał jakiś problemów zdrowotnych ostatnio?
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Nysa - Bełchatów

Gierzot więcej pkt niż El Graoui @1,4 betfan

Porównanie dwóch przyjmujących Stali Nysa. Gierzot to zdecydowany lider drużyny. Owszem w poprzednim meczu z ZAKSĄ zdobył więcej punktów Marokańczyk, jednak wtedy Michał zszedł w drugim secie za sprawą słabego przyjęcia i paru bloków na nim. Skra natomiast ma znacznie słabszy blok. Na zagrywce nie są też tak groźni. Gierzot powinien dziś dostać zdecydowanie więcej piłek i nie sądzę, że będzie zmieniony. Linia punktowa na Polaka jest o 3 oczka wyższa. Spodziewam się dziś znów kapitalnego występu Gierzota.
Z całym szacunkiem polecasz kurs 1,4,? Po odjęciu podatku to 1,23 :) I uważasz że kurs warty ryzykowania kasy? A tak pozatym napisałeś że Gierżot zszedł ostatnio w drugim secie :) mała pomyłka, bo na początku 4 seta. Życzę wysokich wygranych :)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Olsztyn - ZAKSA 1 @ 4,40 superbet (super przewaga) pięknie rozegrali 3 set...

Wg mnie warto spróbować, jeśli weźmiemy pod uwagę absencję Janusza. Ponadto Kaczmarek, Bednorz czy Śliwka są zajechani sezonem reprezentacyjnym. Niektórzy zawodnicy zmagają się z problemami zdrowotnymi. Ostatnio ponad 3h na parkiecie z Nysą, co nie wpływa pozytywnie na regenerację. Do tego dość daleki wyjazd na Warmię. Olsztynianie muszą sobie radzić bez Szerszenia, co jest bez wątpienia jest osłabieniem. Olsztynianie przed sezonem dokonali ciekawych wzmocnień, które zwiększyły nieco siłę zespołu. Wg mnie po takim kursie warto iść w stronę gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Olsztyn - ZAKSA 1 @ 4,40 superbet (super przewaga)

Wg mnie warto spróbować, jeśli weźmiemy pod uwagę absencję Janusza. Ponadto Kaczmarek, Bednorz czy Śliwka są zajechani sezonem reprezentacyjnym. Ostatnio ponad 3h na parkiecie z Nysą, co nie wpływa pozytywnie na regenerację. Do tego dość daleki wyjazd na Warmię. Olsztynianie muszą sobie radzić bez Szerszenia, co jest bez wątpienia jest osłabieniem. Olsztynianie przed sezonem dokonali ciekawych wzmocnień, które zwiększyły nieco siłę zespołu. Wg mnie po takim kursie warto iść w stronę gospodarzy.
Skąd info o braku Janusza?
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Rzeszów - Zawiercie

Kwolek więcej pkt niż Bucki @1,85 superbet/@1,8 Betclic


Bucki gra w pierwszym składzie pod nieobecność Boyera. Doświadczony atakujący Resovii jednak zbytnio nie nadaje się na bycie pierwszym atakującym czołowej drużyny ligi. Z Warszawą zdobył 13 pkt, a z Suwałkami 8 pkt. Nie ma co ukrywać, zdecydowanie więcej piłek dostaje tam Defalco. Drzyzga gra także dużo z Kochanowskim. Kwolek natomiast ma za sobą słaby poprzedni sezon. Jednak sytuacja na początku sezonu w Zawierciu z kontuzjami jest taka, że Kwolo musi przyjąć rolę jednego z liderów, podobną gdy grał jeszcze w Warszawie. W meczu z Olsztynem Kwolek zdobył 19 pkt. Dostał najwięcej piłek w drużynie i zdobył najwięcej pkt. To on dziś razem z Butrynem powinien ciągnąć ekipę Zawiercia. Dla porównania na innych bukmacherach linia na Kwolka jest aż o 3-4 oczka wyższa niż na Buckiego (!). Liczę, że Kwolo zagra dobry mecz i spokojnie zdobędzie więcej pkt od Buckiego.

Lwów - Gdańsk

Tupchi więcej pkt niż Sawicki @1,5 Betclic

Lwów zagra pierwszy mecz w tym sezonie w Wieluniu. Typuję tutaj, że Tupchii zdobędzie więcej punktów od Sawickiego. Ukraiński atakujący dał się poznać ze znakomitej strony w tamtym sezonie. Do tej pory zdobył 11 pkt z Cuprum i aż 27 z Lublinem. Nie ma co ukrywać to on dostaje tam najwięcej piłek. Sawicki natomiast to przyjmujący Trefla. Mikołaj jest mocno nieobliczalny. W pierwszym meczu z Katowicami szybko został zdjęty z placu. Natomiast w meczu z Radomiem zdobył 19 pkt, najwięcej oczek w swojej ekipie. Jednak atak w Treflu jest zdecydowanie bardziej rozłożony niż we Lwowie. Dziś pewnie więcej piłek dostanie Sasak. Linia punktowa na Tupchiego jest o 3 oczka wyższa niż na Sawickiego. Liczę, że ukraiński atakujący zrobi swoje.
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Resovia Rzeszów vs Warta Zawiercie
B. Kwolek over 15,5 pkt
1,83
Betclic

Kwolo, Kwolo i jeszcze raz Kwolo. Nie ma co ukrywać że póki w składzie niedostępny będzie Trevor Clevenot to cała ofensywa na lewej stronie będzie spoczywać właśnie na barkach Bartka. Kwolo to typ walczaka i zawodnika który lubi być w grze, lubi być pod presją a niewątpliwie dzisiejszy mecz na Podpromiu taki właśnie będzie. Uważam że Tavares skupi dystrubucję głównie na Butrynie oraz właśnie Kwolku, linia 15 pkt jest dość duża, ale uważam że mecz nie skończy się raczej w 3 partiach a co za tym idzie linię taką Bartek powinienem dziś spokojnie pokryć. Powodzenia!

Barkom Lwów vs Trefl Gdańsk
V.Tupchii over 18,5 pkt
1,83
Betlclic

To dopiero 3 kolejka jednak już te dwie kolejki pokazały regułę z zeszłego sezonu - jest Tupchii jest dobra gra Lwowa, gra w poprzednim roku opierała się na atakującym i tak samo będzie i teraz. Tupchii ma jedną wadę - jest bardzo chimeryczny, ale uważam że 1 kolejka to po prostu wtopa i lekki "jetlack" po powrocie z Brazylii z turnieju reprezentacyjnego tuż przed samą ligą. 2 kolejka w Lublinie i koncert Tupchiiego udowodniły jaki ogromny potencjał ma ten zawodnik. Dziś liczę że kolejny raz to potwierdzi, powodzenia!
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Rzeszów - Zawiercie

Kwolek więcej pkt niż Bucki @1,85 superbet/@1,8 Betclic


Bucki gra w pierwszym składzie pod nieobecność Boyera. Doświadczony atakujący Resovii jednak zbytnio nie nadaje się na bycie pierwszym atakującym czołowej drużyny ligi. Z Warszawą zdobył 13 pkt, a z Suwałkami 8 pkt. Nie ma co ukrywać, zdecydowanie więcej piłek dostaje tam Defalco. Drzyzga gra także dużo z Kochanowskim. Kwolek natomiast ma za sobą słaby poprzedni sezon. Jednak sytuacja na początku sezonu w Zawierciu z kontuzjami jest taka, że Kwolo musi przyjąć rolę jednego z liderów, podobną gdy grał jeszcze w Warszawie. W meczu z Olsztynem Kwolek zdobył 19 pkt. Dostał najwięcej piłek w drużynie i zdobył najwięcej pkt. To on dziś razem z Butrynem powinien ciągnąć ekipę Zawiercia. Dla porównania na innych bukmacherach linia na Kwolka jest aż o 3-4 oczka wyższa niż na Buckiego (!). Liczę, że Kwolo zagra dobry mecz i spokojnie zdobędzie więcej pkt od Buckiego.

Lwów - Gdańsk

Tupchi więcej pkt niż Sawicki @1,5 Betclic

Lwów zagra pierwszy mecz w tym sezonie w Wieluniu. Typuję tutaj, że Tupchii zdobędzie więcej punktów od Sawickiego. Ukraiński atakujący dał się poznać ze znakomitej strony w tamtym sezonie. Do tej pory zdobył 11 pkt z Cuprum i aż 27 z Lublinem. Nie ma co ukrywać to on dostaje tam najwięcej piłek. Sawicki natomiast to przyjmujący Trefla. Mikołaj jest mocno nieobliczalny. W pierwszym meczu z Katowicami szybko został zdjęty z placu. Natomiast w meczu z Radomiem zdobył 19 pkt, najwięcej oczek w swojej ekipie. Jednak atak w Treflu jest zdecydowanie bardziej rozłożony niż we Lwowie. Dziś pewnie więcej piłek dostanie Sasak. Linia punktowa na Tupchiego jest o 3 oczka wyższa niż na Sawickiego. Liczę, że ukraiński atakujący zrobi swoje.
Kwolek już raczej plecy nie gra nic do tego po 2 pkt ława bucki w 2 secie wchodzi
 
Do góry Bottom