>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy poker jest ustawiony?

johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Po za tym grając all-in preflop musisz liczyć się z tym że po flopie możesz mieć już tylko 20%... Graj all-in preflop to na pewno wyjdziesz no spory + ???? lol...
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Weżcie załóżcie teraz temat ile wasza stara ma lat(bez urazy) ale teraz naprawde juz weszelkie granice co niektórzy przekraczją . Dla nich poker ustawiony jest bo przegrali a jak by wygrali z przeciwnikiem ktory ma AA to wtedy by mowili ze ale maja szczescie a nie ze poker jest ustawiony.Mozna to porównac dobukmacherki ze jak nasza drużyna przegra to też ile osób pisze sprzedali itp tak samo i poker jest ustawiony. teraz pewnie pare osob napisze ze są sprzedane mecze no moze i są ale jesli uwazacie ze poker jets ustawiony to nie grajcie i proste i nie bedziecie mieli problemów grajcie sobie z kolegami na zapałki i po kłopocie.
 
E 0

existenz

Użytkownik
Jak ja uwielbiam czytać takie tematy... lol... Znowu moje AA przegrało z TJ... hahaha... A gdzie masz napisane że AA daje Ci 100%???
no 100 nie , oczywiste, ale jeżeli przegrasz 5 na 10 takich to chyba coś jest nie tak, a może masz jakieś nowe wyliczenia matematyczne ?
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Po za tym grając all-in preflop musisz liczyć się z tym że po flopie możesz mieć już tylko 20%... Graj all-in preflop to na pewno wyjdziesz no spory + lol...
sorry za dubla...
 
E 0

existenz

Użytkownik
Po za tym grając all-in preflop musisz liczyć się z tym że po flopie możesz mieć już tylko 20%... Graj all-in preflop to na pewno wyjdziesz no spory + ???? lol...
wybacz w turkach które ja gram nalogowe czyli w tych je....ch coolerach, tutaj nie ma innej taktyki bo cie szybko blindy zjedzą ????
 
E 0

existenz

Użytkownik
Pogódź się z faktem że nie umiesz grać i już a nie wmawiasz sobie oraz innym że poker jest ustawiony...
hmm nie umiem grać ???? . Jak porównuje na sharkscope ludzi z którymi gram w turniejach to może z 1/20 ma podobne staty do moich, ale nie umiem grać, możliwe....
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
existenz --&gt; Granie SNG Double Up jest EV-.
Na pokerstrategy.com masz arty o SNG. Masa strategii itp.
Jeśli masz jako takie obeznanie to zacznij grać normalne SNG, nie turbo, a na pewno wyjdziesz na plus.
pozdro ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Hmm, mnie na świecie nic nie zdziwi i skoro kasyna oszukują, to czemu pokerromy miałyby nie kantować ? ????
Skoro masz dowody na kantowanie kasyn i pokerroomów to na Twoim miejscu czułbym się bogaty. Firmy te sporo by zapłaciły by ten fakt nie wyszedł na jaw.
 
G 46

ghs

Użytkownik
no 100 nie , oczywiste, ale jeżeli przegrasz 5 na 10 takich to chyba coś jest nie tak, a może masz jakieś nowe wyliczenia matematyczne ?
No i co z tego? To jest poker, wszystko się może zdarzyć. Mnie dwa tygodnie temu w grze na żywo przyszło dwa razy pod rząd AA.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Na BWIN-ie w turniejach darmowych jaki płatnych są goście podstawieni gram od 2 lat na BWIN to bardzo często zdarzały się jaja typu mam 2 króle na flopie wypada 1 król gość ma 2 damy zostało 2 karty na flopie do odkrycia i 2 damy to już i to nie raz tak jest tylko bardzo często o wyższe stawki i bardzo często jest coś takiego parę razy już tak miałem iż miałem 2 asy w puli wypada 1 as + 1 król gość ma 1 króla zaraz wał 2 król 3 i kareta i to nie o byle małą kasę tylko o duże pieniądze oczywiście tak się zawsze dzieje jak jest w puli w turniejach ok 200 000 i all in
Tak pomyśleć realnie przecież mogą oni robić cos takiego że dają sobie jakiegoś gościa od nich który zna karty na flopie niby gra gra a potem jak już sa stawki po 10 000 wtedy robi wały bo ja w to nie wierzę iż ostatnie 3 karty wypadają i gosc wygrywa co ja mam 3 asy a jemu wypada kareta bez jaj i h o pule ponad 400 000. Tam raz czy dwa może się coś takiego wydarzyć albo tak bardzo często czemu mi tak nie wejdzie nigdy
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
dokładnie... poker jest poker, jeśli nie graliście nigdy na żywo, to spekulujcie sobie, który room jest bardziej ustawiony.... :| każdy gracz ma równe szansę, więc nie wiem w ogóle o czym rozmawiacie...
 
R 125

roger12

Użytkownik
tak hahhah Gra o 500$ pozostało nas 3 graczy na bwin mam 2 asy idzie gosc all in to ja tez na flopie wypada 1 as + 1 król gość ma 1 króla i zostaje 2 karty na końcu i wypadają króle i kareta a gra to czy sie o 450 000 bo to był turniej te 450 000 to rzecz jasna wirtualne ale gra jest o 500
ale żeby to tylko 1 raz sie zdarzyło czy 2 to tam no szczęście ale z 7 lub więcej miało takie coś miejsce nigdzie tak nie mam jak na BWIN

może i w 80% pokeroomów poker jest czysty itp ale nikt mi nie powie iz na BWIN nie oszukują raz nawet nie wiem czy to był ich błąd czy jak ale na dowód bym zrobił screen ale nie pomyślałem miałem strita i pisało mi 100% i została 1 karta i na bank gość nie miał pokera Królewskiego i pokera ani karety i wygrał nawet goście na czacie byli zdziwieni wtedy w turnieju jednym słowem Buki robią ludzi w ***** jak się wlizie byle by nie być stratnym a szczególnie w pokerze bo na pokerze buki mogą byc ładnie stratni
 
R 125

roger12

Użytkownik
Hehehehe . Wygrasz pare konkretnych turnieji to wtedy przestaniesz pisac glupoty .To tyle bo dalsze kontynuowanie dyskusji byłoby poprostu smieszne
hahhahha ty stary dobrze się czujesz? jest temat więc pisze jakie miałem sytuacje i moje zdanie a to co napisałem to nie jest bujdą jak nie wiesz to nie mów może ty się z takim czymś nie stykłes ale ja tak i nie pisz mi że jak zacznę wygrywać bo ja jeśli chodzi o pokera nie jestem stratny dużych pieniędzy sporo wygrałem i wygrywam na BWIN dlatego gram bo tam jest w miarę wysoki poziom ale tam maja błedy i ustawki i nikt mi nie powie że poker nie jest ustawiony jeśli ruletka kasyna są ustawiane mecze to poker też jest bo jak im udowodnicie że ktoś jest podstawiony co a oni zarobią koniec tyle tematu to był mój ostatni komentarz na ten temat pozdro
ps. Polecam ci zagrać w paru darmowych turniejach na bwin wtedy uwierzysz co za cyrki są
 
Do góry Bottom