>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa ŚWIATA mężczyzn

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Do połowy coś gwiazdą z NBA nie idzie i przegrywają 9 punktami do połowy. Włosi grają bardzo dobrze, może Amerykanie się przebudzą jeszcze ale nie jestem pewny czy dadzą rade na 20pkt do przodu.

Ze słowenią prowadzili nawet 30 punktami , troche stracili bo weszli rezerwowi ale i tak wygrali dużą ilośćią punktów
masz rację że ze Słowenia mieli w pewnym momencie dużą przewagę ale pod koniec meczu gracze Słowenii zmusili ich do rzutów z dystansu i odrobili straty grajac z kontry i jeśli graliby tak dłużej to kto wie czy by nie przegrali małą ilością punktów a może wygrali i nie sądze że było to spowodowane rezerwowymi graczami ponieważ oni to też klasowi zawodnicy, gracze NBA. Ostatniej minuty nie widziałem ale chyba gracze USA się nieźle rozstrzelali bo wygrali 20pkt.


a włosi męczyli się ze słabiutkim Senegalem
Dzisiaj z rana oglądałem cały mecz Chiny - Senegal. Choć Chińczycy wygrali to gra Senegalu mi się podobała. Meczu z Włochami nie widziałem ale drużyny brane za słabe pokazują że powinno się je trochę bardziej respektować bo co powiecie na trzy wygrane Angoli i równa gra z Hiszpanami ?
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Nowa Zelandia - Panama
Typ : Under 159.5 1.75


Obie te reprezentacje zawiodły na tych Mistrzoistwach i nie ma co ukrywać musza czuc sie przegrani. Ponadto maja bardzo małe zdobycze punktowe nie przekraczajace w meczu 70 pkt. Mozna bylo odczuc brak skutecznosci kilku Panamczyków, ktorzy przeciez graja na Europejskich parkietach i jak dotad dobrze sobie radza. Dlatego dzisiaj licze na niska zdobycz punktowa
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiec MŚ zakończone, zwyciesca została dosyć niespodziewanie ekipa Hiszpani która w finałowym spotjaniu pokonała fawortów tego spotkania- Grecje 70:47. Brazowy medal dla Łotwy...Ja ostatniej fazy turnieju nie typowałem, i zostałem ze 100% skyecznością :mrgreen:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Fajne mistrzostwa były, Hiszpanie w bardzo ładnym stylu wygrali z Grekami, zwycięstwa Hiszpanów się spodziewałem ale nie aż tak dużą różnicą punktową. Bez kilku niespodzianek się nie obeszło no ale to jest sport i niespodzianek się nie uniknie ???? Ekipa USA trochę zawiodła przegrywając z Grekami no ale tak to bywa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom