>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj idę w ten sam pakiet co ostatnio. Dzisiaj dobra opcja aby się w końcu przełamali a minimum jeden z nich.

Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Thompson gol
@2.45 unibet
Stawka 7j

Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Skinner gol
@2.50 unibet
Stawka 7j


Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Sabres over 3.5
@2.02 unibet
Stawka 10j


Kolejny mecz Szable 5 bramek a oni dalej bez goli.. o co im chodzi?!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2126
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Minnesota Wild vs Anaheim Ducks
over 5.5
@1.70 unibet
Stawka 10j

Chicago vs Calgary
Chicago over 2.5
@2.35 unibet
Stawka 10j

Chicago vs Calgary
Chicago over 3.5
@4.40 unibet
Stawka 4j

Pingwiny vs Montreal
Caufield gol
@2.60 unibet
Stawka 7j

Pingwiny vs Montreal
Caufield 2 gole
@11 unibet
Stawka 2j

Jets vs Toronto
Jets OT
@1.70
Stawka 10j

NY Islanders vs Pantery
NY Islanders over 29.5 strzałów na bramke
@1.90
Stawka 10j

NY Islanders vs Pantery
Islanders gol w pp
@1.90
Stawka 8j


Nie no masakra.. Pantery nagle pierwszy raz w sezonie chyba tylko 1 kara, podanie do Caufielda szło żeby do pustej dobił to odbiło się od łyżwy obrońcy i gol, Chicago dobry mecz ale co z tego jak w 25min mieli 5 razy sam na sam i nic nie strzelają.. Tragedia!

Na początek mecz Anaheim z Minnesota i mamy tutaj całkiem ładny kurs na over 5.5 jak na realia NHL i trochę mnie dziwi że jest on taki w tym zestawieniu. Jedni jak i drudzy ostatnio poprawili grę ofensywną i strzelają tych bramek natomiast defensywa dalej na tym samym tragicznym poziomie tracąc prawie najwięcej w lidze także sądzę że możemy zobaczyć więcej niż te 6 bramek. NAstępny mecz to Chicago z Calgary, Flames ostatnio wygląda średnio i nawet w tych wygranych meczach tracili trochę bramek. Wiem co pisałem o Blackhawks szczególnie na wyjazdach i dalej to podtrzymuję ale widzę dzisiaj potencjał. Calgary jest moim zdaniem idealnym zespołem do tego bo np taki mecz z Sharksami to było 50-50 i obie drużyny wiedziały że mogą powalczyć, tutaj Flames myśli że mają easy win a są bardziej w zasięgu Chicago niż im się wydaje. Blackhawksi mają swoje okazje tylko trzeba więcej wykorzystywać, ostatnie 3 mecze to zaledwie 2 gole oddając 92 strzały a z aktualnym Calgary będą mieli całkiem sporo sytuacji aby strzelić bramki więc wątpię aby taka niemoc strzelecka się utrzymywała a kursy naprawdę dobre. Kolejny mecz Pingwinów z Montrealem i tutaj również podtrzymuje że Pingwiny ostatnio defensywnie nie wyglądają za dobrze i wczoraj uratowało ich brak skuteczności Panter oraz to że prawie całą tercję grali w osłabieniu bo inaczej nawet nie zobaczyli by 1pkt. Montreal tak jak pisałem w przypadku meczu z Bostonem, w obronie zawodzą bo tracą ogromną ilość bramek natomiast w ofensywie naprawdę potrafią postraszyć, jest to najmłodszy zespół w NHL więc oczywiste że w tym roku nie zwojują za wiele ale w następnych mogą trochę zamieszać. Atak tam zaczyna wyglądać coraz lepiej co udowodnili strzelając 4 bramki Bostonowi i widać u tych młodych chęci i waleczność. Pingwiny grają b2b i na pewno będą mieli swoje okazje a Caufield wygląda ostatnio świetnie strzelając gole w 6 na 7 spotkań, młody zwinny i mimo że mały to potrafi zawalczyć i zawsze znajduje się w dogodnych pozycjach co bardzo dobrze świadczy o jego przyszłości także liczę że dzisiaj również zdobędzie gola i nawet idę w opcję że zdobędzie ich 2 bo widać że złapał wiatr w żagle. Jetsi z Toronto to kolejne spotkanie, które dzisiaj proponuję z kilku powodów. Gospodarze mają najlepszą defensywę w całej lidze i nawet tak mocne w ofensywie Toronto nie potrafiło im ostatnio strzelić bramki w regulaminowym i dopiero po dogrywce MAtthews strzelił na 0-1. Myślę że możemy zobaczyć trochę podobny przebieg z tym że liczę na lepsza skuteczność Jetsów i myślę że nie będzie problemu bo defensywnie wyglądają świetnie i zawsze siebie "supportują" co akurat zespołowi z Toronto bardzo jest nie na rękę gdyż ich prosty styl na tym cierpi bo nie mają jak zaskoczyć przeciwnika. Liście to jedna z gorszych drużyn aktualnie pod względem czasu w obozie przeciwnika, ich atak wygląda mniej więcej tak że jak najszybciej posyłają krążek w dobre miejsce natomiast bardzo często jest to nieprzygotowane, ktoś jest za bramką i wystawia przed bramkę mimo że tam nikogo nie ma, idą podania do nikogo, szybkie ataki też nie powinny być problemem bo Jetsi są bardzo dobrze poustawiani więc bez większego rozegrania i jakiegoś namieszania ciężko im wbić gole a właśnie Toronto tego najbardziej brakuje. Na koniec idę w stronę Islandersów, którzy zagrają z Panterami. Wyspiarze tak jak mówiłem ostatnio poprawili ofensywę po przyjściu Patricka Roya i cały czas to się poprawia, goście grają b2b więc może być kilka kar dodatkowych, poza tym często nie panują nad emocjami co bardzo dobrze obrazuje wczorajszy mecz czy niedawno z Minnesota gdzie dosłownie prawię jedną tercję grali w osłabieniu jakbyśmy zliczyli kary z całego meczu także myślę że 1 gol w pp oraz 30 celnych strzałów nie powinny być dla nich problemem w dzisiejszym meczu.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
Baqu 935,3K

Baqu

Forum VIP
3. Edmonton Oilers vs Nashville Predators: Remis po 1. tercji lub w meczu (RT) @2.08 Fortuna

Wiele osób, w tym oczywiście ja, czekają z niecierpliwością na to starcie. Zwycięska seria Oilers nadal trwa, ale kiedyś musi się ona skończyć. Predators do łatwych rywali nie należą i wydaje mi się, że zobaczymy wyrównany pojedynek w Edmonton. Gospodarze znacznie poprawili grę w defensywie co zdecydowanie było wielką bolączką Oilers. Drużyny te spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie, raz wygrali Oilers, raz Predators, ale za każdym razem zwyciężali goście, być może historia zatoczy koło i dziś. Poszukam w tym meczu remisu, ale z podpórką również na wynik 1. tercji i myślę, że emocji tutaj nie powinno zabraknąć.
Że względu że gram single czekałem na wynik Capitals I się nie zawiodłem. Walczyli do końca.

Myślałem o Predators już przed meczem. Obecnie przegrywają 0:1 więc biorę +1.5 po kursie 2.2. FT 1:4

O właśnie Edmonton strzeliło na 2:0 mógłbym wziąć +2.5 po tym samym kursie ale już za późno :/
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Seattle - Columbus
Typ: Jared McCann strzeli (z dogrywką i decydującym karnym)
@2.70 Fortuna

Mecz jest w poniedziałek nad ranem polskiego czasu, a więc za nieco ponad dobę. Ostatnio w meczu Seattle zdecydowałem się na typ na gol Jareda bo świetnym kursie i dziś postanowiłem powtórzyć taki bet. Zgodnie z przewidywaniami, Seattle, które całkiem niedawno zaliczyło passę dziewięciu meczów bez porażki (i trzynastu bez porażki w regulaminowym czasie gry), zeszło ze zwycięskiej ścieżki i przegrało cztery kolejne mecze. Jednak zgodnie z przewidywaniami na własnej tafli nastąpił powrót. Chicago nie miało nic do powiedzenia w ostatnim starciu, a Jared był autorem jednej z bramek. Uważam, że zdobędzie trafienie również w konfrontacji z Columbus. Ponownie jest to zespół, który w tym sezonie nie porywa (jest najsłabszy we wschodniej dywizji) i nadarza się okazja na kolejne bramki. Jared ma ich na koncie 19, co czyni go najbardziej skutecznym strzelcem w teamie. Nie jest to dużo w porównaniu z liderem NHL, niemniej dziś na pewno ktoś będzie strzelać. Przeciwko Columbus jego zespół grał ostatnio na wyjeździe 14 stycznia. Wygrali 7:4, a McCann strzelił dwa gole. Liczę, że w rewanżu u siebie dorzuci kolejną bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3228
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Chłopaki co podziało się z LA Kings ? Skąd taki spadek formy ? Są jakieś problemy w klubie ? Rooster bardzo dobry ale ostatnia seria porażek tego nie potwierdza. Dzisiaj kusi mnie 2 na przełamanie przeciwko Nutkom. Co.sadzicie ?
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Patrząc na wczorajszy dzień to wcale się nie zdziwię jak dzisiaj to co napiszę i zagram skończy się odwrotnością na tafli natomiast każdego czasem łapie taka seria i trzeba iść dalej. Shl00 Shl00 odpowiadając na twoje pytanie to dzieje się dużo i są problemy. Zacznijmy od tego że 8 letni kontrakt z Pierre-Luc Dubois na 8,5M na rok gdzie w zasadzie większość fanów go nie chciała, teraz jest trochę memem a Jetsów określają wygranymi, którzy się go pozbyli. PLD nie gra w hokeja tylko zarabia na hokeju a to spora różnica on przyszedł po prostu po kasę, mnóstwo osób uważa że jest on przepłacony oraz że jest jednym z gorszych zawodników NHL. Po 46 meczach ma zaledwie 10 bramek i 10 asyst co daje 20pkt.. Jak widać samemu trenerowi również kończy się cierpliwość.

1706457944699.png

Po meczu z Szablami gdzie wygrywali 3:1 i przegrali 3:5 Drew Doughty powiedział co nieco w pomeczowym wywiadzie.


Jak można usłyszeć, kilku zawodników gra po punkty i dobre statystyki a nie dla dobra zespołu i tutaj nie chodzi tylko o PLD ale o wielu więcej, na pewno jak ktoś grał kiedyś w lola słyszał powiedzenie "leci pod montage" i tak np wygląda Fiala. Inną kwestią jest to że defensywa również wygląda bardzo kiepsko i to ile właśnie w meczu z szablami sprezentowali oni okazji to głowa mała, tam po prostu wszystko nie trybi a zaczyna się to i kończy w szatni. Nie ma tak nikogo kto przysłowiowo "złapie to za mordę" i jest jak jest, doszło trochę zawodników, sporo młodych i tak naprawdę nikt nie zna swojego miejsca i jest to zlepek zawodników a nie drużyna i bez konkretniejszej zmiany samo się to nie naprawi. Ja dzisiaj idę mocno w stronę nutek, która jest całkiem solidna, nie jest to topka ale jest to bardzo trudny rywal dla wielu zespołów i nie rozumiem dlaczego jest on stawiany w roli underdoga w tym meczu patrząc na to co dzieję się w Los Angeles..

St. Louis Blues vs LA Kings
Blues OT
@2.28 unibet
Stawka 10j

3 gole po połowie meczu a dalej nic... już po karze w 30 sekundzie i nietrafionym strzale do pustej będąc shorthanded czułem co się wydarzy.. fajnie że coś weszło ale był potencjał na całość.

St. Louis Blues vs LA Kings
Blues over 2.5
@1.83 unibet
Stawka 10j


St. Louis Blues vs LA Kings
Blues over 3.5
@3.10 unibet
Stawka 5j

St. Louis Blues vs LA Kings
Blues over 4.5
@6 unibet
Stawka 2j


Drugi mecz bez większych niespodzianek raczej bo Seattle nie powinno mieć żadnych problemów aby strzelić kilka bramek CBJ. Kolega wyżej polecił typ na McCanna i mi się on również podoba, jest to najlepszy strzelec w ekipie gospodarzy i w tym meczu powinien mieć swoje okazje a dlaczego? CBJ to ekipa, która zaraz po rekinach traci najwięcej bramek aż 180 w 48 spotkaniach i tak jak pokazał ich ostatni mecz może być grubo. Nie jestem wielkim fanem H2H natomiast bardziej chciałbym zobrazować jak działają Krakeny, nie oddają sporo strzałów, jeśli spojrzymy na liczy z całego sezonu, również nie mają dużej ilości bramek wręcz jedną z niższych ale sytuacja wygląda tak że jest to zespół nastawiony na wygrywanie i bardzo inteligentny. Seattle jest całkiem skuteczne więc gdy gra z ciężkim rywalem potrafi strzelić te 2-3 gole nie mając jakoś mnóstwo sytuacji a potem skupić się na defensywie dlatego te statystyki tak wyglądają, natomiast gdy mają do czynienia ze słabszym rywalem potrafią fajnie pograć i się zabawić a wtedy zdobywają tych bramek naprawdę dużo.

Seattle Kraken vs CBJ
Krakeny over 3.5
@1.91 unibet
Stawka 10j


Seattle Kraken vs CBJ
Krakeny over 4.5
@3,10 unibet
Stawka 5j

Oglądając highlights na telefonie widząc 3;0 po 1 tercji myślałem że bez problemu siedzi, szkoda.

Seattle Kraken vs CBJ
Jared McCann gol
@2.45 unibet
Stawka 8j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4671
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ottawa Senators vs Nashville Predators: powyżej 9.5 kar mniejszych (2min.) @2.93 Fortuna

Senators zmierzą się z Predators. Tutaj stawiam na kary mniejsze i proponuje najwyższy próg 9.5. Jedni i drudzy mają wiele wykluczeń w swoich meczach i są po porażkach w ostatnich rywalizacjach. Spójrzmy na 3 niedawne wyniki:
  • Ottawa Senators w domu: 4, 4, 4
  • Nashville Predators na wyjazdach: 3, 5, 2
Bezpośrednie mecze pomiędzy tymi ekipami w tej kampanii to 12 i 10. Do AKO można pobrać sobie linię 6.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj idę w podobną stronę co sunxl sunxl ale zamiast grać kary to poszukam w nich value, też uważam że mecz będzie dosyć ognisty bo jedni jak i drudzy mają swój charakter. Oprócz zwykłych kar to w 3 ostatnich spotkaniach za każdym razem walczyli na pięści także widać że mają ze sobą na pieńku. Ottawa jak i Nashville są waleczni i to nie tylko pod kątem gry a właśnie w dosłownym znaczeniu, obie ekipy przez ostatnie 2 miesiące bili się ponad 10 razy i jestem dość mocno przekonany że w dzisiejszym starciu również dojdzie do jakiegoś pojedynku. Niestety znowu nie ma kursów na "walka na pięści" ale weźmiemy to co jest jak ostatnio i pójdziemy w karę 5 minutową. Kolejna opcja jaka mi się podoba to gol w pp Ottawy bo ostatnio wyglądają coraz lepiej w tym aspekcie i jeszcze będę próbował gola w osłabieniu bo dzisiaj powinno być kilka okazji do tego. Na sam koniec trzeba się jeszcze pochylić przed zapomnianym Tarasenko, który zaczął dobrze sezon a potem gdzieś zniknął, aktualnie wraca na właściwe tory i przez 10 ostatnich spotkań w 7 aż punktował i taki kurs wydaje mi się być niezłym value.

Ottawa vs Nashville
Tarasenko over 0.5pkt
@2 unibet
Stawka 8j

Ottawa vs Nashville
Ottawa gol w pp
@1.78 unibet
Stawka 10j

Ottawa vs Nashville
kara 5minutowa
@2.6 22bet
Stawka 15j


I to o czym wspomniałem czyli próbuję gol w osłabieniu

Ottawa vs Nashville
gol w osłabieniu
@4.5 efortuna
Stawka 3j



Końcówka miesiąca bardzo udana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +932
Baqu 935,3K

Baqu

Forum VIP
Powodzenia Panowie

Ja dzisiaj idę zgodnie z prądem.

Nashville Predators @ Ottawa Senators
Over 6.5 1.85 B betfair


Predators mają już 7 underow z rzędu w tym 5 na wyjeździe i liczę na ich przełamanie z Senators jedną z najbardziej overowych ekip w domu. Wyniki 8 czy 9 bramkowe są tu dość często spotykane. Ottawa wręcz bombarduje swoich przeciwników strzałami, oby dzisiaj były one celne 🎯
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2764
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Po 2 tercji 0:0 8-11 w strzałach, już dawno nie widziałem tak tragicznego meczu.. śmiało można rozliczyć nawet nie trzeba czekać na trzecią. Idealny koniec miesiąca

St. Louis Blues vs CBJ
Blues over 3.5
@1.94 unibet
Stawka 10j

St. Louis Blues vs CBJ
Blues over 31.5 strzałów na bramke
@1.90 unibet
Stawka 10j

St. Louis Blues vs CBJ
Thomas Robert gol
@2.55 unibet
Stawka 7j

St. Louis Blues vs CBJ
Thomas Robert over 2.5 strzałów
@2.55 unibet
Stawka 10j




San Jose Sharks vs Seattle Kraken
Sharks over 2
@1.70 unibet
Stawka 10j


San Jose Sharks vs Seattle Kraken
Zettelund Fabian over 2.5 strzałów
@1.95 unibet
Stawka 8j

San Jose Sharks vs Seattle Kraken
Zettelund Fabian gol
@3.55 unibet
Stawka 3j


Co za noc..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1122
sunxl 2M

sunxl

Typer
San Jose Sharks vs Seattle Kraken: Jared McCann punkt @1.60🟥
St. Louis Blues vs Columbus Blue Jackets: Jordan Kyrou punkt @1.55🟥
AKO @2.48 TOTALBET🟥


Spróbuję jeszcze NHL. Nie będzie tutaj wielkiej analizy, stawiam na liderów drużyn, które powinny postrzelać. Zarówno Rekiny, jak i popularne Kurtki mają najgorsze defensywy w stawce i tracą najwięcej bramek. Nutki oraz Krakeny mają kim straszyć w ofensywie i wierzę, że te 3-4 trafienia będą. Szczególnie w PP pojawią się szanse na punkty liderów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
FNM99 744,6K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj dość niestandardowo jak na mnie pójdę w stronę win + under w obu spotkaniach. Blues złapali wiatr w żagle i bardzo możliwe, że przedłużą serię zwycięstw, ponieważ Blue Jackets nie są w dobrej dyspozycji, a do gry nadal nie wróci Patrik Laine. Co do meczu Sharks i Kraken, to ekipa z Seattle w ostatnim czasie radziła sobie świetnie z rywalami "na papierze" słabszymi od siebie, dlatego biorę ich stronę w tym meczu. Co do bramek, to zarówno Blues i Kraken często wygrywali mecze, gdzie goli padało tylko kilka, a Blue Jackets i Sharks miewali sporo underowych przegranych spotkań niemogąc trafić do bramki rywali choć kilkukrotnie. Kursy na "suche" zwycięstwa dość mierne znając poziom nieprzewidywalności tej ligi, dlatego podbijam linią under 6.5 w obu starciach, lecz oczywiście ryzyko wzrasta.

1. St. Louis Blues vs Columbus Blue Jackets: St. Louis Blues wygra mecz + poniżej 6.5 goli (RT) @4.05 Fortuna

2. San Jose Sharks vs Seattle Kraken: Seattle Kraken wygra mecz + poniżej 6.5 goli (RT) @2.81
Fortuna

// Faworyci postanowili jednak, że dzisiaj bramek strzelać nie będą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1413
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Końcówka stycznia tragiczna także weny na rozpisywanie się brak, ostatnie mecze przed ALL STARS więc będzie mała przerwa na "regenerację" a potem zakasać rękawy i do roboty :p

Nashville vs LA Kings
Kempe gol
@2.90 unibet
Stawka 7j

Detroit vs Ottawa
Tarasanko over 0.5pkt
@2.17 unibet
Stawka 7j


Detroit vs Ottawa
over 6.5
@1.91 unibet
Stawka 10j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2444
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja zaglądam jedynie do Detroit. Ogólnie jak widzieliśmy wczoraj przed weekendem All Stars dzieją się cuda. Sharks oraz Blue Jackets wygrywają i to do 0 😂 nie wiem jak to się stało, ale takie noce w najlepszej lidze hokeja również się pojawiają. Ogólnie ten rozkład 3 meczów mi nie leży, nie mniej jednak mam czutkę na punkt Kubalika z Senators. Widzę składy i Czech przesunięty jest to 4, specjalnej linii, a więc zapewne otrzyma około 10 minut, ale jest po kontuzji i być może takie lekkie przetarcia są mu potrzebne, aby dojść do formy.

Dlaczego akurat Dominik? Jest to były zawodnik Red Wings i miał nadzieję rozegrać więcej sezonów niż tylko 1 dla ekipy z Detroit, ale doszło do trade'u z Alexem DeBrincatem. Dla Czecha obecna kampania nie jest najlepsza i uważam, że będzie szczególnie zmotywowany, aby w Detroit pokusić się o gola lub asystę. Ostatnia jego wizyta w tym mieście zakończyła się trafieniem, a było to 10 grudnia. Nie jest to żaden pewniak, a taka moja czutka, zobaczymy.

Detroit Red Wings vs Ottawa Senators:
Dominik Kubalik punkt @2.90🟥
Dominik Kubalik gol @5.50🟥
Fortuna🟥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +740
Baqu 935,3K

Baqu

Forum VIP
Ja zaglądam jedynie do Detroit. Ogólnie jak widzieliśmy wczoraj przed weekendem All Stars dzieją się cuda. Sharks oraz Blue Jackets wygrywają i to do 0 😂 nie wiem jak to się stało, ale takie noce w najlepszej lidze hokeja również się pojawiają. Ogólnie ten rozkład 3 meczów mi nie leży, nie mniej jednak mam czutkę na punkt Kubalika z Senators. Widzę składy i Czech przesunięty jest to 4, specjalnej linii, a więc zapewne otrzyma około 10 minut, ale jest po kontuzji i być może takie lekkie przetarcia są mu potrzebne, aby dojść do formy.
Mi trochę głupio i żal gdyż wczoraj grałem San Jose Sharks +0.5 ale zabrakło chęci na pisanie jakiegokolwiek posta. Żeby nie było tak różowo miałem też over 5.5 🙃 Ale serio pisanie analizy z telefonu odbiera radość z życia.

Dzisiaj zdecydowanie Ottawa po kursie 2 B betfair

Idę tutaj zdecydowanie przeciwko trendowi gdyż jest masówka na Detroit. Patrząc ralealnie na ich formę trochę dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy. Plusem Ottawy jest ich ostatni bilans z Red Wings. Wygrali 8 na 10 spotkań i 4z5 na wyjeździe .Niesamowita wygrana z Nashville zdecydowanie ich wzmocniła a wyjazdowe wygrane z Montrealem i Philly pokazały że forma przed all star zdecydowanie zwyżkowa. Let the bodies hit the floor.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3290
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej

Team Matthews vs Team Hughes
Team Matthews OT
@1.85 unibet
Stawka 4j


Matthews vs Pettersson
Matthews więcej goli
@1.70 unibet
Stawka 4j


Team McDavid vs Team MacKinnon
Hertl vs Aho
Hertl więcej goli
@1.90 unibet
Stawka 4j


Team Matthews zwycięzca turnieju
@3.50 unibet
Stawka 2j

Matthews MVP
@ 10 unibet
Stawka 1j


Jak podchodzicie do tego typu eventu? Przyznam szczerze że mnie zawsze średnio interesowały ale postanowiłem w tym roku coś się pobawić i spróbować. ALL STARS są rozgrywane w Kanadzie, Toronto a aktualnie Matthews stał się ich gwiazdą jeszcze bardziej niż wcześniej, fani już zapominają o Oviechkinie i sądzą że to właśnie Austin przebije Gretzkyego w all time score. Matthews aktualnie lider strzelców w NHL z 40 bramkami w 46 meczach, do swojej ekipy dobrał Marnera oraz Nylandera, którzy rozumieją się bez słów. Drużyna z Toronto nie ukrywajmy miała ostatnio kiepskie chwile i na pewno fani byliby zadowoleni z takiego obrotu sprawy i szczerze mówiąc mocno mnie to przekonuje. Nie zapominajmy że koniec końców jest to tak naprawdę zabawa ale właśnie dla kogo? No dla kibiców a że akcja rozgrywa się w Toronto i Matthews dobrał Marnera i Nylandera liczę że oprócz funu również będą chcieli zadowolić swoich fanów a kurs @ 10 na MVP kusi mocno.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4221
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
1707144661484.png

NY rangers vs Colorado
MacKinnon gol
@2 unibet
Stawka 6j


NY rangers vs Colorado
MacKinnon 2 gole+
@6.5 unibet
Stawka 1j


Zaczynając od meczu NR Rangersów z Colorado idę w stronę lidera, który w tym sezonie wygląda świetnie a w ostatnich 4 meczach zdobył aż 8 bramek 1,2,4,1. MacKinnon jest w mocnym gazie i trzeba to wykorzystywać ile się da, polecam zapoznać się z tym filmem:

Jak można zauważyć MacKinnon jest dosłownie najniebezpieczniejszy w całej lidze, 49 meczów 31 bramek 53 asysty i walczy z Kucherovem o top 1 pkt. Każdy zawodnik ma swoje lepsze chwile, które mogą utrzymywać się bardzo długo i np Matthews, który po 46 meczach ma 40 bramek potrafi świetnie wykończyć akcje to mimo wszystko jest zależny od drużyny a MacKinnon potrafi dostać krążek na połowie i sam wykończyć akcję gdyż jego prędkość jest kosmiczna i tutaj nie chodzi wcale o to że jest najszybszy bo jak zobaczymy sobie na zdjęcie to jest 3-4

1707144004594.png

i teraz jak popatrzymy sobie na innych to nie widać u nich takiej dominacji pod tym względem więc z czego to wynika? A no z tego:

1707144095360.png

MacKinnon w tym aspekcie totalnie zdeklasował wszystkich, jego prędkość głównie wynika z tego że od początku akcji nabiera szybkości nawet w sytuacji gdy nie wie czy wgl dostanie podanie ale gdy już tak się stanie po chwili jest blisko swojego maksa w momencie gdy obrońca dopiero zaczyna więc dosłownie jest nie do zatrzymania. Idę w jego stronę bo tak jak pisałem wcześniej jest w mocnym gazie a taki zawodnik może być sam sobie sterem żeglarzem okrętem i nawet jak drużyna nie pomoże to on sam cos "ugotuję".

1707144880618.png

Toronto vs NY Islanders
over 6
@1.82 unibet
Stawka 8j


Toronto vs NY Islanders
NY Islanders over 2.5
@1.77 unibet
Stawka 7j



Tutaj już trochę krócej.. Toronto podejmie NY Islanders i tutaj myślę że zacznie powoli robić się ciekawie u ekipy przyjezdnych. Niedawna zmiana trenera na Patricka Roya i moim zdaniem od razu było widać różnice, oczywiście nie jakąś gigantyczną ale widać że coś drgnęło i z czasem będzie to szło w lepszą stronę. Debiut wygrany z Dallas następnie przegrana z Vegas 2:3 gdzie wyspiarze oddali aż 42 strzały a chyba w całym sezonie nie przebili 40, następnie przegrana 3:4 z Montrealem gdzie początek totalnie przespali a i tak doprowadzili do stanu 3:3 i oddali 46 strzałów i na koniec 2:3 po OT z Panterami, także mimo 1 wygranej i 3 przegranych to koniec końców wcale tak źle nie było. Aktualnie mają 143 bramki w 49 spotkań co stawia ich w top 8 najsłabiej strzelających ale tam jest potencjał na o wiele więcej bramek i po prostu to odbicie musi nadejść. Jedna jak i druga ekipa mają problemy w defensywie a ofensywa Toronto jest mocna ale również liczę że wyspiarze w końcu pokażą kilka trafień bo mecz do tego całkiem dobry i powinniśmy zobaczyć całkiem sporo bramek.


@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Pisałem o szybkości i że nawet sam od początku do końca może zrobić akcję i oto on wjeżdża na białym koniu :D


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1621
Baqu 935,3K

Baqu

Forum VIP
Colorado Avalanche @ New York Rangers
Avalanche ML wynik: 1:2
1.93


Colorado nie przegrało z NYR dwóch spotkań z rzędu od 6 lat a na tafli w NY wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań. Oczywiście to zdecydowanie ekipa własnego podwórka ale na wyjazdach mają do dodatni bilans i liczę że przełamią obecną wyjazdową serie WLWLW i zaliczą dzisiaj kolejny "WIN".

New York Islanders @ Toronto Maple Leafs
Under 6.5 wynik: 3:2
1.98


Tutaj idę pod prąd gdyż publika gra over I nie ma się co dziwić gdyż ostatnie spotkania tych drużyn to odpowiednio 7,7,9 i 7 bramek. Natomiast wcześniejsze 5 spotkań to byl zawsze U6.5. każda seria się kiedyś kończy i czuję że nastąpi to już dziś.

Powodzenia ⏳🏒
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej

Washington Capitals vs Montreal
Ovechkin gol
@2.43 unibet
Stawka 7j


Buffalo Sabres vs Dallas Stars
Thompson gol
@2.80 unibet
Stawka 6j



NJ Devils vs Colorado
MacKinnon gol
@1.93 unibet
Stawka 8j


NJ Devils vs Colorado
MacKinnon 2 gole+
@6 unibet
Stawka 1j



NJ Devils vs Colorado
Colorado over 3
@1.82 unibet
Stawka 10j



Florida Panthers vs Phila Flyers
Flyers over 2.5
@2.14 unibet
Stawka 10j


Florida Panthers vs Phila Flyers
Flyers over 3.5
@3,90 unibet
Stawka 4j


Zaczynając od góry, idę w stronę Ovechkina, który ostatnio się przełamał i liczę że zacznie znowu regularnie strzelać. Poprzednie 2 sezony to 92 bramki a aktualnie po 44 meczach ma zaledwie 9 goli.. Mówimy tutaj o top2 all time strzelcach, który w swojej karierze zdobył 831 goli, faktem jest że jego prime już minął ale dalej jest bardzo dobrym strzelcem i ta odbitka musi nadejść. Obstawiam że w 2 połowie sezonu dobije spokojnie do 30 bramek. Kolejny mecz Szable z Dallas i znowu idę w przełamanie Thompsona chociaż tyle razy mnie zawiódł że hej ale dam mu szansę.. Od 7 spotkań bez gola oddając przy tym 19 strzałów i było kilka okazji gdzie dosłownie brakowało centymetrów i trochę szczęścia. Poprzedni sezon 47 bramek a teraz w połowie ma ich zaledwie 14 i tutaj również uważam że ta odbitka nadejdzie w drugiej połowie i warto będzie łapać te kursy. Colorado vs NJ Devil i gram to samo co wczoraj czyli szefa wszystkich szefów MacKinnona, wczoraj pisałem że jest w gazie i pokazał że wystarczy dać mu krążek a on już zrobi resztę. Gol i 7 strzałów na bramkę a dzisiejszy rywal defensywnie wygląda o wiele słabiej i liczę że on jak i całe Colorado postrzelają coś więcej jak przystało na tak ofensywną drużynę. Na koniec Pantery z Flyers i szczerze mówiąc bardzo zaskakują mnie te kursy, Lotnicy złapali lekką zadyszkę i przegrali 5 ostatnich spotkań ale bez przesady, kursy moim zdaniem trochę przesadzone. Flyers to ekipa, która oddaje najwięcej strzałów w lidze przez co prędzej czy później siłą rzeczy coś wpada, dodatkowo mają mocno ofensywne podejście i często w sytuacjach 50-50 czyli przejmą krążek = duża szansa na gola, nie przejma = duża szansa na stratę gola, wybierają tą pierwszą. Nie jest to drużyna, która jest super solidna i może zawojować w PO natomiast mimo traconych bramek odgryzają się i grają do końca przez co dziwią mnie te kursy na bramki. Pantery od 9 spotkań tak naprawdę męczą się i zaledwie tylko raz wygrali pewnie poza tym są oni bardzo nieobliczalni, potrafią dostać sporo kar i zachowywać się jak obrażone dziecko. Dzisiaj Tippett wraca co na pewno pomoże drużynie bo ma spory potencjał ofensywny a do tego jest najszybszym graczem w lidze i z nim te ataki w mgnieniu oka mogą być pod bramką rywala.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1418
sunxl 2M

sunxl

Typer
Mnie kusi dzisiaj Mikko. 2 mecze bez gola, do tego porażka Avs wczoraj, myślę, że ekipa z Denver dzisiaj postrzela przeciwko słabszej defensywie a Fin ma ostatnio patent na Devils. 2 niedawne mecze, to jego 2 trafienia. Boost jest w Totalbet akurat na podwojenie.


New Jersey Devils vs Colorado Avalanche:
Mikko Rantanen strzeli gola @2.30 Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1856
Do góry Bottom