>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Worldsy 2017 - League of Legends

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
3-2 dla SKT, każdy chciał ostrożnie rozegrać i jednak wydaje mi się, że doświadczenie wygrało ale RNG naprawdę dobrze się zaprezentowało.
Skopali draft na 5 mapie, a w 4 grze mogli spokojnie wygrać gdyby nie pochopne decyzje. SKT jednak w finale, ale z SSG będą mieli jeszcze trudniej. Jakoś nie wierzę, żeby jutro WE stawiło opór, jedna mapa dla Chińczyków to maks.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Trwa drugi półfinał, na ten moment 2-1 dla Galaxy i przed nami 4 mapa.
Bliżej stawianego przeze mnie finału - SKT - Samsung ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dziwne, bo jak dla mnie Faker na tych mistrzostwach nie gra wybitnie. Zdarzają mu się błędy, jak dla mnie to Bang gra już o wiele lepiej w SKT na przestrzeni całego turnieju. Jeżeli chodzi o SSG to zdecydowanie CuVee największą robotę robi. Tutaj jest value wg mnie jak kurs jakiś zacny, bo w SKT nie ma się co oszukiwać Huni gra słabo i taki CuVee może się wybić w finale na nim (jeśli wygrają całe mistrzostwa) i wtedy on ma szanse na MVP. Co do kursów to chyba odpowiednio wystawione, jednak nie wiem czy czasem nie spróbuję SSG.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dziwne, bo jak dla mnie Faker na tych mistrzostwach nie gra wybitnie. Zdarzają mu się błędy, jak dla mnie to Bang gra już o wiele lepiej w SKT na przestrzeni całego turnieju. Jeżeli chodzi o SSG to zdecydowanie CuVee największą robotę robi. Tutaj jest value wg mnie jak kurs jakiś zacny, bo w SKT nie ma się co oszukiwać Huni gra słabo i taki CuVee może się wybić w finale na nim (jeśli wygrają całe mistrzostwa) i wtedy on ma szanse na MVP. Co do kursów to chyba odpowiednio wystawione, jednak nie wiem czy czasem nie spróbuję SSG.
Podobnie sądzę co do Fakera i także wcześniej pisałem, że CuVee robi robotę i myślę, że to on w przypadku wygrania przez S8 mistrzostw może nim zostać po kursie na ten moment - 11.00 (Tak jak Ambition)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
A moim zdaniem SSG jest tutaj sporym faworytem. SKT ślizgało się troche po tym turnieju, 2:1 z Misfits, żeby potem wygrać 3:2 i to samo z RNG. SSG pokazało dominacje w meczu z Longzhu że jest mocnym faworytem tego turnieju. RNG samo przegrało sobie grę oddając tyle razy Galio dla Fakera oraz odpuszczając objectivy za darmo.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A moim zdaniem SSG jest tutaj sporym faworytem. SKT ślizgało się troche po tym turnieju, 2:1 z Misfits, żeby potem wygrać 3:2 i to samo z RNG. SSG pokazało dominacje w meczu z Longzhu że jest mocnym faworytem tego turnieju. RNG samo przegrało sobie grę oddając tyle razy Galio dla Fakera oraz odpuszczając objectivy za darmo.
S8 przejeżdżając się 3-0 po zwycięzcy LCK powinno dać wiele do myślenia a także wynik z przed roku nie przypadkowy. Zapowiada się fantastycznie ale osobiście mam nadzieję, że Fakerek coś innego picknie niż Galio : D
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na SSG w finale ? Kurs u niektórych buków dochodzi do 2,6 , a moim zdaniem SKT nie jest tak zdecydowanym faworytem, widać było dużo błędów w ich ostatnich grach i nie wydaje mi się, że zdobędą kolejne MŚ z rzędu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na SSG w finale ? Kurs u niektórych buków dochodzi do 2,6 , a moim zdaniem SKT nie jest tak zdecydowanym faworytem, widać było dużo błędów w ich ostatnich grach i nie wydaje mi się, że zdobędą kolejne MŚ z rzędu
Na Becie mam po 2.62 (teraz też chyba taki jest) , przed MŚ postawiłem na SKT za 2.50 więc u mnie na plus i taki będzie i gruby kurs za Koreę 1.22 też wszedł ????
Tak naprawdę szansę po równo z przebiegu mistrzostw według mnie więc chyba warto.
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Można też zagrać grubiej mapy ???? Kursy nie są złe, ja gram na Polskich bukach wiec w porównaniu z kolega który gra na BET 365 to jest niebo a ziemia ale trzeba jakoś sobie radzić. Co myślicie o +4.5 mapach? Ja myślę że to będzie pełne BO5. Ciężko typować zwycięstwo którejś z drużyn. Bądźmy szczerzy patrząc na spotkania eliminacyjne to nic nie przemawia za SKT, bo SSG wygląda świetnie, w sumie jedynie co musieli by przygotować to draft. Jeśli dobrze zdraftują SKT to już w champion select&#39;cie gry będą zamknięte, bo te drafty ze strony SKT nie były świetne. Jest jeszcze jedna opcja. Ze SKT wszystkie asy zatrzymało na finał, ale akurat w ten scenariusz wierze najmniej. Meta to meta i ciężko jest jakoś teraz na nią odpowiedzieć. Według mnie w tych grach bardzo ważny będzie Peanut o ile zagra ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Można też zagrać grubiej mapy ???? Kursy nie są złe, ja gram na Polskich bukach wiec w porównaniu z kolega który gra na BET 365 to jest niebo a ziemia ale trzeba jakoś sobie radzić. Co myślicie o +4.5 mapach? Ja myślę że to będzie pełne BO5. Ciężko typować zwycięstwo którejś z drużyn. Bądźmy szczerzy patrząc na spotkania eliminacyjne to nic nie przemawia za SKT, bo SSG wygląda świetnie, w sumie jedynie co musieli by przygotować to draft. Jeśli dobrze zdraftują SKT to już w champion select&#39;cie gry będą zamknięte, bo te drafty ze strony SKT nie były świetne. Jest jeszcze jedna opcja. Ze SKT wszystkie asy zatrzymało na finał, ale akurat w ten scenariusz wierze najmniej. Meta to meta i ciężko jest jakoś teraz na nią odpowiedzieć. Według mnie w tych grach bardzo ważny będzie Peanut o ile zagra ????
Także myślę, że to złe nie jest i chciałbym aby tak to wyglądało jak z przed roku, ogromna przyjemność było oglądać 5 map.
Pinek wyciągnie Lee Sina ????
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
O ile zagra od początku ???? Ja wolę Orzeszka, jest nieprzewidywalny czyta grę enemy junglerów robi fajna wizję i super współpracuje z Fakerem. Za to Blank gra zbyt statycznie, dużo daje się czytać mało agresywnie gra mechaniki tez nie są na najwyższym poziomie. Z Peanutem gierki są ciekawsze ????
 
hafago 0

hafago

Użytkownik
Też raczej postawię na SSG. Warto zobaczyć że jeszcze nie przegrali meczu pomijając porażki na chaotycznie grające drużyny chińskie. Są bardzo pewni w standardzie a to tego SKT T1 nie są obecnie drużyną, która dominuje early game, z czym SSG ma czasem problem.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Samsung Galaxy wzięło rewanż za ubiegłoroczną porażkę i przejechało się po SKT 3-0 zgarniając Puchar!
Najlepszy zawodnik - Ruler.
Szkoda iż w trakcie niestety forum nie działało ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
w koncu ktos sie uporał z tym skt
Ostatnie 5 lat to 3 zwycięstwa SKT oraz 2 Samsunga.
Teraz Pinek odchodzi z SKT, Jankos, Ignar i paru innych graczy więc następny sezon już zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom