>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.06.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa europy u21
Godzina: 21:00
Spotkanie:  Belgia - Włochy 
Typ:  remis
Kurs:  5.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Oglądałem oba mecze naszej reprezentacji i moim zdaniem wielkiej różnicy pomiędzy Belgami a Wlochami nie ma. Jeśli miałbym jakoś określić ich jakość, napisałbym że Belgia jest lepsza i bardziej konkretna w ofensywie, natomiast Włosi lepiej budują akcje od tyłu i w środku pola, ale brakuje im czegoś w polu karnym. Oczywiście stawka dla obu ekip jest inna, Włosi po prostu muszą to wygrać i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych meczach. Belgowie tym meczem żegnają się z turniejem, a wiadomo jak to czasem bywa w meczu o "honor". Na to liczę, że właśnie będą chcieli się odgryźć gospodarzom i na oczach ich kibiców pozbawić awansu. Kurs na remis ładny, potencjał drużyn podobny. Ryzykuję więc takie rozstrzygnięcie. 

  100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Włochy - Argentyna
Typ: Włochy 3:1
Kurs: 3.30
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Ciężko przed meczem dojść do wniosku,że to starcie wygrają Argentyńczycy. Włosi wczoraj pewnie ograli Serbów, z którymi my dzisiaj mieliśmy ogromne problemy. Nawet Polacy wczoraj kontrolowali większość meczu z ARG, do tej koszmarnej końcówki trzeciego seta  Włosi mimo słabego co tu mówić składu mają świetny bilans na to kim oni grają. Myślę, że gospodarze zdominują dzisiaj Argentynę, która jednak w kilku momentach na pewno postawi się mocniejszemu rywalowi i jednego seta wygrają. Mimo wszystko jest tam kilka mocnych punktów, rozgrywający, środkowi, nawet ten Conte. Jak poczują krew to na fantazji seta pociągną Argentyńczycy 3:1 proszę.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME U-21
Godzina : 21:00
Spotkanie : Hiszpania - Polska
Typ: Polska (remis zwrot)
Kurs: 5.30
Bukmacher : Fortuna

Polacy jedną nogą w final four i z awansem na igrzyska olimpijskie. Dwa zwycięstwa z Belgią i Włochami sprawiły, że przed ostatnim meczem z Hiszpanią w fazie grupowej wszystko jest w rękach naszych chłopaków. Trener Czesław Michniewicz: Żyję sporo lat i powiedziałem chłopcom przed starciem z Włochami, że rzadko dzieje się tak, że wszystko zależy od ciebie. Teraz wszystko zależy od nas. Sami zadecydujemy, czy awansujemy do półfinału. Nic dodać nic ująć moim zdaniem.
Polacy mogą to spotkanie nawet przegrać (maksymalnie jedną bramką), ale i tak być na drugiem miejscu, które teoretycznie powinno dać szansę na awans do półfinału. Wierzę, że w dzisiejszym meczu Polacy znów pokażą konsekwentną grę taktyczną i wydobędą chociaż remis z tego spotkania. Już dwa razy nasi pozytywnie zaskoczyli na tych mistrzostwach, więc dlaczego nie mieliby tego zrobić po raz trzeci? POLSKA!!!

  100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME U-21
Godzina : 21:00
Spotkanie : Hiszpania - Polska
Typ: podwójna szansa 0-0
Kurs: 2.21
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Ostatni mecz grupowy naszych orłów, mam nadzieję, że jednak nie ostatni, nikt pewnie przed mistrzostwami nie przypuszczał, że po dwóch spotkaniach będziemy liderami z kompletem punktów, jednak tak się tabela ułożyła, że nawet te 6 punktów może zabraknąć do awansu. Na szczęście wszystko zależy od nas, wystarczy "tylko" lub aż nie przegrać dzisiaj z Hiszpanią, co jednak będzie bardzo trudne, dotychczas graliśmy z nimi cztery razy i za każdym przegrywaliśmy do zera, jednak są to bardzo odległe spotkania, więc nie ma co ich brać za wyznacznik. My doskonale weszliśmy w ten turniej, mimo stracenia pierwszego gola potrafiliśmy się podnieść i strzelić Belgom 3 bramki, następnie w co już nikt praktycznie nie wierzył udało się zatrzymać gospodarzy, ba nawet ich pokonać, dziś starczy nam remis, żeby świętować podwójnie, raz awans do półfinału, a dwa awans na Igrzyska Olimpijskie, więc jest o co grać, liczę na zmysł taktyczny Michniewicza i chłopaki zrobią to co z Włochami. Mój typ jest na bezpieczniejszą opcję tego czego potrzebujemy do szczęścia, czyli remisu.

   100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME  U21
Godzina : 21:00
Spotkanie : Hiszpania - Polska
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher : fortuna

Bardzo popularny mecz dzisiaj, ale zakładu na over 2,5 nie znalazłem. Hiszpania chce wygrać trzema bramkami, by wyjść z pierwszego miejsca. My musimy zremisować by wejść z 1 miejsca, ewentualnie możemy przegrać jedną bramką i liczyć na dobre wyniki w innej grupie (Rumunia-Francja nie może być remis). Może być 2-1 dzisiaj, byle nie 3-0 bo będę miał mieszane uczucia.

Osobiście mam jeszcze otwarte zakłady na over 3,5 i over 4,5.

  52
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom