>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

P 9

plokin

Użytkownik
Skoro Barnet zmienili trenera od ostatniego spotkania, to dzisiaj nastąpi szybkie porównanie prac tych dwóch ludzi. Dzisiaj mają rewanż u siebie za porażkę z 26 grudnia.
Ebbsfleet jest prawie tak samo bramkostrzelne u siebie, jak na wyjeździe. 26 grudnia wygrali, ale ostatnia drużyna zdołała im wbić dwie bramki - over wysoce prawdopodobny ????
Analogiczna sytuacja z Wrexham, gdzie rozbili przeciwników u siebie 5:1. Na wyjeździe strzelają dwa razy mniej bramek, ciekawe czy gospodarz się postawi.
Dover niby blisko swojego przeciwnika w tabeli, ale jednak u siebie potrafią postawić się sporo lepszym przeciwnikom. Tracą sporo bramek i na wyjeździe nie błyszczą.
Stockport gra równo, bez różnicy na jakim boisku. Gospodarze strzelają bardzo dużo (2 miejsce w lidze), ale też sporo bramek tracą. Ostatnio wygrali ze Stockport w 2013 roku, wygląda na to, że pewnego poziomu nie są w stanie przeskoczyć.
Southport rozbiło przeciwnika gładko u siebie, a bilans mają lepszy na wyjazdach (gdzie zremisowali z liderem tabeli). Wygrana gości po takim kursie, jest warta ryzyka zdecydowanie.
Hendon strzela tyle samo, co traci. Mieli jeden przebłysk w grudniu, a wcześniej ich dobra seria, to dopiero październik. Według listy strzelców mają ludzi od zdobywania bramek (jeśli nadal znajdują się w składzie). Dziwnie ta czerwień wygląda w ich przypadku.

Tak sobie dopisałem swoje kilka groszy z chwili wolnego czasu. Do tej pory tylko obserwowałem te typy z niższych lig. Przy okazji dwa pytania mam. Długo już &quot;siedzisz&quot; w tych ligach? Czy 1 stycznia może być w ogóle w jakimś stopniu powodem do faworyzowania gospodarzy w rozgrywkach tego dnia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Winny jestem rozliczenie wczorajszego dnia, który jeżeli chodzi single był bardzo udany i kilka naprawdę fajnych kursów trafionych, ale niestety dobór meczy w dublach powoduje, że Nowy Rok zaczynam od minusu.
Bilans dnia ⛔ 1.16
Bilans stycznia ⛔ 1.16
Bilans tematu ✅ 127, 89
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W odpowiedzi na pytanie kolegi pięterko wyżej.
Niższe ligi Anglii gram już kilkunastu sześciu lat. Na początku była to jedynie National League ( 5 liga) a dopiero chyba trzeci sezon gram również 6, 7 i 8 ligę.
Co do faworyzowania gospodarzy, to w żaden sposób nie można tego odnosić do dnia 1 stycznia. Można mieć pewne przemyślenia w tym temacie jeżeli chodzi o kolejki ligowe rozgrywane w środku tygodnia w ligach 7 i 8, bo tam raczej nie ma kontraktowych zawodników jedynie semi-profi, którzy czasami na dłuższe wyjazdy nie jadą z powodów pracy zawodowej, ale to też nie jest reguła.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj tylko jedna propozycja z mojej strony
# 017
Southern League South Division godzina 20.45

Metropolitan Police (6) - Beaconsfield Town (7) FT 3-1
▶ Metrooplitann wygra @ 2.00
(4/5)
✅ 4

Policjanci mieli ostatnio dwa remisy z rzędu w dwóch meczach wyjazdowych wiec teraz na własnym boisku gdzie do tej pory spisywali się doskonale (7-2-1 bramki 24-16). Ta ekipa ma najmniej rozegranych meczy ligowych o cztery mniej od liderów a tracą 11 punktów.
Beaconsfield mieli dobry początek sezonu ale potem spuścili z tonu. Teraz co prawda dwie wygrane w dwóch ostatnich meczach ale zagrali przeciwko bardzo słabymi ekipami Staines (22) i Besingstoke (19). Ogólnie na wyjazdach nie zbyt ciekawe 4-2-3. To wygląda jak domowa wygrana Policjantów.
Bilans dnia ✅ 4
Bilans stycznia ✅ 2.84
Bilans tematu ✅ 131, 89
 
joj 12

joj

Użytkownik
Mam banalne pytanie Panie Zbigniewie, czy ogląda Pan w miare na bieżąco mecze zainteresowanych drużyn z niższych lig angielskich? Jeśli tak to które streamy Pan poleca? ???? Pozdrawiam
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Pytanie jak pytanie.
Niższe ligi transmituje stacja BT Sport, zazwyczaj jest to jedno, dwa spotkania w tygodniu.
Można znaleźć streama na Stream Sport Hunter.
Skróty niektórych meczy można też znaleźć na Youtobe na kanałach klubowych.
Generalnie staram się na bieżąco czytać. Doskonale opisane te ligi są również tutaj.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
# 017
Southern League South Division godzina 20.45

Metropolitan Police (6) - Beaconsfield Town (7) FT 3-1
▶ Metrooplitann wygra @ 2.00
(4/5)
✅ 4

Policjanci mieli ostatnio dwa remisy z rzędu w dwóch meczach wyjazdowych wiec teraz na własnym boisku gdzie do tej pory spisywali się doskonale (7-2-1 bramki 24-16). Ta ekipa ma najmniej rozegranych meczy ligowych o cztery mniej od liderów a tracą 11 punktów.
Beaconsfield mieli dobry początek sezonu ale potem spuścili z tonu. Teraz co prawda dwie wygrane w dwóch ostatnich meczach ale zagrali przeciwko bardzo słabymi ekipami Staines (22) i Besingstoke (19). Ogólnie na wyjazdach nie zbyt ciekawe 4-2-3. To wygląda jak domowa wygrana Policjantów.
Bilans dnia ✅ 4
Bilans stycznia ✅ 2.84
Bilans tematu ✅ 131, 89
I Policja Angielska pokazała klasę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
joj 12

joj

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedz Panie Zbyszku i jeszcze mam takie pytanie jak to Pan widzi ze swojego punktu widzenia i doświadczenia odnośnie własnie tych nizszych lig z krajów typu Anglia, Niemcy, Włochy. Czy po tylu latach &quot;siedzenia&quot; w tym temacie, zauważa Pan jakieś powtarzające się okresy w sezonie rok w rok, że że tak powiem ciężko jest wyjść na plus?? Nie wiem jak to opisać słowami, może na swoim bardziej przykładzie(może to troche moja fanaberia bo nigdy poważnych statystyk nie prowadziłem). Mianowicie trochę grywam jako &quot;niedzielny&quot; typer już parę lat, to niestety zauważyłem w wyższych ligach, że praktycznie nie opłaca się wchodzić np w początku sezonu(sierpien, wrzesien -zespoły po okresie przygotowawczym, przebudowach i rózne cuda) czy też końcówki sezonu, gdzie zazwyczaj underdogi potrafią sprawiać masę niespodzianek gryząc trawę w walce o utrzymanie. W skrócie czy ma Pan w tych &quot;niższych&quot; ligach okresy na podstawie doświadczeń wcześniejszych, że odrazu zapala się Panu czerwona lampka, &quot;o, to znowu będzię ciężki okres ze względu na pogodę w Anglii i wiele innych czynników&quot; i że najlepiej odrazu odpuścić bądź grać lekko w oczekiwaniu przykładowo na ustabilizowanie/wykrystalizowanie się sytuacji w tabeli itd..itp.. ???? ?
PS. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych typowaniach, tymbardziej podziwiając bo widać, że ma Pan chłodniejszą głowę niż ja do tej bukmacherki a to duży atut ????
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Mam prośbę... nie Panie bo czuję się jeszcze bardziej stary. Przepraszam, ze dopiero dzisiaj odpowiadam ale jakoś zle zniosłem Sylwestra i Nowy Rok, a jeszcze żeby było do śmiechu, musiałem kaloryfer w domu wymienić bo przeciekać zaczął z Nowym Rokiem ????
Napiszę tak, może trochę Cię zaskoczę, ale na niższych ligach trudno nie wyjść na plus. Bukmacherzy po prostu nie zbyt poważają te ligi i dają czasem astronomiczne kursy. Popatrz na single z Nowego Roku i te trafione kursy &gt;@ 3.00. Dla mnie były to oczywiste do zagrania. Owszem nie za 5/5 ale nie zastanawiałem się długo. Ogólnie kiedyś grałem co wszyscy. ale doszedłem z &quot;wiekiem&quot; do wniosku, że główne ligi to kanał. Tam nawet jak są nieobecności, zawieszenia to na ławce jest kilkunastu gości czasem lepszych od tych co graja na co dzień. W niższych ligach kiedy wiesz gdzie szukać możesz znaleźć informację o nieobecnościach, problemach finansowych a to jest bardzo ważne szczególnie w Anglii, bo tam trochę inaczej jest. Sa tak zwane czasowe wypożyczenia, na tydzień, miesiąc. Absolutnie nie ograniczone okienkiem transferowym. Długo gadać to inny świat. Jak mieszkałem tam przez prawie 6 lat byłem świadkiem, ze klub który grał dno nagle ma kilku nowych graczy i gra świetnie. Nie mam okresów typowania... może za wyjątkiem Włoch, bo tam cuda od kwietnia się dzieją. Nie mam czerwonej lampki, wystarczy być na bieżąco, w czytaniu i nie podniecać sie Dorttmundami Chelsea, Liverpoolem, Barcelonami a grać systematycznie swoje. Jak Barcelona płacąca @ 1.15 wywali kupon to od razu wku***nie i jakieś teorie spiskowe. Jak mi wywali kupon ktoś z niższych lig za kursy powyżej @.2.00 to się zdenerwuje, ale bez spinania się inne wejdą i jak widzisz ostatnio na singlach w Nowy Rok byłbym na dużym plusie, a tam kursy były wysokie. Wywaliły mnie duble na niskich kursach... Ale to własnie magia bukmacherów... kiedyś mnie wywalił pewniak w NBA @1.02, bo musiałem dodać zdarzenie do kuponu, a weszły wysokie kursy... Nie sugeruj się kursami, unikaj tych popularnych meczy, znajd sobie własną nisze i nie typuj wszystkiego. Ja prcz tych niższych lig trochę sie znam na Skandynawii, unikanej jak ogień przez wielu, ale kiedy śledzisz te ligi raczej nie zaskakuja. No to sobie napisałem trochę...
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 105

legolas

Użytkownik
Kto i dlaczego zbanował dziadka?
Gość robi dobra robote, zna się wmswoim fachu jak mało kto na tym forum i ma bana? Gdzie tu sens, gdzie tu logika?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
Było tutaj na tym forum kilku naprawdę dobrych typerów takich jak Ty i nagle oni zniknęli i obawiam się żeby tak z Tobą nie było bo znakomicie typujesz a &quot;ONI&quot; tego nie lubią a po za tym gratulacje!!!
Chyba naprawdę coś jest na rzeczy !!!
 
joj 12

joj

Użytkownik
w każdej dziedzinie jest tak, że jak ktoś &quot;niewygodny&quot; to się go ucisza ???? nie sugeruje, że w tym przypadku akurat tak jest ale kto wie..
 
D 27

dzymek

Użytkownik
wydaje mi sie ze dziadek po prostu jakis punkt regulaminu zlamal. Pamietajcie ze ma swojego bloga i moze go dzis reaktywuje ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mimo upomnień w dalszym ciągu łamał regulamin forum. Ban jest czasowy i ma szansę na zmianę i powrót po tym czasie.
w każdej dziedzinie jest tak, że jak ktoś &quot;niewygodny&quot; to się go ucisza ???? nie sugeruje, że w tym przypadku akurat tak jest ale kto wie..
Akurat Ty sam mnie wypytywałeś jaki jest powód zbanowania tego użytkownika więc po co tworzysz teorie spiskowe skoro znasz prawdę?
 
joj 12

joj

Użytkownik
sorry, nie tworzę, tylko przeanalizowałem i nadal nie wiem którą &quot;konkurencję&quot; reklamuje dziadek, ale możliwe, że przeoczyłem.. nie znam całej historii i nie wiem co jest uznawane za krwiożerczą konkurencję
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
To podajcie do ogólnej wiadomości powód bana.
Ps sami(admini) doprowadzacie te forum do poziomu 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Mimo upomnień w dalszym ciągu łamał regulamin forum. Ban jest czasowy i ma szansę na zmianę i powrót po tym czasie.
Akurat Ty sam mnie wypytywałeś jaki jest powód zbanowania tego użytkownika więc po co tworzysz teorie spiskowe skoro znasz prawdę?
Na ile dostał?
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Bo wychodził na plus i my dzięki niemu także to dostał bana !! DZIĘKUJE w takim razie ! opuszczam to forum a środki z polskich bukmacherów także do zera wypłacam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Bo wychodził na plus i my dzięki niemu także to dostał bana !! DZIĘKUJE w takim razie ! opuszczam to forum a środki z polskich bukmacherów także do zera wypłacam !
Pisałem kiedyś że ten gościu długo na tym forum nie posiedzi bo stał się niewygodny ze swoimi znakomitymi typami,ale on tutaj był nie pierwszy i nie ostatni co znikli na stałe!!! Pozdrawiam!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom