>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 08-10.07.2014 (Rewanże)

Status
Zamknięty.
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
za duzo ludzi sie rzucilo na ten mecz kopra z celicu. bukmacherzy nie dawali teog meczu ajak juz dali to ze smiesznym kursem na over kotry szybko pospadal. obserwowalem na betfair i mialem takie przeczucie ze skonczy sie na 4 golach. najpierw strzelili szybko 2 gole a pozniej dali ludziom nadzieje ze bedzie tu jeszcze ich kilka jak za dawnych lat. Widzialem na betfair jak na under 4.5 po 1wszej polwie bylo obstawione 3/4 kapitalu w tym rynku a 1/4 na over, od razu mi to smierdzialo bo gdzie 3/4 kapitalu z rynku na under 4.5 przy 2-0 i czerwonej kartce i grze w 10tke celiku....na over 3.5 oczywiscie bylo 90 procent a na over 5.5 poprzez manipulacje bylo jakies 70 procent przez to ludzie byli skolowani i nie wiedzli czy rynek under 4.5 mowi prawde czy moze over 5.5 ....dowodem na manpiluacje i gre na 4 gole, nie wiecej sa 2 gole strzelone w 90 minucie. tak naprawde walku na duzym kursie nie jestesmy w staniue wykryc,mozemy tylko przypuszczac ze on bedzie ale nigdy nie wiemy w ktorym meczu jestesmy manipulowani przez mafie;) szkoda ze mnie nie bylo w domu w koncowce bo zaloze sie ze jakos w 88 minucie przy 2-0 kursy na betfair na over 3.5 zostaly pobrane w blyskawicznym tempie...nieraz juz takie cos widzialem jak np grala mordovia i przy wyniku 0-0 po 1wszej nagle kursy na over 4.5 znikaja w 50 min w mig. wtedy oczywiscie trzeba pobierac ale zanim sie zorientujesz to kirsy beda na poziomie 1.4- 1.8.
 
K 7

klonumk

Użytkownik
Jestem bardzo zdziwiony tym, co obstawialiście. Ja na siłę nie szukam jak nie muszę. Ogólnie niektóre mecze po prostu odłożyć na bok. Ja zagrałem Levadia wygra do zera, Goteborg 2, Dundalk, Inter Baku, Kukesi 1x, Szachtar Karaganda 1, może coś wymyślimy na II rundę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom