>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 26.02.2015 - rewanże

Status
Zamknięty.
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Fiorentina - Tottenham
Wynik meczu: 2 lub 3 gole 2,00
✅✅
Dziś w oko wpadło mi to spotkanie. W Londynie 1:1, a teraz pora na rewanż w Italii.
W tym meczu widzę bramki ponieważ Tottenham raczej tanio skóry nie sprzedaje, dał tego przykład w ostatniej kolejce Premier League gdzie wyszarpał remis pewnym zwycięstwa graczom West Hamu. Goście z Londynu posiadają bardzo cennego zawodnika, którym jest świetnie spisujący się w tym sezonie napastnik Harry Kane. Dodatkowo bardzo groźny wykonawca stałych fragmentów gry Kristian Eriksen, który ostatnio zapisuje bardzo ważne trafienia na swoim koncie. W moim odczuciu Tottenham dziś nie odpuści i jestem przekonany, że bramka dla gości padnie, a wtedy mecz się otworzy. Pojawi się więcej miejsca na boisku bo Fiorentina także zacznie otwarciej atakować. Będzie to woda na młyn dla skrzydłowych obu drużyn. Fiorentina także potrafi napsuć krwi swoim rywalom o czym Tottenham przekonał się już w pierwszym meczu.
Przede wszystkim oczekuję dobrego widowiska jak wczoraj w przypadku Arsenalu z Monaco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja po raz kolejny spróbuję postawić na bańkę Glika. Wynik dla Torino jest niekorzystny, a stałe fragmenty to na pewno dobra okazje do pokonania Bilbao. Pisałem już kilka razy, że Baskowie nie potrafią grać w roli faworyta. Przegrywali już z kilkoma drużynami, z którymi przegrać nie powinni. Athletic wydarł we Włoszech remis za sprawą Gurpegiego, może teraz Glik da ten awans - zobaczymy.

Athletic - Torino
Glik strzeli głową 21,00 Unibet
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Napoli - Trabzonspor
Po pierwszym meczu, gdzie był pogrom w wykonaniu Neapolitańczyków i najwyższy wynik dnia i to w dodatku na wyjeździe w Turcji i zaklepanie sobie awansu do kolejnej rundy teraz czeka wszystkich smutne 90 minut. Za równo i dla Trabzonu i dla samych Włochów ten mecz kompletnie nie jest potrzebny do szczęścia. Oczywiście są kwestie takie jak delikatna premia za wygrany mecz, czy strzelony gol lub szansa pokazania się rezerwowym i to właściwie tyle. Znając podejście Włochów a tym bardziej Napoli do takich meczów i olewających Turków w rewanżu nasuwa mi się tylko jeden typ - under bramkowy.
A z tym underem jest taka historia, że jak sobie otworzyłem na becie zakładę z bramkami to oczy przecierałem, że oprócz Salzburga zaraz po nich spotkaniem, gdzie under będzie największy jest właśnie starcie w Neapolu.
Kurs wyceniony ewidentnie pod to pierwsze spotkanie, gdzie po 27 minutach było już 3-0. Po takim kursie, aż grzech nie spróbować. Under 2,5 bramki biorę z urzędu po takim kursie, ale większą stawką wchodzę linię 3,5 bo 1,50 jak najbardziej mi wystarcza a i zapas tej jednej bramki więcej już daje konkretny luz.

under 2,5 bramki 2,30 ✅
bet 365
e1: Daje sobie spokój, Napoli o dziwo wychodzi najlepszym składem różnie może być teraz
e2:Koniec końców poszło wg. pierwszej myśli i najlepszy skład nic wielkiego nie powtórzył z pierwszego meczu, dobrze że chociaż u 3,5 na miękko siadł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Olympiakos - Dnipro
Nie za bardzo jestem w stanie zrozumieć faworyzowanie w tym spotkaniu ekipy gospodarzy przez bukmacherów. Sytuacja na Ukrainie jest wszystkim znana, jednak wygrywając w pierwszym meczu Ukraińcy dali jasny znak że chcą grać dalej. Kilka razy w przeszłości widziałem jak grają ekipy z tego kraju na wyjazdach. Grają pressingiem i trzymają ekipy gospodarzy z dala od pola karnego. Liczą też na swój jeden bądź drugi kontratak. Liga grecka jak i cała piłka w tym kraju przeżywa małą zapaść. Nie jest to łatwe spotkanie ale być może właśnie takie trzeba grać...Kurs na gospodarzy bardzo zaniżony..Próbuje tu gości.
Dnipro x2 kurs 2,04 STS
wynik 2:2 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Feyenoord - AS Roma

Czytałem głosy za tym, że to Feyenoord ze względu na kryzys w Romie jest faworytem w tym spotkaniu. Ja twierdze jednak, że szanse w tym meczu są wyrównane. Myśle, że goście pogodzili się już z utratą szans na mistrzostwo Włoch i obecnie będą starali się już tylko utrzymać miejsce premiowane Ligą Mistrzów w przyszłym sezonie. Dlatego na mecz z Juve nie będą szczególnie się oszczędzać. Odpadnięcie z pucharu Włoch, utrata szans na mistrzostwo... jedynie europejskie puchary mogą jakoś zmazać tę plamę nieudanego sezonu.
Kryzys w Romie jest, lecz zauważmy - w ofensywie. Rzymianie fatalnie strzelają. W defensywie jednak aż tak tragicznie to nie wygląda. Dzisiaj pierwszy skład gości będzie wyglądał następująco:
Skorupski - Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas - Keita, De Rossi, Pjanic - Ljajic, Totti, Gervinho
ławka: De Sanctis, Cole, Astori, Paredes, Nainggolan, Verde, Iturbe.
Obecność Keity i De Rossiego (dwóch zawodników przysposobionych raczej do defensywy) pokazuje, że rzymianie wcale nie będą - mimo niekorzystnego wyniku pierwszego meczu - rzucać się ostro do ataku.
Gospodarze wyjdą w składzie:
Vermeer, Boulahrouz, Van Beek, Kongolo, Nelom, Clasie, Toornstra, El Ahmadi, Karsdorp, Kazim, Vilhena. Rezerwowi: Mulder, Mathijsen, Woudenberg, Achahbar, Te Vrede, Manu, Boëtius.
Ja widze tutaj powtórkę wyniku z pierwszego meczu. Faworyta tutaj moim zdaniem nie ma.
2-3 bramki w meczu @ 1,95 (Totolotek)✅✅✅
X @ 3,15 (Totolotek)⛔⛔⛔
dokładny wynik: 1:1 @ 6,50 (Totolotek)⛔⛔⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Atl.Bilbao-Torino
Christian Molinaro kartka TAK
6.50
Unibet
Sorry,że tak późno ale praca... ;). Krótko to 31letni obrońca, który w 20 meczach złapał 4 kartki... co ciekawe te kartki łapał aż 3 razy w LE, dziś mecz o wszystko dla Torino i na bank będzie gorąco. Sędzia z Izraela - Liany, udało mi się znaleźć,że sędziował 3 mecze: Lille z Krasnodarem gdzie pokazał 4 kartki, Trabzonu z Lokeren 5 kartek i towarzyski mecz Holandii z Łotwą gdzie dał ich 6. Ja próbuje a nóż wyjdzie jak z Depayem ;)
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Próbujemy dalej z grą na bramki
Olympiakos - Dnipro
typ: over 2.5 + bts @ 2.50 Bet365 ✅ brawo za walkę Olympiakos
Olympiakos ofensywny na własnym stadionie. Potrzebują dwóch bramek aby odrobić straty lecz naprzeciwko równie ofensywny skład Ukraińców.
Mitroglou, Afellay, Dominguez, Kasami vs Zozulja, Rotan, Konopljanka, Nascimento. Z tego padną bramki i typ powinien zostać pokryty. Drużyny nie będą kalkulowały. Na przykładzie Zenitu czy Dynama Moskwa widać, że nie przeszkadza drużynom to, iż są przed rozpoczęciem ligi. Liczę na podobny wynik jak w meczu Greków z Atletico Madryt czyli 3:2 lecz pasuje mi tez 2:2, 3:1.
Everton - YB
typ: Everton over 1.5 @ 1.66 Bet365 ✅
Everton w pełnym składzie ze strzelbami na przodzie. Young Boys z lekko przemeblowaną linią obrony i rezerwowym bramkarzem. Czeka nas overowy mecz, a ja liczę tym razem głównie na gospodarzy którzy powinni przed własną publicznością przypieczętować awans.

 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom