>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Hamburg, Atlanta, Gstaad - 22.07.2019-28.07.2019

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Rublev - Busta 1 @ 1.82 eFortuna  

Ja zagram trochę inny typ jak kolega wyżej, bo zagram na zwycięstwo Rubleva. Zawodnik ten wyeliminował Garina, Ruuda i Thiema, a są to rywale którzy uwielbiają grać na ziemi. Zawodnik z Rosji lubi bardzo ofensywnie grać w wymianach, a Hiszpan znów znakomicie potrafi grać w defensywnie. Będzie, to spotkanie mocnej ofensywny z jeszcze lepszą defensywą. Thiem nie zagrał jakiegoś rewelacyjnego tenisa z Rublevem. Dużo poważniejszy sprawdzian miał Busta, ale zagrał wyśmienite spotkanie.  
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Mi się bardziej wydaje że w tym meczu pewniejszy będzie jakiś overek. Do tego jest jeszcze Opelka i Fritz w Atlancie i Ramos moim zdaniem pyknie dziś Andujara. Gruzin Basilashwili gra ze Zverev em którego już nie powinno tu być i nie zdziwie się jak Gruzin to weźmie. 
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Podpinam się pod Kolegę wyżej i również uderzam dziś w kierunku Carreno Busty, który jak dla mnie posiada znacznie więcej atutów, jest bardziej regularny i bardziej doświadczony niż jego przeciwnik Rublew. 

Próbuje również ponownie pójść w kierunku Andujara w meczu z Ramosem. Kursy spadają na Ramosa, nie wiem z jakich powodów. Nie widziałem ich wczorajszych meczów, nie wiem kto co pokazał i jak zagrał i czy ze zdrowiem u obu ok czy może jakieś kontuzje... aczkolwiek idę w tego który jest w tym meczu dogiem, i który w meczu z Ramosem ma bardzo korzystny bilans, więc umie z nim grać. 
Andujar - Win    
+2,5 seta   
Zacięty mecz z obu stron w którym po prostu mentalnie i psychicznie lepszy był Ramos ;) Andujar miał swoje szanse, których nie wykorzystał, zwłaszcza decydujące podanie mogące zakończyć pierwszego seta.... a później już się troche posypał. Cóż... idziemy dalej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom