>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy [19 marca 2015] - rewanże

Status
Zamknięty.
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Mam pytanie , nie wiecie kto będzie rozjemcą w spotkaniu Ajaksu z Dnipro bo nie mogę nigdzie sie doszukać tej informacji .
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Roma - Fiorentina
Jedno z najciekawszych dzisiejszych rewanżów. Roma w kryzysie to jest ubrane w najdelikatniejsze słowa jakich można użyć. Na ten moment w tej drużynie nic nie funkcjonuje od założeń taktycznych po grę każdego z osobna. Co prawda ostatnim razem zaufałem po raz ostatni Romie, gdy grali u drwali w Veronie z Chievo, jaki wynik był każdy zainteresowany wie. Jeden strzał obok słupka Gervinho na tyle ich było wtedy stać - tak było 11 dni temu, teraz jest tylko gorzej.
Mówiąc szczerze, przy 1-0 gdy prowadziła Fiorentina po pierwszej połowie tydzień temu miałem już przekreślić definitywnie ekipę Garcii tymczasem najpierw zmarnowany karny przez Ljajica i później kolejny raz już ratujący stały fragment gry i główka Keity, który w niemalże identyczny sposób ratował Romie remis z Juventusem.
Kurs na awans zdecydowanie value, tutaj Fiorentina potrzebuje jednej bramki by mieć awans, przy ewentualnym remisie jest dogrywka nie ma jakiejś wygórowanej sytuacji jaką mieli chociażby we wtorek Arsenal czy wczoraj City, gdzie jedna a nawet dopiero dwie bramki były kontaktem do gry o awans. Fiora w tym sezonie bardzo mocna, praktycznie w ostatnim okresie odpuścili sobie tylko mecz w Rzymie z Lazio, gdzie wyszło 0-4 w plecy. A tak była wygrana konfrontacja z Tottenhamem --&gt; w Mediolanie z Interem, gdzie w końcowym momencie kończyli w dziewiątkę --&gt; wygrany pierwszy półfinał w Turynie z Juventusem ! --&gt; Kolejna drużyna z Mediolanu odprawiona z kwitkiem czyli z 0-1 Milanu zrobiło się na koniec 2-1 i 3 pkt zostały we Florencji. O jeszcze jednym meczu wspomnę, mianowicie o ćwierćfinale Coppa Italia, który odbył się w Rzymie gdzie Roma podejmowała właśnie Fiorentinę jak się skończyło wiadomo 0-2 dla gości. Kryzys w jakim znajduje się Roma nie przejdzie ani teraz ani w najbliższej kolejce bo i Cesena nie da sobie w kaszę dmuchać z tak słabą drużyną jaką są w tej chwili.
awans Fiorentiny 2,75 ✅
bet 365
Już w przerwie bo Roma tu nawet pół bramki nie strzeli, błąd Skorupskiego to tylko dopełnienie tego co tam się dzieje choć szkoda chłopaka przy tym wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ajax - Dnipro
Tutaj sprawa ma się prosto. Ajax przegrał pierwszy mecz na wyjeździe więc dziś musi od pierwszej minuty zaatakować. Sprawa będzie o tyle ułatwiona, że do Amsterdamu nie przyjadą wykartkowani Fedecky, Rotan oraz Zozulia, a więc trzech podstawowych zawodników z kapitanem na czele. Dodatkowo dalej kontuzjowany jest Mazucha.
Pod znakiem zapytania stoi również obecność menedżera Dnipro. Jak widać zawodnicy gości nie będą tylko osłabieni taktycznie, ale i mentalnie.
W Ajaxie jedna dobra informacja. Ricardo Kishna po konflikcie z trenerem podali sobie ręce i prawdopodobnie skrzydłowy Ajaxu zagra dziś od 1 minuty. Gospodarze podbudowani zwycięstwem z Heerenveen dziś powinni spokojnie odrobić straty i pokusić się o awans do kolejnej rundy już w pierwszych 90 minutach.
Moje typy:
Ajax wygra @ 1,85 Bet365 ✅
Ajax (-1,5) @ 3,10 Bet365
⛔
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Ajax - Dnipro
Godzina 21:05
Typ : 1
Kurs : 1,85
Bet365

Ajax na dzisiejszy wieczór to raczej typ z grona tzw. „masówek”. Bardzo wiele osób stawia, że Ajax wygra ten mecz i zapewne awansuje do dalszej fazy Ligi Europy.
Jak wiadomo Holendrzy muszą odrobić wynik z Ukrainy gdzie grali dość niemrawo i przegrali tam z ekipą Dnipro 1:0. Na ich szczęście nie jest to wynik, nie do odrobienia bo to zaledwie jedna bramka. Spokojnie są w stanie to odrobić. Ostatnio ekipa z Amsterdamu gra bardzo przyzwoicie. Ograła Legię na wyjeździe 1:3, w takim samym stosunku wygrała z PSV w Eindhoven. Ich ostatni mecz pokazuje ich przyzwoitą formę, bo wynik 1:4 w Hereenveen może o tym świadczyć.

Dnipro też gra dobrze. Ostatnio cały czas wygrywali. Z tym że na cztery mecze, trzykrotnie aż 1:0. Na wyjeździe co prawda przegrali ostatni raz 6 grudnia, ale wydaje mi się, że dziś będzie następna porażka w delegacji. W LE przegrali tylko raz, wyjazd wcześniej czyli 27.11 w Mediolanie z Interem 2:1. Dziś na pewno nie będzie im łatwo. Ajax nie może od bardzo dawna awansować do ćwierćfinału europejskich pucharów.

Będą zdeterminowani aby dziś tego dopiąć, zwłaszcza gdy Ukraińcy przyjadą na Amsterdam ArenA bez trzech podstawowych piłkarzy czyli : Artem Fedetskiy, Ruslan Rotan i Roman Zozulya. Oprócz tego Dnipro będzie też osłabione mentalnie, ponieważ trener ma problemy zdrowotne i w jego miejsce do Holandii z drużyną przyleciał jego asystent. Co jak co, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają nam, żeby grać dziś na Ajax. Powinni wykorzystać te braki i awansować do ćwierćfinału LE.

vs.

Inter - Wolfsburg
Piłka nożna, LE
Godzina 21:05
Typ : 1X
Kurs : 1,48
Bet365

Inter podobnie jak Ajax musi odrabiać straty z pierwszego meczu. Jeśli ktoś tego meczu nie oglądał, 3:1 wygląda na mecz dość gładko i przyjemnie wygrany przez Wilki, ale tak nie było. Inter grał przede wszystkim mądrze taktycznie, w obronie i drugiej linii, wiadomo, że parę razy piłkarze Wolfsburga uciekli, ale ogólnie spisywali się dobrze. O wyniku zaważyły błędy Carrizzo, który jest obwiniany przy dwóch straconych bramkach. Nerazzurri mogli nawet podwyższyć prowadzenie ale niesłusznie odgwizdany był spalony Palacio.

Dziś to chyba dla Włochów najważniejszy mecz tego sezonu bo jeśli, nie wygrają, a co lepsza nie awansują to o LM w przyszłym sezonie mogą zapomnieć; o LE raczej też. Ostatnio nie wiedzie im się najlepiej, świadczy o tym chociażby remis z Ceseną, gdzie miała być łatwa wygrana. Dodatkowo sprawę komplikuje kontuzja Shaqiriego, ale Mancini powołał go do składu i sztab medyczny do ostatniej chwili będzie pewnie pracował nad jego udem; mimo wszystko nie powinien wejść od pierwszej minuty.

Wolfsburg w miniony weekend gładko wygrał 3:0 z Freiburgiem i w dobrych nastrojach przyleciał do Mediolanu. Przy takim wyniku a jest on korzystny dla Wilków, raczej będą się bronić niż szarżować i czekać na sytuacje z kontry, a to wychodzi im całkiem nieźle. W składzie Wolfsburgu zabraknie dziś snajpera Basa Dosta i w jego miejsce ma grać Lord Bendtner (nie wiem czy dobrze robie grają przeciwko Wilkom ). Podsumowując, jeśli Inter chce się jeszcze liczyć na europejskiej arenie, to dziś musi dać z siebie 110% i wygrać 2-0 aby awansować, lub 3-1 z dogrywką. Wilki będą zapewne grać na luzie, co nie znaczy, że będą odpuszczać, ale nie będzie mega walki o każdy centymetr boiska w przeciwieństwie do Interu. Nerazzurri powinni dziś odnieść zwycięstwo, ale na wszelki wypadek uwarunkowany ich nie najlepszą grą i kontuzją Xerdana Shaqiriego, podpieram się X.


DUBEL
Ajax + Inter 1X
AKO 2,73

Powodzenia! ;)
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Sevilla - Villarreal
Villarreal przed szalenie trudnym zadaniem. By myśleć o awansie muszą strzelić minimum 3 gole, a wiadomo jak Sevilla jest silna na Sanchez Pizjuan. Ostatnio przekonał się o tym zespół Elche, który został odprawiony z bagażem 3 goli. Żeby oddać sprawiedliwość trzeba przyznać, że goście trochę okazji mieli, ale brakło skuteczności. Żółta Łódź Podwodna w ostatnim czasie niezbyt lubi grać na wyjazdach. W niedzielne popołudnie ledwie zremisowali 0:0 z broniącą się przed spadkiem Almerią, grając w dosyć rezerwowym składzie (m.in. bez Vietto, Uche, Cherysheva). Dziś dwaj pierwsi mają zagrać od pierwszej minuty, zabraknie natomiast kontuzjowanego Rosjanina. Sevilla też z kilkoma zmianami w składzie: Krychowiak pauzuje za kartki, zamiast Bacci na szpicy ma zagrać Gameiro, a Vidal i Vitolo zastąpią Banegę i Reyesa (wszystko za marca.com). Tak czy inaczej jeśli Villarreal chce powalczyć o awans, musi zaatakować, pojawią się więc okazje na kontry dla Sevilli. Jeśli tylko Emery nie wykombinuje jakiejś chorej taktyki i nie zawiedzie skuteczność, powinniśmy być świadkami kilku goli. Początkowo miałem grać BTS i o. 2.5, ale kurs to ości. Spróbuję więc zagrać strzelców goli. Po pierwsze stawiam na gola Luciano Vietto, będącego objawieniem obecnego sezonu La Liga. W ostatnim meczu przeciwko Almerii Argentyńczyk odpoczywał, powinien być więc z pełni sił. Po drugie stawiam na gola Kevina Gameiro. Francuz 3 ostatnie spotkania zakończył ze strzelonym golem. Po trzecie, za trochę mniejszą stawkę, zagram gola Vitolo, autora pierwszego trafienia dla Sevilli na El Madrigal (żałuję, że nie zagrałem tego tydzień temu). Hiszpan ostatnio w dobrej formie - 2 gole w Moenchengladbach, 2 w La Corunie i wspomniane trafienie przeciw Villarreal.
Vietto gol @ 3.00 Bewin 1/10⛔
Gameiro gol @ 2.80 Bewin 1/10⛔
Vitolo gol @ 3.75 Bewin 0.5/10⛔
e: Trzeba było łapać overa na żywo a nie kombinować jak koń pod górke :]
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.
W tym meczu poszukam gry na żółte kartki w meczu. Uważam, że więcej zdobędzie ich dzisiaj Villareal. Goście nie mają nic do stracenia. Muszą atakować i narażać się na kontry, które często kończą się faulami, także tymi taktycznymi. Sevilla nie musi wiele. Nie musi się odsłaniać, ryzykować. Po drugie Villareal nie gra na własnym terenie co z pewnością im nie sprzyja. Po trzecie, patrząc na pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków między tymi drużynami - trzykrotnie w ilości zdobytych żółtych kartek &quot;lepszy&quot; był Villareal, raz Sevilla, i raz remis (o ile w przypadku tego ostatniego dane znalezione w necie mnie nie mylą). I po czwarte - w drużynie gospodarzy nie zagrają dziś Ever Banega (przynajmniej nie w pierwszej 11) oraz Grzegorz Krychowiak, którzy najczęściej spośród zawodników Sevilli dostawali żółte kartki w La Liga w obecnym sezonie.
Kto więcej żółtych kartek - Villareal @1,85 (totolotek)✅✅✅
(wynik - w żółtych kartkach 0-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Pozwólcie, że dziś się nie rozpisze, chodź bardzo bym chciał to nie mam czasu, ale typy obczajone już kilka dni temu także chciałbym je przedstawić.
#1 Ajax - Dnipro----&gt; Ajax win 1,83✅✅
#2 Besiktas - Club Brugge----&gt; Besiktas win 2,00 oraz Besiktas Awans 2,10⛔
#3 Sevilla - Villarreal----&gt; Powyżej 4,5 kartek 1,83✅✅

Ogólnie rzecz biorąc Ajax oraz Besiktas to zespoły, które stać na odrobienie niewielkich strat z pierwszych spotkań i awans do dalszej rundy.
Mecze Sevilli i Villarreal zawsze dawały dużą ilość kartek i nie ma co tutaj patrzeć na wynik pierwszego spotkania, na pewno nikt tutaj nogi nie odstawi, a over 4,5 jest moim zdaniem jak najbardziej wart gry.
Jeszcze raz przepraszam was, że bez większej analizy każdego spotkania, ale na prawdę nie miałem dziś na to czasu. Życzę wszystkim powodzenia.
Bet365​
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Inter - Wolfsburg +0.25 2 @1.64 Pinnacle ::: 1/10j✅✅
Izzi. Podziękowania dla Lorda ????
Idę w całkiem bezpieczną opcję. Jak dla mnie Wilki spokojnie mogą tutaj wygrać. Inter w kiepskiej formie. Od 4 meczy nie potrafią zwyciężyć a ostatnio zremisowali u siebie będąc dużym faworytem z Ceseną. Wilki za to idą jak burza - nie licząc wpadki z Augsburgiem niemal wszystko wygrywają. Z Interem w pierwszym meczu nie mieli problemów i zwyciężyli 3:1. Nie zagra Dost, ale za to zagra Lord Bendtner ;) Inter będzie chciał przycisnąć a to będzie okazja do kontrataków ekipy z Niemiec. A jak wiadomo - lubią tak grać. Spodziewam się dzisiaj przynajmniej remisu i całkiem możliwe, że wygranej gości.
E: Jednak Dost zagra ???? Jeszcze lepiej dla typu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
AKU: Besiktas Club (AWANS) vs Brugge + Ajax (czysta 1) vs Dnipro kurs łączny: 4,03 (-podatek) buk: Totolotek ⛔
AKU: Besiktas Club (czysta 1) vs Brugge + Ajax (czysta 1) vs Dnipro kurs łączny: 3,65 (-podatek) buk: Totolotek ⛔
Jak wszyscy to wszyscy... Idąc typami za innymi użytkownikami postanowiłem połączyć wydawać by się było dość pewny typy w dubelki. Pograłem to rano, kursy, szczególnie z Ajaxem zdążyły pospadać do 1,75 w Totolotku, musiała iść spora masówka na Holendrów, ale nie ma co się dziwić. Nie będę powtarzać wszystkich analiz, można poczytać wyżej. Ja tylko dodam, nie sprawdziłem czy ktoś taki argument podniósł; że oba zespoły odrabiają u siebie więc mamy atut własnego boiska, dla mnie osobiście to zawsze dodatkowy bodziec do gry. Oby nam wszystkim wszedł dzisiaj ten Ajax i Beskiktas.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Brawo dla wszystkich i gratulacje odwagi grania na Fiorentine! Sam miałem przeczucie, że Roma nie da rady, miałem grać awans Fiorentiny, ale trochę zdygałem.. Fiorentina duzo lepsza na boisku, a to co nasz polski bramkarz - Skorupski zrobił przy stracie bramki, to śmiech na sali.

Fatalna interwencja Skorupskiego

Jest też i miły akcent dzisiejszego wieczora - Teodorczyk strzelił gola :!:

Gol by Teodorczyk


Mam nadzieję, że dzisiaj Ajax awansuje, na co postawiłem - już dużo osób pisało na temat tego meczu i się z nimi po prostu zgadzam, w sumie zrobiła się na nich masówka, ale to mnie jakoś nie dziwi, bo po tym kursie na własnym stadionie powinni wygrać mecz, a finalnie awansować. Braki kadrowe drużyny z Ukrainy powinny pomóc w awansie do kolejnej fazy pucharowej. Mam też nadzieję, że Milik coś strzeli.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Obserwować skład Dynama Moskwa. W ostatnim meczu ligowym Buttner zagrał na lewej obronie, Zhirkov przeszedł na pomoc i od razu mecz był underowy. Jestem ciekaw jakie składy wystąpią tym razem i jak zakończy się to spotkanie. Warto jednak wziąć pod uwagę to co pisałem ostatnio przy okazji meczu we Włoszech i to co napisałem na początku wypowiedzi.
Oglądałem ten mecz i był underowy, bo Dynamo zmarnowało 4-5 kapitalnych okazji. Sam Kuranyi powinien ustrzelić hattricka. Spokojnie powinien tam być over, ale brakowało szczęścia i umiejętności w wykończeniu. Dziś powinno być kilka bramek.
Ajax - Dnipro
typ: 1 @ 1.95 Bet365 ✅
Sevilla - Villarreal
typ: 1 @ 2.25 Bet365 ✅
Typy na plus. Przewidywania co do meczu Dynama z Napoli sprawdziły się. Brak Zhirkova na obronie nie będzie za każdym razem oznaczał underu w meczu jednak widać że zupełnie inna organizacja gry jest kiedy na boisku widzimy linię obrony składającą się z czterech obrońców aniżeli wychodzi w niej wspomniany Zhirkov. Warto sobie wziąć to pod uwagę typując ligę rosyjską. Atak może robić wrażenie. Są tam zawodnicy którzy strzelają te bramki. Do tego Valbuena który kreuje sytuacje. Tym samym myślę że czasami będzie warto pograć na same bramki Dynama kiedy zobaczymy w składzie kompletną obronę niż iść w stronę BTS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom