>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: RB Lipsk - Tottenham
Typ: 1 i over 1,5
Kurs: 1,75
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami Leipzig i Tottenham. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy w stosunku 1:0. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na kontrataki i to w nich poszukają swojej szansy. Gospodarze w pierwszym spotkaniu zdominowali rywala i to oni w dzisiejszym spotkaniu uznani są za faworyta. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu gospodarzy,  którzy będą dyktować warunki gry. Goście muszą w tym meczu, w którejś jego części zagrać otwarcie, dlatego uważam, że w tym meczy padnie kilka bramek. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to  po bardzo ciekawym spotkaniu.

  75
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Atalanta
Typ: poniżej 3,5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Analiza:
Jak pokazuje historia znikome szanse mają piłkarze z Valencii na wywalczenie awansu do ćwierćfinału LM. W pierwszym spotkaniu we Włoszech przegrali 4:1, a tylko w 4 z 36 poprzednich przypadków drużyna, która przegrała pierwszy mecz różnicą 3 bramek (lub więcej) awansowała dalej w LM. Dodatkowo team Celadesa potrafił wygrać przewagą 3 goli tylko raz w ciągu ostatnich 42 starć we wszystkich rozgrywkach. Mecz niestety odbędzie się bez udziału publiczności i w tym upatruje powodzenia swojego typu. Ciężko się będzie grało piłkarzom bez pomocy z trybun, nawet ciężko cieszyć się w takim przypadku ze strzelonej bramki. Wszyscy kierują się tutaj statystykami i grają overy. Ja na przekór gram undera 3,5 gola. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom