>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.06.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna MS Kobiety
Spotkanie Japonia Anglia 
Godzina 21:00
Typ remis, gosc (Anglia) wygra zwrot
Kurs 1.70
Bukmacher forbet 
3 kolejka fazy grupowej. Anglia ma 6 punktow po zwyciestwach z Argentyną i Szkocją. Japonia ma 4 punkty po zwyciestwie ze Szkocją i remisie z Argentyną. Dzisiaj podzial punktów jest korzystny dla obydwu druzyn, Anglia wychodzi z pierwszego miejsca a Japonia z drugiej pozycji niezaleznie od wyniku drugiego meczu. Liczę na remis, jeśli wygra Anglia mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa europy u21
Godzina: 18:30
Spotkanie: hiszpania-belgia
Typ: hiszpania -1,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: sts
Analiza:
dzien dobry,dzisiaj may druga kolejke mistrzostw europy u21 i czekaja nas duze emocje dzieki naszym chlopaka.wygrali niespodziewanie z belgami 3-2 po niezlej grze taktycznej-ja obstawialem remis ale nie zalowalem ze przegralem typ.belgia byla lepsza ekipa,miala swoje okazje na gole ale brakowalo skutecznosci,a w obronie pokazali ze nie sa najlepsi.dzisiaj bedzie im ciezko bo hiszpania jest lepsza ekipa,bedzie stwarzala presing na calym boisku,a nie to co my wracalismy sie na swoja polowe i cierpliwie czekalismy na przejescie.hiszpania przegrala w pierwszym meczu i dzisiaj musi cos zapunktowac-uwazam ze obrona belgii pod presja bedzie popelniac bledy i hiszpania pewnie wygra mecz.tzymajamy kciuki za naszych i pozdrawiam

  100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik


Dyscyplina: Mistrzostwa Europy U-21
Godzina: 21.00
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Podwójna szansa: 0-0 (remis do przerwy lub końcowy wynik)
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna

Obie drużyny na początek turnieju zainkasowały komplet punktów. Polska w meczu otwarcia pokonała reprezentację Belgii 3-2, a Włochy ograły Hiszpanię wygrywając 3-1. Zarówno Polska, jak i Włochy nie mogą zaliczyć do udanych pierwszych kilkunastu minut w swoich spotkaniach. Myślę, że dzisiaj obie drużyny, które są świadome tego, jak źle rozpoczęły swoje poprzednie mecze, będą trochę ostrożniejsze. Polacy spotkanie z Belgią zaczęli bardzo nerwowo. Włosi natomiast dali zepchnąć się Hiszpanii do defensywy. Wydawałoby się, że zarówno Belgia, jak i Hiszpania po pierwszych bramkach pójdą za ciosem, ale tak się nie stało. Reprezentacja Czesława Michniewicza po golu Żurkowskiego wyraźnie odżyła. To samo można powiedzieć o Włoszech i trafieniu Chiesy, który zaskoczył hiszpańskiego bramkarza uderzeniem na bramkę, gdy ten spodziewał się centry. Włosi są faworytem, ale na pewno nie zlekceważą naszej reprezentacji. Liczę na to, że Polska defensywa da sobie radę, choć będzie to bardzo trudny mecz. Łudzę się, że typ do przerwy wejdzie, a jeśli na koniec spotkania cieszylibyśmy się z remisu, to myślę, że wszyscy wzięliby taki wynik w ciemno. Polska w meczu z Belgią schodziła do przerwy z remisem 1-1. Włosi z Hiszpanią także. Myślę, że po tym kursie warto taki typ zaryzykować. Jeśli huraganowe ataki reprezentacji Włoch (o ile takie nastąpią) nie przyniosą trafienia w ciągu pierwszego kwadransu, to myślę, że Polacy będą w stanie tutaj powalczyć o sensowny rezultat. Liczę na Żurkowskiego, ale przede wszystkim na lepszy występ Dawida Kownackiego, który na pewno w spotkaniu z Włochami będzie miał coś do udowodnienia wszystkim tym, którzy śledzili jego karierę w Sampdorii.

  100

 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Europy U-21
Godzina: 21.00
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska (remis zwrot)
Kurs: 5.50
Bukmacher:Fortuna

Młodzieżowcy złamali zasadę. Dosyć często w ostatnich latach udział naszej piłkarskiej kadry (bez względu na kategorie wiekową) wyglądał tak: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. W tym przypadku kadry U-21 zasada ta nie ma zastosowania. Chociaż dzisiejsze spotkanie z Włochami faktycznie może być meczem o wszystko - ale już w odmiennym znaczeniu, gdyż w razie triumfu będziemy bardzo blisko gry w półfinale, a co za tym idzie udziału w igrzyskach. Obie drużyny pokazały w swoich pierwszych spotkaniach, że mają czym straszyć w ofensywie. Ja wierzę, że w dzisiejszym meczu Polacy znów pokażą konsekwentną grę taktyczną i wydobędą chociaż remis z tego spotkania. 

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
R 628K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 23:30
Spotkanie: Kolumbia – Katar
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 1,53
Bukmacher: LVBet

 

Kolumbia po zwycięstwie 2:0 nad Argentyna znacznie poprawiła swoje notowania. Za rywala w dzisiejszym meczu mają gościnnie zaproszony Katar, który w pierwszym pojedynku zremisował z Paragwajem. Oststnei spotkania Kolumbii wygrane do zera ze wspomniana już Argentyną, Peru i panamą stawiają ich w roli zdecydowanego faworyta. Ja jednak wybieram zwycięstwo z 1-bramkowym handicapem azjatyckim i w przypadku 1 bramki różnicy będzie zwrot. Statystyki nie pokazują żeby kiedykolwiek się spotkali, ale liczę, że w pierwszym meczu będzie minimum dwubramkowa wygrana Kolumbii

 [zwrot] zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom