>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 46: Montevideo, Toyota, Champaign, Brescia

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
TODAY, 23:00, Montevideo challenger, semifinal, clay
A. Molteni/D. Schwartzman - I. Cervantes/M. Vervoort @ 1,65 bwin ✅
Solidna para Argentyńska.Rank (60/163) Molteni dobry deblista Rank 60 i Diego,który ostatnio w świetnej formie singlowej.Wygrana na mączce Barranquilla challenger,finał w Antwerpi przegrany z Gasquetem. Tutaj w Urugwaju w dwóch spotkaniach przegrał zaledwie 5 gemów.O 19.30 gra pojedynek singlowy,w którym jest zdecydowanym faworytem.No a w deblu z Moltenim na ostatnich 10 meczy wygrali 7,wiec już trochę razem pograli.W drodze do półfinału gładko wygrywali spotkania.Schwartzman i Molteni to przede wszystkim zawodnicy ograni w ATP.
Ich przeciwnicy to para I. Cervantes/M. Vervoort. Rank (132/211).Cervantes o 19.30 gra trudny pojedynek z Berloqiem. Jego kompan deblowy to dla mnie zawodnik mało znany.W singlu w tym roku przegrał wszystkie z 7 rozegranych spotkań i to z bardzo przeciętnymi grajkami.W deblu trochę lepiej,ale gra niewiele.Warto dla tego typu obserwować mecze singlowe Diego i Inigo.Można będzie określić ich formę,poziom zaangażowania i zmęczenia.Myślę,że typ warty pogrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
20.11.2016, 01:30, Montevideo challenger, final, clay
A. Molteni/D. Schwartzman - F. De Paula/C. Garin @ 1,3 bwin w.o.
Argantyńska para wczoraj zgodnie z moimi przewidywaniami gładko wygrała półfinał tracąc zaledwie trzy gemy.Są pewni swego w tym turnieju.Dzisiaj przeciwnicy jeszcze słabsi. F. De Paula/C. Garin Rank (280/540).Garin niespodziewanie wygrał z Almagro w pojedynku singlowym.Schwartzman gra z Berloqiem,mecz tych panów już za chwilę.Spodziewam się pojedynku trzysetowego i kilku przełamań.Wczoraj zarówno Berloq, jak i Diego nie byli zbyt pewni przy swoich serwisach.Zobaczymy.Kurs na debla nie za wysoki,ale można do czegoś dorzucić ;)
Diego w wyśmienitej formie singlowej.Tym lepiej dla typu.Wygląda na to,że warto postawić na niego w jutrzejszym finale
Silva Dutra Rogerio - Schwartzman Diego Sebastian @1,37 bet365 ✅
20.11.2016, 17:00, Brescia challenger, final, indoors
Luca Vanni (ITA) - Laurynas Grigelis (LTU) @ 1,67 bwin ✅
Niespodziewany finał.Myślę,że Włoch u siebie będzie zmotywowany na ten mecz.Wygląda bardzo dobrze na serwisie.Miał zdecydowanie trudniejszą drogę do tego finału.Jeśli nie powstrzymał go Tommy ani Lucas,to Laurynas tym bardziej nie powinien...choć h2h 0-2,stat indoors (7/7-15/4).Ranking (206-355).Liczę,że rozpędzony Włoch wygra i będzie to ciekawy finał
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Vanni - Grigelis 1 1.70 Unibet 5/10 67 64 76 ✅ ✅ ✅
Vanni zrobił już dosłownie wszystko aby zdobyć ten Challanger, pokonał jak kolega wyżej wspomniał klasowych graczy i myślę, że własna publika, finał - tu nie będzie żadnego odpuszczania. Vanni oczywiście będzie prowadził grę ofensywną tak jak i Grigelis, a więc będzie to taki pojedynek bardziej w stylu dyspozycji dnia, ale trzeba zauważyć fakt, że Grigelis ma tutaj pełno pojedynków rozegranych, bo od 12-tego grał tutaj kwale, a nie były to mecze krótkie.
Vanni powinien zmiatać serwisem i czekać cierpliwie na słabszy gem Litwina, myślę, że spokojnie to nadejdzie i na koniec to Włoch wygra turniej w Brescii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom