>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Graj o Porsche

cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Tak odświeżam temat, ale przeglądałem strone sts i natknałem sie na zwyciesce konkursu BMW i widze ku dziwieniu bohatera tematu, Gośc znowu wygrywa samochód. Czytam o mistrzostwach polski typerów StS i uzytkownik WsparcieSTS pisze cos takiego &quot;Finał. Wszyscy mają stan po 500 PLN. Od 19:30 do 21:00. Wygrywa ten, który ma najwięcej kasy. Dawid z 500 PLN w finale zrobił ponad 1400 PLN. I wygrał 30.000 PLN&quot;
Czy to znowu poraz trzeci bohater tematu?
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Tak odświeżam temat, ale przeglądałem strone sts i natknałem sie na zwyciesce konkursu BMW i widze ku dziwieniu bohatera tematu, Gośc znowu wygrywa samochód. Czytam o mistrzostwach polski typerów StS i uzytkownik WsparcieSTS pisze cos takiego &quot;Finał. Wszyscy mają stan po 500 PLN. Od 19:30 do 21:00. Wygrywa ten, który ma najwięcej kasy. Dawid z 500 PLN w finale zrobił ponad 1400 PLN. I wygrał 30.000 PLN&quot;
Czy to znowu poraz trzeci bohater tematu?
Ten kupon, który trafił na ME wliczał się do rankingu sezonowego, więc nic dziwnego, że go wygrał... Jednym kuponem wygrał 2 samochody i kupę kasy.
A ten Dawid co wygrał w mistrzostwach to nie ten... No człowieku wystarczy wejść w galerię.:grin:
 
Do góry Bottom