>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [19-20 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
ATLETICO - JUVENTUS
Bentancur - kartka - 3,65 - LVbet
Krótko i na temat. Za Khedirę cierpiącego na arytmię najprawdopodobniej zagra Bentancur. Biorąc pod uwagę fakt, iż gra jako środkowy pomocnik i jest odpowiedzialny za kasowanie kontrataków plus fakt, iż potrafi łapać dość głupie kartki, a i jest dość młodym zawodnikiem uważam, że w meczu z siłowym Atletico istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ujrzy kartkę (Allegri zapowiedział, iż będą chcieli kontrolować grę, więc okazji do kasowania kontr powinno być kilka).
Edit: Ale dlaczego Włosi zagrali jak cioty - zero agresji! - z najbardziej agresywną ekipą z całej Europy?? Jakby wyszli na Udinese... ????
 
L 3

luteros

Użytkownik
Schalke-Manchester City
typ: Aguero żółta kartka @5 Unibet

Witam, przeglądając dzisiejsze mecze wpadłem na pomysł, żeby poszukać zawodników, którzy są zagrożeni absencja na następny mecz. Celuje tutaj w Aguero, ma pewny pierwszy skład, Pep musi go oszczędzać, trzeba gonić liverpool w lidze. W lidze mistrzów w muare latwy rywal pewnie będą chcieli rozstrzygniąć to w pierwszym meczu, a Ramos tydzień temu pokazał, że wykartkowanie celowe gdy mecz już jest wygrany ma rację bytu.
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Atletico - Juventus
Patrząc na pierwszy rzut oka wydaje się, że dzisiejszy mecz będzie nudny jak flaki z olejem a mecz skończy się nędznym 0-0 lub jakimś wymęczonym 1-0 dla którejś ze stron. Patrząc jednak na ostatnie mecze gdzie wydawało się, że będą strzelać jak szaleni to te wszystkie tezy i przewidywanie można wsadzić między bajki. Nie wiem czemu niby akurat właśnie w tym meczu nie miało by być &quot;na przekór&quot; i może to właśnie ten mecz będzie lekko &quot;szalony&quot;? Co prawda Atletico to jest jakaś patologia..ale co by nie mówić są skuteczni. Juve z klei to absolutny hegemon ligi włoskiej i chyba nikt bardziej nie marzy o Champions League tak jak oni. Dlatego też uważam, że dla Juve każdy mecz w tych rozgrywkach będzie najważniejszym w sezonie i wejdą w ten mecz na 110%, nawet kosztem odpuszczenia czegoś w lidze krajowej, gdzie przewaga jest bezpieczna. Jak na moje Juventus dziś strzeli, żeby w rewanżu być spokojnym. Dlatego tez proponuję do gry:
over 1.5 @1.65 ✅
Juve wygra (remis brak zakładu) @1.89 ⛔
celne strzały over 8.5 @2 ⛔ 8...
więcej rzutów rożnych - X @6.70 (wydaje mi się, że fajny kurs za drobne, czemu by miało nie byc 3-3 lub 4-4) ⛔ 8-7..
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam! Wczoraj udało się trafić kartkę Kimmicha, aczkolwiek apetyt był na więcej. No cóż, dzisiaj znowu próbuję w meczu Atleti z Juve. Nie ma co się czarować, Gospodarze znani są z ostrej gry. Atletico gra u siebie i z pewnością się nie położy przed faworytem, bo za takiego w tym dwumeczu na pewno uchodzi Juve. Dzisiaj na bank pełna Wanda Metropolitano będzie nakręcać swoich do gry z mega dużym zaangażowaniem. No i jeszcze jeden czynnik, według mnie ultra ważny. Przyjeżdża ex-Madritisa, mało lubiany przez kibiców Materacy, boski, niepowtarzalny, jedyny w sowim rodzaju Cristiano Ronaldo. Już wiem, że Thomas, Godin i Gimenez(jeśli wyjdą w takim zestawieniu) nie omieszkają przypomnieć się staremu &quot;kumplowi&quot; zza miedzy z poprzednich sezonów. Pojedynków zabraknąć nie powinno między napadziorem Juve, a pitbullami Cholo Simeone. Przejrzałem jak to wyglądało w meczach między RM kiedy grał w nim CR7, a Atleti. Na 8 spotkań kiedy na przeciw Godnia (mojego faworyta do kartki dziś) stawał CR7, Urugwajczyk wyłapał 5 kartek. Może jakiś łokieć w powietrzu, kopnięcie od tyłu, żeby powstrzymać Portugalczyka, ale i przypomnieć mu, że nie jest mile widziany w tej części Madrytu.
Godin ż.kartka --&gt; TAK 3.2 Totolotek

I za mniejszą stawkę, ale z szansami na sukces według mnie oczywiście ????
Gimenez ż.kartka --&gt; TAK 3.2 Totolotek
Saul ż.kartka --&gt; TAK 3.2 Totolotek
Thomas Partey ż.kartka --&gt; TAK 2.95 Totolotek

Podobnie jak wczoraj, stawka min 20 zl przy kursie 2.0 i wzwyż gramy bez podatku.
Powodzenia Typerzy! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Atletico - Juventus 2:0
Ronaldo strzeli @3,05 Unibet ⛔

Ciężki mecz do typowania, po wczorajszym kiepskim dniu, gdzie jedynym słusznym kierunkiem okazały się rożne Bayernu dzisiaj postanowiłem pójść w inną stronę, a mianowicie, że bramkę zdobędzie Ronaldo. Ostatnie tygodnie pokazują, że już na dobre zadomowił się w Juve, w Serie A przewodzi klasyfikacji strzelców, natomiast w Lidze Mistrzów patrząc na jego statystyki z poprzednich lat jest katastrofa, tylko jeden gol i dwie asysty. Dzisiaj przyjeżdża do niedawnego rywala, zna ten stadion bardzo dobrze, strzelił Atletico podczas gry dla Realu 22 gole, znając jego ambicje liczę, że nie będzie to &quot;tylko&quot; kolejny mecz w pucharach, a będzie chciał się przypomnieć na hiszpańskiej ziemi, a najlepiej to zrobić strzelając bramkę, tym bardziej, że jedynego gola w tej edycji LM zdobył w listopadzie, chyba jeszcze nigdy w swojej karierze nie czekał tak długo na kolejnego gola, wiem, że oba zespoły mocno underowe, ale liczę, że nie zobaczymy drugi dzień z rzędu kolejnego 0:0, a z racji, że tak długo nie strzelił kurs na jego gola wywindował niesamowicie do góry, grzechem byłoby nie zagrać tego.

Schalke - Manchester City 2:3 (Aguero)
Aguero strzeli @1,78 Unibet ✅
Aguero powyżej 1,5 gola @4,75 Unibet ⛔
Aguero powyżej 2,5 gola @17,0 Unibet ⛔

Tutaj również postanowiłem spróbować zagrać na strzelca, wybór mój padł oczywiście na Argentyńczyka, który jest ostatnio w wybornej formie, w ostatnich 6 meczach tylko raz nie trafił do siatki, w tym czasie ustrzelił w Premier League dwa hattricki i to nie byle komu, bo Chelsea i Arsenalowi. Defensywa Schalke nie jest monolitem w Bundeslidze w 22 meczach straciła 32 gole, w Lidze Mistrzów w 6 meczach grupowych stracili niby tylko 4 gole, ale grupę mieli jedną z łatwiejszych. City w Anglii nie ma sobie równych jeśli chodzi o ofensywę, w 27 meczach zdobyli 74 gole, z czego 17 sam Aguero, który wespół z Salahem jest liderem strzelców w tamtejsze lidze, w Champions League ma w tym sezonie tylko 2 trafienia i podobnie jak w przypadku CR7 ma coś do udowodnienia, a forma z ostatnich tygodni tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że powinien wpisać się dzisiaj na listę strzelców nie koniecznie tylko raz. Za drobne spróbuję również jego hattricka, jeżeli ta sztuka udała mu sie ostatnio z zespołami z czołówki angielskiej Premier League to może również się udać ze średniakiem z niemieckiej Bundesligi. Jeżeli City właczy &quot;drugi bieg&quot; to powinni już dzisiaj cieszyć się z awansu do kolejnej rundy. Jednak po wczorajszych wynikach nic nie jest pewne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico vs Juventus (pow. 1,5 goli w meczu) + City kurs: 2,06 buk: Totolotek (bez podatku pow 20zł) ✅✅✅✅✅✅
Tak się zastanawiałem co by tu pograć i wymyśliłem coś jak wyżej... Kurs na over 1,5 bramek wydaje się niezły... Wiadomo 2 drużyny nastawione defensywnie i to jest ich kanon DNA, ale... mamy LM, mamy powrót do Madrytu Ronaldo... Myślę, że nadal mu pozostała chęć walki z odwiecznym derbowym wrogiem... Zrobi naprawdę wiele aby się pokazać... Z 2 strony jest też Griezmann, aktualny mistrz świata... Te formacje ofensywne robią wrażenie... Po za tym co by Atletico dało 0:0 nie mówiąc o gorszym wyniku... Mają jechać do twierdzy w Turynie bez żadnej zaliczki ? Bet pow 1,5 goli daje nam wejście tak bts jak i jakiejś większej wygranej jednego z zespołów... Co do City to jak tu pisaliście Schalke bardzo słabe... Przewiduje się nawet wysoką wygrana więc ja asekuracyjnie dałem czystą 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Atletico Madryt vs Juventus Turyn typ: 2/+1,5,Kurs:4,35 ⛔ :fortuna:
Po tym co ostatnio wyprawia w lidze Atletico nie mam wątpliwości że to spotkanie wygra stara dama .Zespół Alegriego gra bez zarzutów do tego mają zrowego i w pełni sił Ronaldo który na starcie daje im przewagę w tym meczu.Niespodziewam się zbyt dużo bramek wynik 0-2 jak najbardziej w zasięgu Juve które wg mnie może sobie zapewnić awans juz w pierwszym meczu .Atletico gra słabo i nie wierzę że będą wstanie na tyle się odpudować by rozbić Juventus na wanda metropolotano do zera.
Wynik:2-0
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Schalke - City
Rzadko kiedy gram LM, bo to nie jest żaden ciekawy rynek a tylko upchany po pachy januszami i tysiącami innych, którzy dopiero siedli do piłki po MŚ w Rosji, ale takich rodzynków jak Schalke w 1/8 to nie można sobie odpuścić. Oni są w tym miejscu tylko i wyłącznie dlatego, że łysy czy jakiś inny jego pomagier z mafii wylosował taką grupę, gdzie się spotkali mocarze z Łokomotiwiu Moskwa i Galatasary. Siłą rzeczy reprezentując najlepszą ligę w tej grupie jaką jest Bundesliga mieli niemalże nakaz awansu. Przecież tam nie ma pół napastnika w kadrze, ostatnim z krwi i kości był chyba Raul i Huntelaar. 70% posiadania zapewne przez City i tylko kwestia czy są wstanie trójkę walnąć czy będą spełnieni prowadząc przykładowo 2-0. Ostatni mecz grali 10 dni temu z Chelsea, bo teraz w weekend mieli wycieczkę do jakiegoś no nejma niejakiego Newport w ramach rodzimego pucharu o złote kalesony. Trzeba w tej rundzie oddzielić ziarno od plew.
Brak BTS @1,80 ⛔ 2-3
City i brak BTS @2,1 ⛔
Over 2,5 i brak BTS @4,33 wszystko 365 ⛔
Być może jak mają kogoś wyczyścić to żółta Fernandinho 3,25 ✅ 43&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Fernandinho kartka x Ronaldo gol
AKO: 9.8/milenium

Delikatnie, bo to tylko na lepsze oglądanie. Fernandinho jest zagrożony zawieszeniem przed kolejnym spotkaniem, a Ramos pokazał, że przy dobrym wyniku Ci najwięksi lubią sobie pospekulować i pokombinować. Ja spodziewam się wygranej City i dobrego wyniku przed rewanżem, więc kartka możliwa, a to, że Fernandinho gra w bardzo newralgicznym miejscu boiska to tym bardziej wydaję mi się, że kartka jest możliwa. Do tego bramka Criska, bo to kat Atletico, a w tym momencie ma tylko 1 gola w tej fazie LM. Dla mnie dubelek ciekawy i do wejścia.
 
R 69

rafaelll

Użytkownik
Atletico- Juve wynik końcowy 1-2 na bet-at-hom.com kurs 11.53
Skąd ten typ? Ekipa SImeone nie strzela zbyt wielu bramek czy to w lidze czy pucharach ale patrząc na ich słabą grę uważam, że jednak dziś trafią tą jedną bramkę, natomiast Juve gra na 100% od pierwszej do ostatniej minuty i tutaj liczę z ich strony na 2 bramki w tym jedną autorstwa nowej gwiazdy Serie A ????
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Schalke 04 - Manchester City @ 1.35 /forbet
Atletico Madryt - Juventus Poniżej 2.5 bramki @ 1.40 /forbet
Kurs całkowity:1.890
Co tu dużo pisać skoro już tyle napisane zostało, Shalke słabe w porównaniu do dzisiejszego rywala i nie powinno ugrać nawet remisu. Natomiast drugi typ jak wiadomo, ostro defensywne dwie drużyny, Juve na wyjazdach minimaliści, choć to LM ale tutaj nie ma prawa paść więcej niż 2 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom