>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.05-06.05.2019)

Status
Zamknięty.
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów


CRACOVIA KRAKÓW - LECHIA GDAŃSK typ 2 kurs 2.97.        ⛔                                       Lechia do swojej potyczki przystąpią po wygranym starciu w ramach Pucharu Polski, w którym pokonali Jagiellonię Białystok, wygrywając po raz drugi w historii te krajowy puchar.W dwóch meczach tego sezonu z udziałem obu drużyn Cracovia i Lechia zaliczył po jednym zwycięstwie. Gdańszczanie wygrali w roli gospodarza 1:0, z kolei podopieczni Michała Probierza przed własną publicznością pokonali Biało-zielonych 4:2. Gospodarze do swojej potyczki przystąpią, chcąc zakończyć passę trzech kolejnych porażek. W ostatniej serii gier panaceum na krakowian znalazł Piast Gliwice. Z kolei gdańszczanie w miniony czwartek wygrali Puchar Polski, w ostatniej kolejce ligowej ulegli warszawskiej Legii, przegrywając 1:3, po sporych kontrowersjach  sędzia Stefański po tym meczu odpoczywa na razie, w tej kolejce nie będzie sędziował .Gospodarze do swojej batalii przystąpią poważnie osłabieni. Z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać Marcin Budziński, z kolei kwestie dyscyplinarne eliminują z gry Airama Cabrerę i Javiego Hernandeza. U gości nie będą mogli zagrać Wolski oraz Jakub Arak. Lechia walcząca o mistrzostwo wydaję się bardziej zmęczona po Pucharze, ale z drugiej strony motywacja wieksza, Cracovia przy brakach kadrowych moim zdaniem przegra. 
 
leszek_von_fester 0

leszek_von_fester

Użytkownik


Legia Warszawa - Piast Gliwice

Typ: 1

Kurs: 2,05

Bukmacher: Fortuna



W meczu na szczycie ekstraklasy stawiam na czystą jedynkę, czyli zwycięstwo gospodarzy. Moim zdaniem kurs jest co najmniej dobry, na pewno warty zagrania.

Legia jest w gazie, pomijając okoliczności wygrała arcyważny mecz z Lechią Gdańsk i potrzebuje zwycięstwa z Piastem by bezpiecznie podążać w stronę mistrzostwa. Po mało udanym dla Legionistów sezonie jest bardzo duża presja od kibiców, żeby obronić tytuł. Myślę, że dobra atmosfera wokół drużyny, brak poważniejszych absencji w składzie oraz doping poniosą Legię do zwycięstwa.

Jestem pełen uznania dla wyników Piasta, ale nie wydaje mi się, by poważnie celowali w mistrzostwo. Jak na swoje możliwości osiągnęli bardzo dużo, mają gigantyczną przewagę nad czwartą w tabeli Jagiellonią i są pewni udziału w europejskich pucharach. Przypuszczam, że tym się zadowolą i nie będą w Warszawie gryźli trawy, by wygrać.

Szansę na powodzenie mojego typu zwiększają bardzo nieciekawe statystyki Piasta w meczach z Legią. W dziesięciu ostatnich spotkaniach Legia wygrała aż 7 razy (w tym raz po rzutach karnych), dwa razy miał miejsce remis, a raz górą byli Gliwiczanie.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20


Lech Poznań - Zagłębie Lubin



Dzisiaj dojdzie do meczu dwóch drużyn, które nadal mają szansę na zajęcie 4 miejsca i tym samym możliwości gry w kwalifikacjach do Ligi Europy. Wiadomo, że Lech przed sezonem miał zupełnie inne cele, ale teraz to czwarte miejsce może w jakiś sposób uratować resztki honoru i pocieszyć kibiców. Oststnie 3 mecze bez porażki to jak na Lecha w tym sezonie dość dobry wynik i dobry prognostyk przed dzisiaj. Zagłębie z kolei prezentuje się cały czas solidnie. Choć oststnio trochę grali w kratkę. 3 ostatnie mecze to 2 porażki. Obydwa zespoły sporo goli strzelają i sporo tracą. Zaglebie dobre w ofensywie, Bohar, Pawłowski i Starzynski, któryś z nich gola powinien strzelić. Lech u siebie zazwyczaj też bramkę jakąś strzeli. Wydaje mi się, że atut własnego boiska może przewazyc szale na korzyść Lecha. Czuję tutaj na pewno sporo goli po obu stronach.



Typy:



Lech Poznań wygra,



Obie drużyny strzelą bramkę. 
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Lech - Zagłębie 1:1 (9-8 RR)

Zagłębie @2,70 fortuna
⛔

powyżej 11,5 RR, @2,63 fortuna ✅



Po zdobyciu przez Lechię Pucharu Polski wiadomo już, że kto zajmie 4 miejsce zagra w eliminacjach Ligi Europy, obie drużyny mają na to szansę, ja w tym meczu idę w stronę Zagłębia, raz, że ekipa z Lubina w tym roku dobrze radzi sobie w delegacjach, na 6 spotkań przegrali 2 we Wrocławiu ze Śląskiem oraz w Gliwicach z Piastem, w tym roku wygrali już już w Poznaniu, ogólnie widać, że pasuje im stadion przy Bułgarskiej, nie przegrali tam od 3 spotkań, dwa z nich wygrywając i raz remisując. Dodatkowo Kolejorz przystąpi do meczu dość osłabiony, nie zagrają Christian Gytkjaer, Timur Żamaledtinow oraz Joao Amaral, którzy są kontuzjowani, a za kartki muszą pauzować Maciej Makuszewski i Rafał Janicki. Ciekawą opcją na to spotkanie są również rzuty rożne. Lech średnio w tym sezonie wykonuje 4,52 cornera na mecz, a w meczach domowych 4,13, natomiast Zagłębie średnio 5, a w delegacjach 5,44. W ostatnim meczu pomiędzy nimi w Poznaniu padło 20 cornerów, z czego aż 15 wykonali goście.



Legia - Piast 0:1 (7-3 RR)

powyżej 10,5 RR, @2,37 fortuna
⛔

powyżej 11,5 RR, @3,15 fortuna ⛔ a jednak trzeba było pójść w stronę Piasta



Mecz, który może zadecydować o mistrzostwie Polski w tym roku, ogólnie bliżej mi do wygrania ekipy Fornalika, jednak nie odważę się postawić na to, bo nie mam przekonania, że do końca aspekty czysto sportowe zaważą o wyniku końcowym, ale nie ma co rozważać czegoś na co nie mamy wpływu, dlatego w tym spotkaniu idę w stronę rzutów rożnych, obie drużyny wykonują ich całkiem sporo. Legia średnio wykonuje 5,61, a w meczach przy Łazienkowskiej 5,44, natomiast Piast ma średnią 5,76, a w meczach poza Gliwicami 5,31. Uważam, że bramek może za wiele może tu nie paść, jednak akcji powinno być sporo, a co za tym idzie obie ekipy nabiją sporo rożnych.
 
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


Legia Warszawa - Piast Gliwice



Podwójna szansa (1 połowa) X2 @ 1.40 Etoto ✅



Arcyciekawe spotkanie nas dziś czeka w stolicy. Legia po zwycięstwie w Gdańsku odskoczyła chwilowo głównemu rywalowi. Jednak na ich przeszkodzie stanie dziś, moim zdaniem, najciekawiej grająca obecnie ekipa w Ekstraklasie. Dodajmy do tego, że ekipa Piasta realnie włączyła się do walki o mistrzostwo i nie można ich skreślać. Ewentualna wygrana gości i zwycięstwo Lechii nad Cracovią, która ma swoje problemy kadrowe sprawi, że sytuacja na czubie tabeli będzie mega napięta. Legia jednak gra dziś u siebie, wie o co gra a w decydujących momentach ligi potrafi  ostatecznie wyjść na swoim.  Stawka jest spora, myślę, że w pierwszych 45 minutach drużyny nie odpalą się ofensywnie i przede wszystkim nie będą chciały stracić bramki, szukając swoich szans w stałych fragmentach lub błyskach indywidualnych. Podsumowując, myślę, że bardzo ciężko będzie wytypować wynik dzisiejszego spotkania, jako, że Legia gra u siebie i ma w sobie to coś co pozwala im osiągać dobre wyniki w kluczowych spotkaniach. Z drugiej strony, dobrze grający Piast, któremu motywacji w stolicy nie zabraknie. Liczę, na spokojną pierwszą połowę, w której drużyny będą się badać a ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 12:45 przez wowdejv


Legia Warszawa - Piast Gliwice



Podwójna szansa (1 połowa) X2 @ 1.40 Etoto



Arcyciekawe spotkanie nas dziś czeka w stolicy. Legia po zwycięstwie w Gdańsku odskoczyła chwilowo głównemu rywalowi. Jednak na ich przeszkodzie stanie dziś, moim zdaniem, najciekawiej grająca obecnie ekipa w Ekstraklasie. Dodajmy do tego, że ekipa Piasta realnie włączyła się do walki o mistrzostwo i nie można ich skreślać. Ewentualna wygrana gości i zwycięstwo Lechii nad Cracovią, która ma swoje problemy kadrowe sprawi, że sytuacja na czubie tabeli będzie mega napięta. Legia jednak gra dziś u siebie, wie o co gra a w decydujących momentach ligi potrafi  ostatecznie wyjść na swoim.  Stawka jest spora, myślę, że w pierwszych 45 minutach drużyny nie odpalą się ofensywnie i przede wszystkim nie będą chciały stracić bramki, szukając swoich szans w stałych fragmentach lub błyskach indywidualnych. Podsumowując, myślę, że bardzo ciężko będzie wytypować wynik dzisiejszego spotkania, jako, że Legia gra u siebie i ma w sobie to coś co pozwala im osiągać dobre wyniki w kluczowych spotkaniach. Z drugiej strony, dobrze grający Piast, któremu motywacji w stolicy nie zabraknie. Liczę, na spokojną pierwszą połowę, w której drużyny będą się badać a ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w drugiej połowie.



Pieknie, tylko jaka jest opłacalnośc typu, który może zostać uwalony z powodów pozasportowych? 1.4 to stanowczo za malo, aby lokować w tym pieniądze.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


Lech - Zaglebie 



Lech 2,70



Fortuna



 



Dzięki wygranej Lechii w PP zwolnił się miejsce w LE.



Lech jak pokazał w meczu z Legią jeśli chce, to potrafi zagrać dobry mecz, a chociażby efektywny za 3 punkty. 



Dziś liczę, że pokonają Zaglebie, a przemówi za tym chęć gdy w pucharach. 



Jaki skład wystawi trener Żuraw, to chyba sam do końca on nie wie, więc nie będę zgadywal. 



Wydaje mi się, że Lech zagra dziś dla kibiców. W klubie wiele się wyjaśnia m. in. kto zostaje, a kto odchodzi. Nic innego nie pozostało zawodnikom jak pokazać się z jak najlepszej strony. 



 
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Liga

Godzina: 20:30

Spotkanie:  Legia-Piast

Typ: Legia -1.5 gola

Kurs: 3.20

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Na dziś wybrałem hit z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Warszawska Legia podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę Gliwickiego Piasta. Gospodarze na ten moment są liderem w polskiej ekstraklasie natomiast ekipa z Gliwic traci 4 punkty do zespołu z Warszawy, w tej rywalizacji faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa gospodarzy która zwycięstwem w tym spotkaniu może przybliżyć się do mistrzostwa Polski. Goście natomiast ciągle punktują i w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 1 remis oraz 1 porażkę, resztę spotkań kończąc zwycięstwami co jest na pewno bardzo dobrym wynikiem jak na ekipę która przed rozpoczęciem sezonu wcale głośno nie mówiła o grze w europejskich pucharach a na ten moment Piast ma już to zapewnione , dlaczego postanowiłem zagrać na Legię ? a no właśnie tutaj argumentów dużo nie ma ale po spotkaniu z Lechią moim zdaniem Legia mistrza już nie odda, tam zagrała bardzo dobrze i mogła wygrac znacznie wyżej, że pomógł sedzia? Też tak myślę bowiem Lechii karny się należał, spotkanie mogłoby potoczyć się inaczej, ale uważam że w tym meczu to gospodarze będą dominowali pod każym względem, do tego bilans spotkań na Łazienkowskiej w których ekipa z Gliwic nie potrafiła do tej pory ani razu wygrać i mamy moim zdaniem pewniaka na Legię . Stawiam 3:0.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Legia Warszawa - Piast Gliwice



powyżej 1,5 gola, powyżej 3,5 żółtych kartek, powyżej 8,5 rożnych @ 2,55 Fortuna KE ⛔



rzut karny w meczu @ 2,59 Fortuna ⛔



Legia wykona rzut karny @ 4,0 Fortuna ⛔



Co do gospodarzy to dzisiaj wystąpią bez większych osłabień przez kontuzję czy kartki. W tym roku w Warszawie na 6 spotkań przegrali zaledwie 1 i to rozgrywane jako pierwsze z Cracovią 0-2, potem seria 5 zwycięstw. Co rzuca się w oczy to brak remisu Legii w tym roku w lidze (jedyny to w PP z Rakowem), Piast w tym roku też tylko 1 remis w Krakowie z Wisłą i dzisiaj takiego wyniku nie można wykluczyć. Piast przyjeżdża do Warszawy bez zawieszonego za czerwoną kartkę Felixa i bez Jodłowca, który nie może zagrać przez zapis w umowie wypożyczenia (zawsze mnie dziwił ten zapis, czego boi się klub, który wypożycza swojego zawodnika do innego, że nagle będzie miał "dzień konia" i w pojedynkę wygra spotkanie?). Reszta zdrowa i gotowa do gry, za Jodłowca zagra Dziczek, który wraca po pauzie za żółte kartki. Co do spotkania, Legia jest zdecydowanym faworytem dla większości ale moim zdaniem łatwo dzisiaj nie będzie miała. Może i Piast nie jest gotowy na MP ale zawsze może napsuć sporo krwi obecnemu mistrzowi i sprawić, że liga do ostatniej kolejki będzie trzymała w napięciu. 0-0 raczej nie będzie w tym spotkaniu, obie ekipy mają sporo bramek strzelonych i należą do czołowych ekip pod względem zdobytych goli Legia 52, Piast 53. Spotkanie o wysoką stawkę, walki i twardych starć nie powinno zabraknąć stąd kartki spokojnie się pojawią ale bezpiecznie daję tylko 4. Stałe fragmenty są mocną stroną obu ekip i dzisiaj właśnie po nich może być groźnie pod obiema bramkami. Piast po rożnych zdobył najwięcej bramek w lidze 9 na 190 rożnych, Legia o jedno trafienie mniej, 8 na 185 rożnych. Stąd rożne też w ilości 9 do zrobienia, Legia w tym sezonie w spotkaniach domowych taką linię osiągnęła w 75% spotkań, Piast w delegacji w 62,5%.



Sędziuje Marciniak, w tym sezonie 12 karnych w 21 spotkaniach a więc sporo. Co ciekawe w tym sezonie Marciniak gwizdał w 5 spotkaniach Piasta i ten żadnego nie przegrał i tylko w 2 Legii, która również nie przegrała, remis jak nic ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska

Godzina: 20:30

Spotkanie: Sosnowiec-Sląsk

Typ: 2

Kurs: 2.66

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Spotkanie o tak zwane 6 punktów w polskiej ekstraklasie , Ostatnia ekipa Zagłębia Sosnowiec na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Wrocławskiego Śląska,  Ci pierwsi już z bardzo małymi szansami na zostanie w ekstraklasie bowiem spotkań coraz mniej a do pozycji bezpiecznej Zagłebie traci już 8 punktów i cięzko im będzie wygrać praktycznie wszystkie spotkania aby zostać w lidze. Śląsk ma 4 oczka więcej i moim zdaniem on jest faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu , już w Krakowie gdzie tylko zremisował był zespołem znacznie lepszym od Wisły i powinien tam wygrać, teraz stoi pod ścianą bowiem kolejne punkty dopisały drużyny z Płocka , Gdyni oraz Legnicy i remis przyjezdnym wiele nie daje. Dlatego też Wrocławianie muszą zagrać o pełną pulę z chyba na ten moment najsłabszym zespołem w naszej lidze, który pod taką presją powinien moim zdaniem stracić bramki. W ekipie z Sosnowca nie zagrają : Babiarz oraz chyba Milewski natomiast w śląsku pod znakiem zapytania stoi występ Cotry. Mój typ po 90  minutach tego spotkania to wygrana śląska 1:2.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 14:00 przez wtaking
cytat z dnia 2 maja 2019 12:40 przez gliwiczanin


Legia Warszawa - Piast Gliwice typ Piast Gliwice kurs 3.60 Fortuna



W sobotę czeka nas hit Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Piastem Gliwice. Ten mecz już na pewno powinien sporo wyjąśnić. W przypadku nie daj Boże porażki Piasta już o Mistrzostwie Kraju będzie bardzo ciężko. Miałem zagrać bezpieczniej Piasta z remisem, ale jeśli zespół z Śląska myśli o Mistrzostwie to ten mecz po prostu musi wygrać. Nie boję się powiedzieć, że na ten moment Piast moim zdaniem gra najlepszą piłkę z Ekstraklasy. Widać, że jest znakomita atmosfera. Oglądając mecze Legii to widać kto w tych meczach króluje. Jeśli wygra sport to nie boje się o wynik tego meczu i śmiało gram w stronę Piasta. Legii porażki w Gdańsku jak wiemy była już na małym włosku, ale z pomocą niektórych osób odniosła ostatecznie zwycięstwo. Piast jest w bardzo dobrej formie pokonali Cracovie, Zagłębie Lubin, Lechie Gdańsk, Korone Kielce. Widać że Gliwiczanie są w gazie i według mnie są poważnym kandydatem na Mistrza Polski. Pozdrawiam trzymajcie się.



 


 



Takie analizy powinny być z miejsca usuwane. Człowieku o czym Ty wygadujesz? Porażka była na małym włosku? Poza jedną wątpliwą decyzją, gdzie należał się karny Lechii ( karny to nie gol), zagrali dobrze przez 30 min meczu, od 30 min dominowała Legia i było to widać w 2 połowie meczu, którą potwierdzili strzelając 3 bramki. Piast nie potrafi grać z Legią, i nawet "grając najlepszą piłkę w Ekstraklasie" i bez pomocy sędziów, raczej nie wygrają. Remis mnie nie zdziwi, ale wygrana gości raczej mało realna. Dobra passa gości kiedyś się skończy, a Twoją analizę należy wsadzić sobie głęboko w cztery litery...




Takie odpowiedzi jak Twoja z miejsca powinny być usuwane???? a tak poza tym Twoją odpowiedź również można wsadzić sobie głęboko w cztery litery.... Jak zwykle nie po raz pierwszy potrafisz tylko krytykować czyjeś wypowiedzi nie wnosząc nic sensownego do dyskusji.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Panowie bez niepotrzebnych emocji, każdy może napisać analizę pod swój klub, czy jest obiektywna czy nie to już może sobie każdy sam odpowiedzieć, dla dobra ligi i emocji w końcówce sezonu wygrał Piast, osobiście mnie to cieszy, chociaż tak jak większość obawiałem się postawić na nich z wiadomych względów. Z trójki walczącej o mistrzostwo najbliżej mi właśnie do ekipy z Gliwic, dla jasności nie jestem ich kibicem (kto śledzi dział to wie komu kibicuję), ale już na prawdę nudne jest to, że Legia nie gra cały rok, a zdobywa mistrzostwo, bo taki, a nie inny jest poziom naszej ligi i prędko tego nie zmienimy, dlatego dobrze jakby taki klub, na którego wcześniej nie liczono utarł przysłowiowego nosa faworytom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik


Jak można "analizować" mecz Lecha, typować jego zwycięstwo, ale nie wspomnieć słowem o braku graczy ofensywnych tj. Gytkjaera, Amarala, Zhamaletinova? Oprocz tego zabrakło Rogne, Makuszewskiego, Janickiego. Zagrał natomiast obrońca który nie występował chyba pół roku, a zadebiutować zdołał 27 letni napastnik z zespołu rezerw..



Po cholerę takie posty?
 
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


Cracovia - Lechia



Podwójna szansa 02 @ Totolotek 1.52



Piast pokonał wczoraj Legię. Oznacza to, że mamy w tym momencie już 3 kandydatów do tytułu. I to Piast, który dołączył do walki najpóźniej jest w tym momencie drużyną najsolidniejszą. Jednak Lechia też ma swoje argumenty w walce o tytuł. Najważniejsze to punkcik przewagi nad drużyną z Gliwic w przypadku wygranej w Krakowie i z pewnością podbite morale po wygranym Pucharze Polski. Gospodarze dzisiejszego meczu przegrali ostatnie 3 mecze oraz zajmują obecnie 7 lokatę w tabeli. Ponadto zabraknie w ich ekipie kluczowych graczy, Cabrery i Hernandeza, który w ostatnim wygranym bezpośrednim spotkaniu między tymi drużynami odegrali kluczowe role. Wierzę w wygraną Lechii, co sprawi, że końcówka ligi będzie bardzo interesująca, ale mając też na względzie to, że Lechia z pewnością będzie miała w tym spotkaniu swoje typowe przestoje i ostatnio tracą sporo bramek nie wykluczam również ewentualnego remisu. Kurs 1.52 moim zdaniem jak najbardziej warty gry, dla tych co szukają wysokiego kursu myślę, że czysta 2 na Lechię w okolicach 2.90 także jest warta przemyślenia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław



powyżej 2,5 goli, powyżej 9,5 rożnych @ 2,81 Fortuna ✅



Mecz dwóch drużyn z miejsc spadkowych. Dla gospodarzy to już ostatnia szansa na zachowanie ligowego bytu, porażka definitywnie przyklepuje degradację. Śląsk w nie lepszej sytuacji i tylko zwycięstwo pozwoli im jeszcze realnie myśleć o utrzymanie. Remis nikogo w tym spotkaniu nie urządza. Obie ekipy bez większych ubytków kadrowych. Spotkanie powinno być bardzo otwarte, tutaj nie ma co bronić wyniku 0-0. Zdobyta bramka przez jedną z drużyn powinna natychmiast napędzać drugą drużynę do ofensywy i próby odrobienia strat. To co wyprawiała ostatnio w meczu z Górnikiem defensywa Zagłębia to była katastrofa i jak Śląsk dzisiaj z 2 bramek nie strzeli to nie wiem co powiedzieć. W spotkaniach Zagłębia jest średnio 5 rożnych na spotkanie, Śląska 5,52 a więc 10 dzisiaj spokojnie do zrobienia. Może dzisiaj taki hokejowy wynik jak ostatnio w Sosnowcu gdzie padł remis 3-3.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk



Lechia (remis zwrot) @ 1,95 ForBET ⛔



powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,75 ForBET ⛔



Piast wczoraj wygrał dla siebie ale również dla Lechii, która już dzisiaj może ponownie wskoczyć na 1 miejsce w tabeli. Potrzebuje do tego tylko zwycięstwa albo aż zwycięstwa nad Cracovią. Kwestia jak długo zawodnicy z Gdańska świętowali zdobycie Pucharu Polski po czwartkowym zwycięstwie nad Jagiellonią. Czasu na regenerację mieli niewiele i dzisiaj zmęczenie tamtym spotkaniem może być widoczne zwłaszcza w końcówce spotkania. Gospodarze dzisiaj osłabieni brakiem Cabrery i Hernandeza, którzy pauzują za nadmiar kartek i jest to bardzo duże osłabienie jeżeli chodzi o siłę ofensywną Krakowian. Moim zdaniem Lechia będzie chciał wykorzystać potknięcie Legii i zagra o pełna pulę ale H2H w Krakowie nie jest dla nich zbyt korzystne. Na 11 spotkań wygrali zaledwie 2 razy, mieli 1 remis i aż 8 porażek. Cracovia w tym roku jest jedynym zespołem bez remisu i dzisiaj taki wynik bardzo możliwy. Mimo wszystko bliżej mi do wygranej gości ale na wszelki wypadek zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu. Co prawda Cracovia nie tak dawno wygrała z Lechią 4-2 ale akurat 3 bramki w tamtym spotkaniu zdobyli nieobecni dzisiaj Airam C.(1) i Javi H.(2) i defensywa gości będzie miała lżej w tym spotkaniu (w pucharze zagrali tak jak to robili wcześniej co dawało im zwycięstwa a więc na 0 z tyłu). Cracovia wciąż z szansami na 4 miejsce gwarantujące start w pucharach, Lechia walczy o mistrzostwo, na boisku powinno się sporo dziać i faule będą się mnożyć stąd typ na kartki.



edit: Lechia tym spotkaniem potwierdziła, że o mistrzostwo już nie powalczy, brak ławki aż nadto widoczny i w końcówce zabrakło sił co skrzętnie wykorzystała Cracovia
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik


Sorry za pytanie zamiast typu, ale czy oglądał ktoś na żywo Śląsk w Sosnowcu? O co chodzi z tymi żółtymi kartkami? Wszystkie serwisy (SF/wp, flashscore) podają, że było 5 żółtych (3:2), ale buki (fortuna, totolotek) rozliczyły 4 kartki. Ktoś dostał poza boiskiem, czy jak?
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 6 maja 2019 05:04 przez iczasopisma


Sorry za pytanie zamiast typu, ale czy oglądał ktoś na żywo Śląsk w Sosnowcu? O co chodzi z tymi żółtymi kartkami? Wszystkie serwisy (SF/wp, flashscore) podają, że było 5 żółtych (3:2), ale buki (fortuna, totolotek) rozliczyły 4 kartki. Ktoś dostał poza boiskiem, czy jak?



Spotkania nie oglądałem ale na oficjalnej stronie Ektraklasy https://ekstraklasa.org/statystyki/matchcenter jest tylko żółta po stronie Śląska dla Mączyńskiego, nie ma dla Chrapka, zresztą na http://ekstrastats.pl/wp-content/uploads/2019/05/1819_34_ZSOSLA_FT.jpg też nie ma kartki przy Chrapku. Pewnie pomyłka na Flashscore.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 6 maja 2019 17:21 przez seba23
cytat z dnia 6 maja 2019 05:04 przez iczasopisma


Sorry za pytanie zamiast typu, ale czy oglądał ktoś na żywo Śląsk w Sosnowcu? O co chodzi z tymi żółtymi kartkami? Wszystkie serwisy (SF/wp, flashscore) podają, że było 5 żółtych (3:2), ale buki (fortuna, totolotek) rozliczyły 4 kartki. Ktoś dostał poza boiskiem, czy jak?



Spotkania nie oglądałem ale na oficjalnej stronie Ektraklasy https://ekstraklasa.org/statystyki/matchcenter jest tylko żółta po stronie Śląska dla Mączyńskiego, nie ma dla Chrapka, zresztą na http://ekstrastats.pl/wp-content/uploads/2019/05/1819_34_ZSOSLA_FT.jpg też nie ma kartki przy Chrapku. Pewnie pomyłka na Flashscore.



Dzięki!



Dziwne to trochę, bo na transmisjach tekstowych z tego meczu pisali nawet za co Chrapek dostał tę kartkę (faul).

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/97324/zaglebie-s-lask-wroclaw



Niby można czegoś nie zauważyć, co się wydarzyło na murawie, ale wymyślić sobie kartkę, której nie było?
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 14:34 przez iczasopisma
cytat z dnia 6 maja 2019 17:21 przez seba23
cytat z dnia 6 maja 2019 05:04 przez iczasopisma


Sorry za pytanie zamiast typu, ale czy oglądał ktoś na żywo Śląsk w Sosnowcu? O co chodzi z tymi żółtymi kartkami? Wszystkie serwisy (SF/wp, flashscore) podają, że było 5 żółtych (3:2), ale buki (fortuna, totolotek) rozliczyły 4 kartki. Ktoś dostał poza boiskiem, czy jak?



Spotkania nie oglądałem ale na oficjalnej stronie Ektraklasy https://ekstraklasa.org/statystyki/matchcenter jest tylko żółta po stronie Śląska dla Mączyńskiego, nie ma dla Chrapka, zresztą na http://ekstrastats.pl/wp-content/uploads/2019/05/1819_34_ZSOSLA_FT.jpg też nie ma kartki przy Chrapku. Pewnie pomyłka na Flashscore.



Dzięki!



Dziwne to trochę, bo na transmisjach tekstowych z tego meczu pisali nawet za co Chrapek dostał tę kartkę (faul).

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/97324/zaglebie-s-lask-wroclaw



Niby można czegoś nie zauważyć, co się wydarzyło na murawie, ale wymyślić sobie kartkę, której nie było?



W sumie dziwna sprawa, na STS typ jest zaliczony jako wygrany, w kartkach 3:2 https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/wyniki/?resultDate=2019-05-05&amp;sport=184&amp;region=6502. Nie pozostaje Ci nic innego jak obejrzeć spotkanie od początku drugiej połowy, kartka niby była już w 49min to długo nie musisz oglądać i potem ewentualnie pisać reklamację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom