>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy poker jest ustawiony?

B 0

barteks90

Użytkownik
Paradise poker to kraina czarów, wszystko mozliwe
Gram sit and go, mam A6 koles podija, ja sprawdzam
FLOP: A66
Gość All in(AQ) no to ja tez oczywiscie
Turn: Q
River: Q

Bez komentarza, mialem duzo takich rozdan. W paradise jest cos podkrecone.
 
P 12

premiership

Użytkownik
Przesadzasz kolego. Przecież takie sytuacje się zdarzają. Ja wiem to jest irytujące ale TEORETYCZNIE możliwe i czasami ta teoria daje o sobie znać. Uważam że pokerroomy nie są oszukane. Firmom prowadzącym tego rodzaju działalność się to po prostu nieopłaca.
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Przesadzasz kolego. Przecież takie sytuacje się zdarzają. Ja wiem to jest irytujące ale TEORETYCZNIE możliwe i czasami ta teoria daje o sobie znać. Uważam że pokerroomy nie są oszukane. Firmom prowadzącym tego rodzaju działalność się to po prostu nieopłaca.
hahaha to pograj sobie na kase na PARADISE, zycze powodzenia :jezora:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
zdarzają sie zdarzają ostatnio w tur KS (boss media) koleś na moim stole all in z AQ drugi call z A3 flop x Q x turn 3 river 3,
 
G 0

greg9872

Użytkownik
Prosze powiedzccie mi czy mały street jest mniejszy od koloru.tzn 23456 i Akd10,8 w kolorze ,miałem strreta własnie takiego a gosc wysoki kolor i wygrał? ????
 
S 0

siwariusz

Użytkownik
Według mnie poker nie jest ustawiony chociaz czasami zdazaja się takie bad beaty ze strach, np wczoraj moj AA z AJ gosciowi doszły 4 do koloru, a drugi raz moje KQ z 52, równiez 4 do koloru, w obu przypadkach all in na pre flopie.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Moim zdaniem softy czasami oszukuja.Majac 99 na rece wyskoczyly karty Q99.Ja daje all in gosciu sprawdza,pozniej tylko QQ a gosciu mial na rece Q 2:/;/
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
ja dziś zwątpiłem w pokera online. Żebym nie mógł ani jednego rozdania przez godzine wygrać? A wczoraj natomiast jak z jakimiś sensownymi kartami wszedłem no to większość rozdań wygrywałem.
Oczywiście wybornym graczem nie jestem, ale też trochę się nauczyłem i cieciem malinowym też nie jestem.
heh... mowisz ze nie wygrales przez godzine ? no to ja podam taki przyklad ze wczoraj ... gralismy live sit&amp;go na 6 osob - kiedy juz zostalo nas dwoch jak policzylismy na 18 rozdan - moj przeciwnik wygral doslownie jedno - i tu nie chodzi o to ze go blefowalem czy cos poprostu nic mu nie dochodzilo... wiec przestancie w koncu narzekac na tego poka online... Nikt Wam nie każe grać!
 
B 0

browar112

Użytkownik
heh... mowisz ze nie wygrales przez godzine ? no to ja podam taki przyklad ze wczoraj ... gralismy live sit&amp;go na 6 osob - kiedy juz zostalo nas dwoch jak policzylismy na 18 rozdan - moj przeciwnik wygral doslownie jedno - i tu nie chodzi o to ze go blefowalem czy cos poprostu nic mu nie dochodzilo... wiec przestancie w koncu narzekac na tego poka online... Nikt Wam nie każe grać!
a czy ktos narzeka???:zoltakartka::jezora: po to jest temat zalozony zeby kazdy sie wypowiedzial
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
oczywiscie ze poker roomy w necie nie sa w zadnej sposob ustawiane na niekorzysc gracza chociazby takie sytuacje jak przegrana z AA vs KK vs JT oraz 42h, flop: Ah K Q turn: 3h, river 5h
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
tak z ciekawosci sie zapytam, jak gracie czasami wiecej turnieji na raz tylko ze kazdy turniej z innej sieci, dostajecie identyczne karty w tym samym czasie?np na unibecie dostaliscie 55 i na i4poker w tym samym czasie rowniez 55? mi sie takie cos zdarza bardzo czesto, nawet kiedys przewidzialem caly boart, bo gdy dostalem AK na uni to na stole pojawily sie identyczne karty takie jak na i4poker oczywiscie wiedzialem co dojdzie na turn i river bo doszlo to samo co na uni tylko kolory sie zmienily
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No właśnie Spirol poruszył ciekawą kwestie ????
Ostatnio grałem na limitach 0.5/1 i na dwóch z 4 stołow, dostałem AJ i identyczny floop, turn i river i żeby było ciekawiej w obu rozdaniach wygrywał gość który miał AA na ręce. :p
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
tak z ciekawosci sie zapytam, jak gracie czasami wiecej turnieji na raz tylko ze kazdy turniej z innej sieci, dostajecie identyczne karty w tym samym czasie?np na unibecie dostaliscie 55 i na i4poker w tym samym czasie rowniez 55? mi sie takie cos zdarza bardzo czesto, nawet kiedys przewidzialem caly boart, bo gdy dostalem AK na uni to na stole pojawily sie identyczne karty takie jak na i4poker oczywiscie wiedzialem co dojdzie na turn i river bo doszlo to samo co na uni tylko kolory sie zmienily
heh ostatnio to samo zauwazylem !
autentycznie tka jest, tzn przynajmniej tak mialem, ze albo dostawalem w tym samym czasie te same katy (ew kolor inny) ... albo rozdanie poxnije i praktycznie wsyztskie karty (flop itd) sie zgadzaly ;) ...
oczywiscie nie w kazydm rozdaniu ;) ale zdarzały sie takie przypadki ...
ciekawe spostrzeżenie, moze rzeczywiscie cos w tym jest !
Dodam, ze wlasnie na Unibecie takie sytuacje mi ise czesto zdarzały !
 
kobebrylant8 15

kobebrylant8

Użytkownik
Ja kiedys mialaem taka sytuacje na sportingu ( BOSSS), gralem 4 stoly naraz, w 5 CARD DRAW:
i w jednym czasie mialem na 2 stolach - Karete dwojek --&gt; 2,2,2,2
A na dwoch innych -- w tym samym czasie mialem (!!!!!!!!!) mialem takie same fule:
AAA-KK
to bylo lekko pojebane (sory za przeklenstwo)
szok................
i pamietam tez jak kilka lat temu , tez na sportingu- na 5 card draw - mialem 10 razy zrzedu pare dziewiatek ( dostawalem z 1 rozdania) , z polowy wymian po 3 karty - dochodzila mi trzecia dziewiatka- okolo 5-6 razy ???? ))))))) jaja
hm.. jak tak sie rozpizuje to pamietam tez ze kiedys mialem 3 razy z rzedu karete 8-8-8-8, , pamietam nawet stawki 0.5/1 TRY- 5 CARD DRAW ????
Boss Media jest lekko dziwnaaaa
.. pozdro;]
 
D 0

dzc

Użytkownik
moim zdaniem jak nei wypowie sie zaden z pracownikow od uploadowania handow na pokerze to ten temat nie ma znaczenia kazdy moze sie wypowiadac po jednodniowym downswingu ze poekry oszukuja , taki temat nie ma sensu tylko ludzie opinie dają że oj przegrałem oszukali albo oj wygrałem farta miałem ... poprostu to jest poker raz wygrasz raz przegrasz nic nie zależy od Ciebie tylko czysty fart... możesz miec wiecej farta i sie zarobic albo mozesz przez dwie godziny foldowac hammera :p moj smieszny przypadek to na b2b , trzy razy z rzedu AA i nie widzialem w tym nic dziwnego bo tylko to raz w zyciu spotkalem. Wiec prosze was zamknijcie ten temat.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ale nam chodzi nie tylko o przekręty, a o dziwne zdarzenia. ????
Wiadomo, że poker ustawiony nie jest - raz wygrasz na river, a raz przegrasz - tak to bywa.
Ale wiadomo, że to tylko programy, a jak wiadomo, żaden program nie jest napisany bez błędów, dlatego może dopatrzymy się jakiś zależności które pomogą nam wygrywać.
W końcu od tego jest forum, od rozmowy i pomocy. ????
 
Do góry Bottom