>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa ŚWIATA mężczyzn

Status
Zamknięty.
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Grupa A - Bez problemowo powinny dominować tu Argentyna i SiC, może pogra też coś Francja ... po drużynach z afryki nie spodziewałbym sie czegoś szczególnego ????

Grupa B - myśle że to najbardziej wyrównana grupa na MŚ, oprócz Japoni i Nowej Zelandii każdy zespół ma szanse na awans


Grupa C - raczej najsłabsza grupa, myśle że Grecja wyjdzie z pierwszego miejsca

Grupa D - No i grupa śmierci :p ... pierwsze miejsce bezapelacyjnie USA, nasz rodak b. dobrze przygotował ich na te MŚ, dalej będzie walka między Włochami, Portoryko Słowenią i Chinami ( chociaż oni raczej są na straconej pozycji )

nie znam sie zbyt na międzynarodowej koszykówce ale myśle że wszystkie grupy dobrze opisałem ????

PS. Nie wie ktoś czy te MŚ będą leciały w Polskiej tv ??
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mecze Amerykanów ( sparingi ) pokazue C+ , więc może oni będą dawali transmisje całych mistrzostw ? A USA nie trafiło do łatwej grupy . Świetnie poukładani Włosi i grająccy u siebie Chińczycy nie powinni dawać się łatwo ogrywać . Senegal też jest mocny . Portoryko co prawda dostało dwukrotnie tęgie lanie od USA w sparingach , ale to nie wygodny rywal , potrafiący wygrać w najmniej spodziewanym momencie . A klasa Słowenii w Europie jest doskonale znana . Przecież wielu Słoweńców gra na parkietach USA , co prawda bez większych sukcesów , ale odgrywają ważne role zmienników w swoich drużynach ...
 
Z 0

zeus

Użytkownik
grupa C najsłabsza ??
nie jestem tego taki pewien, tak samo jak spacerku Grecji, a dlaczego ...
Litwa - jedna z najlepszych ekip, może sprawić niespodziankę
Brazylia - bardzo dobra ekipa, wcale nie stoi na straconej pozycji
Turcja - nie wiem jak ostatnio grają, ale to są mistrzostwa i na pewno się sprężą
jeśli chodzi o Australię i Katar to niezbyt orientuję się co do jakości drużyn, choć raczej dla Kataru wygranie 1 meczu to już będzie coś

moim zdaniem 3 pierwsze miejsca dla Litwy, Brazylii i Grecji - tylko nie wiadomo w jakiej kolejności

grupa A
raczej tak jak napisałeś, ale ... uwaga na Nigerię

Grupa B
dosyć wyrównana

Grupa D
chyba najsilniejsza - przynajmniej tak to wygląda na papierze
z Amerykanami różnie to już bywało, choć teraz zabrali naprawdę niezłą ekipę - co ważne głodną sukcesu
Chińczycy grają &quot;prawie u siebie&quot; więc są groźni, lecz ich zdecydowanie najlepszy zawodnik ma problemy zdrowotne, a bez niego dużo tracą na wartości
Włochy, Portoryka i Słowenia to świetne ekipy... wydaje mi się jednak, że Italia jest nieco lepsza od dwóch pozostałych ekip
 
peja 1

peja

Użytkownik
Chciałbym, żeby mistrzostw nie wygrali zawodnicy Stanów Zjednoczonych, po cichu trzymam za ekipę Litwy ????
 
B 0

bunia

Użytkownik
Co do stanów zjednoczonych, to oprocz tego ze wypadł chyba Anthony, to dzis polecial Arenas, zostal jeszcze 1 do sciecia bo za duzo ich tam, mysle ze to moze byc Bosh.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie no co Ty Bosh nigdy by nie wyleciał , on jest najlepszy na swojej pozycji. Bowen to najlepsza decyzja .

Mecze 1 kolejki :

Pewniaki : Niemcy , USA , Serbia , Słowenia , Grecja , Hiszpania , Brazylia , Litwa , ale kursy oczywiście minimalne

Najczekawsze kursy to moim zdaniem :

Brazil-Australia 1,32 3,15
Argentina-France 1,34 3,00
Turkey-Lithuania 4,10 1,20


Łączny kurs 2.12 jest w miarę dobry a zdarzenie pewne .
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
grający u siebie Chińczycy
Mistrzostwa są w Japoni.

Co do grup to myślę że wygra tu Argentyna, drugie i trzecie miejsce to Serbia i Francja. W drugiej grupie, według mnie faworytami są Niemcy, a drugie miejsce Hiszpanie chiciaż może być odwrotnie ;) . W grupie C według mnie na I miejscu znajdzie się Litwa, na drugim miejscu uplasuje się Brazylia. W ostatniej grupie koleiność powinna być taka sama jaka jest teraz tylko szkode że Iverson na mistrzostwa nie pojechał.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Terminarz:

Pierwsza runda:

grupa A (Sendai):
Argentyna, Wenezuela, Francja, Serbia i Czarnogóra, Liban,
Nigeria

19.08: Argentyna - Francja
Wenezuela - Liban
Serbia i Czarnogóra - Nigeria
20.08: Francja - Serbia i Czarnogóra
Nigeria - Wenezuela
Liban - Argentyna
21.08: Francja - Nigeria
Argentyna - Wenezuela
Serbia i Czarnogóra - Liban
23.08: Liban - Francja
Nigeria - Argentyna
Wenezuela - Serbia i Czarnogóra
24.08: Francja - Wenezuela
Liban - Nigeria
Serbia i Czarnogóra - Argentyna

grupa B (Hiroszima):
Hiszpania, Panama, Niemcy, Japonia, Nowa Zelandia, Angola

19.08: Angola - Panama
Hiszpania - Nowa Zelandia
Niemcy - Japonia
20.08: Panama - Hiszpania
Japonia - Angola
Nowa Zelandia - Niemcy
21.08: Japonia - Panama
Niemcy - Hiszpania
Angola - Nowa Zelandia
23.08: Panama - Niemcy
Nowa Zelandia - Japonia
Hiszpania - Angola
24.08: Nowa Zelandia - Panama
Angola - Niemcy
Japonia - Hiszpania

grupa C (Hamamatsu):
Litwa, Brazylia, Grecja, Turcja, Australia, Katar

19.08: Grecja - Katar
Brazylia - Australia
Turcja - Litwa
20.08: Katar - Brazylia
Litwa - Grecja
Australia - Turcja
22.08: Litwa - Katar
Turcja - Brazylia
Grecja - Australia
23.08: Katar - Turcja
Australia - Litwa
Brazylia - Grecja
24.08: Australia - Katar
Grecja - Turcja
Litwa - Brazylia

grupa D (Sapporo):
USA, Portoryko, Słowenia, Włochy, Chiny, Senegal

19.08: Słowenia - Senegal
Portoryko - USA
Chiny - Włochy
20.08: Senegal - Portoryko
Włochy - Słowenia
USA - Chiny
22.08: Włochy - Senegal
Chiny - Portoryko
Słowenia - USA
23.08: Senegal - Chiny
USA - Włochy
Portoryko - Słowenia
24.08: USA - Senegal
Słowenia - Chiny
Włochy - Portoryko

1/8 finału (Saitama)
26.08: A1 - B4, C2 - D3, B1 - A4, C3 - D2
27.08: C1 - D4, A2 - B3, D1 - C4, B2 - A3

29.08: 1/4 finału (Saitama)
31.08: mecze o miejsca 5-8
1.09: 1/2 finału (Saitama)
2.09: mecze o miejsca 5-6 i 7-8 (Saitama)
3.09: finał i mecz o 3. miejsce (Saitama)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
grający u siebie Chińczycy

Mistrzostwa są w Japoni.
MIałem na myśli kontynent ;-) Ale nie powiem parę niespodzianek było , a nawet sensacji . Ale jednak mistrzostwa w tak dziwnej strefie czasowej są zawsze ciekawe. Stawiał ktoś na Nigerię ? Z tego co pamiętam kurs był ponad 5 :p
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Wydaje mi sie ze Grecy powinni pocisnąć ze słabą w tym turnieju z litwą. Wczoraj nasi wschodni sąsiedzi przegrali z Turkami dwoma punktami dzieki czemu przegrałem 80 zł. Mam nadzieje ze dzis njie sprawią kolejnej niespodzianki i przegraja z moim faworytem do medalu :mrgreen:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Litwa nie jest słaba tylko wypadł im ich najlepszy gracz Jasikievicius ...

Ja dziś grałem na Niemców i Francję . Na luzach powinnno wejść , ale te MŚ są jakieś dziwne od pocżątku :p
 
peja 1

peja

Użytkownik
Widzu dobre typki widze masz, Spain już wygrało, Angola też, ale czy ty wieżysz poważnie w zwycięstwo Japoni bo ja nie :p ale Nigeria już też sprawiła w tych MŚ niespodziankę więc może...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
mnie kilka dni nie było. Faworyci wygrywają ale nie wszyscy. kilka niespodzianek no ale to już normalne w koszykówce i wogóle na takich imprezach. Jeśli ja miałbym stawiać mecz Japonia - Panama to sadze że też postawiłbym na Japończyków. Kurs duży, są gospodarzami turnieju i oczywiście Panama to nie jest jakaś potęga więc w takim meczu powalczyli i wygrali bo mieli słabszego przeciwnika. Jutro fajny mecz Brazylia - Turcja. Brazylijczycy na początku przegrali ale potem wygrali. Turcy jak narazie bez porażki, i myślę że odniosą koleine zwycięstwo choć Brazylijczycy mogą powalczyć. Mecz napewno warty obejrzenia i wynik może być różny według mnie więc ja go grac nie będe. Jutro z rana gwiazdy z NBA powinny sobie gładko poradzić ze Słowenią. Zaskoczyła mnie postawa Angoli która wygrała trzy mecze i zagwarantowała sobie udział w koleinej fazie rozgrywek, jutro grają z Hiszpanami którzy są w tej samej sytuacji ale pomimo zapewnionego awansu stawiałbym na zwycięstwo Hiszpanów. reszte typów na jutrzejszą noc podam jutro a na dzisiaj jeszcze moje typy to : Litwa, Grecja, Włochy i Portoryko.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem ponownie trzy meczyki na kuponie:

Turkey - Brazil 1 1,78

Greece - Australia 1 1,20

Puerto Rico - China 1 1,35

Jezeli bedzie bez niespodzianek powinno wejsc:p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech nie moge w to uwierzyc, nadal 100% skutecznosc..Ech mam nadzieje, ze kto oprocz mnie zrobił na tym kase. Dzisiaj miałem duzo, dużo szescią!!! Chyba czas zrobic se przerwe z koszem....

Turkey - Brazil 1 1,78 ✅

Greece - Australia 1 1,20 ✅

Puerto Rico - China 1 1,35 ✅
 
marcin3322 0

marcin3322

Użytkownik
USA - włochy Typ: USA - 19.5 1.85
Ja dzisiaj stawiam grubo na handicap -19.5 na USA , gwiazdy NBA grają świetnie ! Ze słowenią prowadzili nawet 30 punktami , troche stracili bo weszli rezerwowi ale i tak wygrali dużą ilośćią punktów , a włosi męczyli się ze słabiutkim Senegalem , dla mnie typ 100 % po kursie 1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom