>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.12.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Ja jestem ciekawy co wy możecie wiedzieć o motywacji poszczególnych zespołów. Czytam jak piszecie, że temu albo tamtemu klubowi brakuje motywacji by wygrać kolejny mecz. To LM, same rozgrywki w tym pucharze są jakąś motywacją. Nie ważne czy jest szansa a wyjście czy już nie.
Dokładnie. Dlatego idę po najłatwiejszej linii oporu. Nie sądzę, że ekipy pewne awansu usiądą na tyłkach na murawie czekając aż czas przeminie. Rzekłbym tym bardziej! Bowiem nie będzie presji i będzie można zagrać na luzie pokazując swe umiejętności.

BARCA + CITY + PSG PO MINIMUM DWIE BRAMKI = 2,27

Barca - co tu dużo ukrywać, derby się nie udały, od dwóch meczów u siebie Katalończycy nie wygrali, będą rotacje, jednak Borussia gra jak gra, więc...

City - niczym Barca draśnięci po ostatnim meczu ligowym, dawno u siebie nie strzelili tej dwójki, więc...

PSG - również przegrali ostatni mecz ligowy, nie widzę innej opcji...

Kto jest pewny niech wybiera także 1/1 na poszczególne ekipy.

⛔ech te szejki szajsy 8minuta i dalej nic ????
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Skład Bayernu
Neuer - Rafinha, Hummels, Alaba, Bernat - Thiago, Vidal, Costa, Sanches, Robben - Lewandowski
 
K 19

krychaj5

Użytkownik
Macie może jakąś stronkę z ofocjalnymi składami każdej drużyny, bo nawet na stronie Uefa nie znalazłem
Polecam oficjalne fanpage druzyn tam podają składy.
PSG:
Areola - Maxwell Silva Marquinhos Meunier - Motta Matuidi - Di Maria Ben Arfa Lucas - Cavani
Tak więc gram over 3,5 w meczu z Ludogorets @2,0 bet365
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
co do Bayernu to mocne składy z obu stron, mecz o pietruszkę, może być wesoło i może przyłożyć w over 2.5 lub bts?
mi się podoba skład Arsenalu. nie grają o nic (chyba nikt nie wierzy w potknięcie PSG), prócz 1,5mln, a w składzie Sanchez, Ozil, Ramsey, Xhaka, Kościelny. nie wygląda to na jakieś super rezerwy, a @2.1 wygląda dość nieźle.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • Basel - Arsenal @2.10 ✅✅✅ Meczu nie oglądałem, wynik 1-4, dziękuję.

Nie mogę edytować posta wyżej, klikam w edycję i po chwili siada mi cała strona, więc wrzucam nowego posta. Składy znane - Wenger cały czas liczy na potknięcie PSG i dzisiaj o dziwo wystawił mocniejszy skład niż to się wszystkim wydawało. Od początku między innymi Ozil oraz Sanchez, który jest w niesamowitym gazie pokazując to w ostatnim spotkaniu z West Hamem, gdzie strzelił trzy gole. Basel gra o LE, ale nie oszukujmy się - jeżeli Arsenal od początku narzuci swój rytm i zacznie prowadzić grę, to większych szans nie widzę, nawet na remis. Kursik zachęca do gry. Grane w b365
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
co do Bayernu to mocne składy z obu stron, mecz o pietruszkę, może być wesoło i może przyłożyć w over 2.5 lub bts?

mi się podoba skład Arsenalu. nie grają o nic, prócz 1,5mln, a w składzie Sanchez, Ozil, Ramsey, Xhaka, Kościelny. nie wygląda to na jakieś super rezerwy, a @2.1 wygląda dość nieźle.
Super rezerwy może to nie są, ale gra Gabriel na boku obrony, Gibbs który w tym sezonie gra mało, do tego Perez Martinez i Iwobi, który w ostatnim czasie nie zachwyca. Jak dla mnie 1X, mimo to, że kibicuję Arsenalowi jest bardziej prawdopodobne.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Gabriel w ostatnim meczu grał już na PO, także skoro się sprawdził to czemu nie. na Gibbsa Boss stawia w miarę często w LM (choćby dwa mecze z Ludo, ostatni z PSG). Perez i Iwobi faktycznie się zgodzę, ale w obwodzie jest i Oxlade, jest Walcott, Giroud.
nie chcę zakrzywiać rzeczywistości i oczywiście Arsenal może przejść koło meczu obok walczących Szwajcarów, ale mimo wszystko @2.1 wygląda wg mnie dobrze przy takim składzie.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Bayern-Ateletico btts 1,95 betclic
Składy już są więc gramy, obie ekipy w składach z najważniejszymi zawodnikami Lewandowski Griezman Carassco czy Diego Costa, myśle że Bayern musi ruszyć bo nie wygrał w tym sezonie jeszcze meczu z rywalem ze ścisłego europoejskiego TOP, bramki traci regularnie stad też taki typ.. Ostatni mecz w Monachium 2;1 dla gospodarzy liczę na powtórkę.. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom